80 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Auction: 24 października 2023 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 14 października 2023 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 24 października 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 14 października 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 80 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Filip Łoziński , Anonimowość, 2023 -szero-żółty obraz z postaciami

1. Filip Łoziński

Title: Anonimowość, 2023

Informations: oil, acrylic, canvas90x90 cmref. southern: F. ŁOZIŃSKI

Estimation: PLN 2800-3600

Cena sprzedaży: 3 200 zł

Agnieszka Łakoma, Metropolis – Diana, 2022 - obraz w stylu art deco z kobietą w kapeluszu

2. Agnieszka Łakoma

Title: Metropolis – Diana, 2022

Informations: oil, canvas 80x80 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma | Metropolis – Diana | 2022 r.

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Michalina Czurakowska, Sweetness of life: Croquembouche, 2022 - kolorowy obraz martwa natura kwiaty

3. Michalina Czurakowska

Title: Sweetness of life: Croquembouche, 2022

Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 30.11.2022 "SWEETNESS OF LIFE: CROQUEMBOUCHE"

Estimation: 2600-3200 zł

Bartłomiej Załucki, Kropka, 2023, portret kobiety na abstrakcyjnym tle, róż, błękit

4. Bartłomiej Załucki

Title: Kropka, 2023

Informations: acres, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI KROPKA MMXXIII

Estimation: 1600-1800 PLN

Teresa Kazimierczak, Tworzenie ruchu, 2023 - pastelowa abstrakcja geometryczna, róż, pomarańczowy

5. Teresa Kazimierczak

Title: Tworzenie ruchu, 2023

Informations: acrylic, canvas100x100 cm

Estimation: PLN 1600-2000

Oleh Lavrii, Hanging gardens, 2023 - jasny, pastelowy obraz z architekturą i ogrodem

6. Oleh Lavrii

Title: Hanging gardens, 2023

Informations: acrylic, canvas70x70 сmsygn. p.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "Hanging gardens" | acrylic on canvas | 2023

Estimation: 1600-1800 PLN

Ewa Krzywińska, Girl in the Rainbow Light, 2023 - kobieta z tęczowym ciałem, szarość, czerń

7. Ewa Krzywińska

Title: Girl in the Rainbow Light, 2023

Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: EWA KRZYWIŃSKA | GIRL IN THE RAINBOW LIGHT

Estimation: 4200-7000 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Wojciech Manitius-Ratyński, Neuro Nature, 2023 - ekspresyjna abstrakcja, granat, czerwień, biel

8. Wojciech Manitius-Ratynski

Title: Neuro Nature, 2023

Informations: acrylic, canvas108x108 cmopisany na odwrocie: WOJCIECH MANITIUS-RATYŃSKI 2023

Estimation: 1600-2200 zł

Iwona Gabryś, Kompozycja w czerni i beżu nr 123, 2023 - szaro-beżowa abstrakcja

9. Iwona Gabryś

Title: Kompozycja w czerni i beżu nr 123, 2023

Informations: acres, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA W CZERNI I BEŻU NR 123"

Estimation: PLN 1600-2000

Agata Wereszczyńska , Smutek, 2023 - dekoracyjny portret kobiety na błękitnym tle

10. Agata Wereszczyńska

Title: Smutek, 2023

Informations: mixed technique, canvas80x60 cmsygn. p.d.: A. Wereszczyńska '23, opisany na odwrocie: "SMUTEK" | AGATA WERESZCZYŃSKA | 60x80 cm | technika mieszana | 2023

Estimation: 2000-2600 zł

Jadwiga Wolska, Siła z wnętrza, 2014 - martwa natura w błękitach i turkusach

11. Jadwiga Wolska

Title: Siła z wnętrza, 2014

Informations: acrylic, canvas75x60 cmsygn. p.b.: 2014JW, na odwrocie naklejka autorska

Estimation: 2400-3000 zł

Szczepan Zalewski, Harfiarz, 2023 - męski akt w żółtym kolorze na fioletowym tle

12. Szczepan Zalewski

Title: Harfiarz, 2023

Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: "HARFIARZ" | SZCZEPAN ZALEWSKI 2023 r.

Estimation: PLN 1400-1600

Marcin Kędzierski, Lawendowa dziewczyna, 2023 - obraz z kobietą na rowerze w mieście

13. Marcin Kędzierski

Title: Lawendowa dziewczyna, 2023

Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | LAWENDOWA DZIEWCZYNA | 2023

Estimation: 2200-2600 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Żaneta Chłostowska-Szwaczka, Kobiety ptaki, 2023 - dekoracyjny bajkowy obraz z dwiema kobietami i ptakami

14. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Title: Kobiety ptaki, 2023

Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d: ŻCHS 23, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA | "KOBIETY PTAKI" | AKRYL, PŁÓTNO, 100x70 cm | 2023 R.

Estimation: 1800-2400 PLN

Magdalena Barczyk-Kurus, Przenikanie XVIII - emanacja cyklu Intymność światła, 2023 - świetlista abstrakcja z fakturą, granat, biel, oranże

15. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Przenikanie XVIII – emanacja cyklu Intymność światła, 2023

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Przenikanie XVIII – emanacja" cykl: "Intymność światła" 2023

Estimation: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Katarzyna Lembryk, Bez tytułu (ferma wiatrowa na Morzu Północnym, której nie widziałam), 2023 - surrealistyczny obraz z wiatrakami, turkus, biel

16. Katarzyna Lembryk

Title: Bez tytułu (Ferma wiatrowa na Morzu Północnym, której nie widziałam), 2023

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "BEZ TYTUŁU (FERMA WIATROWA NA MORZU PÓŁNOCNYM, KTÓREJ NIE WIDZIAŁAM)" 2023 r. | MALARTWO OLEJNE NA IMPRIMITURZE TEMPEROWEJ WERNIKS DAMAROWY

Estimation: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Andrzej Wirpszo, Horyzontalny…, 2023 - pejzaż w bieli i błękitach

17. Andrzej Wirpszo

Title: Horyzontalny, 2023

Informations: acrylic, canvas90x110 cmsygn. l.d.: WIRP'23, opisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "HORYZONTALNY" AKRYL 90x110 ROK 2023

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Joanna Mrozowska, Pszczelarz, 2023 - obraz z architekturą i pszczelarzem, szarość, czerwień, błękit

18. Joanna Mrozowska

Title: Pszczelarz, 2023

Informations: acres, canvas160x130 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "PSZCZELARZ" | tech akryl, płótno | wym 160x130 cm | 2023

Estimation: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Paweł Wątroba, Cała nadzieja w roślinach z cyklu Rewitalizacja, 2023 - obraz z zieloną roślinnością i kolorowymi kształtami

19. Paweł Wątroba

Title: Cała nadzieja w roślinach z cyklu Rewitalizacja, 2023

Informations: oil, canvas81x92 cmopisany na odwrocie: "CAŁA NADZIEJA W ROŚLINACH" | olej/płótno 2023 92x81 cm | Paweł Janusz Wątroba | ROK 2023

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Beata Mura, Po tej samej stronie, 2023 - bajkowy obraz z wnętrzem i roślinnością

20. Beata Mura

Title: Po tej samej stronie, 2023

Informations: acrylic, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie: "Po tej samej stronie" | Beata Mura 2023

Estimation: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Andrzej Zujewicz, Leśne pareidolie, 2023 - leśny pejzaż z drzewami i potokiem

21. Andrzej Zujewicz

Title: Leśne pareidolie, 2023

Informations: acrylic, canvas90x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ | LEŚNE PAREIDOLIE | akryl '2023

Estimation: 1800-2000 PLN

Dominika Ruta, Spojrzenia wewnętrzne 5, 2022 - bajkowy obraz z profilami twarzy i roślinami

22. Dominika Ruta

Title: Spojrzenia wewnętrzne 5, 2022

Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Dominika Ruta 2022, opisany na odwrocie: "Spojrzenia wewnętrzne" Ruta Dominika 2022

Estimation: 2200-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Izabela Jaśniewska, Sen o ogrodzie, 2023 - jasny obraz z kwiatami

23. Iza Jaśniewska

Title: Sen o ogrodzie, 2023

Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł – SEN O OGRODZIE akryl 2022-2023

Estimation: 1600-1800 PLN

Julia Reiter, Carmen, 2023 - dekoracyjny obraz z kobietą w sukni i kapeluszu

24. Julia Reiter

Title: Carmen, 2023

Informations: oil, canvas140x100 cmref. pd: Julia Reiter

Estimation: 3600-5000 zł

Julia Dunko, Quixota, 2023 - okrągły obraz, abstrakcja w bieli, granacie i złocie

25. Julia Dunko

Title: Quixota, 2023

Informations: akryl, złoto płatkowe, płótnoWed 90 cmopisany na odwrocie: Quixota 2023 | akryl, złoto pł., płótno 90x90 cm | Julia Dunko DJ

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Yuliya Halyshyn, Minuteness, 2022 - płaskorzeźba ze szkła z twarzami

26. Yuliya Halyshyn

Title: Minuteness, 2022

Informations: szkło41x29 cm

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Agnieszka Religa, Przekrój I, 2023 - rzeźba z drewnem abstrakcja

27. Agnieszka Religa

Title: Przekrój I, 2023

Informations: beton, żeliwośr. 27 cm

Estimation: PLN 1600-2000

Halyna Dudar, Cosmogonic senses, 2023 - abstrakcja z symbolami na beżowym i czarnym tle

28. Halyna Dudar

Title: Cosmogonic senses, 2023

Informations: oil, acrylic, canvas80x70 cmsygn. p.d.: DUDAR, opisany na odwrocie: Halyna Dudar | "Cosmogonic senses" | 80x70 cm, oil, acrylic, canvas | 2023

Estimation: 2600-5000 zł

Joanna Rudek, Ensolarado, 2023 - beżowo-szaro-czarny obraz z kobiecą sylwetką

29. Joanna Rudek

Title: Ensolarado, 2023

Informations: acrylic, canvas 90x90 cmopisany na odwrocie: Joanna Rudek | Ensolarado '23

Estimation: 2200-2800 PLN

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Jakub Szymański, Pegazy 49, 2023 - obraz z pegazami i drzewami w odcieniach zieleni i oranżu

30. Jakub Szymanski

Title: Pegazy 49, 2023

Informations: acrylic, canvas80x130 cmsygn. l.b.: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański „PEGAZY 49” 2023

Estimation: 2600-3200 zł

Cena sprzedaży: 2 800 zł

Łukasz Sysło, Przed zachodem słońca, 2023 - obraz z kobiecymi postaciami w czerni, czerwieni i złocie

31. Łukasz Sysło

Title: Przed zachodem słońca, 2023

Informations: acrylic, cut, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: PRZED ZACHODEM SŁOŃCA, 01.06.2023 Łukasz Sysło

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Bartłomiej Baranowski, Aperitif, 2023 - surrealistyczny obraz z postacią kelnera na złotym tle

32. Bartłomiej Baranowski

Title: Aperitif, 2023

Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. l.d.: Baranowski 48/23

Estimation: PLN 1600-2000

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Michał Dąbrowski, Nieznajoma 2, 2023 - potrójny portret kobiety na szaro-czarnym tle

33. Michał Dąbrowski

Title: Nieznajoma 2, 2023

Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. l.d.: M. Dąbrowski

Estimation: 2000-2600 zł

Mariusz Robert Drabarek, Pokusa, 2023 - kobiecy akt na czaerwonym tle

34. Mariusz Robert Drabarek

Title: Temptation, 2023

Informations: acrylic, canvas60x80 cmreference number ld: Drabarek

Estimation: 1800-2200 PLN

Marek Domaniecki, First Contact (from Aliens series), 2023 - obraz z astronautą i krową

35. Marek Domaniecki

Title: First Contact – Aliens, 2023

Informations: oil, canvas110x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 'First Contact' – Aliens 2023

Estimation: 1800-2600 zł

Olga Stanisławska, Zielona dziewczyna, 2023 - dekoracyjny kolorowy obraz z kobietą

36. Olga Stanisławska

Title: Zielona dziewczyna, 2023

Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | "ZIELONA DZIEWCZYNA" | GREEN GIRL | OL. PŁ. 60x80 2023

Estimation: 1600-1800 PLN

Paweł Batura, Focussing, 2021 - surrealistyczny obraz z dłonią, morzem i architekturą

37. Paweł Batura

Title: Focussing, 2021

Informations: oil, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2021

Estimation: 1600-2200 zł

Anzhela Tistyk, Utknąłem, 2023 - pejzaż surrealistyczny z łodzią

38. Anzhela Tistyk

Title: Utknąłem, 2023

Informations: oil, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Olej, płótno lniane, 50/50, 2023, A. Tistyk

Estimation: PLN 1600-2000

Zofia Zapolska, Zamierające słońce 3, 2017 - kolorowy pejzaż z wielkim słońcem

39. Zofia Zapolska

Title: Zamierające słońce 3, 2017

Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: ZOFIA ZAPOLSKA

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Małgorzata Pastuszek, Spacer z bryzą, z cyklu Bryza, 2023 - pastelowy obraz z parą idącą nad morzem

40. Małgorzata Pastuszek

Title: Spacer z bryzą, z cyklu Bryza, 2023

Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.d.: Pastuszek, opisany na odwrocie: Cykl: .. bryza... | Tytuł: ...spacer z bryzą... | akryl 100/80 | rok 2023 | Małgorzata Pastuszek

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Katarzyna Kudełka, W chmurze, 2023 - kolorowy obraz z mężczyzną w fotelu

41. Katarzyna Kudełka

Title: W chmurze, 2023

Informations: acrylic, canvas,60x80 cmsygn. p.d.: K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "W chmurze", 60x80 cm, akryl, 2023

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Magdalena Rochoń, Wyśpiewaj mi wiosnę, 2023 - kolorowy obraz z gejszą w ogrodzie

42. Magdalena Rochoń

Title: Wyśpiewaj mi wiosnę, 2023

Informations: acrylic, canvas80x50 cmsygn. l.d.: Roma 2023 r., opisany na odwrocie: "Wyśpiewaj mi wiosnę" – obraz akrylowy | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 1 900 zł

Mariola Świgulska, W złotym anturażu, 2023 - złoty obraz z pawiami

43. Mariola Świgulska

Title: W złotym anturażu, 2023

Informations: acrylic, cut, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna :) miłego życia :)

Estimation: 1800-2600 zł

Cena sprzedaży: 2 600 zł

Gabriela Paluch, Dachy Paryża, 2023 - miejski widok panorama Paryż

44. Gabriela Paluch

Title: Dachy Paryża, 2023

Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP

Estimation: 2000-2400 PLN

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Natalia Dziedzic, Czekając Na Księżyc, 2023 - obraz z różami w czerwieni i zieleni

45. Natalia Dziedzic

Title: Czekając Na Księżyc, 2023

Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: CZEKAJĄC NA KSIĘŻYC | NATALIA DZIEDZIC | OLI ON CANVAS 2023

Estimation: 1600-2200 zł

Krzysztof Bucior, Melancholia, 2022 - obraz z postacią stojącą w roślinności

46. Krzysztof Bucior

Title: Melancholy, 2022

Informations: oil, canvas100x70 cm

Estimation: PLN 1600-2000

Justyna Mazur, Euphoria Effect, 2023 - abstrakcja w zieleniach i błękitach

47. Justyna Mazur

Title: Euphoria Effect, 2023

Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: J. MAZUR, opisany na odwrocie: "Euphoria Effect" | 80x80 | 2023 r. | Justyna Mazur Design JM

Estimation: 1800-2000 PLN

Cena sprzedaży: 1 500 zł

Vanessa Świgulska , Prawie mi się udało, 2023 - obraz z akrobatą na tle błękitnej kuli, rdzawe tło

48. Vanessa Świgulska

Title: Prawie mi się udało, 2023

Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Eslain

Estimation: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 4 000 zł

Janusz Hućko, H-35-23, 2023 - surrealistyczny obraz z postacią w draperii

49. Janusz Hućko

Title: H-35-23, 2023

Informations: oil, HDF board90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.

Estimation: 1600-1800 PLN

Cena sprzedaży: 3 200 zł

Piotr Banaszkiewicz, Noc, 2023 nastrojowy obraz z łodzią, brązy żółcie

50. Piotr Banaszkiewicz

Title: Noc, 2023

Informations: oil, canvas120x100 cmsygn. p.d.: PB23, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ NOC 2023

Estimation: 3400-3800 PLN

Cena sprzedaży: 1 700 zł

Izabela Szarek, Sleeping on the Buddha's Head, 2023 - obraz ze śwpiącym tygrysem i posągiem Buddy

51. Izabela Szarek

Title: Sleeping on the Buddha’s Head, 2023

Informations: oil, canvas 100x80 cmdescribed on the reverse

Estimation: 1800-2200 PLN

Miroslaw Nowinski, Pasja, 2023 - bajkowy obraz ze skrzypkiem

52. Mirosław Nowiński

Title: Pasja, 2023

Informations: acrylic, canvas 80x60 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Pasja" | tech. akryl na płótnie | wym. 60x80 | rok 2023 | aut. Mirosław Nowiński

Estimation: 7500-9500 zł

Cena sprzedaży: 1 600 zł

Kamila Suchecka, Koniec gry, 2023 - obraz z twarzą i postacią, złoto, czerwień

53. Kamila Suchecka

Title: Koniec gry, 2023

Informations: acrylic, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: "KONIEC GRY" KAMILA SUCHECKA 2023 r.

Estimation: 1800-2200 PLN

Małgorzata Karczmarzyk, Powrót z balu w porannych gdańskich mgłach, 2023 - bajkowy obraz z kobietami w eleganckich sukniach, czerwienie, fiolety

54. Małgorzata Karczmarzyk

Title: Powrót z balu w porannych gdańskich mgłach, 2023

Informations: oil, canvas 70x90 cm, 82,5x102,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Arpena

Estimation: 1800-2400 PLN

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Anna Pikos, Abstrakcja 23-17, 2023 - asbtrakcyjna kompozycja w czerwieniach, błękitach, brązach

55. Anna Pikos

Title: Abstrakcja 23-17, 2023

Informations: acrylic, canvas 70x50 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2023, opisany na odwrocie: 23-17

Estimation: 1800-2000 PLN

Nadiia Shepitchak, Before, 2023 - ekspresyjny portret w błękicie, bieli, czerwieni

56. Nadiia Shepitchak

Title: Before [POZYCJA WYCOFANA], 2023

Informations: acrylic, canvas60x60 cm

Estimation: 1800-2000 PLN

Iwona Kobryń, Bez tytułu z cyklu Karuzele, 2023 - kompozycja z kobietami na karuzeli, róż, błękit

57. Iwona Kobryn

Title: Bez tytułu z cyklu Karuzele, 2023

Informations: acrylic, canvas40x40 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 23

Estimation: 4600-5800 zł

Cena sprzedaży: 3 000 zł

Natalia Kozarzewska, Feeria, 2023 - kolorowa abstrakcja na białym tle, kształty

58. Natalia Kozarzewska

Title: Feeria, 2023

Informations: akryl, pastele, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: FEERIA | AKRYL, PASTELA 100x80 / 2023 | Kozarzewska

Estimation: PLN 1600-2000

Ewa Osińska-Rozpędek, Cieszmy się, że słońce wstaje, 2020 - kolorowy obraz z postaciami

59. Ewa Osińska-Rozpędek

Title: Cieszmy się, że słońce wstaje, 2020

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK | "CIESZMY SIĘ ŻE SŁOŃCE WSTAJE" | 80x80 akryl 2020

Estimation: 1800-2000 PLN

Joanna Bojar-Antoniuk, Kampalilie, 2020 - geometryczna abstrakcja, kalejdoskop kolorowy obraz

60. Joanna Bojar-Antoniuk

Title: Kampalilie, 2020

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2020, opisany na odwrocie: Jo. Antoniuk "KAMPALILIE" 2020

Estimation: 1600-2200 zł

Sebastian Stachura , Pies 1, 2023 - obraz z portretem psa w garniturze

61. Sebastian Stachura

Title: Pies 1, 2023

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "PIES I" 2023

Estimation: 1400-1800 PLN

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Ilona Woźniak, Kobieta i zachód słońca, 2023 - pomarańczowy pejzaż z morzem, górami i słońcem

62. Ilona Woźniak

Title: Kobieta i zachód słońca, 2023

Informations: oil, canvas60x90 cmdescribed on the back: IW

Estimation: 1600-1800 PLN

Hanna Pushkarova, Zmierzch w ogrodzie (dyptyk), 2023 - dekoracyjny obraz z prakiem na gałązce, złoto, rośliny

63. Hanna Pushkarova

Title: Zmierzch w ogrodzie (dyptyk), 2023

Informations: oil, acrylic, canvas2x(40x40) cm, 40x80 cmsygn. l.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | Zmierzch w ogrodzie | (dyptyk) 2023 r. | olej, akryl, płótno | 2x(40x40)

Estimation: 1600-1800 PLN

Urszula Szulborska, Podwodne życie, 2023 - abstrakcyjny obraz w zieleniach i fioletach, podwodny świat

64. Urszula Szulborska

Title: Podwodne życie, 2023

Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno65x90 cmsygn. p.d.: US 23

Estimation: 1600-1800 PLN

Grzegorz Ziółkowski, Samotna noc, 2007 - nastrojowy obraz, nokturn, kobieta w oknie

65. Grzegorz Ziółkowski

Title: Samotna noc, 2007

Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: ZIOLKOWSKI 2007, na odwrocie naklejka autorska

Estimation: 1800-2400 PLN