75 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 23 maja 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 16 maja 2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 maja 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 16 maja 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Natalia Kozarzewska
Title: Papaje, 2023
Informations: acrylic, pastel, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: PAPAJE | 90x90 / AKRYL, PASTELA | 2023 | Kozarzewska
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
2. Emilia Waszak
Title: Błędny konik III, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | BŁĘDNY KONIK III | 2022 R.
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 800 zł
3. Elżbieta Ponińska
Title: Dotyk II, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas80x80 cmsygn. l.d.: EPonińska '2023, opisany na odwrocie: Tytuł: DOTYK II | Technika: akryl + olej | Wymiar: 80x80 cm | Autor: Elżbieta Ponińska | Rok 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
4. Hanna Pushkarova
Title: Martwa natura z różami, 2023
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Hanna Pushkarova "MARTWA NATURA Z RÓŻAMI" 2023 r. olej, płótno 60x80 cm
Estimation: PLN 1600-2000
5. Wiesława Burnat
Title: Zmierzch kruchy jak porcelana, 2016
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: Burnat, opisany na odwrocie: "ZMIERZCH KRUCHY JAK PORCELANA" | AKRYL, W. BURNAT
Estimation: 1600-1800 PLN
6. Małgorzata Bundzewicz
Title: Plac Nowy, 2021
Informations: oil, canvas73x100 cmsygn. p.b.: mb|2021, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ | PLAC NOCY | OLEJ/PŁÓTNO 73x100 cm | 2021
Estimation: 1800-2200 PLN
7. Marta Dunal
Title: State of Mind, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmref. pd: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
8. Marek Domaniecki
Title: 369, 2022
Informations: olej, płyta, płótno100x90 cm, 105x95 cm w oprawiesygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 '369'
Estimation: 1600-2800 zł
9. Teresa Kluszczyńska
Title: dreamer, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "MARZYCIELKA" (80x80) | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 | TKluszczyńska
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
10. Piotr Banaszkiewicz
Title: Pejzaż z rzeką, 2023
Informations: oil, canvas 100x100 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | PEJZAŻ Z RZEKĄ | 2023
Estimation: 2400-3200 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
11. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Owli My Pearl, z cyklu Animals My Love, 2023
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn p.d.: Sandecka-Ląkocy '23, opisany na odwrocie: "Owli My Pearl" 2023 Anna Sandecka Ląkocy
Estimation: 2400-3600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
12. Natalia Łowczak
Title: Letnie poruszenie, 2023
Informations: oil, plate 50x70 cmsygn. p.d.: N. Łowczak
Estimation: 1600-1800 PLN
13. Michał Rejner
Title: MR97-S1, 2023
Informations: oil, canvas120x90 cmsygn. p.d.: MRejner
Estimation: 2800-4200 zł
14. Aleksandra Modzelewska
Title: MCT S4 71, 2023
Informations: olej, spray, marker, płótno60x50 cmsygn. u dołu: AM'23, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA S4 2023
Estimation: 3600-4200 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
15. Halyna Dudar
Title: Code identification, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas80х80 cmsygn. p.d.: DH 23, opisany na odwrocie: HALYNA DUDAR | "Code identification" | 2023 | 80x80 cm, olej, akryl, płótno
Estimation: 2500-5000 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
16. Anna Świtalska-Jończyk
Title: Kompozycja II z cyklu Myśli, 2022
Informations: acrylic, canvas65 x 65 cmopisany na odwrocie: A. Świtalska-Jończyk | Kompozycja II (cykl "Myśli") | A. ŚWITALSKA-JOŃCZYK
Estimation: 1400-1800 PLN
17. Joanna Rudek
Title: Temida, 2022
Informations: acrylic, canvas120x70 cm, opisany na odwrocie: JRudek | Temida '22
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
18. Wiktoria Balawender
Title: Odbicia, 2023
Informations: oil, canvas 60x90 cmopisany na odwrocie: Wiktoria Balawender 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
19. Andrzej Wirpszo
Title: Sopot. Widoki na Orłowo, 2019
Informations: acrylic, board70x100 cm, 72,5x102,5 cm w oprawiesygn. l.d.: WIRP'19, opisany na odwrocie: "SOPOT – WIDOKI NA ORŁOWO", AKRYL – PŁYTA | ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: PLN 1600-2000
20. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Wrześniowe słońce z cyklu Jurajskie światło, 2021
Informations: acrylic, canvas50x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Wrześniowe słońce" cykl: "Jurajskie światło" 2021
Estimation: 3200-4000 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
21. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w szarości nr 111, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ "KOMPOZYCJA W SZAROŚCI NR 111"
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
22. Oleh Lavrii
Title: People in the house, 2023
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "People in the house" | acrylic on canvas | 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
23. Hanna Kur
Title: Tiergarten, 2022
Informations: acrylic, canvas60x120 cmsygn. u dołu: HANNA KUR MMXXII
Estimation: PLN 1600-2000
24. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki | Iwona Kobryń 2023
Estimation: 3600-5000 zł
Cena sprzedaży: 3 000 zł
25. Sylwia Szewczyk
Title: Na poważnie, 2023
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: S. Szewczyk 23, opisany na odwrocie: Sylwia Szewczyk '23
Estimation: PLN 1400-1600
26. Bartłomiej Załucki
Title: Hipokryzja, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Załucki | "HIPOKRYZJA" | MMXXII
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
27. Anzhela Tistyk
Title: Stacja, 2023
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk | akryl, płótno lniane | 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
28. Joanna Mrozowska
Title: Autostrada, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "AUTOSTRADA" | tech akryl, płótno | wym 100x120 cm | 2023
Estimation: 2000-2600 zł
29. Natalia Kornecka
Title: Pole sztuki I, 2022
Informations: oil, canvas100x73 cmopisany na odwrocie: NATALIA KORNECKA 2022
Estimation: PLN 1600-2000
30. Beata Mura
Title: Oddech lasu XI, 2023
Informations: acrylic, canvas65x50 cmsygn. p. d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie: "Oddech lasu" Beata Mura 2023
Estimation: 2800-4200 zł
31. Iza Jaśniewska
Title: W ogrodzie 2, 2022/2023
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | tytuł: W ogrodzie 2 | 2022-2023 | akryl
Estimation: PLN 1400-1600
32. Gabriela Olechowska
Title: Siren, 2022
Informations: oil, canvas90x110 cmopisany na odwrocie: "Syrena" | GABA OLECHOWSKA 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
33. Sofia Wróblewska
Title: Pustka, 2023
Informations: oil, canvas80x90 cmsygn. p.d.: S.W.
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
34. Magdalena Rochoń
Title: Pociesz mnie, 2023
Informations: olej, szlagmetal, płótno 70x60 cmsygn. l.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Pociesz mnie" – obraz olejny (szlagmetal) | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 1800-2400 PLN
35. Paweł Porada
Title: Dobry wieczór, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas90x70 cmopisany na odwrocie: Porada 2023
Estimation: 1600-2200 zł
36. Urszula Szulborska
Title: Portrait, 2023
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno80x60 cmsygn. l.d.: US2023
Estimation: PLN 1400-1600
37. Monika Łakomska
Title: Peter Gabriel Melody, 2023
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: ŁM' 23, opisany na odwrocie: "PETER GABRIEL MELODY" Monika Łakomska 2023
Estimation: PLN 1600-2000
38. Jan Pająk
Informations: acrylic, canvas 100x70 cmopisany na odwrocie: Jan Pająk 2021
Estimation: 1800-2200 PLN
39. Anastasia Ahrenich
Title: Widziałam, 2023
Informations: oil, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Anastasia Ahrenich 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
40. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Evenings, 2023
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2023, opisany na odwrocie: Evenings | Kamila Stefania Tkaczyk | 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
41. Agata Dutkiewicz
Title: Departure, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Dutkiewicz 2021, opisany na odwrocie: Agata Dutkiewicz | "Odlot" | olejna, 50/70 | 2021 | ADutkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
42. Justyna Basta
Title: Rozkwit wiosny, 2023
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: JUSTYNA BASTA 2023, opisany na odwrocie: Justyna Basta 2023
Estimation: PLN 1400-1600
43. Katarzyna Stankiewicz
Title: Król oceanu, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "KRÓL OCEANU" 2023 r. | Katarzyna Stankiewicz
Estimation: 1400-1800 PLN
44. Agata Wereszczyńska
Title: Geisha II, 2023
Informations: mixed technique, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Wereszczyńska 2023, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA | "GEISHA II" | technika mieszana | 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
45. Szczepan Zalewski
Title: Przy latarni w Jastarni, 2022
Informations: acrylic, canvas50x40 cmopisany na odwrocie: CYKL "LA PLAYA" | "PRZY LATARNI W JASTARNI" | SZCZEPAN ZALEWSKI | SZ
Estimation: 1400-1800 PLN
46. Katarzyna Kudełka
Title: Morning, 2023
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Poranek", 120x90 cm, akryl, 2023
Estimation: PLN 1600-2000
47. Andrzej Zujewicz
Title: Woda 3, 2023
Informations: oil, canvas30x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WODA 3" '2023
Estimation: 1600-1800 PLN
48. Ilona Woźniak
Title: Wycieczka statkiem, 2023
Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
49. Mariola Świgulska
Title: Krocząc po tafli wody, 2023
Informations: acrylic, canvas98x98 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna 2023 r | "Krocząc po tafli wody"
Estimation: 1800-2400 PLN
50. Julia Dunko
Title: Fiora, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Fiora 2023 | akryl, złoto pł., płótno | 80x100 cm | Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2400 PLN
51. Vanessa Świgulska
Title: Żeglując na falach abstrakcji, 2023
Informations: acrylic, canvas75x150 cmsygn. p.d.: Eslain 2023 r, opisany na odwrocie: "Żeglując na falach abstrakcji" 2023 r. | Vanessa Eslain Świgulska Jop
Estimation: PLN 1600-2000
52. Tiana Breeze
Title: Jachty, prędkość, wiatr, 2022
Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. p.d.: TB, opisany na odwrocie: Tiana Breeze (Tatiana Krikunova) | "Yachts, speed, wind" | oil on canvas | 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
53. Lidia Sieczkowska
Title: Pastele [WYCOFANA], 2023
Informations: oil, canvas100x70 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
54. Gabriela Paluch
Title: Poranek w Santorini, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
55. Magdalena Fidyka
Title: Ożywienie [WYCOFANA], 2022
Estimation: 1800-2400 PLN
56. Katarzyna Meres
Title: Spanish Bull, 2015
Informations: oil, canvas50x120 cmsygn. p.d.: K&M
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
57. Joanna Topolska-Uliasz
Title: Wrocanka, 2002
Informations: oil, canvas60x50 cm, 66x55 cm w oprawiesygn. p.d.: Joanna Topolska, opisany na odwrocie: Joanna Topolska | Wrocanka 2002
Estimation: 1800-2600 zł
58. Olga Stanisławska
Title: Still life, 2017
Informations: oil, canvas61 x 73 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA 17, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | MARTWA NATURA, OL, PŁ | 2017 61x73
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 300 zł
59. Alicja Marzec
Title: Powiew wiosny, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: A. MARZEC 2023, opisany na odwrocie: Alicja Marzec | olej, płótno | "Powiew wiosny" | 2023 r. | 100x100
Estimation: 1400-1800 PLN
60. Michał Dąbrowski
Title: Special Selfie 7, 2023
Informations: oil, canvas120x81 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski
Estimation: 1800-2400 PLN
61. Zbigniew Olszewski
Title: Prześwit, 2023
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: OLSZE '23, opisany na odwrocie: "PRZEŚWIT" 2023 | 70x100 | ZBYSZEK OLSZEWSKI
Estimation: 1800-2200 PLN
62. Maciej Kempiński
Title: Słowik, 2023
Informations: acrylic, canvas100x50 cmsygn. l.d.: MK, opisany na odwrocie: "Słowik" | M. Kempiński | MMXXIII
Estimation: 1800-2200 PLN
63. Bartłomiej Baranowski
Title: Rowing bucket, 2020
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. u dołu: Baranowski 03,20
Estimation: 1800-2200 PLN
64. Grzegorz Ziółkowski
Title: We własnym cieniu, 2004
Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2004, opisany na odwrocie: Grzegorz Ziółkowski | We własnym cieniu | olej na płótnie | 70x60cm | 2004
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
65. Sabina Salamon
Title: Pogodny dzień, 2021
Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon, opisany na odwrocie: Pogodny dzień | S. Salamon 2021
Estimation: PLN 1200-1600
66. Janusz Hućko
Title: Z-12-21, 2021
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. HUĆKO, opisany na odwrocie: J. Hućko 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
67. Izabela Szarek
Title: Symbiotic, 2023
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
68. Stefan Buczek
Title: Noc na morze, 2020
Informations: oil, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: Stefan Buczek 2020
Starting price: 1 002,00 zł
Estimation: PLN 1400-1600
69. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Światło, kolor i powietrze III, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | Z cyklu: "Światło, kolor i powietrze III" | 2023, akryl, olej, płótno, 90x90 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
70. Józef Kułagowski
Title: Łowcy niezaradnych, 2022
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: JKułagowski 2022 r., opisany na odwrocie: "ŁOWCY NIEZARADNYCH" Józef Kułagowski 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
71. Teresa Winkowska
Title: Brzozowa symfonia, 2014
Informations: oil, canvas50x70 cm, 61x81 cm w oprawiesygn. l.d.: Winkowska 2014, opisany na odwrocie: Brzozowa symfonia
Estimation: 1400-1800 PLN
72. Hanna Gancarczyk
Title: Przed nami, 2023
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: H. Gancarczyk, opisany na odwrocie: HANNA GANCARCZYK
Estimation: PLN 1400-1600
73. Paweł Kosior
Title: Influencer, 2021
Informations: oil, canvas76x51 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: 07.2021 GLASGOW
Estimation: 1400-1800 PLN
74. Katarzyna Fiałkowska
Title: Marzenka, 2021
Informations: acrylic, canvas60x70 cmsygn. p.b.: K. Fiałkowska
Estimation: PLN 1600-2000
75. Teresa Kazimierczak
Title: Kompozycja 98, 2023
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2023
Estimation: 1400-1800 PLN