66 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 23 sierpnia 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 16 sierpnia 2022 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 sierpnia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie, pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa od 16 sierpnia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Jadwiga Wolska
Title: Zachwyt, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmreference number ld monogram
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
2. Katarzyna Wołodkiewicz
Title: Zrozumienie, 2022
Informations: acrylic, canvas60x90 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 64/2022 Katarzyna Wołodkiewicz Zrozumienie Przestrzenie Wewnętrzne Radość 10
Estimation: PLN 1400-1600
3. Małgorzata Wójcik
Title: A Man, 2022
Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn. l.d.: Małgorzata Wójcik '22, opisany odwrocie: Małgorzata Wójcik 2022 "A MAN", 90x80 cm akryl na płótnie
Estimation: 1400-1800 PLN
4. Justyna Mazur
Title: Simple Joys, 2022
Informations: akryl, pastele, ołówek, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "Simple Joys" 80x100 2022 Justyna Mazur
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
5. Justyna Wanat-Tenerowicz
Title: Rozmyślania V, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Justyna Wanat Tenerowicz 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
6. Agata Burnat
Title: Bez tytułu (kobieta w czerwonych włosach), 2020
Informations: acrylic, canvas70x60 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: A. Burnat 2020 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
7. Natalia Kozarzewska
Title: Zielono, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Zielono 80x100 AKRYL NA PŁÓTNIE 2022 Natalia Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
8. Iza Jaśniewska
Title: Landscape, 2021
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł - pejzaż akryl 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
9. Andrzej Zujewicz
Title: Relax, 2022
Informations: acrylic, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "RELAX" '2022 akryl
Estimation: 1400-1800 PLN
10. Joanna Mrozowska
Title: Domek przy ulicy Mlecznej, 2018
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA DOMEK PRZY ULICY MLECZNEJ, akryl płótno, 2018 wym. 100x120 cm
Estimation: 1600-2200 zł
11. Szczepan Zalewski
Title: Niedokładność odbicia, 2021
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: "NIEDOSKONAŁOŚĆ ODBICIA" – PORTRET KAROLINY P. SZCZEPAN ZALEWSKI 2021 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
12. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki Iwona Kobryń 2022
Estimation: 4600-5000 zł
Cena sprzedaży: 3 400 zł
13. Bartłomiej Załucki
Title: Dwoje, 2022
Informations: acrylic, canvas65x92 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI DWOJE MMXXII
Estimation: PLN 1500-1800
Cena sprzedaży: 1 000 zł
14. Jan Float
Title: Zielona sukienka, 2018
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Pływacz 18, opisany na odwrocie: Pływacz 2018 "Zielona sukienka"
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
15. Yuliya Halyshyn
Title: Dreamland, 2022
Informations: acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993, Ukraine "Dreamland" 2022, canvas, acrylic, 50x60 cm
Estimation: PLN 1200-1600
16. Sofia Wróblewska
Title: Otwartość, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska
Estimation: 1400-1800 PLN
17. Urszula Szulborska
Title: Toń jeziora, 2022
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno100x100 cm
Estimation: PLN 1200-1600
18. Paulina Lewandowska
Title: Pod chmurką, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.R. Lewandowska 2021 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
19. Julia Dunko
Title: Monteray, 2022
Informations: acrylic, canvas110x100 cmopisany na odwrocie: Monteray 2022 akryl/płótno 110x100 cm Julia Dunko DJulia
Estimation: 1800-2200 PLN
20. Zofia Pilich
Title: Bless us I, 2021
Informations: brown50x35x10 cmsygn.: ZP
Estimation: 2400-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
21. Aleksiej Wróblewski
Title: Shadow, 2022
Informations: beton37x15x13 cmsygn. na spodzie: monogramem
Edition: 2/8
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
22. Daryna Nesterenko
Title: On the edge, 2022
Informations: acrylic, canvas140x80 cmopisany na odwrocie: On the edge Daryna Nesterenko 2022
Estimation: PLN 1200-1400
23. Marek Domaniecki
Title: Garden party 3, 2022
Informations: oil, canvas80x70 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 r 'Garden Party 3'
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
24. Gabriela Olechowska
Title: Zakochanie, 2021
Informations: oil, canvas100x140 cmopisany na odwrocie: GABRIELA OLECHOWSKA "ZAKOCHANIE" 2021 r.
Estimation: 1800-2600 zł
25. Artem Tuliuk
Title: Nad rzeką, 2021
Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. p.d.: ATuliuk
Estimation: 1800-2400 PLN
26. Elżbieta Ponińska
Title: Sierpniowe inspiracje, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "SIERPNIOWE INSPIRACJE" akryl 80x60 cm, aut. Elżbieta Ponińska 2022 r.
Estimation: PLN 1200-1600
27. Alicja Marzec
Title: Chabry z makiem, 2019
Informations: oil, canvas60x150 cmsygn. p.d.: A. Marzec 2019, opisany na odwrocie: Alicja Marzec olej 2019 150x60 "Chabry z makiem"
Estimation: PLN 1600-2000
28. Nadiia Shepitchak
Title: Cold, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepithak "Cold" 2022 Canvas, acrylic 50x50 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
29. Ala Zhyvulka
Title: Biało-czerwono-białe, 2020
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Ala Zhyvulka 2020
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
30. Aleksandra Iwańska
Title: Święta z cyklu Człowiek, 2022
Informations: oil, canvas70x40 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Iwańska 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
31. Paweł Wątroba
Title: Pole 1, 2021
Informations: acrylic, collage, paper50x50 cm, 52x52 cm w oprawie sygn. p.d.: P.WĄTROBA 2021, opisany na odwrocie: Paweł Wątroba 20 21 POLE 1
Estimation: PLN 1400-1600
32. Klaudia Krzosek
Title: Media, 2020
Informations: oil, canvas140x100 cmopisany na odwrocie: KLAUDIA KRZOSEK "MEDIA" 2020
Estimation: 2400-3600 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
33. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Danca dela pasion, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas110x100 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'22
Estimation: 1800-2400 PLN
34. Kamila Suchecka
Title: Caryca, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: "CARYCA" KAMILA SUCHECKA 2022 r.
Estimation: PLN 1600-2000
35. Marlena Kaczerska
Title: Amélie, 2022
Informations: acrylic, canvas50x60 cmopisany na odwrocie: Amélie MK 2022
Estimation: PLN 1600-2000
36. Bartłomiej Baranowski
Title: Pelikan, 2022
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. l.g.: Baranowski28:22
Estimation: PLN 1200-1400
37. Izabela Szarek
Title: Lśnienie, 2022
Informations: oil, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: Fellino'2022 Izabela Szarek
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
38. Dominika Radomska
Title: Zawsze do przodu z cyklu Portrety Królów, 2022
Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Dominika Radomska Zawsze do przodu z cyklu "Portrety królów" 2022 rok
Estimation: 1400-1800 PLN
39. Edyta Mądzelewska
Title: Silver, 2022
Informations: ceramika, drewno, kamień 22x23x10 cmsygn. pod kamieniem: Edyta MĄDZELEWSKA 22 "SILVER"
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
40. Paweł Batura
Title: Ipsylon, 2019
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. na odwrocie: P. Batura
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
41. Marcin Michalewicz
Title: Istota stworzenia, 2022
Informations: oil, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: Marcin22
Estimation: PLN 1200-1600
42. Tomasz Koper
Title: KT6/22, 2022
Informations: oil, plate80x60 cmsygn. p.d.: Koper T., opisany na odwrocie: KT6/22 80x60 2022 Tomasz Koper
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
43. Janusz Hućko
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: JHućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2022 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 400 zł
44. Marcin Kędzierski
Title: Błękitny rejs po Wiśle, 2022
Informations: acrylic, canvas64x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI BŁĘKITNY REJS PO WIŚLE 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
45. Katarzyna Plewa
Title: Zięba, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: K PLEWA 2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA PLEWA "Zięba" 2022 akryl
Estimation: 1800-2400 PLN
46. Katarzyna Lembryk
Title: Błąd przestrzeni, 2022
Informations: acrylic, canvas30x90 cmreference number pd: K. Lembryk
Estimation: PLN 1200-1600
47. Marcin Lenczowski
Title: Żółty nr 40, 2022
Informations: acrylic, canvas80x70 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys Żółty #40 / M. Lenczowski 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 800 zł
48. Dawid Orłowski
Title: Wycieczka autokarem, 2022
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. l.b.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Wycieczka autokarem" Orłowski D. 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 400 zł
49. Ilona Woźniak
Title: Pod żaglami, 2022
Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
50. Kseniia Noryk
Title: Montenegro, 2022
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Noryk Kseniya 2022, opisany na odwrocie: Noryk Kseniya "Montenegro" 2022 oil canvas 50x70 cm
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 100 zł
51. Justyna Kierlańczyk
Title: Pejzaż morski, 2022
Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: Justyna Kierlańczyk '22
Estimation: 1400-1800 PLN
52. Henadzy Havartsou
Title: Brunetka, 2022
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Havart, opisany na odwrocie: 100*70 cm 2022 o/p
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 300 zł
53. Michał Dudek
Title: Solaris, 2019
Informations: own technique, oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: 2019 MDudek SOLARIS olej akryl tech. własna "Widok zachodzącego słońca z księżyca Tytan"
Estimation: PLN 1600-2000
54. Teresa Kazimierczak
Title: Podwodne, 2022
Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. p.d.: Teresa Kazimierczak 2022
Estimation: PLN 1200-1400
55. Katarzyna Kudełka
Title: Uniesienie, 2022
Informations: acrylic, canvas50x65 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Uniesienie", 50x65cm, akryl, 2022
Estimation: PLN 1600-2000
56. Magdalena Jarochowska
Title: Wspomnienie letnie, 2016
Informations: acrylic, canvas100x81 cmsygn. p.g.: MJ16, opisany na odwrocie: MWJarochowska 2016
Estimation: 1400-1800 PLN
57. Ewa Czuchaj
Title: 5 z cyklu Antypersona, 2007
Informations: oil, canvas114x130 cmopisany na odwrocie: ECzuchaj
Estimation: PLN 1400-1600
58. Ola Grudzińska
Title: Rodzina, 2022
Informations: oil, canvas90x70 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska "Rodzina"
Estimation: PLN 1200-1600
59. Anzhela Tistyk
Title: Czas na przerwę, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: A. Tistyk
Estimation: PLN 1400-1600
60. Marzena Hettich-Uryszek
Title: Longing, 2022
Informations: olej, szlagmetal, płótno90x90 cmsygn. p.d.: M. HETTICH-URYSZEK, opisany na odwrocie: MHETTICHURYSZEK '22
Estimation: 1400-1800 PLN
61. Mariola Świgulska
Title: Pszczele opowieści, 2021
Informations: acrylic, oil, schagmetal, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska 2021, opisany na odwrocie: mariola Świgulska 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
62. Izabela Drzewiecka
Title: Secret Garden, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas75x115 cmsygn. p.d.: Izabela 2022, opisany na odwrocie: "Tajemniczy ogród" 2022 r. olej i akryl na płótnie 115/75 cm Izabela Drzewiecka
Estimation: PLN 1200-1600
63. Anna Milczanowska
Title: Act, 2021
Informations: glina szamotowa, szkliwo15x15x13cmsygn. na spodzie: Nula ceramics 2021
Estimation: PLN 1600-2000
64. Halyna Dudar
Title: Cultural code, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Halyna Dudar "cultural code" 60x60 cm oil, acrylic, canvas 2022 r.
Estimation: PLN 1200-1400
Cena sprzedaży: 1 100 zł
65. Maciej Kempiński
Informations: acrylic, canvas50x73 cm, 58,5x81 cm w oprawiesygn. l.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: Bez tytułu M. Kempiński MMXXII
Estimation: 1400-1800 PLN
66. Pervin Ece Yakacık
Title: The watch of the rabbit, 2021
Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. Pervinece '21
Estimation: PLN 1200-1600
67. Sabina Salamon
Title: Magnolia w moim ogrodzie, 2022
Informations: oil, canvas60x40 cmsygn. p.d.: S. Salamon 22, opisany na odwrocie: S. Salamon 22 Magnolia w moim ogrodzie
Estimation: PLN 1200-1400
68. Anna Kruszewska
Title: Somewhere in Zurich 1, 2018
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Anna, opisany na odwrocie: Anna Kruszewska
Estimation: 1400-1800 PLN
69. Aneta Olszewska-Kołodziejska
Title: Bug o zachodzie słońca, 2020-2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Aneta Olszewska-K. 2022 r., opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-K. 2020 r.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 200 zł
70. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Universum z cyklu Geometria światła, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus, "Universum", cykl: "Geometria światła", 2022
Estimation: 2400-2800 PLN
Cena sprzedaży: 3 800 zł
71. Jolanta Frankiewicz
Title: Szeptuchy, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: JFrankiewicz, opisany na odwrocie: technika: farby akrylowe "Szeptuchy" Jolanta Frankiewicz 2022 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
72. Joanna Waxman
Title: 18.04.1025, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Waxman 2022
Estimation: 1400-1800 PLN