6 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 28 czerwca 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 22 czerwca 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 24-25 czerwca 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

W środę 28 czerwca 2017 r. o godz. 19:30 zapraszamy do naszej siedziby na ul. Hożej 51 w Warszawie na 6 Aukcję Sztuki Młodej!  Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 22 czerwca 2017 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 24-25 czerwca odbędzie się u nas showroom przedaukcyjny – sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły przyjść osobiście przygotowaliśmy wirtualny spacer, który znajdą Państwo pod tym linkiem.

Katalog w PDF dostępny jest tutaj.

Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl . Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę OneBid.

W katalogu aukcji znalazło się ponad 50 prac autorstwa młodych polskich artystów. Wiele nazwisk obecnych w ofercie jest już zapewne doskonale Państwu znanych. Uwagę zwraca utrzymane w chłodnej tonacji płótno Julii Kowalskiej, jak zwykle niezwykle dopracowane technicznie i intrygujące pod względem kompozycji i ujęcia tematu. Ciekawą pracę prezentuje Kamil Stańczak – „Nautical II” to obraz z nowego cyklu artysty, wykorzystującego charakterystyczne motywy, ale sięgającego po nową tematykę i stylistykę. Kontrast surowego płótna z gładką powierzchnią malarską jest zdecydowanym atutem tej pracy. Warto zainteresować się grafiką Tomasza Winiarskiego wykonaną w technice mezzotinty i suchej igły – to kompozycja, od której trudno oderwać wzrok. Kolekcjonerom zainteresowanym szczególnie pejzażem polecamy piękne w kolorze, pełne przestrzeni płótno Piotra Trusika balansujące na granicy pejzażu i abstrakcji, a także intrygującą kompozycję Krzysztofa Piętki. Dla miłośników abstrakcji przygotowaliśmy takie pozycje, jak intensywna w kolorze praca Hanny Rozpary, impastowy dyptyk Dominika Smolika, czy dynamiczna, kontrastowa kompozycja Magdaleny Karwowskiej. W katalogu pojawiło się także wiele nowych nazwisk – twórców, których prace prezentujemy po raz pierwszy lub w ogóle debiutujących na rynku aukcyjnym. Polecamy Państwa uwadze pracę Baśki Wesołowskiej – niezwykle wysmakowany dyptyk przywodzący na myśl czarno-białą fotografię, abstrakcyjną kompozycję Artura Marciniszyna, artysty street artowego działającego pod pseudonimem KOCUR1, subtelną, delikatną pracę Sylwii Michalskiej, czy nawiązujący do tradycji dawnego malarstwa niesamowity obraz Daniela Porady. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem i odwiedzin wystawy przedaukcyjnej!

1.Anna_Jarzymowska

1. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

2.edyta_madzlewska

2. Powrót do domu

Technika: olej, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: EM.’2017R., opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 017 r. “Powrót do domu” Legionowo

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

3.piotr_trusik

3. Jezioro

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. Trusik 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

4.jagoda_dziewanowska

4. Madhouse

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

5. julia_kowalska

5. Up

Technika: olej, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA UP olej na płótnie 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 5500,00 zł

6.piotr_ignacy_kopczynski

6. Great Hoax

Autor: Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płyta

Format: 97x97 cm kompozycja, 110x110 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: PiK.2015.Y., opisany na odwrocie: “GREAT HOUX” Piotr Ignacy Kopczyński 2015.Y

Cena wywoławcza: 500,00 zł

7.daniel_porada

7. Animo

Autor: Daniel Porada (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, deska

Format: 70x50 cm kompozycja, 77x57 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: DP 17, opisany na odwrocie: DANIEL PORADA “ANIMO” 2017 50x70 CM AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

8.beata_gaudy

8. Okno na świat I

Autor: Beata Gaudy (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BEATA GAUDY “OKNO NA ŚWIAT” OLEJ NA PŁÓTNIE 60x80 2017 R.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

9.mikolaj_szpaczynski

9. Chłopcy

Autor: Mikołaj Szpaczyński (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2012

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3300,00 zł

10.magdalena_karwowska

10. Miasto 2008

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 2008 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

11.kamil_stanczak

11. Nautical II

Technika: akryl, płótno

Format: 60x97 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2017 NAUTICAL II AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

12.piotr_woroniec

12. Valtari

Autor: Piotr Woroniec jr (ur. 1981 r.)

Technika: technika mieszana, kolaż, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR “VALTARI” 2017 Woroniec 1989/2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

13.izabela_wolska

13. Fikołek

Autor: Izabela Wolska (ur. 1982 r.)

Technika: technika mieszana, olej, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WOLSKA 2017, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

14.Maciej_Nawrot

14. Bez tytułu

Autor: Maciej Nawrot (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 46x38 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT 2011 BEZ TYTUŁU

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2700,00 zł

15.izabela_skierska

15. Bez tytułu

Autor: Izabela Skierska (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2016 Skierska Iza “NO TITLE”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

16.michalina_czurakowska

16. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 60x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2011

Cena wywoławcza: 500,00 zł

17.malgorzata_wolska_libiszewska

17. Most Rędziński

Autor: Magdalena Wolska-Libiszewska (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Wolska-Libiszewska 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

18.marta julia piorko

18. Sowa

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “SOWA” OLEJ NA PŁÓTNIE, 40x30 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

19.hanna_rozpara

19. M 03 RC

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “M 03 rc” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

20. baska_wesolowska

20. Też taka jesteś

Autor: Baśka Wesołowska (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 2x (100x70) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Cykl: Obsesje Tytuł: Też taka jesteś Baśka ® oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

21.hanna_zwierzchowska

21. Bez głowy – suszenie

Autor: Hanna Zwierzchowska (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Hanna Zwierzchowska “Bez głowy - suszenie” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

22.patrycja_kruszynska_mikulska

22. Blue rabbit

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K. Mikulska 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

23.Krzysztof_Pietka

23. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

24.tomasz_winiarski

24. LXXII z cyklu Perpetuum mobile

Technika: mezzotinta, sucha igła, papier

Format: 100x70 cm

Nakład: 6/6

Sygnatura: sygn. u dołu: Z cyklu “Perpetuum mobile”: LXXII AP VI/VI T. Winiarski 2014, opisany na odwrocie: z cyklu “Perpetuum mobile”: LXXII mezzotinta, sucha igła AP VI/VI 2014 Tomasz Winiarski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

25.izabela_kostiukow

25. Z cyklu Ochrona prywatności

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW Z CYKLU: OCHRONA PRYWATNOŚCI 2017’ 100x80 TECH. MIESZANA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

26.mariola_swigulska

26. W poszukiwaniu słońca

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2016 r., opisany na odwrocie: “W poszukiwaniu słońca” Mariola Świgulska Seenna 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

27.beata_trembecka

27. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2015 50x100 akryl nr. kat. 037 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

29.magdalena_szczerbakowicz

29. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

30.katarzyna_piotrowicz

30. Auto_Selfie ‚1

Autor: Katarzyna Piotrowicz (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

31.aneta_sliwa

31. Żubr

Technika: ceramika

Format: 34x24x13 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: 2017 r. ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

32.pawel_porada

32. Noc w mieście

Autor: Paweł Porada (ur. 1985 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (50x70) cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Porada 2017, opisany na odwrocie: Porada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

33.dominik_smolik

33. Fractals

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (100x100) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK “FRACTALS” DYPTYK AKRYL PŁÓTNO 100x100 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

34.marcin_dybowski

34. Bez tytułu (05)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: “05” olej, płótno 100x80 cm 2017 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

35.marta_konieczny

35. Zbuntowana

Autor: Marta Konieczny (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: ZBUNTOWANA Marta Konieczny 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

36.konrad_trzeszczkowski

36. Burza

Autor: Konrad Trzeszczkowski (ur. 1985 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

37.klaudia_krzysztonek

37. Pilnik

Autor: Klaudia Krzysztonek (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PILNIK KLAUDIA KRZYSZTONEK 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

38.pawel_cukier

38. Księga I

Autor: Paweł Cukier (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2017 Paweł Cukier Księga I

Cena wywoławcza: 500,00 zł

39.jacek_cyganek

39. Oczko wodne

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: OCZKO WODNE Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

40.bartosz_hadrys

40. Głowa

Autor: Bartosz Hadryś (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm kompozycja, 72,5x52,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: BARTOSZ HADRYŚ, opisany na odwrocie: BARTOSZ HADRYŚ - 2016 -

Cena wywoławcza: 500,00 zł

41.ula_niemirska

41. Próba pełni

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “PRÓBA PEŁNI” 2016r. 100x70 cm akryl/kolaż

Cena wywoławcza: 500,00 zł

42.mariusz_mierzejewski

42. Black TV

Autor: Mariusz Mierzejewski (ur. 1981 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BLACK TV 2014 Mariusz Mierzejewski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

43. tomasz_witkowski

43. Dziewczęta

Autor: Tomasz Witkowski (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: DZIEWCZĘTA T.Witkowski 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

44.piotr_przybyla

44. Z cyklu wody

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piotr Przybyła “Z cyklu wody” 2014 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

45.katarzyna_misorska

45. Tygrys w chmurach

Autor: Katarzyna Misiórska (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AUTOR: KATARZYNA MISIÓRSKA (MISIÓRSKA-SKIBA) TYTUŁ: TYGRYS W CHMURACH WYMIARY: 100/80 cm TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

46.artur_marciniszyn

46. D-STR33TZ

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2017 “D-STR33TZ” oraz monogramem artysty

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

47.malgorzata_fenrych

47. Rowerzysta

Autor: Małgorzata Fenrych (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “ROWERZYSTA” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

48.sylwia_michalska

48. Wodospady

Autor: Sylwia Michalska (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S. Michalska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

49.agnieszka_figurska

49. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

50.magdalena_kobierecka

50. Kompozycja nr 121

Autor: Magdalena Kobierecka (ur. 1974 r.)

Technika: technika własna, szkło

Format: 101x71 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr 121” 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

51.iwona_gabrys

51. Kompozycja nr 19

Autor: Iwona Gabryś (ur. 1988 r.)

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł