79 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Auction: 26 września 2023 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 19 września 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 września 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 19 września 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 79 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Marcin Lenczowski Jesień, 2022 minimalistyczny obraz osoby przytulone jesienne postacie

1. Marcin Lenczowski

Title: Autumn, 2022

Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczys Lenczowski JESIEŃ 2022

Estimation: 2000-2400 PLN

Olga Stanisławska Niebieskie skrzypce, 2023 dynamiczna abstrakcja niebieski pomarańczowy czerwony

2. Olga Stanisławska

Title: Niebieskie skrzypce, 2023

Informations: oil, canvas61 x 73 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "NIEBIESKIE SKRZYPCE" | OL., PŁ., 73x61, 2023 | BLUE VIOLIN

Estimation: 1600-1800 PLN

Sebastian Stachura Bez tytułu, 2023 pies w okularach niebieski obraz z psem

3. Sebastian Stachura

Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Stachura Sebastian -08.2023-

Estimation: 1400-1800 PLN

Teresa Kluszczyńska Powrót z niebytu, 2023 realizm magiczny surrealizm droga ludzie niebieski

4. Teresa Kluszczyńska

Title: Powrót z niebytu, 2023

Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: "Powrót z niebytu" | TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 | (90x60) | TKluszczynska

Estimation: 2000-2600 zł

Katarzyna Lembryk Wschód księżyca na farmie wiatrowej na Morzu Północnym, 2023 słońce wiatraki surrealistyczny pejzaż niebieski

5. Katarzyna Lembryk

Title: Wschód księżyca na farmie wiatrowej na Morzu Północnym, 2023

Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK "WSCHÓD KSIĘŻEYCA NA FARMIE WIATROWEJ NA MORZU PÓŁNOCNYM" 2023 r. AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY

Estimation: 1600-2200 zł

Gabriela Paluch Wieże Paryża, 2023 pejzaż miejski weduta paryż francja

6. Gabriela Paluch

Title: Wieże Paryża, 2023

Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP

Estimation: 2000-2400 PLN

Ilona Woźniak Oni i fale, 2023 pejzaż morski plaża morze ocean minimalistyczny widok

7. Ilona Woźniak

Title: Oni i fale, 2023

Informations: oil, canvas60x90 cmdescribed on the back: IW

Estimation: 1600-1800 PLN

Olga Borawska The party is over, 2021 abstrakcja ze starym człowiekiem figuralizm mały format

8. Olga Borawska

Title: The party is over, 2020

Informations: technika mieszana, płyta50x50 cmopisany na odwrocie: OBORAWSKA | "THE PARTY IS OVER" 2020

Estimation: PLN 1600-2000

Szczepan Zalewski Dama z cytrusem, 2022 portret scena rodzajowa kobieta cytryna

9. Szczepan Zalewski

Title: Dama z cytrusem, 2022

Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: "DAMA Z CYTRUSEM" | SZCZEPAN ZALEWSKI | 11.2022 r.

Estimation: PLN 1400-1600

Jakub Szymański Pegazy 48, 2023 geometryczny obraz zwierzęta konie tęcza prosta forma

10. Jakub Szymanski

Title: Pegazy 48, 2023

Informations: acrylic, canvas60x100 cmsygn. na licu: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański 2023

Estimation: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 2200 PLN

Hanna Kur Mleko wielosmakowe III, 2019 tęczowe krowy pole wieś sielanka

11. Hanna Kur

Title: Mleko wielosmakowe III, 2019

Informations: acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: MLEKO WIELOSMAKOWE III HANNA KUR 2019

Estimation: PLN 1200-1600

Emilia Waszak Tea time V, 2023 realizm magiczny stwory zwierzątka impreza różowy żółty

12. Emilia Waszak

Title: Tea time V, 2023

Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | TEA TIME V | 2023 R.

Estimation: 2400-3000 zł

Mirosław Nowiński Pragnienie miłości, 2023 scena rodzajowa postacie pejzaż miasto drzewo muzyka skrzypce

13. Mirosław Nowiński

Title: Pragnienie miłości, 2023

Informations: acrylic, canvas100x100 cmreference number ld, described on the reverse

Estimation: 2800-6200 zł

Cena sprzedaży: 9500 zł

Katarzyna Kudełka Orfeusz, 2023 mężczyzna grający na akordeonie czerwone tło

14. Katarzyna Kudełka

Title: Orfeusz, 2023

Informations: acrylic, canvas60x70 cmsygn. p.d.: K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Orfeusz", 60x70 cm, akryl na płótnie, 2023

Estimation: PLN 1600-2000

Beata Mura Kropla nadziei, 2023 realizm magiczny las muchomory wróżka zieleń mech grzyby

15. Beata Mura

Title: Kropla nadziei, 2023

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie "Kropla nadziei" Beata Mura 2023

Estimation: 2800-4200 zł

Marta Tymińska Liść 4, 2023 botanika zbliżenie zieleń struktura liścia las

16. Marta Tymińska

Title: Liść 4, 2023

Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: 'Liść 4' (2023) M. Tymińska

Estimation: PLN 1400-1600

Dominika Ruta Spojrzenia wewnętrzne 1, 2022 liście minimalistyczny obraz profil portret botaniczna abstrakcja

17. Dominika Ruta

Title: Spojrzenia wewnętrzne 1, 2022

Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Dominika Ruta 2022, opisany na odwrocie: Ruta Dominika 2022 "Spojrzenia wewnętrzne" I

Estimation: 2200-3200 zł

Paweł Wątroba Bez tytułu z cyklu OSM 3, 2023 budynki weduta pejzaż miejski architektura wieżowce

18. Paweł Wątroba

Title: Bez tytułu z cyklu OSM 3, 2023

Informations: oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: OSM im. G. RIVII | OSM 3 | PAWEŁ JANUSZ WĄTROBA | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2023

Estimation: 1400-1800 PLN

Aleksandra Fronc Pozdrowienia znad morza (tryptyk): Pstrąg, Flądra, Ogórki, 2020 ryby warzywa minimalizm zwierzęta animalistyka botanika

19. Aleksandra Fronc

Title: Pozdrowienia znad morza (tryptyk): Pstrąg, Ogórki, Flądra, 2020

Informations: oil, canvas30x70 cm + 27x33 cm + 27x38 cmsygn. p.d. fronc 2020

Estimation: PLN 1400-1600

Oleh Lavrii Game by the rules, 2023 ludzie na boisku tenis gra minimalistyczny obraz sport

20. Oleh Lavrii

Title: Game by the rules, 2023

Informations: acrylic, canvas100x100 сmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "Game by the rules" | acrylic on canvas | 100x100 cm | 2023

Estimation: 1600-1800 PLN

Julia Dunko Lembory, 2023 minimalistyczna abstrakcja fioletowy liliowy złoty biały

21. Julia Dunko

Title: Lembory, 2023

Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Lembory 2023 | akryl, złoto pł., płótno, 100x120 Julia Dunko DJ

Estimation: 1800-2400 PLN

Michał Dąbrowski Nieznajoma 1, 2023 portret kobiety profil abstrakcyjne czarne tło

22. Michał Dąbrowski

Title: Nieznajoma 1, 2023

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: MDąbrowski

Estimation: 2000-2600 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Cosmos IV z cyklu Tonda, 2022 tondo abstrakcja wypukła faktura obrazu iluzja optyczna światło

23. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Cosmos IV z cyklu Tonda, 2022

Informations: acrylic, canvasWed 60 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Cosmos IV" cykl: "Tonda" | 2022

Estimation: 1800-2600 zł

Andrzej Zujewicz Wigry – zima, 2018 polska mazury pejzaż zimowy rzeka jezioro pomost śnieg

24. Andrzej Zujewicz

Title: Wigry – zima, 2018

Informations: oil, canvas50x90 cmsygn. p.d.: Zujewicz A 2018, opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "WIGRY – ZIMA 2018" | olej 50x90

Estimation: 1600-1800 PLN

Paulina Niemczyk Syrena, 2023 akt kobiecy niebieski ciało figuracja

25. Paulina Niemczyk

Title: Siren, 2023

Informations: acrylic, canvas120x70 cmopisany na odwrocie: Syrena 2023 | Niemczyk

Estimation: 1800-2400 PLN

Izabela Szarek Delfiny, 2023 zwierzęta morskie ryby woda pod wodą obraz z delfinami

26. Izabela Szarek

Title: Delfiny, 2023

Informations: oil, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023 | "Delfiny"

Estimation: 1800-2200 PLN

Katarzyna Plewa Beatrycze, 2023 portret kobiety łempicka tamara ruda dziewczyna mały format

27. Katarzyna Plewa

Title: Beatrycze, 2023

Informations: acrylic, oil, canvas40x40 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Plewa 2023

Estimation: PLN 1600-2000

Ewelina Wasilewska W drodze po zwycięstwo, 2023 realizm magiczny kobieta grzyb zamek architektura niebieski

28. Ewelina Wasilewska

Title: W drodze po zwycięstwo, 2023

Informations: oil, canvas90x81 cmsygn l.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina | "W DRODZE PO ZWYCIĘSTWO" | 2023

Estimation: 1800-2400 PLN

Bartłomiej Baranowski Klejnot; 2022 dziwny ptak surrealizm dziub

29. Bartłomiej Baranowski

Title: Klejnot, 2022

Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI 29/22

Estimation: PLN 1600-2000

Vanessa Świgulska Refleksje nieoczywiste, 2023 wielka czerwona kula na złotym tle

30. Vanessa Świgulska

Title: Refleksje nieoczywiste, 2023

Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Eslain

Estimation: 1800-2400 PLN

Cena sprzedaży: 2400 PLN

Bartłomiej Załucki Brunetka, 2023 retro obraz portret kobiety cerata wino

31. Bartłomiej Załucki

Title: Brunetka, 2023

Informations: acrylic, canvas73x60 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | "BRUNETKA" | MMXXIII

Estimation: 1600-1800 PLN

Ilona Krzyżanowska Śpij i śnij, 2023 czerwony biały portret człowiek abstrakcja

32. Ilona Krzyżanowska

Title: Śpij i śnij, 2023

Informations: acrylic, canvas60x70 cmdescribed on the reverse: Ilona Krzyżanowska

Estimation: 1800-2000 PLN

Edyta Romanowska Odnaleziona czerwień, 2023 minimalistyczna czerwona abstrakcja pas

33. Edyta Romanowska

Title: Odnaleziona czerwień, 2023

Informations: akryl, juta109x51,5 cm, 112x54 cm w oprawieopisany na odwrocie: >>ODNALEZIONA CZERWIEŃ<< Edyta Romanowska 2023

Estimation: 2200-2600 PLN

Zofia Zapolska Zamierające słońce 4, 2019 pejzaż widok panorama abstrakcyjna

34. Zofia Zapolska

Title: Zamierające słońce 4, 2019

Informations: acrylic, canvas80x100 cm,opisany na odwrocie: ZOFIA ZAPOLSKA

Estimation: 1800-2200 PLN

Kamila Suchecka Sąd ostateczny, 2023 abstrakcja ludzie różowi pejzaż miejski

35. Kamila Suchecka

Title: Sąd ostateczny, 2023

Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: "SĄD OSTATECZNY" KAMILA SUCHECKA 2023 R.

Estimation: 1800-2200 PLN

Natalia Kozarzewska Magnolie, 2023 różowe wiosenne kwiaty letnie liście płatki botanika

36. Natalia Kozarzewska

Title: Magnolie, 2023

Informations: akryl, pastele, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: MAGNOLIE | 90x90 / AKRYL / PASTELA / PŁÓTNO | 2023 | Kozarzewska

Estimation: PLN 1600-2000

Marek Domaniecki Catwalk 2, 2023 model modelka moda obraz o modzie czarny mężczyzna niebieski garnitur

37. Marek Domaniecki

Title: Catwalk 2, 2023

Informations: oil, canvas100x65 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki | 2023 | 'Catwalk 2'

Estimation: 1800-2600 zł

Maciej Kempiński Jutrzenka, 2023 łódka na wzburzonym morzu różowy czarny biały statek

38. Maciej Kempiński

Title: Dawn, 2023

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Jutrzenka" M. Kempiński MMXXIII

Estimation: 1600-1800 PLN

Anzhela Tistyk Emotions, 2023 portret kobiety szare tło napisy

39. Anzhela Tistyk

Title: Emotions, 2023

Informations: oil, canvas50x50 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, 2023, olej, płótno lniane

Estimation: PLN 1600-2000

Iwona Gabryś Kompozycja nr 418, 2023 architektura bloki w przestrzeni światło iluzja optyczna geometria pastelowe kolort

40. Iwona Gabryś

Title: Kompozycja nr 418, 2023

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisana na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA NR 418"

Estimation: PLN 1600-2000

Iza Jaśniewska Ogród, 2023 delikatny obraz z roślinami jasne kolory liście botanika

41. Iza Jaśniewska

Title: Ogród, 2023

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: Ogród 2023 akryl

Estimation: PLN 1400-1600

Michalina Czurakowska Butterflies on a Square, 2023 motyle na starym mieście budynki realizm magiczny dziecięcy obraz

42. Michalina Czurakowska

Title: Butterflies on a Square, 2023

Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 04.04.2023 "BUTTERFLIES ON A SQUARE"

Estimation: 2600-3200 zł

Ewa Osińska-Rozpędek Dawnych wspomnień czar, 2020 abstrakcja intentsywne kolory żółty pomarańczowy niebieski

43. Ewa Osińska-Rozpędek

Title: Dawnych wspomnień czar, 2020

Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK "DAWNYCH WSPOMNIEŃ CZAR" 60x60 akryl 2020

Estimation: PLN 1400-1600

Cena sprzedaży: 1800 PLN

Justyna Mazur Falling Leaves, 2021 abstrakcja pomarańczowa zamazana zielony kolory natury

44. Justyna Mazur

Title: Falling Leaves, 2021

Informations: akryl, piasek, płótno80x60 cmsygn. p.d.: JMAZUR, opisany na odwrocie: "Falling Leaves" 80x60 | Justyna Mazur Design 2021

Estimation: 1800-2000 PLN

Piotr Banaszkiewicz Świt, 2023 pejzaż dom jezioro nawiedzony mroczny architektura drzewa noc światła

45. Piotr Banaszkiewicz

Title: Dawn, 2023

Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ ŚWIT 2023

Estimation: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 3400 PLN

Janusz Hućko H-33-23, 2023 rydwan konie góry czarny koń powóz pęd

46. Janusz Hućko

Title: H-33-23, 2023

Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.

Estimation: 1600-1800 PLN

Agnieszka Religa Przekrój II, 2018 relief drewno koło minimalizm

47. Agnieszka Religa

Title: Przekrój II, 2018

Informations: drewno, żeliwo, płytakompozycja śr. 24 cm, całość 60x60 cm

Estimation: PLN 1600-2000

Anna Sandecka-Ląkocy Siesta z cyklu Animals my Love, 2023 akt kobiecy zwierzę animalistyka ciało kobieta leżąca

48. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Siesta z cyklu Animals my Love, 2023

Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Siesta' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy

Estimation: 2000-2600 zł

Mariola Świgulska Łabędzi lot, 2023 łabędź złoto ptak ptaki latanie woda jezioro

49. Mariola Świgulska

Title: Łabędzi lot, 2023

Informations: acrylic, canvas80x110 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna | miłego życia :)

Estimation: 1800-2600 zł

Iwona Szmist Dziewczyna z miasteczka nad morzem, 2023 portret kobiety w abstrakcji realizm magiczny blondynka w wodzie

50. Iwona Szmist

Title: Dziewczyna z miasteczka nad morzem, 2023

Informations: oil, canvas85x70 cmsygn. p.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: Dziewczyna z miasteczka nad morzem f. olejne 70X85 CM, 2023 R. I.G. SZMIST

Estimation: 1800-2200 PLN

Hanna Pushkarova Poranne spotkanie, 2023 złoto fiolet ptaki naczynia wzory wróble

51. Hanna Pushkarova

Title: Poranne spotkanie, 2023

Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Hanna Pushkarova "Poranne spotkanie" 2023 olej, płótno, szlagmetal, akryl, 60x80 cm

Estimation: PLN 1400-1600

Andrzej Wirpszo Refleksy, 2023 pejzaż morze słońce światła rozmazany widok

52. Andrzej Wirpszo

Title: Refleksy, 2023

Informations: acrylic, canvas81 x 100 cmsygn. l.d.: WIRP23, opisany na odwrocie: "REFLEKSY" WYM. 81X100 ROK 2022 AKRYL-PŁÓTNO ANDRZEJ WIRPSZO

Estimation: 1600-1800 PLN

Cena sprzedaży: PLN 1,900

Nadiia Sepitchak Deep water, 2023 figuracja rozmazana abstrakcja niebieska ludzie postacie

53. Nadiia Shepitchak

Title: Deep water, 2023

Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: "Deep water" 2023 | Acrylic on canvas | 50x50 cm | Nadiia Shepitchak

Estimation: 1800-2000 PLN

Iwona Kobryń Bez tytułu, 2023 postacie figuracja minimalizm ludzie granatowy biały różowy

54. Iwona Kobryn

Informations: acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2023

Estimation: 4600-5800 zł

Cena sprzedaży: PLN 4,600

Joanna Mrozowska Miasto przepalone słońcem, 2023 architektura weduta niebieski żółty wieżowce

55. Joanna Mrozowska

Title: Miasto przepalone słońcem, 2023

Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "MIASTO PRZEPALONE SŁOŃCEM" | olej płótno | wym 120x100 cm | 2023

Estimation: 2000-2600 zł

Jadwiga Wolska Parostatek, 2014 naczynia niebieski granatowy fioletowy sztućce wazon czajnik herbatka

56. Jadwiga Wolska

Title: Parostatek, 2014

Informations: acrylic, canvas75x60 cmsygn. p.d.: monogram "JW" 2014, na odwrocie naklejka autorska

Estimation: 2400-3000 zł

Marcin Kędzierski Błękitna kolarka z rowerami, 2023 miasto warszawa dziewczyna rowerzystka rowery trasa

57. Marcin Kędzierski

Title: Błękitna kolarka z rowerami, 2023

Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI BŁĘKITNA KOLARKA Z ROWERAMI 2023

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 2200 PLN

Urszula Szulborska Niebieska przestrzeń, 2023 niebieska fioletowa błękitna zielona abstrakcja kółka koło wzór

58. Urszula Szulborska

Title: Niebieska przestrzeń, 2023

Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno75x115 cmsygn. p.d.: US 23

Estimation: 1600-1800 PLN

Krzysztof Bucior Dżungla, 2023 portret mężczyzny stojący bez twarzy fiolet ciemne kolory

59. Krzysztof Bucior

Title: Dżungla, 2023

Informations: oil, canvas100x70 cm

Estimation: PLN 1600-2000

Paweł Batura Pygmalion, 2021 realizm magiczny fikcja postaci ludzie twarze duchy surrealizm wieża

60. Paweł Batura

Title: Pygmalion, 2021

Informations: oil, canvas100x130 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2021

Estimation: 1600-2200 zł

Grzegorz Ziółkowski Przy oknie, 2014 kobieta miasto firanka weduta nowy jork chmury niebo odwrócenie

61. Grzegorz Ziółkowski

Title: By the window, 2014

Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2014, opisany na odwrocie: Grzegorz Ziółkowski | "PRZY OKNIE" | olej na płótnie, 60x80 cm | rok 2014

Estimation: 2200-2600 PLN

Mariusz Robert Drabarek Akt, 2022 kobieta pupa plecy akt od tyłu na łóżku

62. Mariusz Robert Drabarek

Title: Act, 2022

Informations: acrylic, canvas60x80 cmreference number ld: Drabarek

Estimation: 1800-2200 PLN

Yuliya Halyshyn Through the ages, 2023 szklane portrety maski z brązową dekoracją

63. Yuliya Halyshyn

Title: Through the ages, 2023

Informations: szkło38,5x39 cm

Estimation: PLN 1600-2000