84 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Auction: 27 lutego 2024 r., godz. 19:30

Before auction exhibition: od 19 lutego 2024 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 27 lutego 2024 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 19 lutego 2024 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Przed udziałem w licytacji zapoznaj się z Regulaminem aukcji

Katalog 84 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Jadwiga Wolska, GEO 111, 2024 - granatowy obraz, skała okrąg

1. Jadwiga Wolska

Title: GEO 111, 2024

Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: JW 2024

Estimation: 2200-2800 PLN

Cena sprzedaży: 2200 PLN

Magdalena Barczyk-Kurus, Monolit z cyklu Intymność światła, 2022 - zielono-niebieska abstrakcja, światło

2. Magdalena Barczyk-Kurus

Title: Monolit z cyklu Intymność światła, 2022

Informations: acrylic, canvas102x76 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Monolith" cykl: "Intymność światła" 2022

Estimation: 2200-2600 PLN

Agata Wereszczyńska, Pani Z., 2023 - kobiecy portret, profil, zieleń

3. Agata Wereszczyńska

Title: Pani Z., 2023

Informations: mixed technique, canvas70x50 cmsygn. p.d.: AW'23, opisany na odwrocie: "PANI Z." AGATA WERESZCZYŃSKA technika mieszana 50x70 cm 2023

Estimation: 1800-2200 PLN

Iza Jaśniewska, Spacer, 2023 - jasny obraz, rośliny, błękit, zieleń

4. Iza Jaśniewska

Title: Walk, 2023

Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska - tytuł - SPACER - 2023 r. - akryl

Estimation: 1600-1800 PLN

Dominika Ruta, Widzę Cię, 2024 - złoto-błękitny obraz z postaciami i roślinami

5. Dominika Ruta

Title: Widzę Cię, 2024

Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Dominika Ruta 2022/24, opisany na odwrocie: Ruta Dominika 2022-24 "Spojrzenia wewnętrzne" II

Estimation: 2200-3200 zł

Iwona Szmist, Wodospady gwiazd, 2023 - bajkowy obraz z architekturą, zamek

6. Iwona Szmist

Title: Wodospady gwiazd, 2023

Informations: oil, canvas60x70 cmsygn. p.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: "Wodospady gwiazd" Farby olejne, 2023 r. I.G.Szmist

Estimation: 1800-2200 PLN

Katarzyna Lembryk, Zde-generowany pejzaż z wiatrakami, 2023 - obraz z pejzażem wiatraki, błękit, brąz

7. Katarzyna Lembryk

Title: Zde-generowany pejzaż z wiatrakami, 2023

Informations: acrylic, canvas 30x24 cm, w oprawie 45x37 cmsygn. p.d. K. Lembryk, opisany na odwrocie: Katarzyna Lembryk, "Zde-generowany pejzaż z wiatrakami" akryl na płótnie, werniks akrylowy, 2023 r.

Estimation: 1800-2200 PLN

Tomasz Jaxa Kwiatkowski, Noex, 2019 - szara abstrakcja z błękitem

8. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Title: Noex, 2019

Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: T.Kwiatkowski.19

Estimation: 3200-3600 PLN

Marcin Lenczowski, Części zamienne II, 2024 - szaro-turkusowy obraz, ręce, garnitur

9. Marcin Lenczowski

Title: Części zamienne II, 2024

Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M Lenczowski Lenczys 2024 CZĘŚCI ZAMIENNE II

Estimation: 1800-2400 PLN

Michał Rejner MR98-S1, 2023 - kobiecy portret, szarość, czerwień

10. Michał Rejner

Title: MR98-S1, 2023

Informations: acrylic, canvas130x90 cmsygn. p.d.: M.Rejner

Estimation: 4600-5500 zł

Joanna Rudek, Hesparyda, 2024 - szaro obraz z postacią, czerwień, błękit

11. Joanna Rudek

Title: Hesparyda, 2024

Informations: oil, acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: JRudek Hesparyda

Estimation: 2400-3200 zł

Małgorzata Karczmarzyk, Kropla, 2024 - portret kobiety w błękicie, czerni, bieli

12. Małgorzata Karczmarzyk

Title: Kropla, 2024

Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: ArPeNa, opisany na odwrocie: "Kropla: 2024 M. Karczmarzyk, ArPeNa

Estimation: 1800-2200 PLN

Anzhela Tistyk, Czarownica, 2023 - obraz z postacią w płaszczu, biel, czerwień

13. Anzhela Tistyk

Title: Czarownica, 2023

Informations: oil, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk. olej na płótnie lnianym 2023

Estimation: PLN 1600-2000

Kamila Suchecka, Z wizytą u Prady, 2023 - kolorowy obraz z postacią w barwnym stroju i kapeluszu

14. Kamila Suchecka

Title: Z wizytą u Prady, 2023

Informations: acrylic, canvas 80x60 cmsygn. l.d.: Kamila S., opisany na odwrocie: "Z wizytą u Prady" Kamila Suchecka 2023 R.

Estimation: 1800-2200

Dorota Potter, Kąpiel o zmierzchu, 2022 - obraz z postaciami w wodzie

15. Dorota Potter

Title: Kąpiel o zmierzchu, olej, płótno

Informations: 80x60 cm sygn. p.d.: D.Potter 2022, opisany na odwrocie: Dorota Potter 2022 Kąpiel o zmierzchu

Estimation: 1800-2000 PLN

Ewa Krzywińska, A little bit of me, 2024- kolorowy obraz z postacią stojącą w wodzie, morze

16. Ewa Krzywińska

Title: A little bit of me, 2024

Informations: oil, canvas110x100 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: A LITTLE BIT OF ME EWA KRZYWIŃSKA 2024

Estimation: 4800-6500 zł

Cena sprzedaży: PLN 4,800

Ewa Osińska-Rozpędek, Swobodna geometria, 2023 - kolorowy obraz, pejzaż, budynek, drzewa

17. Ewa Osińska-Rozpędek

Title: Swobodna geometria, 2023

Informations: acrylic, canvas50x60 cmsygn. l.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA "SWOBODNA GEOMETRIA" 50x60 akryl 2023

Estimation: 1800-2000 PLN

Joanna Mrozowska, Znikające domy, 2023 - granatowo-błękitny obraz z domami, architektura

18. Joanna Mrozowska

Title: Znikające domy, 2023

Informations: acrylic, canvas 92x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZNIKAJĄCE DOMY" tech. akryl, płótno wym 92x120 cm 2023

Estimation: 2000-2600 zł

Joanna Bojar-Antoniuk, Firmamentum Cel z cyklu Color Fan, 2023 - kolorowy obraz, abstrakcja, kalejdoskop

19. Joanna Bojar-Antoniuk

Title: Firmamentum Cel z cyklu Color Fan, 2023

Informations: acrylic, canvas 70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2023, opisany na odwrocie: Jo.Antoniuk "FIRMAMENTUM.CEL" 2023

Estimation: 1800-2200 PLN

Olga Borawska, Jędzyczek, 2024 - abstrakcja w granacie, pomarańczu, różu

20. Olga Borawska

Title: Jędzyczek, 2024

Informations: olej, pastel, akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: JĘDZYK 2024 O!BORAWSKA

Estimation: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: 1800 PLN

Justyna Leszkowicz, Bang, 2022 - jasna abstrakcja we fioletach i bieli, duży format

21. Justyna Leszkowicz

Title: Bang, 2022

Informations: olej, pastel, płótno130x150 cmsygn. p.d.: JL

Estimation: 2000-2600 zł

Sofia Wróblewska, Wieczność, 2024 - pastelowa abstrakcja, zieleń, błękit, róż

22. Sofia Wróblewska

Title: Wieczność, 2024

Informations: acrylic, canvas 80x90 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Estimation: PLN 1600-2000

Katrzyna Kudełka, Wielki świat, 2023 - błękitno-różowy obraz z architekturą, końmi, realizm magiczny

23. Katarzyna Kudełka

Title: Wielki świat, 2023

Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. l.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katrzyna Kudełka, "Wielki świat", 60x80 cm, akryl, 2023

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: 2200 PLN

Krzysztof Logiński, Warm Melancholy, 2024 - kobiecy portret w różu

24. Krzysztof Logiński

Title: Warm Melancholy, 2024

Informations: acrylic, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: Logiński '24, opisany na odwrocie: Krzysztof Logiński 2024 "Warm Melancholy"

Estimation: 1800-2400 PLN

Olga Stanisławska, Naszyjnik Infantki, 2023 - portret kobiety stylizowany, Velasquez

25. Olga Stanisławska

Title: Naszyjnik Infantki, 2023

Informations: oil, canvas 70x60 cmopisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA "NASZYJNIK INFANTKI" 60x70, OL/PŁ, 2023

Estimation: 1600-1800 PLN

Maciej Kempiński, Suszki, 2024 - obraz abstrakcja, bukiet, fiolet, zieleń

26. Maciej Kempiński

Title: Suszki, 2024

Informations: acrylic, canvas 60x60 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Suszki" M. Kempiński MMXXIV

Estimation: 1800-2200 PLN

Marta Zygmunt, Prawie idealna, 2023 - kobieca twarz, portret, fiolety

27. Marta Zygmunt

Title: Prawie idealna, 2023

Informations: oil, canvas 100x80 cmsygn. p.d.: MZygmunt, opisany na odwrocie: AUTOR: MARTA ZYGMUNT | TYTUŁ: PRAWIE IDEALNA | TECH: OLEJ | ROK: 2023 | SYGNATURA: PRAWY DOLNY RÓG

Estimation: 1800-2000 PLN

Iwona Gabryś, Kompozycja w granacie i czerwieni nr 148, 2024 - abstrakcyjny obraz na czarnym tle, biel, czerwień, błękit

28. Iwona Gabryś

Title: Kompozycja w granacie i czerwieni nr 148, 2024

Informations: acrylic, canvas 60x60 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA W GRANACIE I CZERWIENI NR 148"

Estimation: PLN 2800-3600

Hanna Kur, Do celu, 2023 - nokturn, obraz z ćmą, księżycem i roślinami

29. Hanna Kur

Title: Do celu, 2023

Informations: acrylic, canvas 60x80 cmsygn. l.d.: HANNA KUR 2023

Estimation: 1600-1800 PLN

Anna Kunka-Kawełczyk, Czarnogóra 2, 2011 - obraz z postaciami na plaży, księżyc, noc

30. Anna Kunka-Kawełczyk

Title: Czarnogóra 2, 2011

Informations: oil, canvas40x80 cmopisany na odwrocie: Anna Kunka

Estimation: 1600- 2000 zł

Izabela Szarek, Tiger love, 2024 - obraz z parą tygrysów i kwiatami

31. Izabela Szarek

Title: Tiger love, 2024

Informations: oil, canvas 100x90 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino 2024 "Tiger Love"

Estimation: 1800-2200 PLN

Grzegorz Ziółkowski, Światła 2, 2022 - surrealistyczny obraz z latarniami i łodzią, zachód słońca

32. Grzegorz Ziółkowski

Title: Światła 2, 2022

Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. l.d.: G. ZIÓŁKOWSKI 2022

Estimation: 1800-2400 PLN

Cena sprzedaży: 1800 PLN

Katarzyna Zielska, Hope, 2023 - realistyczny pejzaż z górą, słońcem i drogą

33. Katarzyna Zielska

Title: Hope, 2023

Informations: oil, canvas80x80 cm opisany na odwrocie: Kasia Zielska-Musiał "Hope" 80x80 cm olej na płótnie 2023

Estimation: 3800-5000 zł

Krystyna Jaszke, Bez tytułu, 2024 - realistyczny obraz z dwoma kobietami w sukniach, w pociągu

34. Krystyna Jaszke

Title: Without title, 2024

Informations: oil, canvas 80x100 cmsygn. p.d.: K.Jaszke

Estimation: PLN 1600-2000

Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Zalotnik, 2024 - dekoracyjny obraz z parą na ławce, złoto, błękit, art deco

35. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Title: Zalotnik, 2024

Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2024

Estimation: 5500-7000 zł

Michał Dąbrowski, Przemijanie, 2024, złoto-czarny obraz z nagą kobietą, lustro

36. Michał Dąbrowski

Title: Przemijanie, 2024

Informations: oil, canvas100x90 cmsygn. l.d.: M.Dąbrowski

Estimation: 2000-2600 zł

Łukasz Sysło, Idylla?, 2023 - złoto, biel, czerń obraz z dwoma postaciami, akt

37. Łukasz Sysło

Title: Idylla?, 2023

Informations: acrylic, cut, canvas3x (80x30) cm – tryptyksygn. l.d.: ŁSysło, opisany na odwrocie: IDYLLA? 10.05.2023 Łukasz Sysło

Estimation: 2000-2600 zł

Cena sprzedaży: PLN 1,300

Bartłomiej Baranowski, Pan troszkę odpocznie, Milordzie, 2023 - złoty dekoracyjny obraz, postać z dziobem

38. Bartłomiej Baranowski

Title: Pan troszkę odpocznie, Milordzie, 2023

Informations: acrylic, canvas50x40 cmsygn. l.g.: Baranowski 69:23, na odwrocie nalepka autorska

Estimation: 1800-2400 PLN

Mariola Świgulska, W splocie złotych piór, 2024 - dekoracyjny obraz, złoto, pawie

39. Mariola Świgulska

Title: W splocie złotych piór, 2024

Informations: acrylic, cut, canvas 80x80 cmsygn. l.d.: Świgulska 2024, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna "W splocie złotych piór" 2024 r.

Estimation: 2400-3000 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Sphere, 2023 - dekoracyjny obraz z kobietą, złoto, portret

40. Anna Sandecka-Ląkocy

Title: Sphere, 2023

Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x70 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Sphere' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy

Estimation: 2600-3000 zł

Eugeniusz Ochonko, Viaje en el tiempo, 2020 - dekoracyjny obraz z postaciami, statek

41. Eugeniusz Ochonko

Title: Viaje en el tiempo, 2020

Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno40x50 cmsygn. p.d.: OCHONKO 2020

Estimation: 3500-5500 zł

Justyna Basta, Alstremeria, 2023 - kobiecy portret, kwiaty

42. Justyna Basta

Title: Alstremeria, 2023

Informations: akryl, cienkopis, płótno 80x60 cmsygn. p.d.: Justyna Basta 2023, opisany na odwrocie: Alstroemeria

Estimation: 1800-2000 PLN

Szczepan Zalewski, Bez wachlarza, 2023 - akt męski, złoto, czerwień

43. Szczepan Zalewski

Title: Bez wachlarza, 2023

Informations: oil, canvas120x40 cmopisany na odwrocie: "BEZ WACHLARZA" SZCZEPAN ZALEWSKI 02.09.2023

Estimation: 1600-1800 PLN

Katarzyna Doroba, Współistnienie, 2023 - brązowo-pomarańczowy obraz z fragmentami ciała

44. Katarzyna Doroba

Title: Współistnienie, 2023

Informations: acrylic, canvas 100x100 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA "WSPÓŁISTNIENIE" AKRYL 100/100 2023

Estimation: 1600-2200 zł

Cena sprzedaży: PLN 1,900

Hanna Pushkarova, Domino, 2024 - pomarańczowo-biały fantazyjny obraz z kobietami

45. Hanna Pushkarova

Title: Domino, 2024

Informations: mixed technique, acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna "Domino" 2024 r. płotno, akryl, technika mieszana, 60x80

Estimation: 1600-1800 PLN

Teresa Kluszczyńska, Kolory jesieni, 2023 - kolorowy obraz z liśćmi na tle nieba

46. Teresa Kluszczyńska

Title: Kolory jesieni, 2023

Informations: acrylic, canvas 60x90 cmopisany na odwrocie: "Kolory jesieni" TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 (90x60) TKluszczyńska

Estimation: PLN 2800-3600

Cena sprzedaży: 3000 PLN

Aleksandra Milczarek, Give it to me, 2024, kolorowy portret eleganckiej kobiety, czerwień, żółty

47. Aleksandra Milczarek

Title: Give it to me, 2024

Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. p.d.: AMilczarek 2024, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MILCZAREK "GIVE IT TO ME" 2024

Estimation: 2400-3200 zł

Andrzej Zujewicz, TVP, 2023 - czerwony obraz z literami i kłódką

48. Andrzej Zujewicz

Title: TVP, 2023

Informations: acrylic, canvas 80x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "TVP" GRUDZIEŃ 2023 akryl

Estimation: 2000-2400 PLN

Bartłomiej Załucki, Lemoniada, 2023 - obraz z dwiema kobietami pijącymi ze słomki

49. Bartłomiej Załucki

Title: Lemoniada, 2023

Informations: acrylic, canvas 100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI LEMONIADA MMXXIII

Estimation: 1600-1800 PLN

Stachura Sebastian, S1, 2024 - bajkowy obraz z misiem w ubraniu

50. Sebastian Stachura

Title: S1, 2024

Informations: oil, canvas 70x50 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "S - I" 2024

Estimation: 1600-1800 PLN

Milena Chmielewska, Trzy życzenia, 2024 - czarno-biały obraz ze złotem, kobieta w koronie

51. Milena Chmielewska

Title: Trzy życzenia, 2024

Informations: olej, akryl, złoto mineralne, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M.Chmielewska, opisany na odwrocie: Trzy życzenia MChmielewska 2024

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: PLN 1,400

Jan Pływacz, Kalejdoskop muzyczny, 2023 - kolorowy obraz, gitara, kieliszek, kubizm

52. Jan Float

Title: Kalejdoskop muzyczny, 2023

Informations: acrylic, canvas 80x60 cmsygn. p.d.: PływaczJ, opisany na odwrocie: "Kalejdoskop muzyczny" Pływacz Jan 2023

Estimation: PLN 1600-2000

Yulia Halyshyn, Solicitude, 2023 - szklana rzeźba, czarno-biała, twarze

53. Yuliya Halyshyn

Title: Solicitude, 2023

Informations: szkło30x34x4 cm

Estimation: 1800-2000 PLN

Julia Dunko, Dealir ivory, 2023 - jasny obraz, abstrakcja, złote linie

54. Julia Dunko

Title: Dealir ivory, 2023

Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: Daelir ivory 2023 80x100 akryl, złoto pł., płótno Julia Dunko DJ

Estimation: 1800-2200 PLN

Jakub Szymański, Pegazy 52, 2024 - kolorowy obraz, pegazy i drzewa na jasny tle

55. Jakub Szymanski

Title: Pegazy 52, 2024

Informations: acrylic, canvas 90x90 cmsygn. na licu: K.2024, opisany na odwrocie: J.Szymański PEGAZY 52, 2024

Estimation: PLN 2800-3600

Cena sprzedaży: 3400 PLN

Filip Łoziński, Kompozycja, 2021 - jasna abstrakcja, błekit, zółty, biel

56. Filip Łoziński

Title: Composition, 2021

Informations: oil, acrylic, canvas 80x100 cmsygn. p.d.: F.Łoziński 2021

Estimation: PLN 3500-5000

Cena sprzedaży: PLN 1,300

Iwona Kobryń, Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2024 - obraz błękitno-żółty z kobiecymi postaciami w ruchu

57. Iwona Kobryn

Title: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2024

Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki Iwona Kobryń 2024

Estimation: PLN 5,000-6,000

Cena sprzedaży: PLN 6000

Ilona Woźniak, Wiadomość zapisana w chmurze, 2024 - jasny obraz, plaża, może, pejzaż

58. Ilona Woźniak

Title: Wiadomość zapisana w chmurze, 2024

Informations: oil, canvas 60x100 cmdescribed on the back: IW

Estimation: 1600-1800 PLN

Dawid Orłowski, Alibi, 2023 - jasny obraz z czerwonym samochodem

59. Dawid Orłowski

Title: Alibi, 2023

Informations: acrylic, canvas 60x90 cmsygn. l.d.: Orłowski D, opisany na odwrocie: "Alibi" Orłowski Dawid, 2023 r.

Estimation: PLN 1600-2000

Oleh Lavrii, Embankment of the Seine River in Paris, 2023 - jasny obraz, widok Paryża, rzeka, impresjonizm

60. Oleh Lavrii

Title: Embankment of the Seine River in Paris, 2023

Informations: acrylic, canvas60x100 cm opisany na odwrocie: Oleh Lavrii "Embankment of the Seine River in Paris" acrylic on canvas 100x60 cm 2023

Estimation: 1800-2200 PLN

Andrzej Wirpszo, Widok na Orłowo, 2024 - szaro-pomarańczowy pejzaż, morze

61. Andrzej Wirpszo

Title: Widok na Orłowo, 2024

Informations: acrylic, canvas 80x100 cmsygn. p.d.: WIRP'24, opisany na odwrocie: "WIDOK NA ORŁOWO" AKRYL - PŁÓTNO, ROK 2024, 80x100 cm ANDRZEJ WIRPSZO

Estimation: 1800-2200 PLN

Zofia Zapolska, Zamierające Słońce. Podświadomość, 2024 - pejzaż z górami i słońcem, zieleń, błękit, bordowy

62. Zofia Zapolska

Title: Zamierające Słońce. Podświadomość, 2024

Informations: acrylic, canvas80x120 cm

Estimation: 1800-2200 PLN

Katarzyna Machejek, Impresja, 2023 - kolorowy obraz, pejzaż z drzewami i polem

63. Katarzyna Machejek

Title: Impresja, 2023

Informations: oil, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: KM'23, opisany na odwrocie: Impresja Katarzyna Machejek 2023 olej na płótnie

Estimation: 1800-2200 PLN

Cena sprzedaży: PLN 1,400

Gabriela Paluch, Słoneczna Malaga, 2024 - obraz kolorowy widok miejski, Hiszpania

64. Gabriela Paluch

Title: Słoneczna Malaga, 2024

Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP

Estimation: 2400-2800 PLN

Marcin Kędzierski, Dziewczyna z automobilem, 2024 - realistyczny obraz, scena miejska, kobieta i samochód

65. Marcin Kędzierski

Title: Dziewczyna z automobilem, 2024

Informations: acrylic, canvas 60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI DZIEWCZYNA Z AUTOMOBILEM 2024

Estimation: 2200-2600 PLN

Magdalena Rochoń, Zagrożona miłość, 2024 - obraz z przytulającą się parą, surrealizm

66. Magdalena Rochoń

Title: Zagrożona miłość, 2024

Informations: oil, canvas70x80 cmsygn. p.d.: Roma 2024 r., opisany na odwrocie: "Zagrożona miłość" – obraz olejny autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2024 r.

Estimation: 2000-2400 PLN

Paweł Kosior, Zgiełk, 2023 - obraz z kobietą w mieście, architektura

67. Paweł Kosior

Title: Zgiełk, 2023

Informations: oil, canvas 80x70 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: GLASGOW 08.2023

Estimation: 1600-1800 PLN

Anna Pikos, Splątane życia, 2024 - kolorowa abstrakcja, kształty na czarnym tle

68. Anna Pikos

Title: Splątane życia, 2024

Informations: technika mieszana, płyta 60x39,5 cm, w oprawie 63x43 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2024

Estimation: 1800-2000 PLN

Janusz Hućko, H-41-23, 2023 - ciemny surrealistyczny obraz

69. Janusz Hućko

Title: H-41-23, 2023

Informations: oil, canvas90x70 cmsygn. l.d.: J.Hućko., opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.

Estimation: 2400-3000 zł

Cena sprzedaży: PLN 4,000