73 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 28 marca 2023 r., godz. 20:00
Before auction exhibition: od 18 marca 2023 r., pon.–pt. 12:00-19:00, sob. 11:00–16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 28 marca 2023 r. o godz. 20:00. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 18 marca 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Katarzyna Kudełka
Title: Strzępy czasu, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: K. Kudełka "Strzępy czasu", 120x90 cm, akryl, 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
2. Anna Szczepanik
Title: O zachodzie słońca, 2022
Informations: oil, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Anna Szczepanik | "O zachodzie słońca" | 2022
Estimation: PLN 1400-1600
3. Jakub Szymanski
Title: Terra XXVII, 2023
Informations: acrylic, canvas90x110 cmsygn. l.d.: K. 2023, opisany na odwrocie: J. Szymański "TERRA XXVII" 2023
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: PLN 1,900
4. Paweł Wątroba
Title: Osiedlowa spółdzielnia mieszkaniowa im. Geralta z Rivii 2, 2023
Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: "OSM im. Geralta z Rivii" | Paweł Wątroba 2023 | 50x70 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
5. Aleksandra Modzelewska
Title: Maska czy twarz S552, 2023
Informations: akryl, olej, węgiel, płótno70x70 cmsygn. p.d.: AM'23, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA MASKA CZY TWARZ 2023 S552
Estimation: 3600-4200 zł
6. Julia Dunko
Title: Viasel, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Viasel 2023 | akryl, złoto płatkowe, płótno | 90x90 | Julia Dunko DJ
Estimation: 2000-2400 PLN
7. Oleh Lavrii
Title: People in the city, 2023
Informations: acrylic, canvas60x100 cmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "People in the city" | acrylic on canvas | 100x60 cm | 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
8. Andrzej Zujewicz
Title: Sun, 2023
Informations: oil, HDF board80x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "SUN" '2023
Estimation: 1600-1800 PLN
9. Emilia Waszak
Title: Tea time, 2021
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | "TEA TIME" | OLEJ NA PŁYCIE | 2021 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
10. Tiana Breeze
Title: Boats, 2023
Informations: oil, canvas 50x60 cmsygn. p.d.: Tiana, opisany na odwrocie: Tiana Breeze (Tatiana Krikunova) | "Boats" | oil on canvas | 50x60 cm | 2023 r.
Estimation: PLN 1400-1600
11. Sylwia Dwornicka
Title: Pomarańczowy akt, 2022
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka "POMARAŃCZOWY AKT" 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
12. Małgorzata Bundzewicz
Title: Miodowa, 2021
Informations: oil, canvas 100x120 cmsygn. p.d.: mb 2021, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ | MIODOWA | 100x120 2021 | OLEJ/PŁÓTNO
Estimation: 1800-2200 PLN
13. Joanna Mrozowska
Title: Sprawunki, 2021
Informations: oil, canvas 120x160 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "SPRAWUNKI" | tech akryl, płótno | wym 120x160 cm | 2021
Estimation: 2000-2600 zł
14. Małgorzata Skuza
Title: Window, 2023
Informations: acrylic, canvas70x60 cmopisany na odwrocie: OKNO | SQUZI'23
Estimation: PLN 1400-1600
15. Teresa Kluszczyńska
Title: W drogę przyjacielu, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "W drogę przyjacielu" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 80x80 cm 2023 r. | TKluszczyńska
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1700 PLN
16. Ilona Woźniak
Title: Rejs między wyspami, 2023
Informations: oil, canvas 60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
17. Dawid Orłowski
Title: Wycieczka szkolna, 2023
Informations: acrylic, canvas70x90 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Wycieczka szkolna" | Orłowski Dawid | 2023 r.
Estimation: PLN 1400-1600
18. Ewa Krzywińska
Title: Before the Sunrise, 2022
Informations: oil, canvas 100x160 cmopisany na odwrocie: BEFORE THE SUNRISE | EWA KRZYWIŃSKA '22
Estimation: 1800-2200 PLN
19. Hanna Pushkarova
Title: Wiosenna gałązka kwiatów, 2023
Informations: oil, canvas 80x30 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna 2023 r. | płótno, olej 30x80 | "Wiosenna gałązka kwiatów"
Estimation: PLN 1400-1600
20. Mirosław Nowiński
Title: Księżycowy grajek, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Księżycowy grajek" | tech. akryl na płótnie | wym. 100x100 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 2800-4600 zł
Cena sprzedaży: 2600 PLN
21. Kamila Suchecka
Title: Wishes, 2023
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: "Wishes" Kamila Suchecka MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
22. Monika Łakomska
Title: Einstein Abstract, 2020
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Einstein Abstract ŁM '20
Estimation: 1600-2200 zł
23. Krzysztof Karewicz
Title: Styks, 2017
Informations: acrylic, canvas80x60 cm, 85,5x65,5 cm w oprawie sygn. l.d.: Karewicz
Estimation: PLN 1400-1600
24. Szczepan Zalewski
Title: Niepewność obrotu, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: "NIEPEWNOŚĆ OBROTU" | SZCZEPAN ZALEWSKI | CYKL: "AKTY PRZEWROTU" | 02.2023
Estimation: PLN 1600-2000
25. Natalia Kozarzewska
Title: Gruszkowy, 2023
Informations: acrylic, pastel, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: GRUSZKOWY | AKRYL/PASTELA/PŁÓTNO | 80x100 | 2023 | Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
26. Piotr Banaszkiewicz
Title: Nokturn XII, 2022
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | NOCTURN XII 2022
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 2,800
27. Andrzej Wirpszo
Title: Marina, 2015
Informations: acrylic, canvas73x100 cmsygn. l.d.: WIRP2015, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "MARINA" 2012 | ACRYL 73x100
Estimation: 1400-1800 PLN
28. Gabriela Paluch
Title: Latem w Andaluzji, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,900
29. Bartłomiej Załucki
Title: Summer, 2021
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI LATO MMXXI
Estimation: 1600-1800 PLN
30. Magdalena Szczerbakowicz
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
31. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Universum III z cykl Geometria światła, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Universum III" | cykl: "Geometria światła" | 2023
Estimation: 3200-3800 zł
32. Jacek Krupa
Title: Moje Seszele, 2010
Informations: oil, canvas70x50 cm, 72,5x52,5 cm w oprawiesygn. l.d.: JK10, opisany na odwrocie: "Moje Seszele" | No 187/2010 | Jacek Krupa
Estimation: PLN 1600-2000
33. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Close, 2023
Informations: acrylic, canvas55x46 cmsygn. l.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2023, opisany na odwrocie: CLOSE | KAMILA STEFANIA TKACZYK | 2023
Estimation: PLN 1400-1600
34. Maciej Kempiński
Title: Zielone niebo nad Sodiri, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cm, w oprawie 56,5x56,5 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Zielone niebo nad Sodiri" | M. Kempiński | MMXXIII
Estimation: 2000-2600 zł
35. Agnieszka Pawłowska
Title: Czekam na wiatr, 2023
Informations: oil, canvas50x70 cmref. pd: Agnieszka Pawłowska
Estimation: 2400-3200 zł
Cena sprzedaży: 1800 PLN
36. Artem Tuliuk
Title: Melodia kobiety, 2023
Informations: oil, canvas90x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk
Estimation: 1600-2200 zł
37. Marta Dunal
Title: Zjawiskowa chwila, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmref. pd: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
38. Agata Wereszczyńska
Title: Perły, 2023
Informations: mixed technique, canvas60x50 cmsygn. p.d.: AWereszczyńska '23, opisany na odwrocie: "PERŁY" | Agata Wereszczyńska | 50x60 cm | technika mieszana | 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
39. Nadiia Shepitchak
Title: Two, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Two", 2023 | Canvas, acrylic | 60x60 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
40. Urszula Szulborska
Title: Patchworkowa zasłona, 2023
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno90x100 cmsygn. p.d.: US23
Estimation: PLN 1400-1600
41. Paweł Kosior
Title: Poza czasem, 2022
Informations: oil, canvas76,5x50,5 cm,sygn. p.d.: KOSIOR P., opisany na odwrocie: 07.2022 GLASGOW
Starting price: 1 001,00 zł
Estimation: 1600-1800 PLN
42. Kamil Słoń
Title: Tramal, 2023
Informations: akryl, pastele olejne, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: Toni Glow '23 'Tranol'
Estimation: 1400-1800 PLN
43. Teresa Kazimierczak
Title: Kompozycja 37, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas90x80 cm
Estimation: PLN 1400-1600
44. Michał Dąbrowski
Title: Special selfie 5, 2023
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski
Estimation: 1800-2400 PLN
45. Janusz Hućko
Title: Z-26-22, 2022
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
46. Bartłomiej Baranowski
Title: To co? Jeszcze jedno Milordzie?, 2023
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d: Baranowski 04:23
Estimation: 1800-2200 PLN
47. Joanna Kulska
Title: Brzemię, 2023
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
48. Milena Kliszko
Title: I miss you, 2023
Informations: acrylic, canvas60x120 cmopisany na odwrocie: Milena Kliszko 2023
Estimation: PLN 1400-1600
49. Elżbieta Gibulska
Title: Figura XXI, 2022
Informations: oil, canvas130x100 cmopisany na odwrocie: "Figura XXI" | Gibulska 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
50. Vanessa Świgulska
Title: U bram świata, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Eslain 2023, opisany na odwrocie: Vanessa Świgulska Jop
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1700 PLN
51. Yuliya Halyshyn
Title: No one knows what will happen tomorrow, 2023
Informations: szkło, gips40x32x5 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
52. Joanna Rudek
Title: Poseidon, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: J.Rudek | Poseidon '22
Estimation: 2400-3200 zł
53. Agata Dutkiewicz
Title: Refleksy i refleksje, 2022
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: ADutkiewicz 2022, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Refleksy i refleksje" | olej, 50/70 2022
Estimation: PLN 1400-1600
54. Jolanta Ziółkowska
Title: Ewa, 2023
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: ZJola 2023, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska | "Ewa" 2023
Estimation: PLN 1400-1600
55. Grzegorz Ziółkowski
Title: Dom, 2007
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2007, opsany na odwrocie: "DOM" (2007) | Grzegorz Ziółkowski | olej na płótnie | 70x50 cm
Estimation: PLN 1600-2000
56. Sabina Salamon
Title: Krajobraz z różami, 2019
Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon 2019, opisany na odwrocie: Pejzaż z różami, S. Salamon 2019
Estimation: PLN 1400-1600
57. Magdalena Chmielek
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. p.d.: M. Chmielek, opisany na odwrocie: Magdalena Chmielek "Untitled" 2022
Estimation: PLN 1400-1600
58. Józef Kułagowski
Title: Emocje powiewu, 2017
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: JKułagowski 2017, opisany na odwrocie: "EMOCJE POWIEWU" Józef Kułagowski 2017 r.
Estimation: PLN 1400-1600
59. Elżbieta Ponińska
Title: Osty, 2023
Informations: acrylic, canvas100x50 cm,sygn. p.d.: EPonińska '2023, opisany na odwrocie: "Osty" | akryl | 100x50 cm | aut. Elżbieta Ponińska | 2023 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
60. Piter Vonszpon
Title: Analogowe centrum dowodzenia, 2012
Informations: oil, canvas50x90 cmsygn. l.d.: Piter Vonszpon. 2012.
Estimation: 1800-2400 PLN
61. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Blacky z cyklu Animals My Love, 2023
Informations: acrylic, oil, schagmetal, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Blacky' 23 | Anna Sandecka-Ląkocy"
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2400 PLN
62. Iza Jaśniewska
Title: In the garden, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | akryl 2023 | tytuł: W ogrodzie
Estimation: PLN 1400-1600
63. Magdalena Rochoń
Title: Upalny poranek, 2023
Informations: acrylic, canvas60x70 cmsygn. l.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Upalny poranek" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: PLN 1600-2000
64. Izabela Szarek
Title: The Wolf Squaw, 2023
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
65. Anzhela Tistyk
Title: Podróż, 2023
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, olej, płótno lniane, 2023
Estimation: 2000-2200 PLN
66. Mariola Świgulska
Title: Cukierkowe wzgórza, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Świgulska, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
67. Hanna Gancarczyk
Title: Poczekalnia…ciąg dalszy 2, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: H. Gancarczyk, opisany na odwrocie: Hanna Gancarczyk
Estimation: 1600-1800 PLN
68. Katarzyna Lembryk
Title: Wiatraki na Morzu Północnym, 2023
Informations: acrylic, board60x30 cm, w oprawie 65,5x34,5 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARRZYNA LEMBRYK | "WIATRAKI NA MORZU PÓŁNOCNYM" | AKRYL MA DESCE | WERNIKS DAMAROWY | 2023 R.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2400 PLN
69. Katarzyna Fiałkowska
Title: Lekcja biologii, 2023
Informations: mixed technique, canvas46,5x38 cm, 52x43,5 cm w oprawiesygn. p.d.: K. Łysiak
Estimation: 1800-2400 PLN
70. Alicja Marzec
Title: Mówię nie, 2023
Informations: acrylic, canvas130x70 cmsygn. p.d.: A. MARZEC 2022, opisany na odwrocie: Alicja Marzec | olej, płótno | 70x130 | "Mówię nie" | 2022
Estimation: 1400-1800 PLN