76 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 27 czerwca 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 15 czerwca 2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 27 czerwca 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 15 czerwca 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Ewa Krzywińska
Title: Surfer’s Afternoon 2, 2023
Informations: oil, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: SURFER'S AFTERNOON 2 | EWA KRZYWIŃSKA 2023
Estimation: 3600-4200 zł
Cena sprzedaży: 3 200 zł
2. Marcin Kędzierski
Title: Parking pod Stadionem X-lecia, 2023
Informations: acrylic, canvas90x65 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | PARKING POD STATIONEM X-LECIA | 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
3. Michalina Czurakowska
Title: Sweetness of Life: Plum Landscape, 2023
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 19.05.2023 | "SWEETNESS OF LIFE: PLUM LANDSCAPE"
Estimation: 2800-3400 zł
4. Teresa Kluszczyńska
Title: Za siedmioma górami, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: TKluszczyńska, opisany na odwrocie: "Za siedmioma górami" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 | 80x80 | TKluszczyńska
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 300 zł
5. Magdalena Rochoń
Title: Burzliwe dylematy, 2023
Informations: olej, szlagmetal, płótno60x50 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Burzliwe dylematy" – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 1800-2400 PLN
6. Gabriela Paluch
Title: Kolory Barcelony, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
7. Izabela Szarek
Title: Saturn Red, 2023
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
8. Olga Stanisławska
Title: Martwa natura z Picassem, 2015
Informations: oil, canvas50x60 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "MARTWA NATURA Z PICASSEM" | 60x50 2015 r. | OL., PŁ.
Estimation: PLN 1400-1600
9. Andrzej Wirpszo
Informations: acrylic, canvas 81 x 100 cmsygn. l.d.: WIRP'22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" WYM. 81x100 ROK 2022 AKRYL-PŁÓTNO ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: PLN 1600-2000
10. Paweł Porada
Title: Oko I, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas Wed 40 cmopisany na odwrocie: Porada 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
11. Iwona Kobryn
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2023
Estimation: 3600-5000 zł
Cena sprzedaży: 3 000 zł
12. Magda Zarzycka
Title: Kuzyni, 2020
Informations: acrylic, canvas 60x40 cmopisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA | KUZYNI
Estimation: PLN 1400-1600
13. Nadiia Shepitchak
Title: Alter ego, 2023
Informations: acrylic, board 50x50 cm opisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Alter ego", 2023 | Acrylic on wood | 50x50 cm
Estimation: PLN 1600-2000
14. Wiktoria Balawender
Title: O poranku, 2023
Informations: oil, canvas 73x54 cmopisany na odwrocie: Wiktoria Balawander 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
15. Joanna Rudek
Title: Adonis, 2023
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: 'Adonis' 23 | JRudek
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
16. Julia Dunko
Title: Celestia, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótnoWed 90 cmopisany na odwrocie: Celestia 2023 | 90x90 akryl, złoto pł., płótno | Julia Dunko Art DJ
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
17. Vanessa Świgulska
Title: Krążąc po orbicie horyzontu zdarzeń, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: Eslain 2023, opisany na odwrocie: Vanessa Eslain Świgulska-Jop 2023 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2 600 zł
18. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Suerte, 2023
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Suerte' 2023 Anna Sandecka Ląkocy
Estimation: 2400-3200 zł
19. Grzegorz Ziółkowski
Title: Dwa światy, 2017
Informations: oil, canvas 80x60 cmsygn. l.d.: G. ZIOLKOWSKI 2017
Estimation: PLN 1600-2000
20. Halyna Dudar
Title: The earth signs, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas 100х100 cmopisany na odwrocie: Halyna Dudar | "The earth signs" | 2023 | oil, acrylic, canvas | 100x100 cm
Estimation: 2500-5000 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
21. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 47, 2023
Informations: acrylic, canvas100x60 cmsygn. l.b.: K.2023, opisany na odwrocie: J. Szymański „PEGAZY 47” 2023
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
22. Paulina Niemczyk
Title: Słońce, 2023
Informations: acrylic, canvas 120x85 cmopisany na odwrocie: "Słońce" | 120cmx85cm | akryl na płótnie | 2023 rok | Paulina Niemczyk
Estimation: PLN 1400-1600
23. Piotr Banaszkiewicz
Title: Pejzaż XXI, 2021
Informations: oil, canvas92x65 cmsygn. p.d.: PB 21, opisany na odwrocie: Pejzaż XXI | PIOTR BANASZKIEWICZ | 2021
Estimation: 2400-3200 zł
24. Oleh Lavrii
Title: Clouds over the beach, 2022
Informations: oil, canvas100x120 сmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "clouds over the beach" | oil on canvas | 2022
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
25. Hanna Kur
Title: Na wolności drzewa są pomarańczowe, 2022
Informations: acrylic, canvas 50x50 cmopisany na odwrocie: NA WOLNOŚCI DRZEWA SĄ POMARAŃCZOWE | HANNA KUR 2022
Estimation: PLN 1200-1600
26. Natalia Kozarzewska
Title: Figi, 2023
Informations: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: FIGI | 80x100 / akryl, pastela, płótno | 2023 | Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
27. Emilia Waszak
Title: Tea time II, 2022
Informations: acrylic, canvas 100x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | TEA TIME II | 2022 R.
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2 600 zł
28. Sylwia Dwornicka
Title: Thoughtfulness, 2022
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2022, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka | "ZAMYŚLENIE" 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
29. Hanna Pushkarova
Title: Ptaki w ogrodzie, 2023
Informations: oil, canvas 50x70 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | olej, płótno 50x70
Estimation: PLN 1600-2000
30. Wiesława Burnat
Title: Mała chwila zapomnienia, 2022
Informations: acrylic, canvas 60x50 cmsygn. p.d.: Burnat, opisany na odwrocie: "MAŁA CHWILA ZAPOMNIENIA" | AKRYL, W. BURNAT
Estimation: 1600-1800 PLN
31. Marek Domaniecki
Title: Leg Movement 5, 2023
Informations: oil, canvas75x110 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki | Leg Movement 5 | 2023
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
32. Katarzyna Kudełka
Title: Zapętlenie, 2023
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Zapętlenie", 120x90 cm, akryl, 2023
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 200 zł
33. Agata Wereszczyńska
Title: Pani Lola, 2023
Informations: mixed technique, canvas 50x40 cmsygn. p.d.: AWereszczyńska 2023, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA | "PANI LOLA" | 40x50 cm | technika mieszana | 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
34. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Spring beach, 2023
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
35. Kamila Suchecka
Informations: acrylic, canvas 80x60 cmopisany na odwrocie: Kamila Suchcecka 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
36. Agata Strzemecka
Title: Blue Monday, 2022
Informations: acrylic, canvas102x76 cmsygn. p.d.: A.Strzemecka, opisany na odwrocie: Blue Monday | A.Strzemecka | 2022
Estimation: PLN 1400-1600
37. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w granacie nr 118, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ "KOMPOZYCJA W GRANACIE NR 118"
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
38. Andrzej Zujewicz
Title: Ziemia, 2023
Informations: akryl, piasek, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "ZIEMIA" | '2023 | akryl
Estimation: 1600-1800 PLN
39. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Andromeda z cyklu Intymność światła, 2023
Informations: acrylic, canvas80x100 cm,opisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Andromeda" cykl: "Intymność światła" | 2023
Estimation: 3200-4000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
40. Ewelina Wasilewska
Title: Zakazany owoc. Jaskinia elfów, 2023
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina | 2023 olej | "ZAKAZANY OWOC" Jaskinia elfów
Estimation: 1800-2200 PLN
41. Beata Mura
Title: Po deszczu, 2023
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d. Ryś '2023, opisany na odwrocie: "Po deszczu" Beata Mura 2023
Estimation: 2800-4200 zł
Cena sprzedaży: 1 700 zł
42. Iza Jaśniewska
Title: In the garden, 2022
Informations: acrylic, canvas80x40 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | tytuł: W ogrodzie | akryl, 2022
Estimation: PLN 1400-1600
43. Katarzyna Lembryk
Title: Rozpad monolitu II (utrata wspomnienia wrażenia pustyni), 2023
Informations: olej, imprimitura temperowa, płótno40x120 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: "ROZPAD MONOLITU (UTRATA WRAŻENIA PUSTYNI)" | MALARSTWO OLEJNE NA IMPRIMITURZE TEMPEROWEJ, WERNIKS DAMAROWY | 2023 r. | KATARZYNA LEMBRYK
Estimation: 1600-2200 zł
44. Milena Chmielewska
Title: Swój świat z cyklu Bezkres, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: MChmielewska
Estimation: 1400-1800 PLN
45. Janusz Hućko
Title: H-30-23, 2023
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92,5x62,5 w oprawiesygn. l.d.: J.Hućko, opisany na odwrocie: J.Hućko 2023
Estimation: PLN 1400-1600
46. Bartłomiej Baranowski
Title: Tszej, 2023
Informations: acrylic, canvas50x40 cmsygn. p.d.: Baranowski 17:23
Estimation: PLN 1600-2000
47. Piotr Podsiadły
Title: Nubis et Ignis, 2019
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Piotr Podsiadły | Nubis Et Ignis 2019
Estimation: PLN 1200-1600
48. Jan Pająk
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: JAN PAJĄK 2022
Estimation: PLN 1600-2000
49. Joanna Mrozowska
Title: Czerwona ulica, 2004
Informations: oil, canvas150x92 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "Czerwona ulica" | tech olej płótno | wym 92x150 cm | 2004 rok
Estimation: 2000-2600 zł
50. Danjel Stelmach
Informations: oil, canvas 50x50 cm,sygn. p.d.: Danjel
Estimation: PLN 1400-1600
51. Bartłomiej Załucki
Title: Nim nadejdzie lato, 2023
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | NIM NADEJDZIE LATO | MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
52. Szczepan Zalewski
Title: Na brzegu w Kołobrzegu, 2022
Informations: acrylic, canvas38x55 cmopisany na odwrocie: CYKL "LA PLAYA" | "NA BRZEGU W KOŁOBRZEGU" | SZCZEPAN ZALEWSKI | SZ | 38x55 AW3
Estimation: 1400-1800 PLN
53. Ilona Woźniak
Title: Adam i Ewa, 2023
Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
54. Artem Tuliuk
Title: Labirynt, 2023
Informations: oil, canvas70x80 cmsygn. l.d.: ATuliuk
Estimation: 1800-2200 PLN
55. Michał Dąbrowski
Title: Równowaga (dyptyk), 2023
Informations: oil, canvas2x(100x75) cmsygn. l.d.: M. Dąbrowski, opisany na odwrocie: Michał Dąbrowski
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2 400 zł
56. Józef Kułagowski
Title: Rozrywany tłem, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: JKułagowski 2021 r., opisany na odwrocie: "ROZRYWANY TŁEM" Józef Kułagowski 2021 r. Łaziska Górne
Estimation: PLN 1400-1600
57. Zbigniew Olszewski
Title: Trezor, 2022
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: OLSZE'22, opisany na odwrocie: "TREZOR" 2022 | 70x100 | ZBYSZEK OLSZEWSKI
Estimation: 1800-2200 PLN
58. Mirosław Nowiński
Title: Sound harmony, 2023
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M. opisany na odwrocie: "Sound harmony" | tech. akryl na płótnie | wym. 100x120 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 6800-9000 zł
Cena sprzedaży: 6 000 zł
59. Monika Łakomska
Title: Charlie Parker Abstract, 2019
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Charlie Parker Abstract ŁM 2019
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 300 zł
60. Katarzyna Fiałkowska
Title: Without title, 2019
Informations: acrylic, canvas70x55 cmsygn. p.d.: K. Łysiak
Estimation: PLN 1600-2000
61. Agnieszka Pawłowska
Title: Bornholm, 2023
Informations: oil, canvas80x80 cm
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
62. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Podwodne inspiracje, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: BBWoźniczko 2023, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | Podwodne inspiracje – 2023 | akryl, olej, płótno, 90x90
Estimation: 1800-2000 PLN
63. Joanna Kulska
Title: Wspomnienie lata, 2023
Informations: acrylic, canvas90x90opisany na odwrocie: J. Kulska 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
64. Ola Grudzińska
Title: Balteus VII, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska | Balteus VII | 2022
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
65. Anzhela Tistyk
Title: Expectancy, 2023
Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: olej, płótno lniane, 50/50, 2023, A. Tistyk
Estimation: 1800-2000 PLN
66. Pervin Ece Yakacık
Title: Over the rocks, 2023
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Pervinece '23, opisany na odwrocie: 8/72/9738 03.2023 oil, 70x70
Estimation: PLN 1400-1600
67. Mariola Świgulska
Title: Oczarowana pełnią, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. l. d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2021 r.
Starting price: 1 002,00 zł
Estimation: 1800-2400 PLN
68. Jadwiga Wolska
Title: Konferencja, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: WOLSKA JW, opisany na odwrocie: Jadwiga Wolska KONFERENCJA 2022
Estimation: 2600-3200 zł
69. Urszula Szulborska
Title: Zerwany wątek, 2023
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno90x80 cmsygn. p.d.: US 2023
Estimation: PLN 1400-1600
70. Karolina Dryps
Title: z cyklu Kwiaty Djina, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cm
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 400 zł