80 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 24 października 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 14 października 2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 24 października 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 14 października 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Filip Łoziński
Title: Anonimowość, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas90x90 cmref. southern: F. ŁOZIŃSKI
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 3 200 zł
2. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis – Diana, 2022
Informations: oil, canvas 80x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | Metropolis – Diana | 2022 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
3. Michalina Czurakowska
Title: Sweetness of life: Croquembouche, 2022
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 30.11.2022 "SWEETNESS OF LIFE: CROQUEMBOUCHE"
Estimation: 2600-3200 zł
4. Bartłomiej Załucki
Title: Kropka, 2023
Informations: acres, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI KROPKA MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
5. Teresa Kazimierczak
Title: Tworzenie ruchu, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cm
Estimation: PLN 1600-2000
6. Oleh Lavrii
Title: Hanging gardens, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 сmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "Hanging gardens" | acrylic on canvas | 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
7. Ewa Krzywińska
Title: Girl in the Rainbow Light, 2023
Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: EWA KRZYWIŃSKA | GIRL IN THE RAINBOW LIGHT
Estimation: 4200-7000 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
8. Wojciech Manitius-Ratynski
Title: Neuro Nature, 2023
Informations: acrylic, canvas108x108 cmopisany na odwrocie: WOJCIECH MANITIUS-RATYŃSKI 2023
Estimation: 1600-2200 zł
9. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w czerni i beżu nr 123, 2023
Informations: acres, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA W CZERNI I BEŻU NR 123"
Estimation: PLN 1600-2000
10. Agata Wereszczyńska
Title: Smutek, 2023
Informations: mixed technique, canvas80x60 cmsygn. p.d.: A. Wereszczyńska '23, opisany na odwrocie: "SMUTEK" | AGATA WERESZCZYŃSKA | 60x80 cm | technika mieszana | 2023
Estimation: 2000-2600 zł
11. Jadwiga Wolska
Title: Siła z wnętrza, 2014
Informations: acrylic, canvas75x60 cmsygn. p.b.: 2014JW, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 2400-3000 zł
12. Szczepan Zalewski
Title: Harfiarz, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: "HARFIARZ" | SZCZEPAN ZALEWSKI 2023 r.
Estimation: PLN 1400-1600
13. Marcin Kędzierski
Title: Lawendowa dziewczyna, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | LAWENDOWA DZIEWCZYNA | 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
14. Żaneta Chłostowska-Szwaczka
Title: Kobiety ptaki, 2023
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d: ŻCHS 23, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA | "KOBIETY PTAKI" | AKRYL, PŁÓTNO, 100x70 cm | 2023 R.
Estimation: 1800-2400 PLN
15. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Przenikanie XVIII – emanacja cyklu Intymność światła, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Przenikanie XVIII – emanacja" cykl: "Intymność światła" 2023
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 900 zł
16. Katarzyna Lembryk
Title: Bez tytułu (Ferma wiatrowa na Morzu Północnym, której nie widziałam), 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "BEZ TYTUŁU (FERMA WIATROWA NA MORZU PÓŁNOCNYM, KTÓREJ NIE WIDZIAŁAM)" 2023 r. | MALARTWO OLEJNE NA IMPRIMITURZE TEMPEROWEJ WERNIKS DAMAROWY
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: 1 700 zł
17. Andrzej Wirpszo
Title: Horyzontalny, 2023
Informations: acrylic, canvas90x110 cmsygn. l.d.: WIRP'23, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "HORYZONTALNY" AKRYL 90x110 ROK 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
18. Joanna Mrozowska
Title: Pszczelarz, 2023
Informations: acres, canvas160x130 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "PSZCZELARZ" | tech akryl, płótno | wym 160x130 cm | 2023
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 600 zł
19. Paweł Wątroba
Title: Cała nadzieja w roślinach z cyklu Rewitalizacja, 2023
Informations: oil, canvas81x92 cmopisany na odwrocie: "CAŁA NADZIEJA W ROŚLINACH" | olej/płótno 2023 92x81 cm | Paweł Janusz Wątroba | ROK 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
20. Beata Mura
Title: Po tej samej stronie, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie: "Po tej samej stronie" | Beata Mura 2023
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 000 zł
21. Andrzej Zujewicz
Title: Leśne pareidolie, 2023
Informations: acrylic, canvas90x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | LEŚNE PAREIDOLIE | akryl '2023
Estimation: 1800-2000 PLN
22. Dominika Ruta
Title: Spojrzenia wewnętrzne 5, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Dominika Ruta 2022, opisany na odwrocie: "Spojrzenia wewnętrzne" Ruta Dominika 2022
Estimation: 2200-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 400 zł
23. Iza Jaśniewska
Title: Sen o ogrodzie, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł – SEN O OGRODZIE akryl 2022-2023
Estimation: 1600-1800 PLN
24. Julia Reiter
Title: Carmen, 2023
Informations: oil, canvas140x100 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 3600-5000 zł
25. Julia Dunko
Title: Quixota, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótnoWed 90 cmopisany na odwrocie: Quixota 2023 | akryl, złoto pł., płótno 90x90 cm | Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
26. Yuliya Halyshyn
Title: Minuteness, 2022
Informations: szkło41x29 cm
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 200 zł
27. Agnieszka Religa
Title: Przekrój I, 2023
Informations: beton, żeliwośr. 27 cm
Estimation: PLN 1600-2000
28. Halyna Dudar
Title: Cosmogonic senses, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas80x70 cmsygn. p.d.: DUDAR, opisany na odwrocie: Halyna Dudar | "Cosmogonic senses" | 80x70 cm, oil, acrylic, canvas | 2023
Estimation: 2600-5000 zł
29. Joanna Rudek
Title: Ensolarado, 2023
Informations: acrylic, canvas 90x90 cmopisany na odwrocie: Joanna Rudek | Ensolarado '23
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
30. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 49, 2023
Informations: acrylic, canvas80x130 cmsygn. l.b.: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański „PEGAZY 49” 2023
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 2 800 zł
31. Łukasz Sysło
Title: Przed zachodem słońca, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: PRZED ZACHODEM SŁOŃCA, 01.06.2023 Łukasz Sysło
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2 000 zł
32. Bartłomiej Baranowski
Title: Aperitif, 2023
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. l.d.: Baranowski 48/23
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 2 000 zł
33. Michał Dąbrowski
Title: Nieznajoma 2, 2023
Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. l.d.: M. Dąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
34. Mariusz Robert Drabarek
Title: Temptation, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmreference number ld: Drabarek
Estimation: 1800-2200 PLN
35. Marek Domaniecki
Title: First Contact – Aliens, 2023
Informations: oil, canvas110x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 'First Contact' – Aliens 2023
Estimation: 1800-2600 zł
36. Olga Stanisławska
Title: Zielona dziewczyna, 2023
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "ZIELONA DZIEWCZYNA" | GREEN GIRL | OL. PŁ. 60x80 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
37. Paweł Batura
Title: Focussing, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2021
Estimation: 1600-2200 zł
38. Anzhela Tistyk
Title: Utknąłem, 2023
Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Olej, płótno lniane, 50/50, 2023, A. Tistyk
Estimation: PLN 1600-2000
39. Zofia Zapolska
Title: Zamierające słońce 3, 2017
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: ZOFIA ZAPOLSKA
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 2 000 zł
40. Małgorzata Pastuszek
Title: Spacer z bryzą, z cyklu Bryza, 2023
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.d.: Pastuszek, opisany na odwrocie: Cykl: .. bryza... | Tytuł: ...spacer z bryzą... | akryl 100/80 | rok 2023 | Małgorzata Pastuszek
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
41. Katarzyna Kudełka
Title: W chmurze, 2023
Informations: acrylic, canvas,60x80 cmsygn. p.d.: K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "W chmurze", 60x80 cm, akryl, 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
42. Magdalena Rochoń
Title: Wyśpiewaj mi wiosnę, 2023
Informations: acrylic, canvas80x50 cmsygn. l.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Wyśpiewaj mi wiosnę" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 900 zł
43. Mariola Świgulska
Title: W złotym anturażu, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna :) miłego życia :)
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 2 600 zł
44. Gabriela Paluch
Title: Dachy Paryża, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
45. Natalia Dziedzic
Title: Czekając Na Księżyc, 2023
Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: CZEKAJĄC NA KSIĘŻYC | NATALIA DZIEDZIC | OLI ON CANVAS 2023
Estimation: 1600-2200 zł
46. Krzysztof Bucior
Title: Melancholy, 2022
Informations: oil, canvas100x70 cm
Estimation: PLN 1600-2000
47. Justyna Mazur
Title: Euphoria Effect, 2023
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: J. MAZUR, opisany na odwrocie: "Euphoria Effect" | 80x80 | 2023 r. | Justyna Mazur Design JM
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
48. Vanessa Świgulska
Title: Prawie mi się udało, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Eslain
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 4 000 zł
49. Janusz Hućko
Title: H-35-23, 2023
Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 3 200 zł
50. Piotr Banaszkiewicz
Title: Noc, 2023
Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. p.d.: PB23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ NOC 2023
Estimation: 3400-3800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
51. Izabela Szarek
Title: Sleeping on the Buddha’s Head, 2023
Informations: oil, canvas 100x80 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1800-2200 PLN
52. Mirosław Nowiński
Title: Pasja, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Pasja" | tech. akryl na płótnie | wym. 60x80 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 7500-9500 zł
Cena sprzedaży: 1 600 zł
53. Kamila Suchecka
Title: Koniec gry, 2023
Informations: acrylic, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: "KONIEC GRY" KAMILA SUCHECKA 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
54. Małgorzata Karczmarzyk
Title: Powrót z balu w porannych gdańskich mgłach, 2023
Informations: oil, canvas 70x90 cm, 82,5x102,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Arpena
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2 200 zł
55. Anna Pikos
Title: Abstrakcja 23-17, 2023
Informations: acrylic, canvas 70x50 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2023, opisany na odwrocie: 23-17
Estimation: 1800-2000 PLN
56. Nadiia Shepitchak
Title: Before [POZYCJA WYCOFANA], 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cm
Estimation: 1800-2000 PLN
57. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Karuzele, 2023
Informations: acrylic, canvas40x40 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 23
Estimation: 4600-5800 zł
Cena sprzedaży: 3 000 zł
58. Natalia Kozarzewska
Title: Feeria, 2023
Informations: akryl, pastele, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: FEERIA | AKRYL, PASTELA 100x80 / 2023 | Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
59. Ewa Osińska-Rozpędek
Title: Cieszmy się, że słońce wstaje, 2020
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK | "CIESZMY SIĘ ŻE SŁOŃCE WSTAJE" | 80x80 akryl 2020
Estimation: 1800-2000 PLN
60. Joanna Bojar-Antoniuk
Title: Kampalilie, 2020
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2020, opisany na odwrocie: Jo. Antoniuk "KAMPALILIE" 2020
Estimation: 1600-2200 zł
61. Sebastian Stachura
Title: Pies 1, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "PIES I" 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
62. Ilona Woźniak
Title: Kobieta i zachód słońca, 2023
Informations: oil, canvas60x90 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1600-1800 PLN
63. Hanna Pushkarova
Title: Zmierzch w ogrodzie (dyptyk), 2023
Informations: oil, acrylic, canvas2x(40x40) cm, 40x80 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | Zmierzch w ogrodzie | (dyptyk) 2023 r. | olej, akryl, płótno | 2x(40x40)
Estimation: 1600-1800 PLN
64. Urszula Szulborska
Title: Podwodne życie, 2023
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno65x90 cmsygn. p.d.: US 23
Estimation: 1600-1800 PLN
65. Grzegorz Ziółkowski
Title: Samotna noc, 2007
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: ZIOLKOWSKI 2007, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 1800-2400 PLN