78 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 29 sierpnia 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 10.08.2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 29 sierpnia 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 10 sierpnia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Laura Brędowska
Title: Bez tytułu z cyklu Miejsca, 2023
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: SONDRENIENTE.L
Estimation: 1800-2200 PLN
2. Marek Domaniecki
Title: Catwalk 1, 2023
Informations: oil, canvas110x75 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 75x110 | Marek Domaniecki 2023 | 'Catwalk'
Estimation: 1800-2600 zł
3. Magdalena Rochoń
Title: Przetrwamy, 2023
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Przetrwamy" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
4. Yuliya Halyshyn
Title: Emotion, 2023
Informations: szkło47x29 cm
Estimation: PLN 1600-2000
5. Sofia Wróblewska
Title: Punkt zderzenia, 2023
Informations: oil, canvas90x100 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
6. Emilia Waszak
Title: Ciasto truskawkowe, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: EW opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | CIASTO TRUSKAWKOWE | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2023 R.
Estimation: 2400-3000 zł
Cena sprzedaży: 1 900 zł
7. Jadwiga Wolska
Title: Dwa serca, 2023
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.d. monogramem 2023, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 500 zł
8. Sonia Stadnik
Title: Wczasy, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: SONIA STADNIK | "WCZASY" | 2023 | AKRYL
Estimation: 1400-1800 PLN
9. Katarzyna Kudełka
Title: Telepatia, 2023
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Telepatia", 120x90 cm, akryl na płótnie, 2023
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
10. Natalia Kozarzewska
Title: Guma balonowa, 2023
Informations: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: GUMA BALONOWA | AKRYL/PASTELE/PŁÓTNO/80x100 | 2023 Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
11. Michał Dąbrowski
Title: Trzy gracje, 2023
Informations: oil, canvas120x85 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
12. Olga Borawska
Title: Ametyst, 2018-2020
Informations: technika mieszana (długopis, olej, akryl), płótno100x100 cmopisany na odwrocie: BORAWSKA OLGA 2018-2020 AMETYST O. BORAWSKA
Estimation: 1800-2400 PLN
13. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w czerni i bieli nr 121, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ „KOMPOZYCJA W CZERNI I BIELI NR 121"
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 200 zł
14. Izabela Szarek
Title: Gołębie, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: Fellino 21, opisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2021 | "Gołębie"
Estimation: 2000-2400 PLN
15. Ewa Krzywińska
Title: Renewed, 2023
Informations: oil, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: RENEWED | EWA KRZYWIŃSKA '23
Estimation: 4200-7000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
16. Julia Dunko
Title: Melliora, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Melliora 2023 | akryl, złoto płatkowe, płótno | Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
17. Julia Reiter
Title: W rytmie słońca, 2023
Informations: oil, canvas140x100 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 3600-5000 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
18. Halyna Dudar
Title: Universe, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d. monogramem 2023, opisany na odwrocie: Halyna Dudar | "Universe" | 80x80 | canvas, acrylic, oil | 2023
Estimation: 2500-5000 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
19. Grzegorz Ziółkowski
Title: Don Quijote 2, 2007
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2007, opisany na odwrocie: Grzegorz Ziółkowski | "DON QUIJOTE 2" | olej na płótnie 80x60 cm | rok 2007
Estimation: 2500-3000 PLN
20. Paweł Batura
Title: Nimb, 2022
Informations: oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2022
Estimation: 1600-2200 zł
21. Vanessa Świgulska
Title: Ekosystem korozji życia, 2023
Informations: akryl, szlagmetal, rdza, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Elsain 2023 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2 200 zł
22. Piotr Banaszkiewicz
Title: Wyspiarze, 2023
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: PB23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2023 | WYSPIARZE
Estimation: 2400-3200 zł
Cena sprzedaży: 2 000 zł
23. Ewelina Wasilewska
Title: Dziewczynka z Dajmonem, 2023
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Dziewczynka z Dajmonem 2023 Wasilewska
Estimation: 1800-2400 PLN
24. Janusz Hućko
Title: H-34-23, 2023
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 000 zł
25. Joanna Rudek
Title: Brilhar, 2021
Informations: acrylic, canvas120x70 cmakryl, płótno, 120x70 cm, opisany na odwrocie: JoanRudek 'Brilhar' 2021
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
26. Mariola Świgulska
Title: Złotem snów spowity, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2 600 zł
27. Łukasz Sysło
Title: Kamuflaż, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas 70x50 cmopisany na odwrocie: KAMUFLAŻ, 20.04.2023 Łukasz Sysło
Estimation: PLN 1400-1600
28. Agnieszka Religa
Title: City, 2023
Informations: brąz, drewno, patyna33x10x10 cm
Estimation: 1600-2200 zł
29. Bartłomiej Baranowski
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI 26/23
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
30. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis XXIII, 2022
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | "Metropolis" XXIII | 2022 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 900 zł
31. Hanna Kur
Title: Mleko wielosmakowe II, 2019
Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: MLEKO WIELOSMAKOWE II HANNA KUR 2019
Estimation: PLN 1200-1600
32. Ilona Woźniak
Title: Walk, 2023
Informations: oil, canvas60x90 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1400-1600
33. Filip Łoziński
Title: Promienie, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas73x100 cmreference number right: F. Łoziński
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 1 800 zł
34. Paulina Niemczyk
Title: Tygrysica, 2023
Informations: acrylic, canvas120x70 cmopisany na odwrocie: "Tygrysica" 2023 | Niemczyk
Estimation: 1800-2400 PLN
35. Wojciech Manitius-Ratynski
Title: Mystical, 2020
Informations: acrylic, canvas152x90 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
36. Ewa Osińska-Rozpędek
Title: Ona i on, 2020
Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. p.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA ROZPĘDEK | "ONA I ON" | 80x90 akryl | 2020
Estimation: PLN 1400-1600
37. Michalina Czurakowska
Title: Sweetness of Life: Sponge Roll with Jam Raspberries, 2023
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 20.04.2023 | "SWEETNESS OF LIFE: SPONGE ROLL WITH JAM RASPBERRIES"
Estimation: 2800-3400 zł
38. Sebastian Andrzejewski
Title: Dzień i noc na Wyspie Miłości 2, 2022/2023
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | Dzień i noc na Wyspie Miłości 2 | 2022/2023 akryl
Estimation: PLN 1600-2000
39. Hanna Rozpara
Title: Profil kwiatowy indygo, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2022 "Profil kwiatowy Indygo"
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 2 600 zł
40. Teresa Kluszczyńska
Title: Ławica, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "Ławica" (80x80) | TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 | TKluszczynska
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
41. Małgorzata Pędracka
Title: Samotna, 2020
Informations: oil, canvas70x30 cmsygn. p.d.: MPędracka 2020
Estimation: PLN 1400-1600
42. Marcin Kędzierski
Title: Jestem w Teatrze Na Wodzie :), 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | JESTEM W TEATRZE NA WODZIE :) | 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
43. Bartłomiej Załucki
Title: Blondynki, 2022
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | BLONDYNKI | MMXXII
Estimation: 1600-1800 PLN
44. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Two hearts, 2023
Informations: acrylic, canvas60x40 cmsygn. u dołu: Two hearts | Kamila Stefnia Tkaczyk 2023, opisany na odwrocie: acrylic 40x60 | TWO HEARTS | Kamila Stefania Tkaczyk 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
45. Olga Stanisławska
Title: Martwa natura z lustrem II, 2017
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA 17, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "MARTWA NATURA Z LUSTREM II" | OL., PŁ., 2017, 100x70
Estimation: 1600-1800 PLN
46. Marta Przybysz
Title: Dekadencja, 2023
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: MP '23
Estimation: PLN 1400-1600
47. Iwona Szmist
Title: Sterowiec czasu, 2022
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: I. Szmist, opisany na odwrocie: STEROWIEC CZASU | FARBY OLEJNE | 2022 r. | I. G. Szmist
Estimation: 1800-2200 PLN
48. Kamila Suchecka
Title: Po nowe, 2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: "Po Nowe" Kamila Suchecka 2022 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
49. Magda Kłos
Title: Between Queen, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. l.d.: Magda Kłos
Estimation: 1600-2200 zł
50. Szczepan Zalewski
Title: Przekorność przewrotu, 2023
Informations: acrylic, canvas60x100 cmopisany na odwrocie: "PRZEKORNOŚĆ PRZEWROTU" | SZCZEPAN ZALEWSKI | CYKL "AKTY PRZEWROTU"
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 2 400 zł
51. Maciej Kempiński
Title: Solen skinner alltid, 2023
Informations: acrylic, canvas73x92 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Solen skinner alltid" | M. Kempiński | MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
52. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: z cyklu Flow III, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: BBWoźniczko 2023, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | "Flow 3", akryl. olej, płótno, 100x80 2023
Estimation: 1600-2400 zł
53. Joanna Mrozowska
Title: Dom z fotowoltaiką, 2023
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | DOM Z FOTOWOLTAIKĄ | tech akryl płótno | wym 70x100 cm | 2023 rok
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
54. Sebastian Stachura
Title: Niebieskie wazony, 2023
Informations: oil, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Stachura S. | "Niebieskie Wazony" 06/23
Estimation: 1400-1800 PLN
55. Urszula Szulborska
Title: Nad rzeką, 2021
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno, 65x90 cmsygn. p.d.: US
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1 500 zł
56. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Tulips, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: "TULIPANY" Anna Sandecka-Ląkocy 2023
Estimation: 2000-2800 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
57. Andrzej Zujewicz
Title: Turtul, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Zujewicz A. 2023, opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "TURTUL" | akryl 60x80 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
58. Gabriela Paluch
Title: W Andaluzji, 2023
Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
59. Katarzyna Lembryk
Title: Tryptyk Wiatraki: Dwoiste przestrzenie z wiatrakami / Niby-wiatraki we mgle / Zde-generowane wiatraki, 2023
Informations: akryl, płótno40x60 cm + 30x40 cm + 24x30 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisane na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "DWOISTE PRZESTRZENIE Z WIATRAKAMI" / "NIBY-WIATRAKI WE MGLE" / "ZDE-GENEROWANE WIATRAKI" | AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY | 2023 r.
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
60. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Zderzenie z cyklu Jurajskie światło, 2009
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: 2009 | Magdalena Barczyk-Kurus | "Zderzenie" z cyklu: "Jurajskie światło"
Estimation: 2600-3200 zł
61. Anzhela Tistyk
Title: Na dnie morza, 2023
Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk, 2023, olej, płótno lniane, 50cm / 50cm
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
62. Hanna Pushkarova
Title: Ptaki w ogrodzie (dyptyk), 2023
Informations: olej, szlagmetal, płótno40x80 cm, 2x(40x40) cmsygn. u dołu: Pushkarova, opisane na odwrocie: Pushkarova Hanna | 2023 r. 40x40 | "Ptaki w ogrodzie" | olej, płótno, szlagmetal
Estimation: PLN 1400-1600