77 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 25 lipca 2023 r., godz. 19:00
Before auction exhibition: od 18 lipca 2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 lipca 2023 r. o godz. 19:00. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 18 lipca 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Andrzej Zujewicz
Title: Spływ, 2017
Informations: olej płótno 80x100 cmsygn. p.d.: Zujewicz 2017, opisany na odwrocier: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "SPŁYW" 2017 | olej 80x100 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
2. Maciej Kempiński
Title: Camello, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x100 cmsygn. p.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Camello" | M. Kempiński | MMXXIII
Estimation: PLN 1600-2000
3. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Sun z cyklu Intymność światła, 2023
Informations: acrylic, canvas 70x70 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Sun" cykl" "Intymność światła" | 2023
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
4. Teresa Kluszczyńska
Title: Dream, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: TKluszczyńska, opisany na odwrocie: "Sen" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 r. (80x80) | TKluszczyńska
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 900 zł
5. Magdalena Rochoń
Title: Śnij, kochana śnij…, 2023
Informations: oil, canvas60x70 cm sygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Śnij, kochana śnij..." – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
6. Urszula Szulborska
Title: Szum, 2022
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno 90x65 cmsygn. p.d.: US
Estimation: PLN 1400-1600
7. Jadwiga Wolska
Title: Łodzie na wodzie, 2020
Informations: acrylic, canvas 60x85 cmsygn. p.d. monogramem 2020, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 2 400 zł
8. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Wodna panna, 2023
Informations: acrylic, canvas 70x70 cmopisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2023
Estimation: 3800-5000 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
9. Gabriela Paluch
Title: Andaluzyjski krajobraz, 2023
Informations: oil, canvas 80x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2200-2600 PLN
10. Natalia Kozarzewska
Title: Zanurzenie, 2023
Informations: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: ZANURZENIE | 80x100 / akryl, pastela, płótno | 2023 | Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
11. Emilia Waszak
Title: Wilk cyklista VII, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | WILK CYKLISTA VII | 2023 R.
Estimation: 2200-3000 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
12. Hanna Kur
Title: Zbyt wysoki las dla żyraf, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: ZBYT WYSOKI LAS DLA ŻYRAF | HANNA KUR 2022
Estimation: PLN 1200-1600
13. Marek Domaniecki
Title: Guts 2, 2023
Informations: oil, canvas80x100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki | Guts 2 | 2023
Estimation: 1800-2600 zł
14. Marlena Kaczerska
Title: Closer, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: "CLOSER" MK 2023
Estimation: PLN 1600-2000
15. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl: ostatni dzień lata | Iwona Kobryń 2023
Estimation: 3600-5000 zł
Cena sprzedaży: 4 000 zł
16. Katarzyna Kudełka
Title: Ideał, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. l.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, Ideał, akryl, płótno, 2023, 60x80 cm
Estimation: PLN 1600-2000
17. Aneta Olszewska-Kołodziejska
Title: Dmuchawce po zachodzie, 2022
Informations: acrylic, canvas120x60 cmopisany na odwrocie: Aneta Olszewska–K. 2022
Estimation: PLN 1600-2000
18. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Paris, 2023
Informations: acrylic, canvas 60x50 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
19. Julia Dunko
Title: Beadeir, 2023
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Beadeir 2023 | akryl, złoto pł., płótno | 100x80 | Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2400 PLN
20. Sławomir Wojtkiewicz
Title: ArsPolis, 2014
Informations: olej, tusz, płótno100x140 cm, 102,5x142,5 cm w oprawiesygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2014
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 400 zł
21. Michał Dąbrowski
Title: Nieznajoma, 2023
Informations: oil, canvas100x75 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
22. Mariola Świgulska
Title: Puszystość na złotej łące (dyptyk), 2022
Informations: acrylic, cut, canvas80x120 cm, 2x(80x60) cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2022 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
23. Halyna Dudar
Title: Magia znaków, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas 70х100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Halyna Dudar | "magia znaków" | 70x100 cm | canvas, oil, acrylic | 2023
Estimation: 2500-5000 zł
24. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis XXI, 2022
Informations: oil, canvasWed 60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | "Metropolis XXI" | 2022 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
25. Agnieszka Religa
Title: Kula II, 2023
Informations: drut, żeliwo, patynaśr. 27 cm, rzeźba na białej podstawie o wymiarach 6x27x27 cm
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
26. Joanna Rudek
Title: Kora, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Kora'21 Joanna Rudek
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
27. Vanessa Świgulska
Title: Korozja obecności, 2023
Informations: akryl, szlagmetal, rdza, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Eslain
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 300 zł
28. Piotr Banaszkiewicz
Title: Wyspiarze, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ | WYSPIARZE | 2023
Estimation: 2400-3200 zł
Cena sprzedaży: 2 200 zł
29. Janusz Hućko
Title: H-31-23, 2023
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn l.d.: J.Hućko, opisany na odwrocie: J.Hućko 2023
Estimation: PLN 1400-1600
30. Grzegorz Ziółkowski
Title: Strusie, 2006
Informations: oil, canvas60x50 cm sygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2006
Estimation: 2500-5000 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
31. Katarzyna Meres
Title: Wild Horses, 2023
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: K&M
Estimation: 1600-1800 PLN
32. Nina Zielińska-Krudysz
Title: Niebieskie psy z Bombaju, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz 2023, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Kurdysz | "Niebieskie psy w Bombaju" | akryl 100x100 cm 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
33. Paulina Niemczyk
Title: Błękitna, 2023
Informations: acrylic, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: "Błękitna" | 120x85 cm | akryl na płótnie | 2023 r. | Paulina Niemczyk
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 2 200 zł
34. Marcin Trojanowski
Informations: oil, canvas 100x70 cmsygn. p.d.: Trojanowski 2023, opisany na odwrocie: Marcin Trojanowski | olej/płótno – bez tytułu. | maj 2023 | format 100/70
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 500 zł
35. Izabela Szarek
Title: Olympia, 2023
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023 | "Olympia"
Estimation: 2200-2600 PLN
36. Joanna Kulska
Title: Minione czasy, 2023
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: J. Kulska 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
37. Marcin Kędzierski
Title: Dziewczyna liryczna. Antrakt, 2022
Informations: acrylic, canvas 61x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | DZIEWCZYNA LIRYCZNA. ANTRAKT | 2022
Estimation: 1800-2400 PLN
38. Kacper Woźny
Title: Triumf wolności, 2019
Informations: oil, canvas 120x140 cmsygn. na odwrocie: KW19
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
39. Kamila Suchecka
Title: Jedna ma piekło, druga ma raj, 2023
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: "JEDNA MA PIEKŁO, DRUGA MA RAJ" | Kamila Suchcecka 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
40. Joanna Mrozowska
Title: Praca w terenie, 2021
Informations: acrylic, canvas120x160 cm
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
41. Magda Zarzycka
Title: Może to Tomek, 2014
Informations: oil, canvas 80x80 cmopisany na odwrocie: ZARZYCKA | "MOŻE TO TOMEK"
Estimation: PLN 1400-1600
42. Paweł Wątroba
Title: Duży kotek, 2023
Informations: oil, canvas120x60 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ WĄTROBA 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
43. Bartłomiej Michał Górecki
Title: Ethel, 2023
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Bartłomiej Górecki, Ethel '23
Estimation: PLN 1400-1600
44. Olga Stanisławska
Title: W salonie muzycznym, 2017
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "W SALONIE MUZYCZNYM" | 100x70, ol., pł., 2017
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 400 zł
45. Paweł Batura
Title: Księżniczka, 2022
Informations: oil, canvas140x100 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2022
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 300 zł
46. Iza Jaśniewska
Title: In the garden, 2022
Informations: acrylic, canvas90x50 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | tytuł: W ogrodzie | akryl 2022 r
Estimation: PLN 1400-1600
47. Anzhela Tistyk
Title: W morzu, 2023
Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: olej, płótno lniane, 50/50, 2023, A. Tistyk
Estimation: PLN 1600-2000
48. Ilona Woźniak
Title: Zahipnotyzowani chwilą, 2023
Informations: oil, canvas60x90 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
49. Paweł Porada
Title: Oko II, 2023
Informations: acrylic, oil, canvasWed 40 cmopisany na odwrocie: Porada 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
50. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Dandelions, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas90x60 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Dandelions' 2023 | Anna Sandecka-Ląkocy
Estimation: 2000-2800 zł
51. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w granacie nr 114, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ | „KOMPOZYCJA W GRANACIE NR 114"
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 400 zł
52. Marcin Lenczowski
Title: Parys, maż Heleny, 2023
Informations: acrylic, canvas100x73 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczowski Lenczys | 2023 PARYS, MĄŻ HELENY | Lenczys '23
Estimation: 2000-2800 zł
53. Jolanta Ziółkowska
Title: Droga II z cyklu Droga, 2023
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: ZJola2023, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska
Estimation: 1400-1800 PLN
54. Nadiia Shepitchak
Title: Help, 2023
Informations: acrylic, board50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak | "Help", 2023 | acrylic on canvas | 50x50 cm
Estimation: PLN 1600-2000
55. Agata Wereszczyńska
Title: Sny, 2023
Informations: mixed technique, canvas60x50 cmsygn. u dołu: AWereszczyńska 2023
Estimation: 1600-2200 zł
56. Artem Tuliuk
Title: Taniec czasu, 2022
Informations: oil, canvas90x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk
Estimation: PLN 1600-2000
57. Bartłomiej Baranowski
Title: Koledzy muchomorni, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.g.: Baranowski 05/21, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: PLN 1600-2000
58. Jan Pająk
Informations: akryl, pastel olejna, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: JAN PAJĄK 2022
Estimation: PLN 1600-2000
59. Hanna Pushkarova
Title: Porwanie Europy, 2023
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | olej, płótno 2023 r. | 70x70
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
60. Katarzyna Fiałkowska
Title: Dancer, 2023
Informations: acrylic, canvas60x73 cmsygn. p.b.: K. Łysiak
Estimation: PLN 1600-2000
61. Zbigniew Olszewski
Title: Argusowe oczy, 2022
Informations: oil, canvas100x81 cmsygn. p.d.: OLSZE'22, opisany na odwrocie: "ARGUSOWE OCZY" 2022 | OLSZEWSKI ZBYSZEK | 100x81
Estimation: 1800-2200 PLN
62. Michalina Czurakowska
Title: Here, Now, 2023
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA,18.01.2023 | "HERE, NOW"
Estimation: 2800-3400 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
63. Katarzyna Lembryk
Title: Woda i światło (opryskiwacz), 2016
Informations: acrylic, canvas50x175 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "WODA I ŚWIATŁO (OPRYSKIWACZ)" | OLEJ NA PŁÓTNIE, WERNIKS DAMAROWY | 2016 r.
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
64. Szczepan Zalewski
Title: Szuwar wieszcza / Pijany rybak na grzybach, 2022
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: "SZUWAR WIESZCZA" / "PIJANY RYBAK NA GRZYBACH" | SZCZEPAN ZALEWSKI | 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
65. Kamil Klamczyński
Title: W wieczornej mgle, 2023
Informations: oil, canvas90x60 cmsygn. p.d.: K. Klamczyński '23, opisany na odwrocie
Estimation: PLN 1600-2000