85 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby
Auction: 26 marca 2024 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 19 marca 2024 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 marca 2024 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 19 marca 2024 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Barbara Czerwińska
Title: Miasto XXX, 2023
Informations: acrylic, canvas60x81 cmsygn. p.d.: B.CZERWIŃSKA, opisany na odwrocie: BARBARA CZERWIŃSKA akryl
Estimation: PLN 1600-2000
2. Aleksandra Milczarek
Title: Romeo!, 2024
Informations: oil, canvasWed 50 cmsygn. AMilczarek 2024, opisany na odwrocie: ALEKDANDRA MILCZAREK "ROMEO!" 2024
Estimation: 2200-2800 PLN
3. Katarzyna Lembryk
Title: Pejzaże z wiatrakami w nielogicznym zniekształceniu, 2024
Informations: acrylic, canvas 40x80 cmsygn. p.d.: K.Lembryk, opisany na odwrocie: KATARZYNA LEMBRYK "PEJZAŻE Z WIATRAKAMI W NIELOGICZNYM ZNIEKSZTAŁCENIU" AKRYL NA PŁÓTNIE WERNIKS DAMAROWY 2024 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
4. Katarzyna Zielska
Title: Droga, do której często wracam w myślach, 2023
Informations: oil, canvas 40x60 cmopisany na odwrocie: Kasia Zielska-Musiał "Droga, do której często wracam w myślach" Tajlandia 40x60 cm 2023 olej na płótnie
Estimation: 1800-2200 PLN
5. Katarzyna Machejek
Title: Hey! Tatra!, 2024
Informations: oil, canvas 70x50 cmsygn. l.d.: KM'24, opisany na odwrocie: Katarzyna Machejek Hey! Tatra! 2024
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,300
6. Marcin Kędzierski
Title: Wieczór na Woli. Panorama, 2024
Informations: acrylic, canvas 65x110 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI WIECZÓR NA WOLI. PANORAMA 2024
Estimation: 2200-2600 PLN
7. Ewa Krzywińska
Title: Better together, 2024
Informations: oil, canvas 80x100 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: BETTER TOGETHER EWA KRZYWIŃSKA 2024
Estimation: 4800-6500 zł
8. Jan Float
Title: Samotna gitara, 2022
Informations: acrylic, collage, canvas 80x60 cmsygn. p.d.: PływaczJ 22, opisany na odwrocie: "Samotna gitara" Pływacz Jan 2022 akryl
Estimation: PLN 1600-2000
9. Oleh Lavrii
Title: Devotion, 2023
Informations: acrylic, canvas73x100 cmopisany na odwrocie: Oleh Lavrii "Devotion" acrylic on canvas 2023 "Poświęcenie" akryl na płótnie 2023
Estimation: 1800-2000 PLN
10. Jadwiga Wolska
Title: Geo 113, 2024
Informations: acrylic, canvas 80x60 cmsygn. p.d.: JW 2024
Estimation: 2400-3000 zł
Cena sprzedaży: PLN 2,800
11. Anna Pikos
Title: Wnikliwe rozmowy, 2024
Informations: mixed technique, canvas70x50 cmsygn. l.d.: ANNA PIKOS 2024
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,900
12. Janusz Hućko
Title: H-42-23, 2023
Informations: oil, canvas 100x80 cmsygn. l.d.: J.Hućko., opisany na odwrocie: J. Hućko. 2023 r.
Estimation: 2800-4600 zł
13. Iwona Szmist
Title: Portal, 2024
Informations: oil, canvas 90x70 cmsygn. l.d.: I.G.Szmist, opisany na odwrocie: "Portal" f.olejne 2024 I.G.Szmist
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,300
14. Iwona Gabryś
Title: Kompozycja w zieleni i bieli nr 151, 2024
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ KOMPOZYCJA W ZIELENI I BIELI NR 151
Estimation: PLN 2800-3600
15. Sofia Wróblewska
Title: Blask przeszłości, 2024
Informations: oil, canvas 90x120 cmsygn. p.d.: S.Wróblewska
Estimation: PLN 1600-2000
16. Marcin Lenczowski
Title: Turkusowy nr 20, 2022
Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: 2022 MLenczowski Lenczys TURKUSOWY #20
Estimation: 1800-2400 PLN
17. Marta Zygmunt
Title: Łza Arlekina, 2024
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Zygmunt, opisany na odwrocie: AUTOR: MARTA ZYGMUNT TYTUŁ: ŁZA ARLEKINA (ARLEKIN I CYRKOWCY) TECH: OLEJ WYM: 50/70 CM ROK: 2024 SYGN: PRAWY DOL. RÓG
Estimation: 1800-2000 PLN
18. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Pomiędzy z cyklu Jurajskie światło, 2023
Informations: acrylic, canvas76x102 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Pomiędzy" cykl "Jurajskie światło" 2023
Estimation: 2200-2600 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
19. Jolanta Ziółkowska
Title: On a wave, 2024
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: ZJola2024, podpisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska
Estimation: PLN 1600-2000
20. Damian Lisiewski
Title: Pawie, 2024
Informations: acrylic, canvas 100x100 cmopisany na odwrocie: Pawie Damian Lisiewski 2024 oraz pieczęcie artysty
Estimation: 1600-2200 zł
21. Dorota Potter
Title: Łąka w cieniu, 2022
Informations: oil, canvas 60x60 cmsygn. p.d.: D.Potter, opisany na odwrocie: Dorota Potter 2022 Łąka w cieniu
Estimation: 1800-2000 PLN
22. Maciej Kempiński
Title: Rybion, 2024
Informations: acrylic, canvas 80x30 cmsygn. na licu: Kempiński, opisany na odwrocie: "Rybion" M. Kempiński MMXXIV
Estimation: 1800-2000 PLN
23. Magdalena Rochoń
Title: Księżycowe odpływy, 2024
Informations: akryl, złoto, płótno 90x80 cmsygn. l.d.: Roma 2024 r., opisany na odwrocie: "Księżycowe odpływy" - obraz akrylowy (+ technika własna) autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2024 r.
Estimation: 1800-2200 PLN
24. Izabela Szarek
Title: The Blue book store, 2024
Informations: oil, canvas 90x100 cmopisany na odwrocie: Izabela Szarek Fellino 2024 "The Blue book store"
Estimation: 1800-2200 PLN
25. Roman Maisei
Title: Leżąca na łące, 2021
Informations: oil, canvas60x167 cmsygn. p.d.: RM, opisany na odwrocie: Roman Maisei, Leżąca na łące, 2021, 60x167, akryl + olej na płótnie
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2200 PLN
26. Bartłomiej Załucki
Title: Plener, 2024
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI PLENER MMXXIV
Estimation: 1600-1800 PLN
27. Grzegorz Ziółkowski
Title: Mały kataryniarz, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: G. ZIÓŁKOWSKI 2021
Estimation: 1800-2400 PLN
28. Dawid Masionek
Title: Świecąca w mroku (Katedra Kanterberyjska), 2024
Informations: oil, canvas90x73 cmsygn. p.d.: Dawid Masionek 2024, opisany na odwrocie: "ŚWIECĄCA W MROKU (KATEDRA KANTERBERYJSKA)" Dawid Masionek 2024
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1700 PLN
29. Bartłomiej Baranowski
Title: Co za przebranie, Milordzie, 2023
Informations: acrylic, canvas 50x50 cmsygn. l.g.: Baranowski 70:23, na odwrocie nalepka autorska
Estimation: 1800-2400 PLN
30. Mariola Świgulska
Title: Gotowi na miłość, 2024
Informations: acrylic, cut, canvas 90x90 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2024 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Seenna miłego zycia :)
Estimation: 2400-3000 zł
Cena sprzedaży: 2500 PLN
31. Artem Tuliuk
Title: Eteryczność dotyku, 2023
Informations: olej, szlagmetal, płótno100x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk
Estimation: 1800-2200 PLN
32. Joanna Bojar-Antoniuk
Title: Adela z cyklu Art DeKot z serii Piksoty, 2023
Informations: acrylic, canvas 70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2023, opisany na odwrocie: Jo.Antoniuk "ADELA" 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
33. Iza Jaśniewska
Title: Miedziany wieczór, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x50 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska t: Miedziany wieczór. 2023 r akryl
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
34. Kamila Suchecka
Title: Ukryta pamięć, 2023
Informations: acrylic, oil, canvas 100x70 cmopisany na odwrocie: "UKRYTA PAMIĘĆ" 2023 R. Kamila Suchecka
Estimation: 1800-2200 PLN
35. Agnieszka Łakoma
Title: Metropolis – Orient Express IV, 2024
Informations: oil, canvas 60x60 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Łakoma "Metropolis - Orient Express IV" 2024 r.
Estimation: 5500-6500 zł
Cena sprzedaży: 2200 PLN
36. Michał Dąbrowski
Title: Bezsilność 2, 2023
Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: M.Dąbrowski
Estimation: 2000-2600 zł
37. Michał Rejner
Title: Kobieta ze sklepu z ubraniami, 2023
Informations: oil, canvas120x90 cm
Estimation: 4600-5500 zł
38. Małgorzata Bundzewicz
Title: Wokół Vermeera, 2023
Informations: oil, canvas60x40 cmsygn. p.d.: mb2023, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ WOKÓŁ VERMEERA OLEJ/PŁÓTNO 2023 r. 60x40
Estimation: PLN 1600-2000
39. Joanna Mrozowska
Title: Wiata przy lesie, 2024
Informations: acrylic, canvas 130x92 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "Wiata przy lesie" tech. akryl, płótno 130x92 cm 2024
Estimation: 2000-2600 zł
40. Hanna Kur
Title: Wypalanie traw, 2024
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. l.g.: HANNA KUR 2024
Estimation: 1600-1800 PLN
41. Olaf Bryczkowski
Title: Strefa komfortu, 2022
Informations: acrylic, canvas70x50 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
42. Andrzej Zujewicz
Title: 5 tysięcy hełmów, 2024
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ '2024 "PIĘĆ TYSIĘCY HEŁMÓW"
Estimation: 1800-2200 PLN
43. Szczepan Zalewski
Title: Idol, 2024
Informations: oil, canvas120x60 cmopisany na odwrocie: "IDOL" / "UBRANE KŁAMSTWO" SZCZEPAN ZALEWSKI
Estimation: PLN 1600-2000
44. Joanna Rudek
Title: Metallico III, 2023
Informations: oil, acrylic, canvas 80x60 cmopisany na odwrocie: Metallico JR'23
Estimation: 2400-3200 zł
45. Monika Noga
Title: Inquietiude, 2023
Informations: oil, canvas 100x70 cmopisany na odwrocie: Monika Noga Inquietiude
Estimation: 1800-2400 PLN
46. Yuliya Halyshyn
Title: Beyond reality, 2024
Informations: szkło48x38 cm
Estimation: 1800-2000 PLN
47. Julia Dunko
Title: Ometix II, 2024
Informations: akryl, złoto płatkowe, płótno 119x78,5 cmopisany na odwrocie: Ometix II 2024 akyl, złoto pł, płótno 119x79 Julia Dunko
Estimation: 1800-2200 PLN
48. Natalia Kozarzewska
Title: Basic. Pink, 2024
Informations: acrylic, pastel, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: BASIC.PINK 90x90 AKRYL/PASTEL 24' Kozarzewska
Estimation: PLN 1600-2000
49. Anna Jarzymowska
Title: Bądźcie wdzięczni, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas130x110 cm opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska 2022 r. "Bądźcie wdzięczni"
Estimation: 4600-7000 zł
50. Piotr Pachecki
Title: Turysta w hotelowym patio, 2024
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: PACHECKI 2023
Estimation: 1800-2200 PLN
51. Olga Borawska
Title: When the sky was Ametyst, 2024
Informations: oil, acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: BORAWSKA OLGA 2018-2020 "WHEN THE SKY WAS... AMETYST" O!BORAWSKA
Estimation: 2000-2600 zł
52. Vanessa Świgulska
Title: Tam gdzie kończy się czas, 2024
Informations: olej, akryl, rdza, płótno80x80 cmsygn. l.d. Eslain, opisany na odwrocie: "TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ CZAS" 2024 R.
Estimation: 3200-4800 zł
Cena sprzedaży: 8000 zł
53. Gabriela Paluch
Title: Widok na morze, 2024
Informations: oil, canvas100x80 cmref. pd: GP
Estimation: 2400-2800 PLN
54. Ilona Woźniak
Title: Podróż wycieczkowcem, 2024
Informations: oil, canvas60x100 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1600-2000
55. Dawid Orłowski
Title: Wakacje All Inclusive, 2024
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Wakacje All Inclusive" Orłowski Dawid 2024
Estimation: PLN 1600-2000
56. Andrzej Wirpszo
Title: Wyspa tajemnic, 2024
Informations: acrylic, canvas80x100 cm sygn. l.d.: WIRP'24, opisany na odwrocie: "WYSPA TAJEMNIC" AKRYL-PŁÓTNO, WYM 80x100 A. WIRPSZO, ROK 2024
Estimation: 1600-1800 PLN
57. Katarzyna Kudełka
Title: Ogrodnik, 2023
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, Ogrodnik, 50x70 cm, akryl, 2023
Estimation: 2000-2600 zł
58. Teresa Kluszczyńska
Title: W innej rzeczywistości, 2024
Informations: acrylic, canvas70x100 cm
Estimation: 3000-3800 zł
Cena sprzedaży: 3800 zł
59. Sebastian Stachura
Title: Albus, 2023
Informations: acrylic, canvas 100x100 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN "ALBUS" 2023
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,300
60. Hanna Pushkarova
Title: Transformacja, 2024
Informations: acrylic, mixed technique, canvas2x (70x50) cmsygn. p.d.: PUSHKAROVA, opisany na odwrocie
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: PLN 1,300
61. Julia Reiter
Title: Jazz, Jazz, Jazz, 2024
Informations: oil, canvas Wed 90 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 2200-3600 zł
Cena sprzedaży: 2400 PLN
62. Katarzyna Doroba
Title: Trzy panny, 2023
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn.: KDOROBA2023, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA TRZY PANNY AKRYL 100/80 2023 PAŹDZIERNIK
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,300