84 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 27 lutego 2024 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 19 lutego 2024 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 27 lutego 2024 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 19 lutego 2024 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Jadwiga Wolska
Title: GEO 111, 2024
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: JW 2024
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: 2200 PLN
2. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Monolit z cyklu Intymność światła, 2022
Informations: acrylic, canvas102x76 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Monolith" cykl: "Intymność światła" 2022
Estimation: 2200-2600 PLN
3. Agata Wereszczyńska
Title: Pani Z., 2023
Informations: mixed technique, canvas70x50 cmsygn. p.d.: AW'23, opisany na odwrocie: "PANI Z." AGATA WERESZCZYŃSKA technika mieszana 50x70 cm 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
4. Iza Jaśniewska
Title: Walk, 2023
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska - tytuł - SPACER - 2023 r. - akryl
Estimation: 1600-1800 PLN
5. Dominika Ruta
Title: Widzę Cię, 2024
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Dominika Ruta 2022/24, opisany na odwrocie: Ruta Dominika 2022-24 "Spojrzenia wewnętrzne" II
Estimation: 2200-3200 zł
6. Iwona Szmist
Title: Wodospady gwiazd, 2023
Informations: oil, canvas60x70 cmsygn. p.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: "Wodospady gwiazd" Farby olejne, 2023 r. I.G.Szmist
Estimation: 1800-2200 PLN
7. Katarzyna Lembryk
Title: Zde-generowany pejzaż z wiatrakami, 2023
Informations: acrylic, canvas 30x24 cm, w oprawie 45x37 cmsygn. p.d. K. Lembryk, opisany na odwrocie: Katarzyna Lembryk, "Zde-generowany pejzaż z wiatrakami" akryl na płótnie, werniks akrylowy, 2023 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
8. Tomasz Jaxa Kwiatkowski
Title: Noex, 2019
Informations: oil, canvas100x100 cmsygn. l.d.: T.Kwiatkowski.19
Estimation: 3200-3600 PLN
9. Marcin Lenczowski
Title: Części zamienne II, 2024
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M Lenczowski Lenczys 2024 CZĘŚCI ZAMIENNE II
Estimation: 1800-2400 PLN
10. Michał Rejner
Title: MR98-S1, 2023
Informations: acrylic, canvas130x90 cmsygn. p.d.: M.Rejner
Estimation: 4600-5500 zł
11. Joanna Rudek
Title: Hesparyda, 2024
Informations: oil, acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: JRudek Hesparyda
Estimation: 2400-3200 zł
12. Małgorzata Karczmarzyk
Title: Kropla, 2024
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: ArPeNa, opisany na odwrocie: "Kropla: 2024 M. Karczmarzyk, ArPeNa
Estimation: 1800-2200 PLN
13. Anzhela Tistyk
Title: Czarownica, 2023
Informations: oil, canvas120x80 cmopisany na odwrocie: A. Tistyk. olej na płótnie lnianym 2023
Estimation: PLN 1600-2000
14. Kamila Suchecka
Title: Z wizytą u Prady, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x60 cmsygn. l.d.: Kamila S., opisany na odwrocie: "Z wizytą u Prady" Kamila Suchecka 2023 R.
Estimation: 1800-2200
15. Dorota Potter
Title: Kąpiel o zmierzchu, olej, płótno
Informations: 80x60 cm sygn. p.d.: D.Potter 2022, opisany na odwrocie: Dorota Potter 2022 Kąpiel o zmierzchu
Estimation: 1800-2000 PLN
16. Ewa Krzywińska
Title: A little bit of me, 2024
Informations: oil, canvas110x100 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: A LITTLE BIT OF ME EWA KRZYWIŃSKA 2024
Estimation: 4800-6500 zł
Cena sprzedaży: PLN 4,800
17. Ewa Osińska-Rozpędek
Title: Swobodna geometria, 2023
Informations: acrylic, canvas50x60 cmsygn. l.d.: E. OSIŃSKA, opisany na odwrocie: EWA OSIŃSKA "SWOBODNA GEOMETRIA" 50x60 akryl 2023
Estimation: 1800-2000 PLN
18. Joanna Mrozowska
Title: Znikające domy, 2023
Informations: acrylic, canvas 92x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZNIKAJĄCE DOMY" tech. akryl, płótno wym 92x120 cm 2023
Estimation: 2000-2600 zł
19. Joanna Bojar-Antoniuk
Title: Firmamentum Cel z cyklu Color Fan, 2023
Informations: acrylic, canvas 70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2023, opisany na odwrocie: Jo.Antoniuk "FIRMAMENTUM.CEL" 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
20. Olga Borawska
Title: Jędzyczek, 2024
Informations: olej, pastel, akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: JĘDZYK 2024 O!BORAWSKA
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: 1800 PLN
21. Justyna Leszkowicz
Title: Bang, 2022
Informations: olej, pastel, płótno130x150 cmsygn. p.d.: JL
Estimation: 2000-2600 zł
22. Sofia Wróblewska
Title: Wieczność, 2024
Informations: acrylic, canvas 80x90 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1600-2000
23. Katarzyna Kudełka
Title: Wielki świat, 2023
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. l.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katrzyna Kudełka, "Wielki świat", 60x80 cm, akryl, 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 2200 PLN
24. Krzysztof Logiński
Title: Warm Melancholy, 2024
Informations: acrylic, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: Logiński '24, opisany na odwrocie: Krzysztof Logiński 2024 "Warm Melancholy"
Estimation: 1800-2400 PLN
25. Olga Stanisławska
Title: Naszyjnik Infantki, 2023
Informations: oil, canvas 70x60 cmopisany na odwrocie: OLGA STANISŁAWSKA "NASZYJNIK INFANTKI" 60x70, OL/PŁ, 2023
Estimation: 1600-1800 PLN
26. Maciej Kempiński
Title: Suszki, 2024
Informations: acrylic, canvas 60x60 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Suszki" M. Kempiński MMXXIV
Estimation: 1800-2200 PLN
27. Marta Zygmunt
Title: Prawie idealna, 2023
Informations: oil, canvas 100x80 cmsygn. p.d.: MZygmunt, opisany na odwrocie: AUTOR: MARTA ZYGMUNT | TYTUŁ: PRAWIE IDEALNA | TECH: OLEJ | ROK: 2023 | SYGNATURA: PRAWY DOLNY RÓG
Estimation: 1800-2000 PLN
28. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w granacie i czerwieni nr 148, 2024
Informations: acrylic, canvas 60x60 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA W GRANACIE I CZERWIENI NR 148"
Estimation: PLN 2800-3600
30. Anna Kunka-Kawełczyk
Title: Czarnogóra 2, 2011
Informations: oil, canvas40x80 cmopisany na odwrocie: Anna Kunka
Estimation: 1600- 2000 zł
31. Izabela Szarek
Title: Tiger love, 2024
Informations: oil, canvas 100x90 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino 2024 "Tiger Love"
Estimation: 1800-2200 PLN
32. Grzegorz Ziółkowski
Title: Światła 2, 2022
Informations: oil, canvas60x80 cmsygn. l.d.: G. ZIÓŁKOWSKI 2022
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 1800 PLN
33. Katarzyna Zielska
Title: Hope, 2023
Informations: oil, canvas80x80 cm opisany na odwrocie: Kasia Zielska-Musiał "Hope" 80x80 cm olej na płótnie 2023
Estimation: 3800-5000 zł
34. Krystyna Jaszke
Title: Without title, 2024
Informations: oil, canvas 80x100 cmsygn. p.d.: K.Jaszke
Estimation: PLN 1600-2000
35. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Zalotnik, 2024
Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2024
Estimation: 5500-7000 zł
36. Michał Dąbrowski
Title: Przemijanie, 2024
Informations: oil, canvas100x90 cmsygn. l.d.: M.Dąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
37. Łukasz Sysło
Title: Idylla?, 2023
Informations: acrylic, cut, canvas3x (80x30) cm – tryptyksygn. l.d.: ŁSysło, opisany na odwrocie: IDYLLA? 10.05.2023 Łukasz Sysło
Estimation: 2000-2600 zł
Cena sprzedaży: PLN 1,300
38. Bartłomiej Baranowski
Title: Pan troszkę odpocznie, Milordzie, 2023
Informations: acrylic, canvas50x40 cmsygn. l.g.: Baranowski 69:23, na odwrocie nalepka autorska
Estimation: 1800-2400 PLN
39. Mariola Świgulska
Title: W splocie złotych piór, 2024
Informations: acrylic, cut, canvas 80x80 cmsygn. l.d.: Świgulska 2024, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna "W splocie złotych piór" 2024 r.
Estimation: 2400-3000 zł
40. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Sphere, 2023
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno80x70 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'23, opisany na odwrocie: 'Sphere' 2023 Anna Sandecka-Ląkocy
Estimation: 2600-3000 zł
41. Eugeniusz Ochonko
Title: Viaje en el tiempo, 2020
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno40x50 cmsygn. p.d.: OCHONKO 2020
Estimation: 3500-5500 zł
42. Justyna Basta
Title: Alstremeria, 2023
Informations: akryl, cienkopis, płótno 80x60 cmsygn. p.d.: Justyna Basta 2023, opisany na odwrocie: Alstroemeria
Estimation: 1800-2000 PLN
43. Szczepan Zalewski
Title: Bez wachlarza, 2023
Informations: oil, canvas120x40 cmopisany na odwrocie: "BEZ WACHLARZA" SZCZEPAN ZALEWSKI 02.09.2023
Estimation: 1600-1800 PLN
44. Katarzyna Doroba
Title: Współistnienie, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x100 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA "WSPÓŁISTNIENIE" AKRYL 100/100 2023
Estimation: 1600-2200 zł
Cena sprzedaży: PLN 1,900
45. Hanna Pushkarova
Title: Domino, 2024
Informations: mixed technique, acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna "Domino" 2024 r. płotno, akryl, technika mieszana, 60x80
Estimation: 1600-1800 PLN
46. Teresa Kluszczyńska
Title: Kolory jesieni, 2023
Informations: acrylic, canvas 60x90 cmopisany na odwrocie: "Kolory jesieni" TERESA KLUSZCZYŃSKA 2023 (90x60) TKluszczyńska
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 3000 PLN
47. Aleksandra Milczarek
Title: Give it to me, 2024
Informations: oil, canvas70x60 cmsygn. p.d.: AMilczarek 2024, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MILCZAREK "GIVE IT TO ME" 2024
Estimation: 2400-3200 zł
48. Andrzej Zujewicz
Title: TVP, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "TVP" GRUDZIEŃ 2023 akryl
Estimation: 2000-2400 PLN
49. Bartłomiej Załucki
Title: Lemoniada, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x70 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI LEMONIADA MMXXIII
Estimation: 1600-1800 PLN
50. Sebastian Stachura
Title: S1, 2024
Informations: oil, canvas 70x50 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "S - I" 2024
Estimation: 1600-1800 PLN
51. Milena Chmielewska
Title: Trzy życzenia, 2024
Informations: olej, akryl, złoto mineralne, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M.Chmielewska, opisany na odwrocie: Trzy życzenia MChmielewska 2024
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
52. Jan Float
Title: Kalejdoskop muzyczny, 2023
Informations: acrylic, canvas 80x60 cmsygn. p.d.: PływaczJ, opisany na odwrocie: "Kalejdoskop muzyczny" Pływacz Jan 2023
Estimation: PLN 1600-2000
53. Yuliya Halyshyn
Title: Solicitude, 2023
Informations: szkło30x34x4 cm
Estimation: 1800-2000 PLN
54. Julia Dunko
Title: Dealir ivory, 2023
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno 100x80 cmopisany na odwrocie: Daelir ivory 2023 80x100 akryl, złoto pł., płótno Julia Dunko DJ
Estimation: 1800-2200 PLN
55. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 52, 2024
Informations: acrylic, canvas 90x90 cmsygn. na licu: K.2024, opisany na odwrocie: J.Szymański PEGAZY 52, 2024
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 3400 PLN
56. Filip Łoziński
Title: Composition, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas 80x100 cmsygn. p.d.: F.Łoziński 2021
Estimation: PLN 3500-5000
Cena sprzedaży: PLN 1,300
57. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2024
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki Iwona Kobryń 2024
Estimation: PLN 5,000-6,000
Cena sprzedaży: PLN 6000
58. Ilona Woźniak
Title: Wiadomość zapisana w chmurze, 2024
Informations: oil, canvas 60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1600-1800 PLN
59. Dawid Orłowski
Title: Alibi, 2023
Informations: acrylic, canvas 60x90 cmsygn. l.d.: Orłowski D, opisany na odwrocie: "Alibi" Orłowski Dawid, 2023 r.
Estimation: PLN 1600-2000
60. Oleh Lavrii
Title: Embankment of the Seine River in Paris, 2023
Informations: acrylic, canvas60x100 cm opisany na odwrocie: Oleh Lavrii "Embankment of the Seine River in Paris" acrylic on canvas 100x60 cm 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
61. Andrzej Wirpszo
Title: Widok na Orłowo, 2024
Informations: acrylic, canvas 80x100 cmsygn. p.d.: WIRP'24, opisany na odwrocie: "WIDOK NA ORŁOWO" AKRYL - PŁÓTNO, ROK 2024, 80x100 cm ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: 1800-2200 PLN
62. Zofia Zapolska
Title: Zamierające Słońce. Podświadomość, 2024
Informations: acrylic, canvas80x120 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
63. Katarzyna Machejek
Title: Impresja, 2023
Informations: oil, canvas 80x80 cmsygn. p.d.: KM'23, opisany na odwrocie: Impresja Katarzyna Machejek 2023 olej na płótnie
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
64. Gabriela Paluch
Title: Słoneczna Malaga, 2024
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 2400-2800 PLN
65. Marcin Kędzierski
Title: Dziewczyna z automobilem, 2024
Informations: acrylic, canvas 60x80 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI DZIEWCZYNA Z AUTOMOBILEM 2024
Estimation: 2200-2600 PLN
66. Magdalena Rochoń
Title: Zagrożona miłość, 2024
Informations: oil, canvas70x80 cmsygn. p.d.: Roma 2024 r., opisany na odwrocie: "Zagrożona miłość" – obraz olejny autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2024 r.
Estimation: 2000-2400 PLN
67. Paweł Kosior
Title: Zgiełk, 2023
Informations: oil, canvas 80x70 cmsygn. p.d.: Kosior P., opisany na odwrocie: GLASGOW 08.2023
Estimation: 1600-1800 PLN
68. Anna Pikos
Title: Splątane życia, 2024
Informations: technika mieszana, płyta 60x39,5 cm, w oprawie 63x43 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2024
Estimation: 1800-2000 PLN
69. Janusz Hućko
Title: H-41-23, 2023
Informations: oil, canvas90x70 cmsygn. l.d.: J.Hućko., opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.
Estimation: 2400-3000 zł
Cena sprzedaży: PLN 4,000