63 Aukcja Sztuki Młodej
Auction: 17 maja 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 12 maja 2022 r., pon. – pt. 12:00–19:00, sob. 11:00–16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 17 maja 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 12 maja 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Beata Mura
Title: Miejsce na ziemi, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Miejsce na ziemi" Beata Mura 2022
Estimation: 2400-3800 zł
2. Arkadiusz Rataj
Title: Obraz algorytmiczny: BubbleSort, 2019
Informations: acrylic, canvas90x65 cm
Estimation: PLN 1400-1600
3. Katarzyna Doroba
Title: Być bliżej natury, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: "BYĆ BLIŻEJ NATURY", KATARZYNA DOROBA, AKRYL 100/70, 2022 ROK
Estimation: PLN 1400-2000
4. Sebastian Andrzejewski
Title: Entropia, 2022
Informations: acrylic, canvas100x140 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | ENTROPIA | AKRYL WERNIKS 2022
Estimation: PLN 1200-1600
5. Binda (Suleiman Rashid)
Title: Mchaichai, 2021
Informations: acrylic, canvas150x140 cmsygn. p.d.: Binda, opisany na odwrocie: Binda 2021
Estimation: 3600-4200 zł
6. Michalina Czurakowska
Title: Dzika przestrzeń, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 10.11.2021 „WILD SPACE” / „DZIKA PRZESTRZEŃ”"
Estimation: 1800-2200 PLN
7. Artem Tuliuk
Title: Odchodzę, 2021
Informations: oil, canvas90x60 cmsygn. p.d.: ATuliuk
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1800.00
8. Jakub Szymanski
Title: Terra XXVI, 2022
Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn. na licu: K.2022, opisany na odwrocie: J. Szymański | "TERRA XXVI" 2022
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
9. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Obiekt strategiczny Częstochowa, z cyklu “Lekcja anatomii”, 2020
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Obiekt strategiczny Częstochowa" | cykl: "Lekcja anatomii" 2020
Estimation: 1800-2200 PLN
10. Yuliya Halyshyn
Title: Ambiguity, 2022
Informations: acrylic, canvas61x43 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993, Ukraine | "Ambiguity" 2022 | Canvas, acrylic, 61x43
Estimation: 1400-1800 PLN
11. Łukasz Śliwiński
Title: No.8, 2017
Informations: oil, acrylic, canvas90x80 cm
Estimation: 1800-2600 zł
12. Monika Noga
Title: No matter why, 2020
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: No matter why, Monika Noga 2021 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
13. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Wakacje w Paryżu, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2022
Estimation: 4600-6000 zł
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
14. Izabela Szarek
Title: Weleska, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cm
Estimation: PLN 1400-1600
15. Kamil Jaczyński
Title: Big Power, 2022
Informations: akryl, collage, markery, spray, dermatograf, pastele olejowe, płótno120x80 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: BIG POWER | Kamil Jaczyński | Warszawa 2022
Estimation: 2400-3000 zł
16. Magdalena Czaplicka-Dziaduch
Title: Rozwój świadomości seksualnej, 2021
Informations: oil, canvas90x73 cmsygn. l.d.: Helen.
Estimation: PLN 1200-1600
17. Teresa Kazimierczak
Title: Pielgrzymka, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas80x120 cmsygn. na odwrocie: Teresa Kazimierczak
Estimation: PLN 1400-1600
18. Beata Tarnowska
Title: 002 z cyklu Nierzeczywiste, 2021
Informations: oil, canvas100x120 cm
Estimation: 1600-2200 zł
19. Agata Burnat
Title: Polana, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: A. Burnat 22', opisany na odwrocie: A. Burnat 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
20. Yuliya Stratovich
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Yuliya Stratovich 2022
Estimation: 2000-2800 zł
21. Kamila Walendykiewicz
Title: Magiczna różczka – pozycja wycofana, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cm
Estimation: 2200-2600 PLN
22. Katarzyna Plewa
Title: Wizyta, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: K PLEWA 2022
Estimation: PLN 1200-1600
23. Sylwia Dwornicka
Title: Śpiące, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2022, opisany na odwrocie: Sylwia Dwornicka 2022 "ŚPIĄCE"
Estimation: PLN 1200-1600
24. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Rustle of Wings, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas80x100 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'22
Estimation: 1400-1800 PLN
25. Sabina Salamon
Title: Pool, 2021
Informations: oil, canvas35x50 cmsygn. p.d.: Salamon, opisany na odwrocie: Rozlewisko S. Salamon 21
Estimation: PLN 1200-1600
26. Andrzej Wirpszo
Title: Dzika plaża, 2022
Informations: acrylic, canvas81 x 100 cmsygn. l.d.: WIRP22
Estimation: 1400-1800 PLN
27. Izabela Nowakowska
Title: Eksperyment, 2022
Informations: akryl, flamastry, płótno100x100 cmsygn. na dole: "Eksperyment" Iz 2022 r., opisany na odwrocie: "Eksperyment" | Izabela Ro, 2022 r | Izabela Nowakowska
Estimation: 1400-1800 PLN
28. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Morris, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. l.g.: Kamila Stefania Tkaczyk 2022 MORRIS
Estimation: PLN 1200-1600
29. Andrzej Zujewicz
Title: Pustka, 2022
Informations: acrylic, board100x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "PUSTKA" akryl '2022
Estimation: PLN 1400-1600
30. Andrzej Cybura
Title: Kukułka, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.:CA, opisany na odwrocie: "KUKUŁKA" ANDRZEJ CYBURA 2022 R
Estimation: 1600-1800 PLN
31. Andrzej Jakubczyk
Title: Tożsamość 2, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A. JAKUBCZYK
Estimation: PLN 1400-1600
32. Paweł Batura
Informations: oil, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2016
Estimation: PLN 1600-2000
33. Milena Bownik
Title: Pies przy Muzeum Guggenheima, 2019
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. l.d.: MBownik
Estimation: PLN 1200-1600
34. Mirosław Nowiński
Title: Four sides of jazz, 2022
Informations: acrylic, canvas120x120 cmygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Four sides of jazz" | tech. akryl na płótnie | wym. 120x120 | rok 2022 | aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 2400-2800 PLN
35. Kseniia Noryk
Title: Spring Sun In Still Life, 2022
Informations: oil, canvas50x50 cm
Estimation: PLN 1200-1400
36. Joanna Rudek
Title: Eksplosao II, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cm
Estimation: 2400-3000 zł
37. Maciej Kempiński
Title: Chłopak i waza II, 2020
Informations: oil, canvas74x51 cmopisany na odwrocie: Chłopak i waza II | Kempiński | MMXX
Estimation: 1600-1800 PLN
38. Andrii Savchenko
Title: Ladies Under The Sun, 2022
Informations: spray, acrylic, canvas90x120 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie: "Ladies Under The Sun" Juvone Money 7/4/22.
Estimation: 1400-1800 PLN
39. Marcin Kędzierski
Title: Nie wiem dokąd…, 2022
Informations: oil, canvas60x81 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI NIE WIEM DOKĄD... 2022
Estimation: PLN 1400-1600
40. Justyna Ziętek
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Justyna Ziętek '21
Estimation: 1800-2000 PLN
41. Dawid Orłowski
Title: Scomparire, 2022
Informations: acrylic, canvas60x40 cmopisany na odwrocie: "Scomparire" Orłowski Dawid, 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
42. Magdalena Bezat
Title: My landscape, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Bezat 2021 Poland Łódź
Estimation: 1400-1800 PLN
43. Katarzyna Kudełka
Title: A different look, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: K. Kudełka | "INNE SPOJRZENIE" 2022 90x120 cm akryl
Estimation: PLN 1600-2000
44. Justyna Mazur
Title: Exciting Moments, 2022
Informations: acrylic, pastel, canvas100x100 cmsygn. p.d.: JMazur, opisany na odwrocie: "Exciting Moments" 100x100 | 2022 r. | Justyna Mazur Design
Estimation: 1400-1800 PLN
45. Marlena Kaczerska
Title: Mathilda, 2022
Informations: acrylic, canvas50x60 cmsygn. p.d.: MK, opisany na odwrocie: "MATHILDA" 2022 MK
Estimation: PLN 1400-1600
46. Ilona Woźniak
Title: Bezkres, 2022
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1400
47. Ewa Czuchaj
Title: Antypersona, 2008
Informations: olej, plótno131x115,5 cm
Estimation: PLN 1600-2000
48. Joanna Mrozowska
Title: Chatka, 2018
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "CHATKA" tech. akryl, płótno, wym. 100x100 cm 2018 rok
Estimation: PLN 1600-2000
49. Natalia Kozarzewska
Title: Rambutan, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Natalia Kozarzewska | RAMBUTAN | 80x100 | AKRYL / PŁÓTNO / 2022
Estimation: PLN 1600-2000
50. Darina Beznosenko
Title: Strumień myśli, 2020
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.d.: Beznosenko D., opisany na odwrocie: Daryna Beznosenko 1999 | "Strumień myśli" 2020 | Gdańsk, Polska
Estimation: PLN 1400-1600
51. Michał Jamioł
Title: Ogniste źródła, 2022
Informations: acrylic, own technique, canvas90x90 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO | TECHNIKA WŁASNA | "Ogniste Źródła" | 90cm x 90 cm | 2022 MJamioł
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 3,200.00
52. Julia Reiter
Title: Marbella, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 2800-3200 PLN
53. Katarzyna Wołodkiewicz
Title: Start, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 30/2022 | Katarzyna Wołodkiewicz | Start | Przestrzenie Wewnętrzne
Estimation: 1400-1800 PLN
54. Gabriela Paluch
Title: Ogród, 2022
Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1200-1600
55. Hanna Pushkarova
Title: Wiosenny ogród (dyptyk), 2022
Informations: oil, canvas2x(100x40) cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | dyptyk 100x40 | "Wiosenny ogród" pierwsza część | olej, płótno 2022 r. / Pushkarova Hanna | dyptyk 100x40 | "Wiosenny ogród" druga część | olej płótno
Estimation: 1800-2400 PLN
56. Paulina Niemczyk
Title: Złoto II, 2022
Informations: acrylic, canvasWed 50 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
57. Urszula Szulborska
Title: O brzasku, 2021
Informations: acrylic, canvas75x115 cm
Estimation: PLN 1600-2000
58. Adam Meler
Title: Magical visions, 2022
Informations: oil, canvas90x60 cmreference number ld monogram
Estimation: 1600-2200 zł
59. Justyna Brejnak
Title: Diva, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: 50x70 | "Diva" | Justyna Brejnak 2021
Estimation: PLN 1400-1600
60. Piotr Przybyła
Title: Memento Mori, 2022
Informations: mixed technique, canvas 70x90 cmopisany na odwrocie: „MEMENTO MORI” | Piotr Przybyła 2022 r
Estimation: 1400-1800 PLN
61. Magdalena Łazar-Massier
Title: Gubią kropki i sny, 2022
Informations: acrylic, canvas83x103 cmsygn. p.d.: MŁAZAR 22, opisany na odwrocie: MŁAZAR 22
Estimation: 1400-1800 PLN
62. Jan Skolimowski
Informations: węgiel, pastel, tusz, akryl, płótno100x60 cmwęgiel, pastel, tusz, akryl, płótno, 60x100 cm, sygn. p.d.: J. SKOLIMOWSKI 22, opisany na odwrocie: JSKOLIMOWSKI 2022 "Bez tytułu"
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
63. Izabela Drzewiecka
Title: Do brzegu, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Izabela 2022, opisany na odwrocie: "Do brzegu" 2022 r. | olej i akryl na płótnie | 70x50 cm | Izabela Drzewiecka
Estimation: PLN 1400-1600
64. Bartłomiej Baranowski
Title: Spilarpoint, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.g.: Baranowski 74:21
Estimation: 1800-2200 PLN
65. Mariola Świgulska
Title: Złoto brzóz, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas80x60 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
66. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Foreign influences, 2022
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: "Foregin Influences", 2022 | Magdalena Mędzkiewicz
Estimation: 1600-1800 PLN
67. Sylwia Szewczyk
Title: Radosny las, 2022
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '22
Estimation: PLN 1200-1600