71 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 24 stycznia 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 16 stycznia 2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 24 stycznia 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie od 16 stycznia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
Po przerwie związanej z pandemią wracamy do organizowania aukcji z publicznością – oprócz wszystkich dotychczasowych opcji licytacji będziesz mieć więc także możliwość osobistego udziału w aukcji w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie. Licytacja rozpoczyna się o godz. 19:30, jednak warto przyjść wcześniej, aby wypełnić formularz rejestracyjny i otrzymać numer licytacyjny.
Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.
1. Marta Dunal
Title: Blue Land, 2021
Informations: acrylic, board60x60 cm, 63,5x63,5 cm w oprawieref. pd: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
2. Joanna Mrozowska
Title: Znikające domy, 2022
Informations: acrylic, canvas120x140 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZNIKAJĄCE DOMY" | tech. akryl, płótno | wym. 120x140 | 2022 ROK
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 2 400 zł
3. Katarzyna Kudełka
Title: Twój ruch, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka
Estimation: 1800-2200 PLN
4. Kamila Cellary
Title: Jakie to uczucie?, 2022
Informations: acrylic, canvas70x90 cmsygn. p.s.: K. CELLARY '22, opisany na odwrocie: Jakie to uczucie?, Kamila Cellary, Warszawa 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
5. Jadwiga Wolska
Title: Change, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. l.d. monogramem, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 1800-2200 PLN
6. Oleh Lavrii
Title: Travel experience, 2022
Informations: mixed technique, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii "Travel experience" mixed media 60x60 cm 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
7. Julia Dunko
Title: Vaniri, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Vaniri 2022 | akryl, płótno | 100x80 | Julia Dunko DJ
Estimation: 2000-2600 zł
8. Natalia Kozarzewska
Title: Beżowo, 2022
Informations: acrylic, pastel, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: BEŻOWO | 90X90 AKRYL, PASTELA / PŁÓTNO | 2022 Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
9. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 45, 2023
Informations: acrylic, canvas90x110 cmsygn. l.b.: K. 2023, opisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY 45" 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 3 400 zł
10. Agnieszka Nagórska
Title: Stocznia, 2022
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: A. NAGÓRSKA '22, opisany na odwrocie: AGNIESZKA NAGÓRSKA GDAŃSK '22
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
11. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Blue mind, 2020
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. na dole: Kamila Stefania Tkaczyk 2020, opisany na odwrocie: Blue mind | acrylic 2020 | Kamila Stefania Tkaczyk
Estimation: PLN 1200-1400
Cena sprzedaży: 1 000 zł
12. Adam Meler
Title: Moon, 2021
Informations: oil, canvas92x61 cmsygn. p.d.: AM, opisany na odwrocie: AM
Estimation: 1800-2000 PLN
13. Michał Dąbrowski
Title: Special Selfie 3, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: MDąbrowski, opisany na odwrocie: "SPECIAL SELFIE" 100x100 cm Michał Dąbrowski
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
14. Agata Dutkiewicz
Title: Czerwone wierchy, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: ADutkiewicz 2022, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Czerwone wierchy" | akryl 80/60 2022
Estimation: PLN 1400-1600
15. Magdalena Bezat
Title: Stokrotki, 2023
Informations: acrylic, canvas100x70 cm
Estimation: PLN 1400-1600
16. Dawid Orłowski
Title: Przerwa na relaks, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Przerwa na relaks" | Orłowski Dawid, 2022r.
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
17. Aneta Olszewska-Kołodziejska
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. l.b.: Aneta O.K, opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-Kołodziejska 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
18. Szczepan Zalewski
Title: Przewrotny spokój, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: CYKL: "AKTY PRZEWROTU" | "PRZEWROTNY SPOKÓJ" | SZCZEPAN ZALEWSKI | SZ
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
19. Mirosław Nowiński
Title: Dziś noc jest jasna i pełna melodii, 2023
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Dziś noc jest jasna i pełna melodii" | tech. akryl na płótnie | wym. 60x80 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 3600-4400 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
20. Bartłomiej Załucki
Title: Za i przeciw, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | ZA I PRZECIW | MMXXII
Estimation: 1600-1800 PLN
21. Michalina Czurakowska
Title: Magical Garden, 2023
Informations: oil, canvas120x90 cm,sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 02.01.2023 "MAGICAL GARDEN"
Estimation: 2400-3800 zł
Cena sprzedaży: 3 000 zł
22. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Dark Moon II, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Dark Moon II" cykl: "Intymność światła" 2022
Estimation: 3200-3800 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
23. Iza Jaśniewska
Title: Dream, 2022
Informations: acrylic, canvas90x50 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł – SEN akryl 2022 r
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
24. Piotr Banaszkiewicz
Title: Pejzaż z instrumentami, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: PB22, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ PEJZAŻ Z INSTRUMENTAMI 2022
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 900 zł
25. Teresa Kluszczyńska
Title: Zapach liści, 2022
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: TKluszczyńska, opisany na odwrocie: "Zapach liści" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2022 r | TKluszczynska
Estimation: PLN 1400-1600
26. Mariusz Drabarek
Title: Sygnalista, 2021
Informations: acrylic, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: "Sygnalista" Mariusz Drabarek Wrocław 25.12.21 r., na odwrocie naklejka autorska
Estimation: PLN 1200-1400
27. Zbigniew Olszewski
Title: Czas zbiorów, 2022
Informations: oil, canvas100x81 cmsygn. p.d.: OLSZEWSKI, opisany na odwrocie: "CZAS ZBIORÓW" 2022 | ZBYSZEK OLSZEWSKI
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 700 zł
28. Anna Szczepanik
Title: Venus Pudica, 2022
Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "Venus Pudica" | 2022 r. WAW | Anna Szczepanik
Estimation: PLN 1400-1600
29. Hanna Pushkarova
Title: Spokój (tryptyk), 2022
Informations: olej, szlagmetal, płótno40x100 cm (40x30+40x40+40x30 cm)opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | 2022 r | tryptyk "Spokój"
Estimation: 1600-1800 PLN
30. Mariola Świgulska
Title: Złote trawy, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas70x100 cmref. pd: Mariola Świgulska Seenna
Estimation: 1400-1800 PLN
31. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: Kwantowe wrota, 2020
Informations: olej, technika mieszana, płótno100x100 cmsygn. l.d.: T.Kwiatkowski.20
Estimation: 2000-2600 zł
32. Gabriela Paluch
Title: O zmierzchu w Paryżu, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1400-1600
33. Emilia Waszak
Title: Rycerz, zebra i królik, 2022
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK RYCERZ ZEBRA I KRÓLIK OLEJ NA PŁYCIE 100x110 cm 2022 R.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
34. Emilia Durka
Title: Święci, ci co żyją zgodnie z naturą, 2022
Informations: oil, canvas120x80 cmsygn. u dołu: EMILIA DURKA 2022, opisany na odwrocie: "ŚWIĘCI, CI CO ŻYJĄ ZGODNIE Z NATURĄ" | EMILIA DURKA 2022 | OLEJ NA PŁÓTNIE, 120x80
Estimation: PLN 1400-1600
35. Nadiia Shepitchak
Title: Heat, 2022
Informations: oil, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Heat", 2022 | Canvas, acrylic | 40x50 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
36. Maciej Kempiński
Title: Sortida del sol, 2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Sortida del sol" | M. Kempiński | MMXXII
Estimation: 1800-2400 PLN
37. Paulina Leszczyńska
Title: Różowa abstrakcja, 2022
Informations: oil, canvas80x90 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: PAULINA LESZCZYŃSKA – Pola | 2022' | "RÓŻOWA ABSTRAKCJA"
Estimation: PLN 1400-1600
38. Ewa Czuchaj
Title: z cyklu Antypersona, 2007
Informations: oil, canvas130x100 cmopisany na odwrocie: 130x100 cm | PAPIRUS | W-wa | Czuchaj
Estimation: 1800-2000 PLN
39. Joanna Zawadowicz-Mikołajczyk
Title: Duende, 2022
Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. p.d.: ZJ2022, opisany na odwrocie: "DUENDE" 2022r | ZJ
Estimation: 1800-2400 PLN
40. Liudmyla Bezusko
Title: Czarodziej, 2022
Informations: own technique43x30x28 cmsygn. na spodzie: Luda Bezusko 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
41. Bartłomiej Baranowski
Title: Leszy, 2019
Informations: acrylic, collage, canvas100x70 cmsygn. l.g: BARANOWSKI 35/19
Estimation: PLN 1600-2000
42. Anastasiya Tkachiv
Title: I know where I’ve been, 2022
Informations: acrylic, canvas115x75opisany na odwrocie: Ana T. <<I Know where I've been>> Kraków 2022
Estimation: PLN 1400-1600
43. Agata Wereszczyńska
Title: Little Star, 2022
Informations: mixed technique, canvas50x50 cmsygn. p.d.: AWereszczyńska '23, opisany na odwrocie: LITTLE STAR | 50x50 cm | technika mieszana | 2023 | Agata Wereszczyńska
Estimation: PLN 1400-1600
44. Justyna Kierlańczyk
Title: Szop, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: Justyna Kierlańczyk '22
Estimation: PLN 1200-1400
Cena sprzedaży: 1 700 zł
45. Janusz Hućko
Title: Z-22-22, 2022
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. p.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022
Estimation: PLN 1400-1600
46. Michał Borucki
Title: Pierwsza, 2022
Informations: oil, canvas150x100 cmsygn. p.d.: Borucki, opisany na odwrocie: MICHAŁ JAN BORUCKI "PIERWSZA" ("FIRST") OLEJ NA PŁÓTNIE OIL ON CANVAS 100 x 150 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
47. Andrzej Zujewicz
Title: Live 2, 2022
Informations: akryl, piasek, płótno 80x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "LIVE 2" '2022
Estimation: 1600-1800 PLN
48. Artem Tuliuk
Title: Droga, 2022
Informations: oil, canvas60x50 cmsygn. l.d.: ATuliuk
Estimation: 1600-2200 zł
49. Yuliya Halyshyn
Title: Brave views | POZYCJA WYCOFANA, 2023
Informations: szkło40x30 cm
Estimation: 1600-2200 zł
50. Alicja Marzec
Title: Wędrowanie po Karkonoszach, 2017
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. p.d.: ALICJA MARZEC 2017, opisany na odwrocie: ALICJA MARZEC | 80x60 OLEJ | "WĘDROWANIE PO KARKONOSZACH" | 2017 | PŁÓTNO
Estimation: 1400-1800 PLN
51. Marcela Kubaczka
Title: Zimowy zachód słońca, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. l.d.: Marcela Kubaczka 2022 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
52. Marek Domaniecki
Title: Garden Party 1, 2022
Estimation: 2200-2600 PLN
53. Marta Sobierajska
Title: Kot z meduzą, 2022
Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: M. SOBIERAJSKA "KOT Z MEDUZĄ" 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
54. Jolanta Frankiewicz
Title: Fabrykantka snów, 2022
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d.: JFrankiewicz, opisany na odwrocie: "Fabrykantka snów" | Jolanta Frankiewicz | 2022 r | technika: farby akrylowe na płótnie
Estimation: PLN 1400-1600
55. Elżbieta Ponińska
Title: Flamingos, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "FLAMINGI" (insp. LOVENATURA) | akryl 100x70 cm | autor: Elżbieta Ponińska | 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
56. Agnieszka Bykowska
Title: Kawowy odlot, 2022
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d.: AB, opisany na odwrocie: Kawowy odlot – olej | Agnieszka Bykowska 2022
Estimation: PLN 1200-1600
57. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Never ever: Don’t Give up, 2023
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d:. Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: Never ever: 'Don't Give up' | Sandecka-Ląkocy '23
Estimation: PLN 1600-2000
58. Ilona Woźniak
Title: Daleki rejs, 2022
Informations: oil, canvas60x100 cmsygn. na odwrocie: I.W.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
59. Marcin Kędzierski
Title: Skaterka z kwiatami, 2023
Informations: acrylic, canvas65x81 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | SKATERKA Z KWIATAMI | 2023
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
60. Izabela Szarek
Title: Córka Posejdona, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
61. Urszula Szulborska
Title: Migracja, 2022
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno80x90 cmsygn. l.g.: US 22
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
62. Agnieszka Łakoma
Title: Fleur XX, 2020
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | "Fleur XX" | 2020 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
63. Vira Varvianska
Title: W ogrodzie matusi, 2023
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. l.d.: W. Warwianska '23, opisany na odwrocie: Vira Varvańska, 1983 | "W ogrodzie matusi", 2023 R. | p.,o., 50x70
Estimation: PLN 1400-1600
64. Kamila Suchecka
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: KAMILA SUCHECKA MMXXIII
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
65. Paweł Batura
Title: Wodnica, 2019
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. na odwrocie: P. Batura
Estimation: 1400-1800 PLN
66. Katarzyna Plewa
Title: Venus, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: K. PLEWA 2022
Estimation: PLN 1600-2000
67. Justyna Basta
Title: Strumyk o brzasku, 2022
Informations: akryl, cienkopis, płótno120x40 cmsygn. p.d.: JUSTYNA BASTA 2022
Estimation: PLN 1400-1600
68. Anzhela Tistyk
Title: Zimowy wieczór, 2022
Informations: oil, canvas80x100 cm
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 2 000 zł
69. Magdalena Rochoń
Title: Melancholy, 2022
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. l.d.: Roma 2022 r., opisany na odwrocie: "Melancholy" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2022 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
70. Sabina Salamon
Title: River, 2022
Informations: oil, canvas40x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon 22, opisany na odwrocie: S. Salamon 2022 r. Rzeka
Estimation: PLN 1200-1600