81 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 21 listopada 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 10 listopada 2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 21 listopada 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 10 listopada 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: 5G, 2019
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski 19
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 3 800 zł
2. Jonasz Koperkiewicz
Title: Summer blur, 2021
Informations: acrylic, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: SUMMER BLUR J.Koperkiewicz 2021
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
3. Ilona Woźniak
Title: W przestrzeni czasu, 2023
Informations: oil, canvas,60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1600-1800 PLN
4. Bartłomiej Załucki
Title: Furia, 2023
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI FURIA MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
5. Sonia Stadnik
Title: Harbor, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: SONIA STADNIK 2023 AKRYL 100x100
Estimation: 1600-1800 PLN
6. Andrzej Wirpszo
Title: Kontra, 2023
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "KONTRA" | AKRYL–PŁÓTNO | 70x100 | ROK 2021 | ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: 1800-2200 PLN
7. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis – Orient Express, 2023
Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma "Metropolis – Orient Express" 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
8. Łukasz Sysło
Title: Po zachodzie słońca, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: PO ZACHODZIE SŁOŃCA, 20.05.2023 Łukasz Sysło
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 800 zł
9. Artem Tuliuk
Title: Kawa pamięci, 2023
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. l.d.: ATuliuk
Estimation: 1600-2200 zł
10. Maciej Zabawa
Informations: acrylic, canvas81 x 100 cmopisany na odwrocie: TYTUŁ: BEZ TYTUŁU 2016 MACIEJ ZABAWA
Estimation: PLN 1400-1600
11. Dawid Orłowski
Title: Baristalgia, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cm sygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Baristalgia" Orłowski Dawid, 2023 r.
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 300 zł
12. Anna Pikos
Title: Złota fala, 2023
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2023
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
13. Ewa Krzywińska
Title: Microcalm, 2023
Informations: oil, canvas90x120 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: EWA KRZYWIŃSKA | MIKROCALM '23
Estimation: 4200-7000 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
14. Julia Dunko
Title: VeloqYork, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: VeloqYork 2023 | akryl, złoto pł., płótno 120x80 | Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2200 PLN
15. Yuliya Halyshyn
Title: View from the inside, 2023
Informations: szkło52x29x4 cm
Estimation: 1200-2000 zł
16. Grzegorz Ziółkowski
Title: Uliczka w Monschau, 2020
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d.: G. ZIOLKOWSKI 2020
Estimation: 1800-2400 PLN
17. Hanna Kur
Title: Ten diabeł, który tkwi w szczegółach, 2023
Informations: acrylic, canvas50x80 cmsygn. p.d.: HANNA KUR 2023
Estimation: PLN 1400-1600
18. Anzhela Tistyk
Title: Zaczarowany las, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk, olej na płótnie | 2023 100/100
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
19. Michał Dąbrowski
Title: Nie patrzę, 2023
Informations: oil, canvas120x81 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 400 zł
20. Szczepan Zalewski
Title: Żółty łotr, 2023
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "ŻÓŁTY ŁOTR" SZCZEPAN ZALEWSKI
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 900 zł
21. Andrzej Zujewicz
Title: Leśne wrota, 2023
Informations: acrylic, canvas80x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "LEŚNE WROTA" '2023 akryl
Estimation: 1800-2200 PLN
22. Magdalena Rochoń
Title: Czekając na światła nocy, 2023
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Czekając na światła nocy" – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 2000-2400 PLN
23. Aleksandra Milczarek
Title: Welcome to my Garden, 2023
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: AMilczarek 2023, opisany na odwrocie: Aleksandra Milczarek "Welcome to my Garden" (2023)
Estimation: 1800-2200 PLN
24. Bartłomiej Baranowski
Title: Do mnie, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. l.d.: Baranowski 29:23
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
25. Paweł Kosior
Title: Pustynia rzeczywistości, 2022
Informations: oil, canvas80x70 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: 11.2022 GLASGOW
Estimation: 1600-1800 PLN
26. Emilia Waszak
Title: The Commandment to Love, 2021
Informations: oil, plate110x100 cm, 113,5x103,5 cm w oprawiesygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK THE COMMANDMENT TO LOVE OLEJ NA PŁYCIE 2021 r.
Estimation: 2400-3000 zł
27. Teresa Kazimierczak
Title: Kompozycja 78, 2023
Informations: acrylic, canvas92 x 73 cm
Estimation: PLN 1600-2000
28. Michał Jamioł
Title: Sister Nereid, 2020
Informations: acrylic, own technique, canvas100x120 cm
Estimation: 1800-2400 PLN
29. Ewa Osińska-Rozpędek
Title: Pejzaż potopowy, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas65x81 cmsygn. p.d.: E.OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA "FLOOD LANDSCAPE" | "PEJZAŻ POTOPOWY" | 65x81 akryl olej | 2021
Estimation: 1800-2000 PLN
30. Joanna Bojar-Antoniuk
Title: Krabello, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2021, opisany na odwrocie: Jo. Antoniuk "KRABELLO" 2021
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
31. Kamila Suchecka
Title: Gotowa na wszystko, 2023
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: "Gotowa na wszystko" 2023 | Kamila Suchecka
Estimation: 1800-2200 PLN
32. Vanessa Świgulska
Title: Echo zapomnianych marzeń, 2023
Informations: akryl, rdza, szlagmetal, płótno80x80 cm
Estimation: 3600-4400 zł
Cena sprzedaży: 4 000 zł
33. Janusz Hućko
Title: H-36-23, 2023
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.
Estimation: 2800-3200 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
34. Mariola Świgulska
Title: Drogi do wolności, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas 100x110 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2023 miłego życia :)
Estimation: 2000-2800 zł
Cena sprzedaży: 2 000 zł
35. Hanna Rozpara
Title: Χολή (Chole), 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Χολή (Chole)" 2021
Estimation: 2600-3200 zł
36. Michalina Czurakowska
Title: Sweetness of life: Happy Hanukkah, 2022
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn l.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 25.10.2022 "SWEETNESS OF LIFE: HAPPY HANUKKAH"
Estimation: 2400-3000 zł
37. Agnieszka Religa
Title: Przekrój III, 2023
Informations: beton, żeliwośr. kompozycji 24 cm, wymiar płyty: 60x60 cm
Estimation: PLN 1600-2000
38. Maciej Kempiński
Title: Pod gwiazdami, 2023
Informations: acrylic, canvas54x65 cmsygn. l.d.: MK, opisany na odwrocie: "Pod gwiazdami" M. Kempiński MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
39. Oleh Lavrii
Title: Warsaw 8.2, 2023
Informations: acrylic, canvas80x100 cm opisany na odwrocie: Oleh Lavrii "Warsaw 8.2." | acrylic on canvas 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
40. Karolina Jarosławska
Title: Cave, 2021
Informations: oil, canvas 100x150 cmsygn. l.d.: KJ, opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska Cave, 2021 r.
Estimation: 2200-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
41. Jolanta Ziółkowska
Title: Zimowa autostrada z cyklu Droga, 2019
Informations: acrylic, canvas 50x70 cmsygn. p.d.: ZJola 2019, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska 2019 ZJola
Estimation: PLN 1600-2000
42. Katarzyna Lembryk
Title: Wielo-przestrzenie z błędami przestrzeni i wiatraków, 2023
Informations: acrylic, canvas90x40 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "WIELO-PRZESTRZENIE Z BŁĘDAMI PRZESTRZENI I WIATRAKÓW" | AKRYL NA PŁÓTNIE | WERNIKS DAMAROWY | 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
43. Dominika Ruta
Title: Moje ciepło i spokój, 2023
Informations: oil, canvas100x140 cmsygn. p.d.: Dom Ruta 2023, opisany na odwrocie: Dom Ruta 2023 | "Ciepło moje i spokój" | Dominika Ruta 2023
Estimation: 2200-3200 zł
44. Beata Tarnowska
Title: Beige z cyklu Nierzeczywiste, 2022
Informations: oil, canvas120x150 cmopisany na odwrocie: B. TARNOWSKA UNREAL/BEIGE '22
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
45. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 50, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x90 cmsygn. l.b.: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański | „PEGAZY 50” 2023
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 4 600 zł
46. Gabriela Paluch
Title: Widok na Paryż, 2023
Informations: oil, canvas100x100 сmref. pd: GP
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2 800 zł
47. Tiana Breeze
Title: Odbicie, 2023
Informations: oil, canvas 70x50 cmsygn. p.d.: TB, opisany na odwrocie: Tiana Breeze (Tatriana Krikuova) | "Reflection" | 70x50 cm, oil on canvas | 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
48. Filip Łoziński
Title: Sami, 2023
Informations: oil, canvas 100x80 cmref. pd: F.ŁOZIŃSKI
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 2 200 zł
49. Zofia Zapolska
Title: Zamierające Słońce 5, 2018
Informations: acrylic, canvas 80x100 cmopisany na odwrocie: Zamierające Słońce 5 | 2018 r. | ZOFIA ZAPOLSKA
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
50. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Luna z cyklu Intymność światła, 2023
Informations: acrylic, canvas 70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Luna" cykl: "Intymność światła" 2023
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 900 zł
51. Olga Stanisławska
Title: Skrzypaczka, 2023
Informations: oil, canvas 73x61 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "SKRZYPACZKA" | VIOLINIST | OL. PŁ. 61x73 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
52. Marcin Kędzierski
Title: Świetliki, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | ŚWIETLIKI | 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
53. Beata Szumińska
Title: Winner 1, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
54. Iza Jaśniewska
Title: Złoty świt, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska – tytuł – ZŁOTY ŚWIT | 2023r akryl
Estimation: 1600-1800 PLN
55. Teresa Kluszczyńska
Title: Odlatują, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "Odlatują" (akryl 80x80 cm) | TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 | TKluszczyńska
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2 400 zł
56. Iwona Szmist
Title: Miasto mostów, 2021
Informations: oil, canvas90x70 cmsygn. p.d.: I. G. Szmist, opisany na odwrocie: MIASTO MOSTÓW | Farby olejne 70x90 cm | Iwona Szmist | 2021 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
57. Aneta Biel
Title: Między nocą a dniem I, 2016
Informations: acrylic, canvas100x70 cm, w oprawie 105x75 cmsygn. p.d.: AB
Estimation: PLN 1400-1600
58. Marek Domaniecki
Title: Catwalk 3, 2023
Informations: oil, canvas90x85 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 'Catwalk 3' 2023
Estimation: 1800-2600 zł
59. Urszula Szulborska
Title: Zapach Prowansji, 2023
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno90x120 cmsygn. p.d.: US 23
Estimation: 1600-1800 PLN
60. Nadiia Shepitchak
Title: Before, 2023
Informations: acrylic, canvas 60x60 cmopisany na odwrocie: "BEFORE" 2023 | Acrylic on canvas | 60x60 cm | Nadiia Shepitchak
Estimation: 1800-2000 PLN
61. Katarzyna Kudełka
Title: Nawiązanie, 2023
Informations: acrylic, canvas70x90 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Nawiązanie", 90x70 cm, akryl, 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
62. Joanna Mrozowska
Title: Krzak i dom, 2019
Informations: acrylic, canvas100x140 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "Krzak i dom" | tech akryl, płótno | wym 100x140 cm | 2019
Estimation: 2000-2600 zł
63. Natalia Kozarzewska
Title: Bugenwilla, 2023
Informations: akryl, pastele, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: BUGENWILLA | 80z100 AKRYL, PASTELA / 2023 | Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
64. Aleksandra Siudek
Title: On the beach [POZYCJA WYCOFANA], 2023
Informations: oil, canvas70x50 cm
Estimation: 1600-2200 zł
65. Wojciech Manitius-Ratynski
Title: Moody, 2023
Informations: acrylic, canvas 117x103,5 cmopisany na odwrocie: MOODY WM 2023 WOJCIECH MANITIUS-RATYŃSKI
Estimation: PLN 1600-2000
66. Karolina Karkucińska
Title: Kobieca linia, 2022
Informations: acrylic, canvas110x100 cmsygn. p.d.: Karkucińska Karolina 2022 R.
Estimation: PLN 1200-1600
67. Izabela Szarek
Title: Saturn Red II, 2023
Informations: oil, canvas 100x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023 | "Saturn red II"
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 300 zł
68. Joanna Rudek
Title: Roho II, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x80 cmopisany na odwrocie: JRudek Roho ll '23
Estimation: 2200-2800 PLN
69. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w granacie i czerwieni nr 128, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA W GRANACIE I CZERWIENI NR 128"
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
70. Małgorzata Karczmarzyk
Title: Wewnętrzna percepcja, 2023
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. l.d.: ArPeNa
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
71. Hanna Pushkarova
Title: Granaty na stole, 2023
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | "Granaty na stole" | 2023 r. | olej, płótno 60x80
Estimation: 1600-1800 PLN
72. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Summer Moment, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x70 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: "Letnia chwila" | 'Summer moment' | Anna Sandecka-Ląkocy 2023
Estimation: 2400-2800 PLN
73. Justyna Basta
Title: Lily [POZYCJA WYCOFANA], 2023
Informations: akryl, cienkopis, płótno80x60 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
75. Agnieszka Sierzputowska
Title: Powroty 01, 2023
Informations: akryl, kredka, płótno100x80 cmsygn. p.d.: SIERZPUTOWSKA 2023, opisany na odwrocie: POWROTY 01 | AGNIESZKA SIERZPUTOWSKA 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
76. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl ostatni dzień lata 2023 Iwona Kobryń
Estimation: 4600-5800 zł
Cena sprzedaży: 4 800 zł
77. Jadwiga Wolska
Title: Bez tytułu 108, 2023
Informations: acrylic, canvas 68x53 cmsygn. l.d. monogramem 2023, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
78. Sebastian Stachura
Title: Piggy 1, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Stachura Sebastian | PIGGY 1 | 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł