6th Contemporary Art Auction
Auction: March 7, 2018 at 19:30
Before auction exhibition: from March 1, 2018, Mon-Fri h. 12: 00-19: 00
Showroom collector: March 3-4, 2018, Sat. 11am - 6pm, Sun 12: 00-18: 00
Zapraszamy na 6 Aukcję Sztuki Dzisiejszej, która odbędzie się już w środę 7 marca 2018 r. o godz. 19:30 w siedzibie Xanadu na ul. Hożej 51! Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.
Wystawa przedaukcyjna, na której można zobaczyć wszystkie prezentowane w katalogu obiekty, czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 3-4 marca 2018 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę zapraszamy w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.
1. Iwona Delińska
Title: Któregoś dnia, 2018
Informations: acrylic, canvas80.00 x 100.00 cmopisany na odwrocie: "KTÓREGOŚ DNIA" Iwona Maria Delińska 2017
2. Tomasz Kołodziejczyk
Title: In the distance, 2018
Informations: oil, canvas65 x 65 cmopisany na odwrocie: "W ODDALI" TOMASZ KOŁODZIEJCZYK 2018
Cena sprzedaży: PLN 2,600.00
3. Iza Staręga
Title: Untitled from the Women in Headscarf series, men in helmets, 2017
Informations: own technique, oil, canvas70x50 cmreference number pd: IZA STARĘGA, described on the reverse: IZA STARĘGA Z CYKLU - WOMEN IN SCARVES 2017
4. Andrzej Fronczak
Title: Tajemnica górskiej doliny II, 2018
Informations: own technique, canvas70x100 cmsygn. p.d.: A. Fronczak 18r.
5. Miro White
Title: To takie proste, 2017
Informations: oil, canvas110x70 cmsygn. p.d.: MIRO BIAŁY, opisany na odwrocie: "To takie proste" Miro Biały Rok 2017
6. Alina Dorada-Krawczyk
Title: Horizon, 2016
Informations: oil, canvas100x140 cmsygn. p.d.: DORADA'16, opisany na odwrocie: ALINA DORADA KRAWCZYK TITLE: "HORYZONT" YEAR: 2016 SIZE: 100x140
7. Agata Rościecha
Title: From the Mannequins 5 series, 2016
Informations: mixed technique, canvas150x50 cmref. pd: Rościecha-Kan., described on the reverse: Agata Rościecha-Kan. From the cycle "Manekiny 5" tech. mixed / canvas 150x50 cm 2016
8. Wojciech Ćwiertniewicz
Title: Untitled (1), 1995
Informations: oil, canvas92.00 x 92.00 cm kompozycja, 93.00 x 93.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: 1/I/95
Cena sprzedaży: PLN 2,100.00
9. Jacek Barszcz
Title: Motyw z Petit Jean, 2014
Informations: oil, canvas116.00 x 88.50 cm kompozycja, 117.50 x 90.50 cm w oprawieopisany na odwrocie: Jacek Barszcz 2014 "Motyw z Petit Jean"
10. Magdalena Daniec
Title: Październik, 2017
Informations: oil, collage, canvas66x60 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: Magdalena Daniec PAŹDZIERNIK 2017
11. Zbigniew Gorlak
Title: Wykroje 08, 1980
Informations: olej, sklejka, płyta74.00 x 74.00 x 3.00 cm kompozycja, 82.00 x 82.50 x 3.00 cm w oprawie
12. Tadeusz Świniarski
Title: Dziewczyna z kwiatem, 2017
Informations: oil, canvas90x70 cmsygn. p.d.: Świniarski 17, opisany na odwrocie: "DZIEWCZYNA Z KWIATEM" Świniarski Tadeusz 2017
13. Marcin Bielski
Title: Przestrzeń 4, 2009
Informations: oil, canvas110x110 cmopisany na odwrocie: Marcin Bielski 2009 Przestrzeń 4
14. Aga Pietrzykowska
Title: Amorficzny, 2017
Informations: acrylic, canvas92 x 73 cmopisany na odwrocie: sygn. l.d.: Aga Pe., AGA PIETRZYKOWSKA “AMORFICZNY” 2017
15. Kacper Bożek
Title: Manic need for comfort, 2016
Informations: etching, aquatint, dry needle, paper29.00 x 69.00 cm odcisk z płyty, 51.00 x 82.00 cm w oprawieref. and described at the bottom: 2/100 MANIACAL NEED FOR COMFORT KACPER BOŻEK XVI / XXI
Edition: 2/100
16. Patryk Lutomski
Title: Uprawa tulipanów, 2017
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Lutomski'17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Uprawa tulipanów" 2017 r
17. Anna Nosowicz Ruiz
Title: Inexplorado, 2015
Informations: acrylic, canvas50x61 cmopisany na odwrocie: “INEXPLORADO” ANNA NOSOWICZ MALAGA 2015
18. Krzysztof Piętka
Title: Without title, 2015
Informations: oil, canvas109x129 cmopisany na odwrocie: Krzysztof Piętka
19. Stanisław Tomalak
Title: Kwadrat 274, 2015
Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmsygn. l.d.: Stanisław Tomalak Kwadrat 274, opisany na odwrocie: Kwadrat 274 acrilic on canvas
20. Andrzej Folfas
Title: Upside down, 2008
Informations: oil, canvas100x81 cmsygn. l.d.: FOLFAS 2008
Cena sprzedaży: PLN 2,300.00
21. Magdalena Gogół
Title: Ciepło z cyklu Miejsca pomiędzy, 2013
Informations: oil, canvas90x130 cmopisany na odwrocie: MAGDA GOGÓŁ - ciepło - /olej, płótno / 90x130 / 2013 / z cyklu -nie-miejsca/ miejsca pomiędzy /
22. Małgorzata Karp-Soja
Title: Flashback, 2015
Informations: oil, canvas50x50 cmsygn. na licu: Wspomnienie M KARP-SOJA 2015
23. Dariusz Mlącki
Title: Koperty z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności, 2017
Informations: akryl, olej, pleksi, szkło15.00 x 30.00 cm kompozycja, 35.00 x 50.00 x 3.50 cm w oprawieopisany na odwrocie: D. Mlącki "Koperty" 2017 z cyklu Niewymuszony pomiar subtelności 15x30 cm akryl, olej, pleksi (warstwy) Mlącki
Cena sprzedaży: 4100,00 zł
24. Andrzej Żurek
Title: Bez tytułu z cyklu Przestrzenie – Czasoprzestrzenie/transformatory, 2014
Informations: mixed technique, canvas80x80 cmsygn. l.g.: ANDRZEJ ŻUREK POZNAŃ 2014 R., opisany na odwrocie: ANDRZEJ ŻUREK POZNAŃ 2014 R NR: 5 OBRAZ Cykl: "PRZESTRZENIE"=>"CZASOPRZESTRZENIE"/->//transformatory"
25. Robert Jaworski
Title: Zapis LXXIII, 2017
Informations: oil, acrylic, canvas105x140 cmopisany na odwrocie: robert jaworski LXXIII zapis olej & akryl 2017
26. Michał Baca
Title: Dwór w Niedźwiedziu, 2003
Informations: tempera, olej, płótno65x92 cmsygn. p.d.: MBaca '2003, opisany na odwrocie: MICHAŁ BACA "DWÓR W NIEDŹWIEDZIU" tempera, olej 20003 65x92 cm
27. Marek Sułek
Title: Juliet z cyklu Stories, 2015
Informations: oil, collage, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: "Juliet" z cyklu "Stories" Marek Sułek technika własna Warszawa 2015
28. Izabela Rudzka
Title: Jezioro w deszczu, 2017
Informations: acrylic, canvas70x120 cmsygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA "JEZIORO W DESZCZU" AKRYL NA PŁÓTNIE 2017 70 cm x 120 cm I. Rudzka '2017
29. Ziemowit Fincek
Title: After, 2015
Informations: oil, canvas140x100 cmdescribed on the reverse
30. Piotr Szwabe aka Pisz
Title: Przyglądając się ludności…, 2017
Informations: acrylic, oil, canvas135x169,5 cmopisany na odwrocie: "przyglądając się ludności..." piotr szwabe vel pisz 2017'
31. Grzegorz Skrzypek
Title: Balonowe, 2007
Informations: oil, canvas50x60 cmsygn. u dołu: 2007 SKRZYPEK, opisany na odwrocie: GRZEGORZ SKRZYPEK "BALONOWE" 2007 OLEJ PŁÓTNO 50x60 cm
32. Ewa Miazek
Title: Port 9, 2018
Informations: oil, canvas40x50 cmopisany na odwrocie: EWA MIAZEK PORT 9 2018. OIL 40x50 cm.
33. Piotr C. Kowalski
Title: Wylewne morza (z Witoldem Lubinieckim), 2008
Informations: akryl, olej, piasek, celówka stolarska, płótno46x128 cmsygn. u dołu: W. LUBINIECKI '08, opisany na odwrocie: PIOTR CE KOWALSKI & Witold Lubiniecki Z CYKLU MOŻE MORZE ROK - 2008 tyt. "WYLEWNE MORZA" 46,5x128 cm olej, piasek i celówka stolarska na płótnie lnianym
34. Jacek Mirczak
Title: Nieuchronność miejsca, 2014
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK - 2014 "NIEUCHRONNOŚĆ MIEJSCA" AKRYL NA PŁÓTNIE 100x100 cm
35. Jolanta Kuszaj
Title: Miasto II z cyklu Prowokujące pudełka, 2008
Informations: oil, canvas120.00 x 100.00 cm kompozycja, 121.00 x 101.00 cm w oprawiesygn. p.d.: J.KUSZAJ 2008, opisany na odwrocie: JOLANTA KUSZAJ praca z cyklu: "PROWOKUJĄCE PUDEŁKA" /100x120/2008 MIASTO II
36. Marek Ejsmond - Locksmith
Title: Stosunki przestrzenne (2), 2013
Informations: acrylic, canvas50x61 cmopisany na odwrocie: Stosunki przestrzenne (2) Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2013 r.
37. Iwona Wojewoda
Title: Klatka, 2014
Informations: yolk tempera, linen130.00 x 80.00 cm kompozycja, 133.00 x 83.00 cm w oprawieopisany na odwrocie: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK “KLATKA” 2014 130x80 cm TEMPERA ŻÓŁTKOWA
38. Małgorzata Jojnowicz
Title: Miodowy zmierzch, 2017
Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. p.d.: M. Jojnowicz, opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz "MIODOWY ZMIERZCH" olej na płótnie, 70x60 cm 2017
39. Grzegorz Śmigielski
Title: Pokazy lotnicze, 2017
Informations: oil, canvas70x130 cmsygn. l.d.: G. ŚMIGIELSKI, opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI I 2017 „Pokazy lotnicze”
40. Agnieszka Kicińska
Title: Batumi 4, 2015
Informations: oil, canvas110x110 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA „BATUMI 4” 2015 rok 110x110 cm olej, płótno
41. Ryszard Grodnicki
Title: Znikający krajobraz, 2018
Informations: acrylic, canvas100x140 cmsygn. p.d.: R. Grodnicki 2018, opisany na odwrocie: RYSZARD GRODNICKI "ZNIKAJĄCY KRAJOBRAZ" AKRYL NA PŁÓTNIE - 100x140 cm
42. Ewa Żochowska
Title: Afekty – dziewczyna i pies, 2017
Informations: oil, canvas100x50 cmsygn. p.d.: Afekty dziewczyna i pies ewazo 2017, opisany na odwrocie: Ewa żochowska "Afekty - dziewczyna i pies" olej na płótnie 100x50 cm 2017
43. Ewa Zawadzka
Title: From the Matter of Silence series, 2017
Informations: mixed technique, oil, canvas70x80 cmdescribed on the reverse: EWA ZAWADZKA - MATERIA CISZY "- '2017
44. Jaroslaw Lukasik
Title: Pejzaż z modelką Hoppera we wnętrzu, 2017
Informations: oil, canvas55x90 cmsygn. l.d.: . Łukasik 2017, opisany na odwrocie: JAROSŁAW ŁUKASIK 55x90 cm. olej na płótnie POZNAŃ 2017 “WEJŚCIE DO…” “PEJZAŻ Z MODELKĄ HOPPERA WE WNĘTRZU”
45. Wanda Badowska-Twarowska
Title: Ordinary event, 2015
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2015, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "Ordinary event" tryptyk (obraz 1) 70x70, akryl 2015
46. Beata Murawska
Title: Wiosenne marzenie, 2017
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 „Wiosenne marzenie”
Cena sprzedaży: PLN 2,200.00
47. Iwona Ostrowska
Title: Ranne ptaki, 2017
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IWONA OSTROWSKA RANNE PTAKI OLEJ 70x100 2017
48. Michał Jędrczak
Title: Prometeusz skowany, 2017
Informations: oil, canvas115x70 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak PROMETEUSZ SKOWANY 2017