Aukcja Sztuki Ukraińskiej. Wsparcie twórców ukraińskich na polskim rynku sztuki
Auction: 5 kwietnia 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 29 marca 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Аукціон українського мистецтва – Інформація українською нижче
W związku z sytuacją w Ukrainie jako Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny chcemy włączyć się w pomoc na rzecz obywateli Ukrainy, a przede wszystkim ukraińskiego środowiska artystycznego.
Postanowiliśmy zorganizować aukcję, która nie jest aukcją charytatywną, a komercyjną sprzedażą prac artystów ukraińskich. Dochód z kwot wylicytowanych na Aukcji Sztuki Ukraińskiej w całości wypłacony zostanie twórcom.
Aukcje obecnie przeprowadzamy wyłącznie w trybie zdalnym. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł.
Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym, a także na portalu Artinfo.pl.
Opłata aukcyjna wynosząca 20% płacona przez kupujących przeznaczona zostanie na marketing aukcji i dotarcie do jak najszerszego grona kolekcjonerów i miłośników sztuki. Licytację wspierają już portale Artinfo.pl and Onebid.pl, które zrezygnowały ze wszytkach opłat za umieszczenie katalogów i licytację prac., a także firma Wnętrza 3D, która zrealizowała dla nas wirtualny spacer. Aukcję, również nieodpłatnie, poprowadzi licytator Xanadu Galerii i Domu Aukcyjnego – Piotr Firan.
___________
Аукціон українського мистецтва
Метою аукціону в першу чергу є продаж робіт українських художників. Ми розуміємо, що ви найкраще знаєте, як використати отримані кошти, щоб допомогти вам, вашим родинам і вашій країні. Тут у Польщі чи в Україні.
Через ситуацію, що склалася, аукціон українського мистецтва буде проводитись на виняткових умовах. Вся виграна на аукціоні сума буде виплачена художнику. Xanadu Galeria та Auction House відмовляються від своєї комісії. Аукціонний збір, що стягується з покупця в розмірі 20%, буде використаний для маркетингу та реклами аукціону. Аукціон проводиться у співпраці з аукціонними порталами artinfo.pl та onebid.pl, які відмовилися від усіх зборів за розміщення каталогів та за проведення торгів. Відмовився від винагороди і наш аукціоніст – Пьотр Фіран, який проведе аукціон безкоштовно.
1. Olena Horhol
Title: Flowering 35, 2020
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: HorHol 20, opisany na odwrocie: HorHol 20 "Flowering 35"
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
2. Tymur Bezusko
Title: Czerwone dziecko, 2021
Informations: akryl, technika mieszana, sklejka50x50 cmopisany na odwrocie: Red Child Tymur Bezusko 2021
Estimation: PLN 1600-2000
3. Daryna Nesterenko
Title: Limbo, 2021
Informations: acrylic, canvas180x100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Limbo Warsaw, 2021 Acrylic Daryna Nesterenko
Estimation: 1800-2200 PLN
5. Ivan Dzis
Title: Precious Ones #2, 2021
Informations: akryl, grafika cyfrowa, papier59,4x42 cmsygn. u dołu: 2/8 "Precious Ones N 2" Dzis '2021
Edition: 2/8
Starting price: PLN 600.00
Estimation: 1000-1200 PLN
6. Ivan Dzis
Title: Transmission, 2021
Informations: akryl, grafika cyfrowa, papier42х59,4 cmsygn. u dołu: 2/18 "Transmission" Dzis '2021
Edition: 2/18
Starting price: PLN 600.00
Estimation: 1000-1200 PLN
7. Liudmyla Bezusko
Title: Wojna, 2022
Informations: technika mieszana, tkanina, wełna, akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Wojna 80x60 cm Technika mieszana Akryl na płótnie Liudmyla Bezusko
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1200-1600
8. Liudmyla Bezusko
Title: Bestia z kolekcji Lalki i bajki, 2021
Informations: technika autorska, tkaniny, farby akrylowe30x40 cm
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1600-2000
9. Irena Lawruszko
Title: Ciemne czasy średniowiecza, 2018
Informations: etching, aquatint, paper 60x80 cm w świetle matrycy, arkusz 70x100 cmopisany na dole: "Ciemne czasy średniowiecza" akwaforta, akwatinta 10/20 Irena Lawruszko 2018 r.
Edition: 10/20
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1200-1600
10. Irena Lawruszko
Title: Pod wpływem czasu I, 2020
Informations: etching, aquatint, paperw świetle matrycy 60x80 cm, arkusz 70x100 cmopisany na dole: "Pod wpływem czasu I" akwaforta, akwatinta 2/10 Irena Lawruszko 2020 r.
Edition: 2/10
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1200-1600
11. Irena Lawruszko
Title: I mur pamięta, 2017
Informations: etching, aquatint, paperw świetle matrycy 60x80 cm, arkusz 70x100 cmopisany na dole: "I mur pamięta" 12/25 akwaforta, akwatinta, Irena Lawruszko 2017 r.
Edition: 12/25
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1200-1600
12. Iryna Baranova
Title: Bouquet of mimosas, 2022
Informations: oil, canvas60x40 cmsygn. p.d.: IB 22., opisany na odwrocie: Iryna Baranova "Bouquet of mimosas" 2022 r., olej, płótno, 40x60 cm
Starting price: PLN 700.00
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: PLN 900.00
13. Natalia Kudriawcewa
Title: For You, 2022
Informations: kolaż, akryl, marker, papier, klej, płótno80x120 cm
Estimation: 2000-2600 zł
14. Natalia Kudriawcewa
Title: Forest melody, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cm
Estimation: PLN 1600-2000
15. Tymur Bezusko
Title: The New World Order, 2021
Informations: tryptyk – technika mieszana, płótno3x(20x20) cmopisane na odwrocie: The New World Order Tymur Bezusko 2021
Estimation: PLN 1600-2000
16. Dmytro Horditsa
Title: Perspektywy prawdy, 2021
Informations: technika mieszana - drewno, szkło, akryl, złocenie, kule: śr. 12 cm, podstawa: 30×30×30 cm
Estimation: 4000-4800 zł
17. Dmytro Horditsa
Title: Równowaga (hierarchowie i męczennicy), 2019-2020
Informations: drewno, akryl, lakier spękany, stalowe śruby, złocenie (szlagmetal)85x45 cmsygn. na odwrocie: Dmytro Horditsa
Estimation: 2600-3200 zł
18. Olena Hontar
Title: Bukiet z piwoniami, 2021
Informations: oil, canvas60x50 cmref. pd: monogram
Starting price: PLN 900.00
Estimation: 1600-1800 PLN
19. Olena Hontar
Title: Opuszczając lato, 2021
Informations: oil, canvas50x40 cmref. pd: monogram
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 900.00
20. Svitlana Korovai
Title: Z cyklu Metamorfozy, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas110x90 cmopisany na odwrocie: SVITLANA KOROVAI z cyklu METAMORFOZY AKRYL OLEJ 90x110 2022
Estimation: PLN 1600-2000
21. Oksana Pyzh
Title: Odessa, 2016
Informations: acrylic, oil, canvas60x85 cm
Estimation: 1800-2400 PLN
22. Oksana Pyzh
Title: Sewastopol, 2014
Informations: acrylic, oil, canvas80x85 cm
Estimation: 1800-2400 PLN
23. Elzara Oiseau
Title: The Sky in Sahara, 2021
Informations: akryl, pastel olejny, płótno102x104 cmopisany na odwrocie: Elzara Oiseau 1989 The Sky in Sahara 2021
Estimation: 1600-1800 PLN
24. Elzara Oiseau
Title: Malvi–Mallows, 2021
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. l.d.: Elzara Oiseau, opisany na odwrocie: Elzara Oiseau 1989 Malvi/Mallows acrylic/canvas Febuary 2022
Starting price: PLN 900.00
Estimation: 1400-1800 PLN
25. Vira Ustianska
Title: Niezniszczalny 98 z cyklu 1000 słoneczników, 2022
Informations: oil, canvas60x50 cm sygn. p.d.: Ustianska, opisany na odwrocie: Vira Ustianska "Niezniszczalny" 60x50, olej, płótno 98 z cyklu "1000 słoneczników" 2022 | "Unbreakable" 60x50, 2022 98 Project "1000 sunflowers"
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
26. Vira Ustianska
Title: Drzewo życia. Nadzieja 99 z cyklu 1000 słoneczników, 2022
Informations: oil, canvas60x50 cm sygn. l.d.: Ustianska, opisany na odwrocie: Vira Ustianska "Drzewo życia. Nadzieja" 60x50 cm, olej, płótno, 2022 nr 99 z cyklu "1000 słoneczników" | "Tree of life. Hope" 60x50 oil on canvas, 2022 99 Project "1000 sunflowers"
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
27. Andrii Savchenko
Title: La Familia, 2022
Informations: sprey, farby przemysłowe, płótno 70x100 cmopisany na odwrocie: "La Familia" by Juvone Money. 20.01.22
Starting price: PLN 700.00
Estimation: PLN 1400-1600
28. Kateryna Kondratyeva
Title: The live-living storm, 2022
Informations: akwalela, papier akwarelowy25x37 cmpisany na odwrocie: The live-living storm 2022 Kateryna Kondratieva Ivano-Frankivsk Ukraine
Starting price: PLN 600.00
Estimation: 800-1000 PLN
29. Kateryna Kondratyeva
Title: The Vorozheska, 2021
Informations: akwalela, papier akwarelowy24,6x34,6 cmsygn. p.d.: KKondratyeva, opisany na odwrocie: The Vorozheska 2021 Kateryna Kondratieva Ivano-Frankivsk Ukraine
Starting price: PLN 600.00
Estimation: 800-1000 PLN
30. Kateryna Kondratyeva
Title: In the Japanese garden, 2021
Informations: akwalela, papier akwarelowy25x29,8 cmopisany na odwrocie: In the Japanese garden 2021 Kateryna Kondratieva Ivano-Frankivsk Ukraine
Estimation: 800-1000 PLN
Cena sprzedaży: PLN 500.00
31. Yana Bachynska
Title: Pandrogyne, 2017
Informations: ceramics14,5x8 cmsygn. na spodzie: UULE
Estimation: PLN 1400-1600
32. Yana Bachynska
Title: Pandrogyne 2.0, 2017
Informations: ceramics11x6,5 cmsygn. na spodzie: UULE
Estimation: PLN 1400-1600
33. Wiktor Stadniczenko
Title: Oczekiwania, 2020
Informations: acrylic, canvas80x40 c msygn. l.d.: Stadniczenko 2020, opisany na odwrocie: "Oczekiwania" 28.12.2020
Estimation: 1800-2400 PLN
34. Wiktor Stadniczenko
Title: Czerwony kwiat Havany, 2021
Informations: acrylic, canvas120x60 cmsygn. p.d.: Stadniczenko 2021, opisany na odwrocie: "CZERWONY KWIAT HAVANY" 2021 r.
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: PLN 3,000.00
35. Svitlana Balatska
Title: Szara wizja z nutą złota, 2020
Informations: akryl, płótno, tryptyk3x(50x50) cm opisany na odwrocie: Svitlana Balatska Grey Vision with a Hint of Gold, 2020 Acrylic on Canvas copy 1/1 Part 1. 50x50 cm
Starting price: PLN 1,600.00
Estimation: 2400-2800 PLN
36. Yehor Lemzyakoff
Title: Nowa Historia Ukrainy 1, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: YEHOR LEMZYAKOFF "NOWA HISTORIA UKRAINY" AKRYL 80/80 2022 KRAKÓW 1 Z 3 OBRAZÓW
Starting price: PLN 900.00
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 900.00
37. Yehor Lemzyakoff
Title: Nowa Historia Ukrainy 2, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: YEHOR LEMZYAKOFF "NOWA HISTORIA UKRAINY" AKRYL 80/80 2022 KRAKÓW 2 Z 3 OBRAZÓW
Starting price: PLN 900.00
Estimation: 1400-1800 PLN
38. Yehor Lemzyakoff
Title: Nowa Historia Ukrainy 3, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: YEHOR LEMZYAKOFF "NOWA HISTORIA UKRAINY" AKRYL 80/80 2022 KRAKÓW 3 Z 3 OBRAZÓW
Starting price: PLN 900.00
Estimation: 1400-1800 PLN
39. Konstanty Afanasyev
Title: Bez tytułu 1, 2018
Informations: oil, canvas55,5x35,5 cmsygn. l.d.: KoC, opisany na odwrocie: KoC Podol 2018
Estimation: 700-900 zł
40. Kseniia Noryk
Title: Island Zlarin, 2018
Informations: olej, karton18x24 cmsygn. p.d.: Kseniia 18, opisany na odwrocie: Kseniia Noryk 1988 Kiyiv, Ukraine "Island Zlarin" 2018' oil cartoon 18x24 cm
Starting price: PLN 400.00
Estimation: 700-900 zł
Cena sprzedaży: PLN 600.00
41. Kseniia Noryk
Title: Bird. Kingfisher, 2021
Informations: olej, panel malarski18x20 cmopisany na odwrocie: Ksenia Noryk, 1988 Kiyiv, Ukraine "Bird. Kingfisher" 2021 oil, canvas on cartoon 18x20 cm
Starting price: PLN 400.00
Estimation: 700-900 zł
Cena sprzedaży: PLN 900.00
42. Kseniia Noryk
Title: Fisherboat, 2018
Informations: olej, panel malarski18x24 cmsygn. p.d.: N. Kseniiya 18, opisany na odwrocie: Kseniia Noryk 1988 Kiyiv, Ukraine "Fishboat" 2018 oil, canvas on cartoon, 18x24 cm
Starting price: PLN 400.00
Estimation: 700-900 zł
Cena sprzedaży: PLN 400.00
43. Darina Beznosenko
Title: Krwawe łzy, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas60x50 cmsygn. p.d.: Beznosenko, opisany na odwrocie: Darina Beznosenko, 1999 "Krwawe łzy" 2021 akryl, szlagmetal, płótno 40x50 cm
Starting price: PLN 800.00
Estimation: 1000-1200 PLN
44. Hanna Pushkarova
Title: Kurczaki na spacerze, 2022
Informations: akryl, grafika, karton50x36 cmsygn. p.d.: Pushkarova 22 r., opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna, 1989 r, "Kurczaki na spacerze" 2022 r. 50x36 akryl, grafika, karton
Starting price: PLN 700.00
Estimation: PLN 1200-1400
45. Hanna Pushkarova
Title: Bajkowy las, 2022
Informations: akryl, grafika, karton, wycinanka100x75 cmsygn. p.d.: Pushkarova Hanna 2022 r., opisane na odwrocie: Pushkarova Hanna 1989 r. "Bajkowy las" 2022 r. akryl, grafika, karton, wycinanka 100x75
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
46. Hanna Pushkarova
Title: Bereginia. Kobieta, która chroni nasz świat, 2022
Informations: wycinanka, tusz, papier100x70 cmsygn. p.d.: Pushkarova Hanna 2022 r., opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna 1989 r. u., "Bwewginia. Kobieta, która chroni nasz świat" 2022 r. Tusz, papier, wycinanka 100x70
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
47. Marta Zwarycz
Title: Tajemnica, 2020
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: MZwarycz 20
Starting price: PLN 700.00
Estimation: 1600-1800 PLN
48. Lyudmila Baranovskaya
Title: Kim jestem?, 2021
Informations: oil, cardboard40x50 cm
Starting price: PLN 700.00
Estimation: PLN 1200-1400
49. Lubomir Zaremba
Title: Przygnębiające wieści, 2021
Informations: oil, canvas41x30 cmsygn. p.d.: ZAREMBA L. 21.03.2022
Starting price: PLN 700.00
Estimation: PLN 1200-1400
50. Olena Morozova
Title: Ishtar #2 z cyklu Ishtar, 2020
Informations: fotografia barwna, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta, dibond60x38,5 cm
Edition: 1/5+2AP
Estimation: 1800-2200 PLN
51. Olena Morozova
Title: Ishtar #4 z cyklu Ishtar, 2020
Edition: 1/5+2AP
Estimation: 1800-2200 PLN
52. Olena Morozova
Title: Dream, 2019
Informations: fotografia barwna, papier Epson Professional Enhanced Matte Paper, dibond38,5x60 cm
Edition: 1/5+2AP
Estimation: 2000-2600 zł
53. Oksana Volodymyrivna Vysotska
Title: Wszyscy jesteśmy Ukrainą, 2020
Informations: oil, canvas60x50 cmsygn. p.d.: Висоцька 2020
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
54. Oksana Volodymyrivna Vysotska
Title: Czerwona kalina, 2020
Informations: oil, canvas50x60 cmsygn. p.d.: Висоцька 2020
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
55. Oleksandr Lopatin
Title: Pustka z cyklu Wielki Głód na Ukrainie, 2009
Informations: oil, canvas100x70 cm
Estimation: 2600-3200 zł
56. Oleksandr Lopatin
Title: Wiatrak z cyklu Wielki Głód na Ukrainie, 2009
Estimation: 2600-3200 zł
57. Svitlana Lopatina
Title: Baszta Denna lub Św. Michała, 2009
Informations: oil, canvas80x60 cm
Estimation: 1800-2400 PLN
58. Svitlana Lopatina
Title: Klasztor Franciszkanów, 2009
Estimation: 1800-2400 PLN
59. Artem Tuliuk
Title: Sublimacja, 2022
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d. ATuliuk
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 900.00
60. Artem Tuliuk
Title: W oknie miłości, 2022
Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. p.d. ATuliuk
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
61. Tetiana Ivanova
Title: Spustoszenie, 2022
Informations: pastel, paper58x57 cmsygn. p.d.: T.Ivanova '22, opisany na odwrocie: Tetiana Ivanova "Spustoszenie" 2022 pastel, paper, 58x57 cm
Starting price: PLN 900.00
Estimation: 1400-1800 PLN
62. Tetiana Ivanova
Title: Under the rain, 2016
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. l.d.: T.Ivanova, opisany na odwrocie: Tetiana Ivanowa (1977) "Under the Rain" 100x70 cm oil on canvas
Estimation: PLN 1600-2000
63. Bozhena Kushnir
Title: Duszę i ciało oddamy za naszą wolność, 2022
Informations: acrylic, canvas100x200 cmsygn. p.d.: Bozhena Kushnir, opisany na odwrocie: Bozhena Kushnir "Duszę i ciało oddamy za naszą wolność" Ukraine – 2022
Estimation: 3000-4500 PLN
Cena sprzedaży: PLN 2,200.00
64. Bozhena Kushnir
Title: Palyanitsa, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: Bozhena Kushnir, opisany na odwrocie: Bozhena Kushnir "Поляниця" ("Placek") Ukraine 2022 100x100 cm
Estimation: 1800-2800 zł
65. Maya Kat
Title: Dark side of the Moon, 2019
Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Dark side of the Moon 2019 MAYA KAT
Estimation: 1600-2400 zł
66. Maya Kat
Title: Zagubiona tożsamość, 2019
Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Zagubiona tożsamość 2019 MAYA KAT
Estimation: 1600-2400 zł
67. Yuliya Halyshyn
Title: Order matrix, 2022
Informations: acrylic, canvas70x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Halyshyn Yuliya 1993, Ukraine, "Order matrix", 2022, Canvas, acrylic, 60x70
Estimation: PLN 1400-2000
68. Yuliya Halyshyn
Title: Sealant, 2021
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. na dole monogramem, opisany na odwrocie: Halyshyn Yuliya, 1993, Ukraine, "Sealant", 2021, Canvas, acrylic, 50x60
Estimation: PLN 1400-2000
69. Danylo Kovach
Title: Not Welcome, 2022
Informations: monotypia, akryl, papier65x50 cmsygn. na dole: Kovach Danilo "Not Welcome" 9.03.2022 11/50, opisany na odwrocie: Kovach Danylo 1992 "Not Welcome" 2022 papier, acrylic, print, 11/50 65x50
Edition: 11/50
Starting price: PLN 700.00
Estimation: 1000-1200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 700.00
70. Danylo Kovach
Title: Not Welcome, 2022
Informations: monotypia, akryl, papier65x50 cmsygn. na dole: Kovach Danilo "Not Welcome" 9.03.2022 8/50, opisany na odwrocie: Kovach Danylo 1992 "Not Welcome" 2022 papier, acrylic, print, 8/50 65x50
Edition: 8/50
Starting price: PLN 700.00
Estimation: 1000-1200 PLN
71. Danylo Kovach
Title: Not Welcome, 2022
Informations: monotypia, akryl, papier65x50 cmsygn. na dole: Kovach Danilo "Not Welcome" 9.03.2022 12/50, opisany na odwrocie: Kovach Danylo 1992 "Not Welcome" 2022 papier, acrylic, print, 12/50 65x50
Edition: 12/50
Starting price: PLN 700.00
Estimation: 1000-1200 PLN
72. Olena Matoshniuk
Title: Odra, 2019
Informations: oil, canvas50x90 cmopisany na odwrocie: 2019 r. OLENA MANTOSHNIUK
Estimation: 1800-2200 PLN
73. Olena Matoshniuk
Title: Odra, 2020
Informations: oil, canvas70x110 cmsygn. na odwrocie: OLENA MANTOSHNIUK 2020 r.
Estimation: 1800-2600 zł
74. Vira Varvianska
Title: Liliowy wieczór, 2021
Informations: oil, cardboard41,5x30,5 cmsygn. p.d.: W. Warvianska '21, opisany na odwrocie: Wira Warwianska 1983 r. u. (Vira Varvianska) "Liliowy wieczór", 2021 41,5x30,5
Starting price: PLN 700.00
Estimation: PLN 1200-1400
Cena sprzedaży: PLN 800.00
75. Vira Varvianska
Title: Gruszki, 2018
Informations: pastel, tektura35x59 cmsygn, p.g.: W. Warvianska '18
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1400-1600
76. Anastasiya Tkachiv
Title: My name is Human, 2022
Informations: acrylic, canvas2x (50x100 cm) opisany na odwrocie: Ana T. 2022 My name is Human
Estimation: PLN 1600-2000
77. Valentina Bero
Title: Popatrz wewnątrz, 2016
Informations: cermika50x24x12 cmsygn. na odwrocie monogramem, opisana na spodzie: VALENTINA BERO "Popatrz wewnątrz" h-50cm rzeźba ceramiczna: szamot, angoby, tlenki, technika autorska. unikat 2016
Estimation: 4500 – 5500 zł
78. Julija Nedostojna
Title: Przeczucie niebezpieczeństwa, 2021
Informations: fajans, szkliwa ceramiczne, drewno8x29,5x29x5 cmopisany na spodzie: J.N. 2021 r. Lviv
Estimation: 1400-1800 PLN
79. Julija Nedostojna
Informations: fajans, szkliwa ceramiczne9x30x30 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
80. Kateryna Biletina
Title: Ukraiński, 2022
Informations: oil, canvas40x25 cmsygn. p.d. K.B. 2022, opisany na odwrocie: Kateryna Biletina "Ukraiński", n.o. 40x25 cm, 2022
Estimation: 1000-1200 PLN
81. Katarina Chyrva
Title: Skies, 2021
Informations: technika mieszana, akryl, grafika komputerowa, szkło30x25 cmopisany na odwrocie: "Skies" Katarina Chyrva 2021
Starting price: PLN 700.00
Estimation: PLN 1200-1600
82. Katarina Chyrva
Title: Secret Garden, 2022
Informations: taśmy satynowe, płótno17,5x23,5 cmopisany na odwrocie: KATARINA CHYRVA "Secret Garden" 2022
Estimation: 1000-1500 PLN
83. Daryna Nesterenko
Title: Touches, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: touches. Daryna Nesterenko Warsaw, Poland 2021
Starting price: PLN 900.00
Estimation: 1400-1800 PLN
84. Samira Yanushkova
Title: Pokój, 2022
Informations: watercolor, paper75x57 cmsygn. p.d.: Samira Yanushkova, opisany na odwrocie: Samira Yanushkova "Peace" 2022
Starting price: PLN 900.00
Estimation: 1400-1800 PLN
85. Alina Shevchenko
Title: Protea, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: ASH, opisany na odwrocie: Alina Shevchenko 2021.
Estimation: PLN 1400-1600
86. Alina Shevchenko
Title: Kaktysy, 2017
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: ASH, opisany na odwrocie: Shevchenko Alina 2017
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1200-1600
87. Alina Dalinina
Title: Kobieca natura, 2022
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: DALINA 2022
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1400-1600
88. Eugenia Tynna
Title: 22WA . 48 . PL, 2014
Informations: linocut, paper100x70 cmopisany na dole: 22WA . 48 . PL" 4/7 linoryt Eugenia Tynna '2014
Edition: 4/7
Starting price: PLN 800.00
Estimation: PLN 1200-1400
89. Eugenia Tynna
Title: E.T., 2014
Informations: linocut, paper100x70 cmopisany na dole: "E.T." 4/14 linoryt Eugenia Tynna 2014
Edition: 4/14
Starting price: PLN 900.00
Estimation: PLN 1200-1600
Cena sprzedaży: PLN 900.00