79 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 26 września 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 19 września 2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 września 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 19 września 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Marcin Lenczowski
Title: Autumn, 2022
Informations: acrylic, canvas80x90 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczys Lenczowski JESIEŃ 2022
Estimation: 2000-2400 PLN
2. Olga Stanisławska
Title: Niebieskie skrzypce, 2023
Informations: oil, canvas61 x 73 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "NIEBIESKIE SKRZYPCE" | OL., PŁ., 73x61, 2023 | BLUE VIOLIN
Estimation: 1600-1800 PLN
3. Sebastian Stachura
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Stachura Sebastian -08.2023-
Estimation: 1400-1800 PLN
4. Teresa Kluszczyńska
Title: Powrót z niebytu, 2023
Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: "Powrót z niebytu" | TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 | (90x60) | TKluszczynska
Estimation: 2000-2600 zł
5. Katarzyna Lembryk
Title: Wschód księżyca na farmie wiatrowej na Morzu Północnym, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK "WSCHÓD KSIĘŻEYCA NA FARMIE WIATROWEJ NA MORZU PÓŁNOCNYM" 2023 r. AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY
Estimation: 1600-2200 zł
6. Gabriela Paluch
Title: Wieże Paryża, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2000-2400 PLN
7. Ilona Woźniak
Title: Oni i fale, 2023
Informations: oil, canvas60x90 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1600-1800 PLN
8. Olga Borawska
Title: The party is over, 2020
Informations: technika mieszana, płyta50x50 cmopisany na odwrocie: OBORAWSKA | "THE PARTY IS OVER" 2020
Estimation: PLN 1600-2000
9. Szczepan Zalewski
Title: Dama z cytrusem, 2022
Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: "DAMA Z CYTRUSEM" | SZCZEPAN ZALEWSKI | 11.2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
10. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 48, 2023
Informations: acrylic, canvas60x100 cmsygn. na licu: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański 2023
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 2200 PLN
11. Hanna Kur
Title: Mleko wielosmakowe III, 2019
Informations: acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: MLEKO WIELOSMAKOWE III HANNA KUR 2019
Estimation: PLN 1200-1600
12. Emilia Waszak
Title: Tea time V, 2023
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: EW, opisany na odwrocie: EMILIA WASZAK | TEA TIME V | 2023 R.
Estimation: 2400-3000 zł
13. Mirosław Nowiński
Title: Pragnienie miłości, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmreference number ld, described on the reverse
Estimation: 2800-6200 zł
Cena sprzedaży: 9500 zł
14. Katarzyna Kudełka
Title: Orfeusz, 2023
Informations: acrylic, canvas60x70 cmsygn. p.d.: K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Orfeusz", 60x70 cm, akryl na płótnie, 2023
Estimation: PLN 1600-2000
15. Beata Mura
Title: Kropla nadziei, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie "Kropla nadziei" Beata Mura 2023
Estimation: 2800-4200 zł
16. Marta Tymińska
Title: Liść 4, 2023
Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: 'Liść 4' (2023) M. Tymińska
Estimation: PLN 1400-1600
17. Dominika Ruta
Title: Spojrzenia wewnętrzne 1, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Dominika Ruta 2022, opisany na odwrocie: Ruta Dominika 2022 "Spojrzenia wewnętrzne" I
Estimation: 2200-3200 zł
18. Paweł Wątroba
Title: Bez tytułu z cyklu OSM 3, 2023
Informations: oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: OSM im. G. RIVII | OSM 3 | PAWEŁ JANUSZ WĄTROBA | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
19. Aleksandra Fronc
Title: Pozdrowienia znad morza (tryptyk): Pstrąg, Ogórki, Flądra, 2020
Informations: oil, canvas30x70 cm + 27x33 cm + 27x38 cmsygn. p.d. fronc 2020
Estimation: PLN 1400-1600
20. Oleh Lavrii
Title: Game by the rules, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 сmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "Game by the rules" | acrylic on canvas | 100x100 cm | 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
21. Julia Dunko
Title: Lembory, 2023
Informations: acrylic, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: Lembory 2023 | akryl, złoto pł., płótno, 100x120 Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2400 PLN
22. Michał Dąbrowski
Title: Nieznajoma 1, 2023
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: MDąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
23. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Cosmos IV z cyklu Tonda, 2022
Informations: acrylic, canvasWed 60 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Cosmos IV" cykl: "Tonda" | 2022
Estimation: 1800-2600 zł
24. Andrzej Zujewicz
Title: Wigry – zima, 2018
Informations: oil, canvas50x90 cmsygn. p.d.: Zujewicz A 2018, opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | "WIGRY – ZIMA 2018" | olej 50x90
Estimation: 1600-1800 PLN
25. Paulina Niemczyk
Title: Siren, 2023
Informations: acrylic, canvas120x70 cmopisany na odwrocie: Syrena 2023 | Niemczyk
Estimation: 1800-2400 PLN
26. Izabela Szarek
Title: Delfiny, 2023
Informations: oil, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023 | "Delfiny"
Estimation: 1800-2200 PLN
27. Katarzyna Plewa
Title: Beatrycze, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas40x40 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Plewa 2023
Estimation: PLN 1600-2000
28. Ewelina Wasilewska
Title: W drodze po zwycięstwo, 2023
Informations: oil, canvas90x81 cmsygn l.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina | "W DRODZE PO ZWYCIĘSTWO" | 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
29. Bartłomiej Baranowski
Title: Klejnot, 2022
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: BARANOWSKI 29/22
Estimation: PLN 1600-2000
30. Vanessa Świgulska
Title: Refleksje nieoczywiste, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Eslain
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2400 PLN
31. Bartłomiej Załucki
Title: Brunetka, 2023
Informations: acrylic, canvas73x60 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI | "BRUNETKA" | MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
32. Ilona Krzyżanowska
Title: Śpij i śnij, 2023
Informations: acrylic, canvas60x70 cmdescribed on the reverse: Ilona Krzyżanowska
Estimation: 1800-2000 PLN
33. Edyta Romanowska
Title: Odnaleziona czerwień, 2023
Informations: akryl, juta109x51,5 cm, 112x54 cm w oprawieopisany na odwrocie: >>ODNALEZIONA CZERWIEŃ<< Edyta Romanowska 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
34. Zofia Zapolska
Title: Zamierające słońce 4, 2019
Informations: acrylic, canvas80x100 cm,opisany na odwrocie: ZOFIA ZAPOLSKA
Estimation: 1800-2200 PLN
35. Kamila Suchecka
Title: Sąd ostateczny, 2023
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: "SĄD OSTATECZNY" KAMILA SUCHECKA 2023 R.
Estimation: 1800-2200 PLN
36. Natalia Kozarzewska
Title: Magnolie, 2023
Informations: akryl, pastele, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: MAGNOLIE | 90x90 / AKRYL / PASTELA / PŁÓTNO | 2023 | Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
37. Marek Domaniecki
Title: Catwalk 2, 2023
Informations: oil, canvas100x65 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki | 2023 | 'Catwalk 2'
Estimation: 1800-2600 zł
38. Maciej Kempiński
Title: Dawn, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Jutrzenka" M. Kempiński MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
39. Anzhela Tistyk
Title: Emotions, 2023
Informations: oil, canvas50x50 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, 2023, olej, płótno lniane
Estimation: PLN 1600-2000
40. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja nr 418, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisana na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA NR 418"
Estimation: PLN 1600-2000
41. Iza Jaśniewska
Title: Ogród, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: Ogród 2023 akryl
Estimation: PLN 1400-1600
42. Michalina Czurakowska
Title: Butterflies on a Square, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 04.04.2023 "BUTTERFLIES ON A SQUARE"
Estimation: 2600-3200 zł
43. Ewa Osińska-Rozpędek
Title: Dawnych wspomnień czar, 2020
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK "DAWNYCH WSPOMNIEŃ CZAR" 60x60 akryl 2020
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: 1800 PLN
44. Justyna Mazur
Title: Falling Leaves, 2021
Informations: akryl, piasek, płótno80x60 cmsygn. p.d.: JMAZUR, opisany na odwrocie: "Falling Leaves" 80x60 | Justyna Mazur Design 2021
Estimation: 1800-2000 PLN
45. Piotr Banaszkiewicz
Title: Dawn, 2023
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: PB 23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ ŚWIT 2023
Estimation: 2400-3200 zł
Cena sprzedaży: 3400 PLN
46. Janusz Hućko
Title: H-33-23, 2023
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92,5x62,5 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
47. Agnieszka Religa
Title: Przekrój II, 2018
Informations: drewno, żeliwo, płytakompozycja śr. 24 cm, całość 60x60 cm
Estimation: PLN 1600-2000
48. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Siesta z cyklu Animals my Love, 2023
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Siesta' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy
Estimation: 2000-2600 zł
49. Mariola Świgulska
Title: Łabędzi lot, 2023
Informations: acrylic, canvas80x110 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna | miłego życia :)
Estimation: 1800-2600 zł
50. Iwona Szmist
Title: Dziewczyna z miasteczka nad morzem, 2023
Informations: oil, canvas85x70 cmsygn. p.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: Dziewczyna z miasteczka nad morzem f. olejne 70X85 CM, 2023 R. I.G. SZMIST
Estimation: 1800-2200 PLN
51. Hanna Pushkarova
Title: Poranne spotkanie, 2023
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Hanna Pushkarova "Poranne spotkanie" 2023 olej, płótno, szlagmetal, akryl, 60x80 cm
Estimation: PLN 1400-1600
52. Andrzej Wirpszo
Title: Refleksy, 2023
Informations: acrylic, canvas81 x 100 cmsygn. l.d.: WIRP23, opisany na odwrocie: "REFLEKSY" WYM. 81X100 ROK 2022 AKRYL-PŁÓTNO ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,900
53. Nadiia Shepitchak
Title: Deep water, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: "Deep water" 2023 | Acrylic on canvas | 50x50 cm | Nadiia Shepitchak
Estimation: 1800-2000 PLN
54. Iwona Kobryn
Informations: acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2023
Estimation: 4600-5800 zł
Cena sprzedaży: PLN 4,600
55. Joanna Mrozowska
Title: Miasto przepalone słońcem, 2023
Informations: oil, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "MIASTO PRZEPALONE SŁOŃCEM" | olej płótno | wym 120x100 cm | 2023
Estimation: 2000-2600 zł
56. Jadwiga Wolska
Title: Parostatek, 2014
Informations: acrylic, canvas75x60 cmsygn. p.d.: monogram "JW" 2014, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 2400-3000 zł
57. Marcin Kędzierski
Title: Błękitna kolarka z rowerami, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI BŁĘKITNA KOLARKA Z ROWERAMI 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 2200 PLN
58. Urszula Szulborska
Title: Niebieska przestrzeń, 2023
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno75x115 cmsygn. p.d.: US 23
Estimation: 1600-1800 PLN
59. Krzysztof Bucior
Title: Dżungla, 2023
Informations: oil, canvas100x70 cm
Estimation: PLN 1600-2000
60. Paweł Batura
Title: Pygmalion, 2021
Informations: oil, canvas100x130 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2021
Estimation: 1600-2200 zł
61. Grzegorz Ziółkowski
Title: By the window, 2014
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. l.d.: ZIOLKOWSKI 2014, opisany na odwrocie: Grzegorz Ziółkowski | "PRZY OKNIE" | olej na płótnie, 60x80 cm | rok 2014
Estimation: 2200-2600 PLN
62. Mariusz Robert Drabarek
Title: Act, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmreference number ld: Drabarek
Estimation: 1800-2200 PLN
63. Yuliya Halyshyn
Title: Through the ages, 2023
Informations: szkło38,5x39 cm
Estimation: PLN 1600-2000