16 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 27 czerwca 2018 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: Od 22 czerwca 2018 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 23-24 czerwca 2018 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem 16 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się u nas już 27 czerwca 2018 r. o godz. 19:30. Zlecenia można już składać poprzez przyciski znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także mailowo: galeria@galeriaxanadu.pl i telefonicznie: 503012889. Polecamy również licytację online na platformie Onebid.pl.

Od 22 czerwca 2018 r. zapraszamy do naszej siedziby na wystawę przedaukcyjną. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w weekend 23-24 czerwca 2018 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

→ Katalog aukcyjny w PDF

1.anna_osiecka

1. Animationis

Autor: Anna Osiecka (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Osiecka "Animationis" 2017 R.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

2.filip_lozinski

2. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

3.kamil_klamczynski

3. Northern lights III

Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K. KLAMCZYŃSKI '18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

4.marcin_ziolkowski

4. Akt 93

Technika: olej, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5.lukasz_breitenbach

5. Kaktus z fikusem na tle firany

Autor: Łukasz Breitenbach (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: ŁUKASZ BREITENBACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

6.magdalena_zarzycka

6. Po kąpieli

Technika: akryl, płótno

Format: 40x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA ZARZYCKA, PO KĄPIELI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

7.malgorzata_rukszan

7. Pogoda w paski – Zebranie

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Rukszan V.2018, opisany na odwrocie: M.RUKSZAN 'PP-ZEBRANIE' AKRYL + WERNIKS BŁYSZCZĄCY 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

8.magdalena_szczerbakowicz

8. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.luiza_los-plawszewska

9. Siedząca

Technika: akryl, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: SIEDZĄCA LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

10.dariusz_franciszek_rozyc

Autor: Dariusz Franciszek Różyc (ur. 1978 r.)

Format: 73x58 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. na licu: RÓŻYC 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

11.beata_palach

11. Układanka. Burza

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: B.Pałach 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

12.artur_marciniszyn

12. Typo Freestyle 01

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOCUR1, 2018, TYPO FREESTYLE 01

13.eliza_kleczewska

13. Always follow your heart

Autor: Eliza Kleczewska

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Kleczewska 0'18, opisany na odwrocie: "Always follow your heart" akryl E. Kleczewska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

14.aneta_sliwa

14. Alaska 1964

Technika: ceramika szkliwiona, gablota szklana

Format: 34x34 cm kompozycja, 52,5x52,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2018 r. "ALASKA 1964"

Cena wywoławcza: 500,00 zł

15.bartek_pszon

15. Samolot

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon 2018 „Samolot” 70x50 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.cezary_bednarczyk

16. Bez tytułu 5

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bednarczyk bez tytułu 5. 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

17.jolanta_kitowska

17. Pareo

Autor: Jolanta Kitowska

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Jola K., opisany na odwrocie: Jola Kitowska 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

18.jacek_cyganek

18. Jedna noc z królem

Technika: tempera, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

19.magdalena_rytel-skorek

19. Co zostało z cyrku

Autor: Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20.marcin_lenczowski

20. Żółty #6

Technika: akryl, płótno

Format: 80x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: ŻÓŁTY #6 Lenczys 2018 MARCIN LENCZOWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

21.mariola_swigulska

21. Monet on my mind

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

22.piotr_pachecki

22. Łódki na Odrze

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

23.hanna_zwierzchowska

23. Bez głowy – ranek

Autor: Hanna Zwierzchowska (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Bez głowy - ranek", 2017, Hanna Zwierzchowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

24.ewa_kozera

24. Trawy 6

Autor: Ewa Kozera (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: „TRAWY 6” 2017 EWA KOZERA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

25.jakub_niewdana

25. Krowa Ankole-Watissi z serii Safari

Autor: Jakub Niewdana (ur. 1989 r.)

Technika: ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie

Format: 36x29x22 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: JN

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

26.agata_rudzikiewicz

26. Akwarium

Rok powstania: 2011/2018

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 100x100 cm AGATA RUDZIKIEWICZ "Akwarium" 2011, 2018 OLEJ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

27.pawel_batura

27. Latarnie

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

28.krzysztof_blonarowicz

28. Nieśmiała Afrodyta i jej perły

Autor: Krzysztof Błonarowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K.Błonarowicz 2018 r., opisany na odwrocie: KRZYSZTOF BŁONAROWICZ AKRYL NIEŚMIAŁA AFRODYTA I JEJ PERŁY 2018 r

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.marta_julia_piorko

29. Róża

Technika: olej, płótno

Format: 30x20 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x20 cm 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

30.olena_horhol

30. Akt

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HORHOL'18, opisany na odwrocie: HORHOL'18

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.piotr_przybyla

31. Nr 5 z cyklu Pochodzenie światła

Technika: olej, płótno

Format: 70x160 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła NR 5 z cyklu "Pochodzenie światła" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32.paulina_klimas

32. Conversation

Autor: Paulina Klimas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, spray, płótno

Format: 110x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAULINA KLIMAS 2018 R.

Cena wywoławcza: 50,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

33.sylwia_michalska

33. Turkusowy II

Autor: Sylwia Michalska (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: S.Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

34. Procession

Autor: Olga Gralewska (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

35.mateusz_kijak

35. Akt kobiecy

Autor: Mateusz Kijak (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Kijak’18, opisany na odwrocie: MATEUSZ KIJAK "AKT KOBIECY" AKRYL, PŁÓTNO 100x70 CM MAJ 2018 M.Kijak

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

36.jakub_szymanski

36. W południe

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. z boku: K.2018, opisany na odwrocie: Jakub Szymański "W południe" 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.anna_stanisz

37. Czerwone emocje

Autor: Anna Stanisz (ur. 1972 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Iżu 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

38.paulina_ledzion

38. Przestrzeń

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.waldemar_mazurek

39. Tancerka

Autor: Waldemar Mazurek (ur. 1961 r.)

Technika: brąz, marmur

Format: 30x14x7 cm

Nakład: 1/15

Sygnatura: sygn. w odlewie: 1/15 MAZUREK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

40.zbigniew_olszewski

40. Forpoczta

Technika: olej, płótno

Format: 60x80,5 cm kompozycja, 62,5x83 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "FORPOCZTA" 2018 60x81

Cena wywoławcza: 500,00 zł

41.weronika_braun

41. Lśnienie 10

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

42.pawel_porada

42. Ulotne chwile

Autor: Paweł Porada (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Porada 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43.agnieszka_butkowska

43. W oddali

Autor: Agnieszka Butkowska (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A.BUTKOWSKA’16 “W ODDALI”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

44.dominika_surmacz

44. Odczucie

Autor: Dominika Surmacz

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x50 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.anna_jarzymowska

45. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

46.aneta_biel

46. Między nocą a dniem II

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm kompozycja, 105x75 cm w oprawie

Sygnatura: sygn:. p.d. AB, opisany na odwrocie: ANETA BIEL „MIĘDZY NOCĄ A DNIEM II” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

47.alicja_jaworska

47. Ołtarz

Autor: Alicja Jaworska (ur. 1991 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Alicja Jaworska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

48.roksana_karczewska

48. Wood stories II

Autor: Roksana Karczewska (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, drewno

Format: 30x60x3,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: RK. 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.tomasz_wlodarczyk

49. Akt

Autor: Tomasz Włodarczyk (ur. 1962 r.)

Technika: akwarela, papier

Format: 58x37cm w świetle passe-partout, 77,5x57,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: Włodarczyk 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

50.mariusz_kitowski

50. Oversized 3

Autor: Mariusz Kitowski

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARIUSZ KITKOWSKI

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

51.joanna_szumska

51. Wieczorem

Technika: olej, płótno

Format: 110x150 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Joanna Szumska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

52.agnieszka rowinska

52. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. ROWIŃSKA’15

Cena wywoławcza: 500,00 zł

53.agata_biernacka

53. Bez tytułu

Autor: Agata Biernacka (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

54.katarzyna_kuciel

54. Fala

Autor: Katarzyna Kuciel (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.Kuciel, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

55.maciej_hoppe

55. Purple Rain

Technika: akryl, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d. Hoppe 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

56.hanna_rozpara

56. Różowy kamuflaż II

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2016, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Różowy kamuflaż II” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

57.yulia_gurzhiyants

57. Mystery

Technika: olej, płótno

Format: 50x30 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

58.katarzyna_kordyasz

58. Tryptyk

Autor: Katarzyna Kordyasz (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 3x (20x20) cm

Sygnatura: opisany i numerowany na odwrocie K.Kordyasz 2017: N9/17 N4/17; N3/17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

59.anna_macugowska

59. Wynaturzenie

Autor: Anna Macugowska (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Maria Macugowska Warszawa 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

60.agnieszka_kruk

60. Dębki, godz 17:00

Autor: Agnieszka Kruk

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRUK 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

61.aneta_klejnowska

61. Chimera

Autor: Aneta Klejnowska (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A.Klejnowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

62.paulina_giersz

62. Sen o Australii

Autor: Paulina Giersz (ur. 1991 r.)

Format: śr. 90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Giersz "Sen o Australii" 2018 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

63.jolanta_knap

63. Ucieczka z cyklu Samotność

Autor: Jolanta Knap (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50,5x126.5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jolanta Knap "ucieczka" z cyklu "Samotność" 2013 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

64.ryszard_rabsztyn

64. O dziewczynie, która sama nie może spać

Autor: Ryszard Rabsztyn (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

65.jacek_malinowski

65. Val d’Orcia VI

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

66.maja_wolf

66. Karnawał z cyklu Selfie

Autor: Maja Wolf (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: maja2018

Cena wywoławcza: 500,00 zł

67.anna_mamica

67. Deltaproteobacteria

Autor: Anna Mamica (ur. 1994 r.)

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Mamica

Cena wywoławcza: 500,00 zł

68.marzena_uryszek

68. Monica

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Uryszek'18, opisany na odwrocie: MARZENA URYSZEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

69.tomasz_kuran

69. Kochanek

Autor: Tomasz Kuran (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 92x73 cm

Sygnatura: sygn. na licu: T. KURAN 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

70.monika_noga

70. Manekin

Technika: olej, płótno

Format: 90x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

71.iwona_gabrys

71. Kompozycja nr 168

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

72.piotr_manczak

72. Powidok Heleny

Autor: Piotr Mańczak (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, masa akrylowa, wykładzina PCV

Format: 70x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR SZYMON MAŃCZAK 2015 5776 POWIDOK HELENY

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

73.maria_michon

73. Kaprys 2

Autor: Maria Michoń (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, tektura

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

74.justyna_duszynska

74. Taniec leśnych duchów

Autor: Justyna Duszyńska

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

75.mariusz_drabarek

75. Zamyślenie

Autor: Mariusz Drabarek

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mariusz Drabarek Wrocław oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

76.edyta_madzelewska

76. Rozwodowe przepychanki

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E.M.' 2018 r., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł