82 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 19 grudnia 2023 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 7 grudnia 2023 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 19 grudnia 2023 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 7 grudnia 2023 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Iza Jaśniewska
Title: In the garden, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska | akryl 2023 | tytuł: W ogrodzie
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
2. Teresa Kluszczyńska
Title: A życie toczy się dalej, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "A życie toczy się dalej" | TERESA KLUSZCZYŃSKA | 2023 (80x80) | TKluszczynska
Estimation: 2400-2600 PLN
Cena sprzedaży: 3 200 zł
3. Marcin Lenczowski
Title: Aeris XI, 2023
Informations: acrylic, canvas 60x60 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys / M.Lenczowski 2023 AERIS XI
Estimation: 1800-2400 PLN
4. Aleksandra Milczarek
Title: Mistletoe and Ginger, 2023
Informations: oil, canvas 80x60 cmsygn. p.d.: AMilczarek 2023, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MILCZAREK "MISTLETOE AND GINGER" (2023)
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
5. Katarzyna Kudełka
Title: Wieki, 2023
Informations: acrylic, canvas 90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Wieki", 120x90 cm, akryl, 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 2 200 zł
6. Maciej Cieśla
Title: Nocny spacer, 2023
Informations: oil, canvas sygn. l.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
7. Katarzyna Stankiewicz
Title: Ocean obfitości, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas90x90 cmna odwrocie naklejka autorska
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
8. Jadwiga Wolska
Title: Bez tytułu 109, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x60 cmsygn. p.d. monogramem 2023, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 2200-2800 PLN
9. Vanessa Świgulska
Title: Korozja oceanu, 2023
Informations: akryl, rdza, płótno, technika własna120x80 cmsygn. l.d.: Eslain.
Estimation: 3400-3800 PLN
Cena sprzedaży: 3 200 zł
10. Andrzej Wirpszo
Informations: acrylic, canvas 80x100 cmsygn. l.d.: WIRP'23, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" | ANDRZEJ WIRPSZO | AKRYL 2023 | 80x100
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
11. Michał Dąbrowski
Title: Forma-T 13, 2023
Informations: oil, canvas 100x120 cmsygn. p.d.: M. Dąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
12. Agnieszka Sierzputowska
Title: Powroty 03, 2023
Informations: akryl, kredka, tusz, płótno100x80 cmsygn. p.d.: SIERZPUTOWSKA 2023, opisany na odwrocie: POWROTY 03 | AGNIESZKA SIERZPUTOWSKA 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
13. Hanna Pushkarova
Title: Kobiecość (dyptyk), 2023
Informations: acrylic, canvas2x(50x50) cmsygn. p.d.: PA., sygn. l.d.: Pushkarova, opisane na odwrocie: Hanna Pushkarova | "Kobiecość" | (dyptyk) 2023 r. | Akryl, płótno, 50x50
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 300 zł
14. Gabriela Paluch
Title: Widok na Barcelonę, 2023
Informations: oil, canvas 80x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2400-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
15. Sofia Wróblewska
Title: Light, 2023
Informations: acrylic, canvas89 x 116 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1600-2000
16. Michalina Czurakowska
Title: In Heart, 2023
Informations: acrylic, mixed technique, canvas 40x60 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 26.10.2023 "IN HEART"
Estimation: 2400-2800 PLN
17. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Pink Loneliness, 2023
Informations: acrylic, oil, schagmetal, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Pink Loneliness' 2023 Anna Sandecka Ląkocy
Estimation: 2400-2800 PLN
Cena sprzedaży: 2 000 zł
18. Wojciech Manitius-Ratynski
Title: Colourfully Cosmic, 2023
Informations: acrylic, canvas110x234 cmopisany na odwrocie: COLOURFULLY COSMIC | WOJCIECH MANITIUS-RATYŃSKI WM 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
19. Oleh Lavrii
Title: Movement, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. l.d.: Lavrii, opisany na odwrocie: Oleh Lavrii | "Movement" | acrylic on canvas 70x70 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
20. Julia Dunko
Title: Petula, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótnoWed 90 cmopisany na odwrocie: Petula 2023 | acrylic on canvas | 90x90 cm | Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2200 PLN
21. Artem Tuliuk
Title: Zaproszenie na rozmowę, 2023
Informations: oil, canvas70x90 cmsygn. l.d.: ATuliuk
Estimation: 1600-2200 zł
22. Agnieszka Religa
Title: Plakieta III i IV, 2023
Informations: drewno, żeliwo, ceramika26x41 cm kompozycja, wymiary płyty 60x60 cm
Estimation: PLN 1600-2000
23. Łukasz Sysło
Title: Chłopi, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas100x100 cmsygn. p.g.: Łukasz Sysło, opisany na odwrocie: CHŁOPI | 07.11.2023 | 100x100 cm | Łukasz Sysło
Estimation: 2000-2600 zł
24. Dominika Ruta
Title: Słyszę Kwiat, 2020
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Dominika Ruta | 2020 | "Słyszę Cię" | "Słyszę Kwiat"
Estimation: 2200-3200 zł
25. Agata Wereszczyńska
Title: Cały wszechświat w jej oczach, 2023
Informations: mixed technique, canvas 60x50 cmsygn. p.d.: AW'23, opisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA | "CAŁY WSZECHŚWIAT W JEJ OCZACH" | technika mieszana 2023 50x60 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
26. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Cosmos V – Emanacja z cyklu Intymność światła, 2022
Informations: acrylic, canvas 80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Cosmos V – Emanacja" | cykl: "Intymność światła" 2022
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 2 200 zł
27. Andrzej Zujewicz
Title: Staw Turtulski, 2023
Informations: acrylic, canvas 70x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "STAW TURTULSKI" '2023 akryl
Estimation: 1800-2200 PLN
28. Beata Mura
Title: Nocą VI, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Ryś 2023, opisany na odwrocie "Nocą VI" | Beata Mura 2023
Estimation: PLN 1400-2000
Cena sprzedaży: 1 400 zł
29. Ewelina Wasilewska
Title: W odwiedzinach, 2023
Informations: oil, canvas100x90 cmsygn. p.d.: WE
Estimation: 1800-2200 PLN
30. Grzegorz Ziółkowski
Title: Przyjaciele 2, 2023
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d.: G. ZIOLKOWSKI 2023
Estimation: 1800-2400 PLN
31. Sebastian Stachura
Title: Uboga wiedza, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "UBOGA WIEDZA" 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
32. Mariola Świgulska
Title: Podróżując na jesiennych listkach, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r., opisany na odwrocie: "Podróżując na jesiennych listkach" 2023 r. | Mariola Świgulska Seenna | miłego życia :)
Estimation: 2000-2600 zł
33. Milena Chmielewska
Title: Kocimiętka, 2023
Informations: olej, złoto mineralne, płótno100x80 cmsygn. p.d.: MChmielewska, opisany na odwrocie: Kocimiętka MChmielewska 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 500 zł
34. Hanna Rozpara
Title: Kwiat w błękicie, 2022
Informations: acrylic, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2022 | "Kwiat w błękicie"
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
35. Filip Łoziński
Title: Kompozycja przedzielona obiektem, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas100x120 cmsygn. p.d. F. Łoziński
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 1 600 zł
36. Marcin Kędzierski
Title: Kino Sawa, 2023
Informations: acrylic, canvas60x81 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | KINO SAWA 2023 | 80x60
Estimation: 2200-2600 PLN
37. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: Dzień Kondora, 2019
Informations: oil, canvas 100x100 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski 19
Estimation: 3200-4000 zł
Cena sprzedaży: 1 200 zł
38. Paweł Kosior
Title: Weryfikacja tożsamości, 2023
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Kosior P.
Estimation: 1600-1800 PLN
39. Ilona Woźniak
Title: Zapisane w chmurze, 2023
Informations: oil, canvas 60x90 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 000 zł
40. Yuliya Halyshyn
Title: Thoroughness, 2023
Informations: szkło47x38 cmunique
Estimation: PLN 1600-2000
41. Jolanta Ziółkowska
Title: Jawa czy sen, 2023
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d. ZJola2023, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 000 zł
42. Paweł Wątroba
Title: Pejzaż wertykalny, 2023
Informations: acrylic, board50x50 cm, 53x53 cm w oprawiesygn. p.d.: P. Wątroba 2023, opisany na odwrocie: Paweł Wątroba 2023 pejzaż wertykalny
Estimation: PLN 1600-2000
43. Natalia Kozarzewska
Title: Podwodny, 2023
Informations: akryl, pastele, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: PODWODNY | 80x100 / PASTELA I AKRYL / PŁÓTNO | 2023 Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
44. Sebastian Andrzejewski
Title: Stara fabryka, 2023
Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | STARA FABRYKA 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
45. Dawid Orłowski
Title: Pocztówka z Toskanii, 2023
Informations: acrylic, canvas100x60 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Pocztówka z Toskanii" | Orłowski Dawid, 2023 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 300 zł
46. Ewa Osińska-Rozpędek
Title: I am, 2018
Informations: acrylic, canvas65x81 cmsygn. p.d.: E.OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK "JESTEM" | 65x81 akryl
Estimation: 1800-2000 PLN
47. Małgorzata Karczmarzyk
Title: Erotyczny szept kochanki, 2023
Informations: oil, canvas 80x60 cmsygn. l.d.: Arpena
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 600 zł
48. Jan Float
Title: Spacer z gitarą, 2017
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Pływacz 17, opisany na odwrocie: "Spacer z gitarą" II Pływacz Jan 2017 akryl
Estimation: 1600-2200 zł
49. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2023
Informations: acrylic, canvas 50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki | Iwona Kobryń '23
Estimation: 5000-5800 zł
Cena sprzedaży: 1 900 zł
50. Olga Stanisławska
Title: Infantka, 2023
Informations: oil, canvas60x50 cm sygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA | 'INFANTKA' | INFANTA | OL. PŁ. 50x60 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
51. Urszula Szulborska
Title: Mały czerwony punkt, 2023
Informations: mixed technique, canvas90x65 cmsygn. l.d.: US23
Estimation: 1600-1800 PLN
52. Zofia Zapolska
Title: Zamierające Słońce 7, 2019
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: "Zamierające Słońce 7" 2019 r. | ZOFIA ZAPOLSKA
Estimation: 1800-2200 PLN
53. Izabela Drzewiecka
Title: Jestem tam i czekam na ciebie, 2023
Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Izabela 2023, opisany na odwrocie: "Jestem tam i czekam na ciebie" 2023 r | akryl na płótnie 120/80 cm | Izabela Drzewiecka
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł
54. Magdalena Rochoń
Title: To co nieuchwytne, 2023
Informations: olej, szlagmetal, płótno60x50 cmsygn. l.d.: Roma 2023, opisany na odwrocie: "To co nieuchwytne" – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 200 zł
55. Kamila Suchecka
Title: Kiedyś byłam Twoim ogrodem, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cm, 71x71 cm w oprawieopisany na odwrocie: "KIEDYŚ BYŁAM TWOIM OGRODEM" 2023 R. | KAMILA SUCHECKA
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1 100 zł zł
56. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Dama z wachlarzem, 2023
Informations: acrylic, canvas120x70 cmopisany na odwrocie P.K. Mikulska 2023
Estimation: 3600-4800 zł
Cena sprzedaży: 7 500 zł
57. Iwona Szmist
Title: Wieża, 2022
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: I. G. Szmist, opisany na odwrocie: "WIEŻA" f. olejne 50x70 | I. G. Szmist | 2022 r
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
58. Joanna Rudek
Title: Nike II, 2023
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: JRudek | Nike II '23
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 1 700 zł
59. Hanna Kur
Title: Chcesz tu zostać, 2023
Informations: acrylic, canvas50x60 cmsygn. p.d.: HANNA KUR 23
Estimation: PLN 1400-1600
60. Paulina Niemczyk
Title: Czekająca, 2023
Informations: acrylic, canvas120x70 cmopisany na odwrocie: Czekająca 2023 | Niemczyk
Estimation: PLN 1600-2000
61. Joanna Mrozowska
Title: Domy na wygnance, 2018
Informations: acrylic, canvas150x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | akryl płótno, wym 150x100 cm 2018 | "DOMY NA WYGNANCE"
Estimation: 2000-2600 zł
62. Michał Rejner
Title: MR-93-S1, 2022
Informations: acrylic, canvas120x100 cm
Estimation: 1800-2600 zł
Cena sprzedaży: 1 800 zł
63. Szczepan Zalewski
Title: Św. Maria Magdalena, 2023
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: SZ, opisany na odwrocie: "ŚW. MARIA MAGDALENA" | PORTRET MAGDALENY F | SZCZEPAN ZALEWSKI 2023 r
Estimation: 1600-1800 PLN
64. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w granacie i bieli nr 129, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ | "KOMPOZYCJA W GRANACIE I BIELI NR 129"
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: 1 900 zł
65. Katarzyna Lembryk
Title: Anomalia, 2022
Informations: acrylic, canvas80x50 cmsygn. p.d.: K. Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK | "ANOMALIA" 2022 r. | AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY
Estimation: 1800-2200 PLN
66. Anzhela Tistyk
Title: Moja dusza, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn.: p. d. A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk, olej na płótnie | 2023 rok Warszawa
Estimation: PLN 1600-2000
67. Maciej Kempiński
Title: Malinowe usta, 2023
Informations: acrylic, board47,5x66 cm, 59x76,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: Malinowe usta | Kempiński | MMXII
Estimation: 1600-1800 PLN
68. Janusz Hućko
Title: H-39-23, 2023
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.
Estimation: 2600-3200 zł
Cena sprzedaży: 1 100 zł
69. Izabela Szarek
Title: Don’t kill, 2023
Informations: oil, canvas120x60 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek | Fellino 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
70. Bartłomiej Baranowski
Title: Polish Renaissance, 2023
Informations: acrylic, canvas40x50 cmsygn. p.d.: Baranowski 62:23
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1 800 zł
71. Marta Zygmunt
Title: Odbicie, 2023
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: M. Zygmunt, opisany na odwrocie: AUTOR: MARTA ZYGMUNT | TYTUŁ: ODBICIE | TECH: OLEJ NA PŁÓTNIE | ROK: 2023 | WYM: 80/100 cm | SYGNATURA: PRAWY DOLNY RÓG
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: 1 400 zł
72. Olga Borawska
Title: Uwaga! Pies na baby, 2022-2023
Informations: mixed technique, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: O! BORAWSKA | "UWAGA! PIES NA BABY" 2022/2023
Estimation: PLN 1600-2000
73. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis – Orient Express III, 2023
Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma, 2023 r. | "Metropolis – Orient Expresss III"
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: 6 000 zł