83 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 23 stycznia 2024 r.
Before auction exhibition: od 17 stycznia 2024 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 stycznia 2024 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 17 stycznia 2024 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Aleksandra Milczarek
Title: At a run, 2023
Informations: oil, canvas 80x80 cmopisany na odwrocie: ALEKSANDRA MILCZAREK "AT A RUN" 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 3200
2. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Złota Agnes, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2023
Estimation: PLN 6500-8000
Cena sprzedaży: 1700 PLN
3. Dawid Orłowski
Title: Babie lato, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Babie lato" Orłowski Dawid, 2023 r.
Estimation: PLN 1600-2000
4. Kamil Słoń
Title: Wawa, 2023
Informations: acrylic, canvas 50x60 cmopisany na odwrocie: "WAWA" Toni Glow '23
Estimation: 1600-1800 PLN
5. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 51, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x90 cmsygn. na licu: K.2023, opisany na odwrocie: J.Szymański "PEJZAZY 51" 2023
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: PLN 3200
6. Anzhela Tistyk
Title: Between, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. p.d.: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk. olej na płótnie lnianym 2023 rok
Estimation: PLN 1600-2000
7. Ewa Krzywińska
Title: Garda lake, 2023
Informations: oil, canvas 60x110 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: GARDA LAKE EWA KRZYWIŃSKA 2023
Estimation: 4200-6000 zł
Cena sprzedaży: 5000 PLN
8. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: Digital, 2019
Informations: oil, canvas 100x100 cmsygn. p.d.: T.Kwiatkowski.19
Estimation: 3200-3600 PLN
9. Agnieszka Sierzputowska
Title: Powroty 02 [POZYCJA WYCOFANA], 2023
Informations: akryl, tusz, kredka, płótno 100x100 cmsygn. p.d.: SIERZPUTOWSKA '2023
Estimation: 1800-2000 PLN
10. Iza Jaśniewska
Title: Sen z cyklu Ogrody, 2023
Informations: acrylic, canvas 60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł: SEN (z cyklu OGRODY) akryl, 2023 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
11. Andrzej Zujewicz
Title: Turtulskie trzciny, 2023
Informations: acrylic, canvas65x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "TURTULSKIE TRZCINY" 2023 akryl
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1800 PLN
12. Tiana Breeze
Title: Turkusowa przystań, 2023
Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Tiana Breeze oil on canvas, 2023 "Turquoise Harbor"
13. Katarzyna Lembryk
Title: Dwoiste przestrzenie zniekształconego odwzorowania, 2023
Informations: tempera, olej, deska46x26 cm, w oprawie 56x36 cmsygn. p.d. K. Lembryk, opisany na odwrocie: Katarzyna Lembryk, "Dwoiste przestrzenie zniekształconego odwzorowania" Laserunki olejne na imprimiturze temperowej, deska, 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
14. Iwona Szmist
Title: Rowerem przez świat, 2022
Informations: oil, canvas 70x50 cmsygn. p.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: Rowerem przez świat Farby olejne, 2022 r. I.G.Szmist
Estimation: 1800-2200 PLN
15. Gabriela Olechowska
Title: Kobieta z kotem, 2023
Informations: oil, canvas 140x110 cmopisany na odwrocie: GABA OLECHOWSKA "Kobieta z kotem" 2023
Estimation: 2400-2600 PLN
16. Maciej Kempiński
Title: Sen motyla, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: MK, opisany na odwrocie: "Sen motyla" M. Kempiński MMXXIII
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
17. Bartłomiej Załucki
Title: Święty, 2023
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI ŚWIĘTY MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
18. Milena Chmielewska
Title: Kiedy niebo mówi dobranoc, 2023
Informations: akryl, olej, złoto mineralne, płótno100x80 cmsygn. p.d.: MChmielewska, opisany na odwrocie: "Kiedy niebo mówi dobranoc" MChmielewska 2023
Estimation: PLN 1600-2000
19. Janusz Hućko
Title: H-40-23, 2023
Informations: oil, canvas 90x70 cmsygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2023 r.
Estimation: 2600-3000 zł
Cena sprzedaży: PLN 1,300
20. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Acumen, 2023
Informations: acrylic, oil, schagmetal, canvas 40x50 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Acumen' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy
Estimation: 2600-3000 zł
21. Izabela Szarek
Title: Silver moon swan, 2022
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino 2022 "Silver moon swan"
Estimation: 1800-2200 PLN
22. Dominika Ruta
Title: Fragmenty Ziemi, 2017
Informations: acrylic, canvas 120x50 cmopisany na odwrocie: Dominika Ruta | "Fragmenty Ziemi" 2017
Estimation: 2200-3200 zł
23. Magdalena Rochoń
Title: Jesienna kołysanka, 2023
Informations: oil, canvas60x50 cmsygn. l.d.: Roma 2023, opisany na odwrocie: "Jesienna kołysanka" – obraz olejny | autor: Magdalena Rochoń | Lidzbark 2023 r.
Estimation: 2000-2400 PLN
24. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Lunar II z cyklu Intymność światła, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Lunar II" | cykl: "Intymność światła" | 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
25. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w granacie i bieli nr 138, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „Kompozycja w granacie i bieli nr 138"
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 3400 PLN
26. Ilona Woźniak
Title: Kobieta na plaży, 2023
Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1600-1800 PLN
27. Artem Tuliuk
Title: Powiew delikatności, 2023
Informations: olej, szlagmetal, płótno90x90 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
28. Małgorzata Karczmarzyk
Title: Dream, 2023
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. na licu: AvPeNa, opisany na odwrocie: Małgorzata Karczmarzyk
Estimation: 1800-2200 PLN
Status: Reserved
29. Olga Stanisławska
Title: Perły Antoniny, 2023
Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. p.d.: STANISŁAWSKA, opisany na odwrocier: OLGA STANISŁAWSKA | "PERŁY ANTONINY" | ANTONINA'S PEARLS | OL. PŁ. 60x70 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
30. Hanna Rozpara
Title: CMG 09, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2023, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2023 "CMG 09"
Estimation: 2600-3200 zł
31. Katarzyna Kudełka
Title: Rewizyta, 2023
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Rewizyta", 100x70 cm, akryl, 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
32. Maciej Cieśla
Title: Modelka w pracowni 3, 2023
Informations: olej, płótno, 100x70 cm, sygn. l.d.: Maciej Cieśla
Estimation: 1800-2200 PLN
33. Marcin Kędzierski
Title: All American Man z Filtrowej, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI ALL AMERICAN MAN Z FILTROWEJ 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
34. Ewa Osińska-Rozpędek
Title: Pejzaż zwyczajny, 2020
Informations: acrylic, oil, canvas 80x100 cmsygn. p.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA "PEJZAŻ ZWYCZAJNY" 80x100 akryl 2020
Estimation: 1800-2000 PLN
35. Joanna Mrozowska
Title: Znikające domy, 2023
Informations: acrylic, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZNIKAJĄCE DOMY" tech. akryl płótno wym 70x100 cm 2023
Estimation: 2000-2600 zł
36. Joanna Bojar-Antoniuk
Title: Firmamentum Fru z cyklu Color Fan, 2023
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2023, opisany na odwrocie: Jo.Antoniuk "FIRMAMENTUM.FRU" 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
37. Sebastian Stachura
Title: Żaba 1, 2023
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "ŻABA 1" 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
38. Mirosław Nowiński
Title: Gra uczuć, 2024
Informations: acrylic, canvas120x100 cm reference number ld, described on the reverse
Estimation: 8000-11000 zł
Cena sprzedaży: 2600 PLN
39. Anna Jarzymowska
Title: Oczyszczenie świątyni, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas130x110 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska
Estimation: 4600-7000 zł
Cena sprzedaży: 5000 PLN
40. Katarzyna Machejek
Title: Tatra Mountains, 2023
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Tatra Mountains Katarzyna Machejek 2023 olej na płótnie
Estimation: 1800-2200 PLN
41. Marta Zygmunt
Title: Wróżbitka, 2023
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. l.d.: MZygmunt, opisany na odwrocie: AUTOR: MARTA ZYGMUNT | TYTUŁ: WRÓŻBITKA | TECH: OLEJ | ROK: 2023 r. | SYGNATURA: LEWY DOLNY RÓG
Estimation: 1800-2000 PLN
42. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis – Orient Express II, 2023
Informations: oil, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma, 2023 r. | "Metropolis – Orient Express II"
Estimation: 5500-6500 zł
43. Agata Wereszczyńska
Title: Pani M., 2023
Informations: mixed technique, canvas60x60 cmsygn. p.d.: AW'23, opisany na odwrocie: "PANI M." AGATA WERESZCZYŃSKA technika mieszana 60x60 cm 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
44. Yuliya Halyshyn
Title: Decency, 2023
Informations: szkło32x36,5x3,5 cm
Estimation: 1800-2000 PLN
45. Hanna Kur
Title: Zebranie tygrysich gołębi, 2023
Informations: acrylic, canvas 60x60 cmsygn. p.g.: HANNA KUR 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
46. Mariola Świgulska
Title: Duma i uprzedzenie, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2023 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna Miłego życia :)
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 2200 PLN
47. Bartłomiej Baranowski
Title: Fajny kawałek, Milordzie…, 2023
Informations: acrylic, canvas 50x50 cmsygn. l.g.: Baranowski63:23, na odwrocie naklejka autorska
Estimation: 1800-2400 PLN
48. Vanessa Świgulska
Title: Synergia, 2023
Informations: akryl, olej, rdza, szlagmetal, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Eslain 24 r.
Estimation: 3800-4400 PLN
Cena sprzedaży: 2400 PLN
49. Jolanta Ziółkowska
Title: Martwa natura z makiem, 2022
Informations: acrylic, canvas 70x80 cmsygn.: l.d. ZJola2022, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska
Estimation: PLN 1600-2000
50. Dorota Potter
Title: Łapiemy ostatnie chwile słońca, 2022
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: D.Potter 2022, opisany na odwrocie: Dorota Potter Łapiemy ostatnie chwile słońca, 2022
Estimation: 1800-2000 PLN
51. Gabriela Paluch
Title: Florence, 2023
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2400-2800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,900
52. Teresa Kluszczyńska
Title: Już czas, 2023
Informations: acrylic, canvas80x80 cm
Estimation: PLN 2800-3600
54. Julia Dunko
Title: Qualim, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Qualim 2023 akry, zloto płatkowe, płótno 100x80 Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2200 PLN
55. Zofia Zapolska
Title: Autumn, 2021
Informations: acrylic, canvas 80x120 cmopisany na odwrocie: ZOFIA ZAPOLSKA JESIEŃ 2021 IX.2021 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
56. Paweł Wątroba
Title: Planety, 2023
Informations: acrylic, cardboard50x50 cm, 52,5x52,5 w oprawiesygn. p.d.: P. Wątroba 2023, opisany na odwrocie: Paweł Wątroba 23 | PLANETY
Estimation: PLN 1600-2000
57. Joanna Rudek
Title: Sabinki II, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x80 cmopisany na odwrocie: JRudek | Sabinki II '23
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 2600 PLN
58. Szczepan Zalewski
Title: Wspomnienie Psyche, 2023
Informations: oil, canvas 120x40 cmopisany na odwrocie: "WSPOMNIENIE PSYCHE" SZCZEPAN ZALEWSKI 2023 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
59. Paulina Niemczyk
Title: Tańcząca, 2023
Informations: acrylic, canvas120x70 cmopisany na odwrocie: "Tańcząca" 2023 Niemczyk
Estimation: PLN 1600-2000
60. Hanna Pushkarova
Title: Poranne przebudzenie, 2023
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna | Akryl, płótno 2023 r | "Poranne przebudzenie | 60x80 cm
Estimation: 1600-1800 PLN
61. Kamila Suchecka
Title: Dzieje się, ale ja zachowam spokój, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: "Dzieje się, ale ja zachowam spokój" Kamila Suchecka 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
62. Justyna Basta
Title: Peony, 2023
Informations: akryl, cienkopis, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Justyna Basta 2023, opisany na odwrocie: Paeonia
Estimation: 1600-1800 PLN