74 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 25 kwietnia 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 18 kwietnia 2023 r., pon.–pt. 12:00-19:00, sob. 11:00–16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 kwietnia 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 18 kwietnia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Beata Mura
Title: Oddech lasu, 2023
Informations: acrylic, canvas65x50 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie: "Oddech lasu" | Beata Mura 2023
Estimation: 2800-4200 zł
Cena sprzedaży: PLN 3200
2. Andrzej Zujewicz
Title: Woda 2, 2023
Informations: oil, canvas70x60 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WODA 2" '2023 olej
Estimation: 1600-1800 PLN
3. Jacek Krupa
Title: Przynęta na ego, 2017
Informations: oil, canvas65x52 cm, 67,5x54,5 cm w oprawiesygn. l.d.: JK17, opisany na odwrocie: "PRZYNĘTA NA EGO" | 2017 | Jacek Krupa
Estimation: PLN 1600-2000
4. Marlena Kaczerska
Title: Eyes Wide Shut, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: "Eyes Wide Shut" | MK 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
5. Paweł Porada
Title: Dzień dobry, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas90x70cmopisany na odwrocie: Porada 2023
Estimation: 1600-2200 zł
6. Magdalena Fidyka
Title: Płachta śniegu II, 2023
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Fidyka | "PŁACHTA ŚNIEGU" | 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
7. Marek Domaniecki
Title: Leg Movement 6, 2023
Informations: oil, canvas85x75 cmsygn. p.d. monogramem
Estimation: 1600-2800 zł
8. Alicja Marzec
Title: Rusałka, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: A. MARZEC 2023, opisany na odwrocie: Alicja Marzec | olej, płótno | 100x100 | "Rusałka" | 2023 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
9. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl ostatni dzień lata Iwona Kobryń '23
Estimation: 3600-5000 zł
Cena sprzedaży: 3400 PLN
10. Paweł Wątroba
Title: OSM 4 cyklu OSM im. Geralta z Rivii, 2023
Informations: acrylic, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: OSMimGzR | OSM 4 | 2023 ROK | PAWEŁ WĄTROBA
Estimation: 1400-1800 PLN
11. Katarzyna Kudełka
Title: Touch, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: K. Kudełka, "Dotyk". 120x90 cm, akryl, 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
12. Piter Vonszpon
Title: No co ty, 2011
Informations: olej, drewniana deska97,5x58 cmsygn. p.d.: Piter Vonszpon XI
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 2400 PLN
13. Agata Otulska
Title: Margarita i truskawki, 2010
Informations: oil, canvas73x50 cm, 88,5x65,5 cm w oprawiesygn. l.d.: OTULSKAA
Estimation: 1400-1800 PLN
14. Halyna Dudar
Title: Identity, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas120x120 cmsygn. p.d.: HD 2022, opisany na odwrocie: DUDAR "IDENTITY" 2022 oli, acrylic, canvas, 120x120 cm
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: PLN 7,000
15. Aleksandra Modzelewska
Title: MCT S4 70, 2023
Informations: olej, spray, marker, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA | MCT S4 70 | 2023
Estimation: 3600-4200 zł
Cena sprzedaży: 3000 PLN
16. Wiktoria Balawender
Title: Horyzont we mgle, 2021
Informations: acrylic, canvas100x150 cmopisany na odwrocie: Wiktoria Balawender | "Horyzont we mgle" | 2021
Estimation: 1800-2400 PLN
17. Sonia Stadnik
Title: Zdarzenie, 2023
Informations: acrylic, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: "ZDARZENIE" | SONIA STADNIK | 2023 r. | 50x100 | AKRYL
Estimation: 1400-1800 PLN
18. Magdalena Rochoń
Title: Skrzydlate szepty, 2023
Informations: acrylic, canvas80x70 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Skrzydlate szepty" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 1800-2400 PLN
19. Agata Dutkiewicz
Title: Sierpniowy zmierzch, 2022
Informations: oil, canvas50x90 cmsygn. p.d.: ADutkiewicz 2022, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Sierpniowy zmierzch" | olej 50/90 2022
Estimation: PLN 1400-1600
20. Iza Jaśniewska
Title: Ogród, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | tytuł: Ogród | akryl, 2023 r.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,400
21. Sabina Salamon
Title: Miasteczko, 2019
Informations: oil, canvas50x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon 2019, opisany na odwrocie: Miasteczko S. Salamon 2019
Estimation: PLN 1400-1600
22. Anastasia Ahrenich
Title: News, 2023
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: News | Anastasia Ogrenich | Warszawa 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
23. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Sunrise walk, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2023
Estimation: 2400-3200 zł
24. Danjel Stelmach
Title: Rozkład mentalny, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cm opisany na odwrocie: Danjel Stelmach | Rozkład mentalny 2022
Estimation: PLN 1400-1600
25. Natalia Kozarzewska
Title: Kwiaciarnia, 2023
Informations: acrylic, pastel, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: KWIACIARNIA | 90x90 / AKRYL, PASTELA | 2023 | Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
26. Emilia Waszak
Title: Anima mundi, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMLIA WASZAK | LOVE RESPECT COMPASSION | 2023 | Anima Mundi
Estimation: 1800-2400 PLN
27. Szczepan Zalewski
Title: Rozciągły przewrót, 2023
Informations: acrylic, canvas60x100 cmopisany na odwrocie: "PRZECIĄGŁY PRZEWRÓT" | SZCZEPAN ZALEWSKI | CYKL: "AKTY PRZEWROTU" | 02.2023
Estimation: PLN 1600-2000
28. Joanna Mrozowska
Title: Malowanie na szaro, 2023
Informations: acrylic, canvas140x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "MALOWANIE NA SZARO" | akryl, płótno | wym 140x100 cm | 2023
Estimation: 2000-2600 zł
29. Anna Świtalska-Jończyk
Title: Energy, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: "Energia (Kompozycja żółta)" A. Świtalska-Jończyk
Estimation: 1400-1800 PLN
30. Ilona Woźniak
Title: Odpoczynek na statku, 2023
Informations: oil, canvas60x90 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
31. Andrzej Wirpszo
Title: Samotna Dama, 2023
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. l.d.: WIRP'23, opisany na odwrocie: "SAMOTNA DAMA" AKRYL 80X120 ANDRZEJ WIRPSZO ROK 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
32. Nadiia Shepitchak
Title: Under water, 2023
Informations: acrylic, board50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Under water", 2023 | wood, acrylic | 50x50 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
33. Krystyna Jaszke
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.b.: K. Jaszke
Estimation: 1400-1800 PLN
34. Paweł Kosior
Title: Lucy in the sky, 2022
Informations: oil, canvas90x61 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: 10.2022 GLASGOW
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
35. Mirosław Nowiński
Title: Sprzedawca uczuć, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Sprzedawca uczuć" | tech. akryl na płótnie | wym. 100x100 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 2800-4600 zł
Cena sprzedaży: 8000 zł
36. Vira Varvianska
Title: Złoto zimy, 2023
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: W. Warwianska '23, opisany na odwrocie: Vira Varvianska, 1983 r. u. | "Złoto zimy", 2023 r. | p., o., 50x70
Estimation: PLN 1400-2000
37. Justyna Mazur
Title: Deep Ocean, 2021
Informations: acrylic, canvas90x70 cm,opisany na odwrocie: "Deep Ocean" 2021 | 90x70 | Justyna Mazur Design
Estimation: PLN 1400-1600
38. Gabriela Paluch
Title: Miejski widok panoramiczny, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2400 PLN
39. Teresa Kazimierczak
Title: Linie 8, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2023
Estimation: PLN 1400-1600
40. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Intymność z cyklu Intymność światła, 2021
Informations: acrylic, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Intymność" cykl: "Intymność światła" 2021
Estimation: 3200-4200 zł
41. Cezary Bednarczyk
Title: Bez tytułu z cyklu Holidays in the sun, 2022
Informations: oil, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: Cezary Bednarczyk | z cyklu: "Holidays in the sun" | bez tytułu, 60x50 cm, olej, 2022 r. | CBednarczyk | 60x50 cm
Estimation: 1800-2000 PLN
42. Marcin Kędzierski
Title: Pastelowa rowerzystka, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cm,opisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | PASTELOWA ROWERZYSTKA | 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
43. Małgorzata Sendlewska
Title: Sen [WYCOFANA], 2023
Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Sen, 2023, Gosia Sendlewska
Estimation: PLN 1400-1600
44. Michał Dąbrowski
Title: Special selfie 6, 2023
Informations: oil, canvas120x90 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski
Estimation: 1800-2400 PLN
45. Natalia Łowczak
Title: Po północy. Autoportret II, 2020
Informations: oil, canvas45x70 cmopisany na odwrocie: "Po północy. Autoportret II" | 2020, olej, płótno, 70x45 cm | Natalia Łowczak
Estimation: PLN 1600-2000
46. Piotr Banaszkiewicz
Title: Nocturn, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | NOCTURN | 2023
Estimation: 2400-3200 zł
47. Grzegorz Ziółkowski
Title: Sępy, 2006
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2006, naklejka autorska na odwrocie
Estimation: 1800-2200 PLN
48. Janusz Hućko
Title: Obraz Z-27-23, 2023
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. HUĆKO, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.
Estimation: PLN 1400-1600
49. Bartłomiej Baranowski
Title: Zdrówko Milordzie, 2023
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Baranowski 03:23
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
50. Yuliya Halyshyn
Title: Constancy», 2023
Informations: szkło44x31x5 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
51. Anzhela Tistyk
Title: Pierwsze spotkanie, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn, p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, 2023, akryl
Estimation: 1800-2400 PLN
52. Julia Dunko
Title: Erne, 2022
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: Erne 2022 | akryl, płótno | 100x73 cm | Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2400 PLN
53. Sylwia Szewczyk
Title: Aromat wiosny, 2023
Informations: acrylic, canvas100x50 cmsygn. p.d.: Szewczyk '23
Estimation: PLN 1400-1600
54. Vanessa Świgulska
Title: Zrodzona z kwiatu, 2018
Informations: acrylic, canvas150x75 cm sygn. p.d.: Eslain, opisany na odwrocie: Vanessa Świgulska-Jop Eslain
Estimation: PLN 1600-2000
55. Hanna Gancarczyk
Title: To nic, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: H. Gancarczyk, opisany na odwrocie: "To nic" H. Gancarczyk
Estimation: 1600-1800 PLN
56. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Biała sukienka, 2023
Informations: acrylic, canvas60x40 cmsygn. u dołu: Kamila Stefania Tkaczyk 2023, opisany na odwrocie: White dress 2023 | Kamila Stefania Tkaczyk
Estimation: PLN 1400-1600
57. Monika Łakomska
Title: My Bob Marley, 2017
Informations: oil, canvas60x70 cmsygn. p.d.: Em '17, opisany na odwrocie: "MY BOB MARLEY" | Monika Łakomska | 2017
Estimation: 1600-2200 zł
58. Teresa Kluszczyńska
Title: Oni, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "ONI" (80x80 cm) | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 | TKluszczynska
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
59. Urszula Szulborska
Title: Spring, 2022
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno60x80 cmsygn. p.d.: US 2023
Estimation: PLN 1400-1600
60. Olga Stanisławska
Title: Dziewczyna w koronkowym gorsecie, z cyklu Dziewczyny w maskach, 2023
Informations: oil, canvas73x61 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "DZIEWCZYNA W KORONKOWYM GORSECIE" | OLEJ, PŁ, 2023, 73x61 cm | SERIA: "DZIEWCZYNY W MASKACH"
Estimation: 1400-1800 PLN
61. Bartłomiej Załucki
Title: Skrzypaczka, 2023
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | SKRZYPACZKA | MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
62. Izabela Szarek
Title: Brethren, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 2400 PLN
63. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Ladies in Red z cyklu Animals my love, 2023
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Ladies in Red' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 3400 PLN
64. Mariola Świgulska
Title: Miłość i ten trzeci, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas80x110 cmsygn. p.d.: Mariola Śwgulska Seenna, opisany na odwrocie: Mariola Śwgulska Seenna
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2200 PLN
65. Hanna Pushkarova
Title: Wróble, 2023
Informations: olej, szlagmetal, płótno2x(40x30) cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | 2023 r. | "Wróble" | olej, płótno, szlagmetal | 30x40 cm
Estimation: PLN 1200-1600
66. Marta Dunal
Title: Złota kaskada, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmref. pd: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
67. Stefan Buczek
Title: Dzień z cyklu Materia, 2023
Informations: oil, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: STEFAN BUCZEK | MATERIA: DZIEŃ 2023
Estimation: PLN 1400-1600
68. Justyna Basta
Title: Las jesienią, 2019
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Justyna Basta 22.12.16
Estimation: PLN 1400-1600