1 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

1.ilona_herc

Aukcja: 22 listopada 2016 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 listopada 2016 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 19 - 20 listopada 2016 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

1.ilona_herc

1. Wspomnienie Wery I

Autor: Ilona Herc (ur. 1972 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ilona Herc 2016, opisany na odwrocie: ILONA HERC “WSPOMNIENIE WERY I”. KRAKÓW 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

2.rafal_bojdys

2. Biegam intensywnie już 2 lata

Autor: Rafał Bojdys (ur. 1967 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Bojdys ‘15 opisane na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS “IEGAM INTENSYWNIE JUŻ 2 LATA” 2016 R.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

3.wojciech_cwiertniewicz

3. Bez tytułu (165)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 60x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ćwiertniewicz ‘13 opisany na odwrocie: 165, 1/8/13 oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

4.iza_starega

4. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 80x97cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Iza Staręga opisany na odwrocie: Iza Staręga 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

5.malgorzata_korenkiewicz

5. Mucha

Autor: Małgorzata Korenkiewicz (ur. 1968 r.)

Rok powstania: 2006

Technika: olej, płótno

Format: 150x150cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Koren - Zen 2006 na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

6.robert_jaworski

6. Zapis XLVI

Technika: olej, płótno

Format: 110x80cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Robert Jaworski Zapis XLVI 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

7.marek_ejsmond_slusarczyk

7. Stosunki przestrzenne (3)

Autor: Marek Ejsmond – Ślusarczyk (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x60cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marek Ejsmond - Ślusarczyk 2015r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

8.wanda_badowska_twarowska

8. The Green (2)

Autor: Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WANDA BADOWSKA - TWAROWSKA 2016 opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA - TWAROWSKA “THE GREEN” (2) akryl, 100x100 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

9.jacek_mirczak

9. 16-XV

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK 2016 16-XV 120X100cm AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

10.agata_rosciecha

10. z cyklu Złote damy 6

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 120x45cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha opisany na odwrocie” Agata Rościecha - Kan Z cyklu “Złote damy” 6 tech. mieszana 2016 Rościecha

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

11.malgorzata_jojnowicz

11. Kaprys

Autor: Małgorzata Jojnowicz (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x60cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Jojnowicz opisany na odwrocie: Małgorzata Jojnowicz “KAPRYS” 2016r. olej na płótnie, 70x60cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

12.jerzy_cichecki

12. Trójkąt

Autor: Jerzy Cichecki (ur. 1960 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 54x65 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: JCichecki; l.g. JERZY CICHECKI "TRÓJKĄT"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

13.andrzej_fronczak

13. Zarzeczna metropolia III

Technika: technika własna, płótno

Format: 70x100cm

Sygnatura: opisany p.d. A. Fronczak - 16r

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

14.andrzej_bator

14. Akord

Autor: Andrzej Bator (ur. 1951 r.)

Rok powstania: 1989

Technika: akryl, płótno

Format: 100x60cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Andrzej Bator Łódź, “Gorkiego 101 “Akord” akryl 1989

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

15.andrzej_kasprzak

15. Waiting for blue wind I

Technika: olej, akryl, emalia, ołówek, płótno

Format: 80x100cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A.KASPRZAK opisany na odwrocie: “WAITING FOR BLUE WIND I OIL, ACRYLIC, ENAMEL (EMALIE), PENCIL ON CANVAS A.KASPRZAK ORIGINAL PAINTING 2010 FECIT RASMUS KOPENHAGEN 2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

16.patryk_lutomski

16. Kiedy byłem mały: Przyszłość

Rok powstania: 2005

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P. Lutomski, opisany na odwrocie “Kiedy byłem mały: Przyszłość” 05r Patryk Lutomski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

17.zbigniew_gorlak

17. Patibolo Dihora

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “PATIBOLO DIHORA” Z Gorlak 2013. akryl 60x80

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

Cena sprzedaży: 2000,00 zł

18.agnieszka_pietrzykowska

18. Akt żółty

Autor: Aga Pietrzykowska (ur. 1978 r.)

Format: 135x95 cm kompozycja, 140x100 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: aga pietrzykowska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-7000 zł

Cena sprzedaży: 2300,00 zł

19.sylwia_gorak

19. Wschód słońca nad Wezuwiuszem

Autor: Sylwia Górak (ur. 1979 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 101x80cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: VEZUVJUS GORAK SYLVIA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

20.hanna_pyrzynska

20. Pawłow i pies Pawłowa

Autor: Hanna Pyrzyńska (ur. 1957 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: HANNA PYRZYŃSKA “PAWŁOW I PIES PAWŁOWA” 2015 ACRYL 50X70cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

21.ireneusz_walczak

21. Die Unendlichkeit (Bezkres) z cyklu Mury przeszłości

Autor: Ireneusz Walczak (ur. 1961 r.)

Technika: olej, kolaż, płótno

Format: 99,5x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: IRENEUSZ WALCZAK “DIE UNENDLICHKEIT” (BEZKRES) CYKL MURY PRZESZŁOŚCI OL/PŁ 99,5x90 cm 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

22.aqualoopa

22. Duma, Oburzenie

Autor: Igor Chołda (Aqualoopa) (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 73x92 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Aqualoopa opisany na odwrocie: Aqualoopa | IGOR CHOŁDA | “DUMA, OBURZENIE” | AKRYL | 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

23.tadeusz_swiniarski

23. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x90cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tadeusz Świniarski 2013 100x90

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

24.jasiek_balcerzak

24. Las 212

Autor: Jasiek Balcerzak (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x60 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: JASIEK BALCERZAK “LAS 212” OLEJ/PŁÓTNO 70X60 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

25.michal_baca

25. Portret czytelnika

Technika: olej, płótno

Format: 70x80cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Michał Baca 2014 opisany na odwrocie: Michał Baca “Portret czytelnika” olej na płótnie 70x80cm 2014r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

26.beata_murawska

26. Wiosenny poranek

Autor: Beata Murawska (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x80cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Beata Murawska opisany na odwrocie: Beata Murawska 2016r. “Wiosenny poranek”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

27.filip_pregowski

27. Ostatni koncert Michaela Jacksona w Aleksandrowie Kujawskim

Autor: Filip Pręgowski (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI “OSTATNI KONCERT MICHAELA JACKSONA W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM” 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

28.agnieszka_kicinska

28. Bilbao

Autor: Agnieszka Kicińska (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x114cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGNIESZKA KICIŃSKA “BILBAO” 1 2004 olej, płótno 130x114

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

29.katarzyna_zawierucha

29. Gwiazdeczka

Autor: Katarzyna Zawierucha (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem autorskim opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha “Gwiazdeczka” 70/50 olej na płótnie 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3500 zł

30.magdalena_gryska

30. Zakaz skoków

Autor: Magdalena Gryska (ur. 1965 r.)

Rok powstania: 2014/2015

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisane na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA ZAKAZ SKOKÓW, OLEJ, PŁÓTNO, 2014/2015 140x100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

31.ewa_zawadzka

31. Z cyklu Materia ciszy

Format: 90x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu MATERIA CISZY 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

32.monika_solorz

32. Czerwony tygrys

Autor: Monika Solorz (ur. 1974 r.)

Technika: technika własna, kolaż, płótno

Format: 50x40cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Czerwony tygrys 2016’ Collage, tech. własna Monika Solorz

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

33.jolanta_johnsson

33. Bez tytułu 2

Autor: Jolanta Johnsson (ur. 1955 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Johnsson 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

34.ewa_zochowska

34. Martwe kwiaty – Mary

Autor: Ewa Żochowska (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x100cm

Sygnatura: sygn. p.d.: “Martwe Kwiaty - Mary” ewazo 2016, opisany na odwrocie: Ewa Żochowska “Martwe kwiaty - Mary” olej na płótnie 90x100cm 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

35.juliusz_kosin

35. Bez tytułu

Autor: Juliusz Kosin (ur. 1989 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 46x55 cm

Sygnatura: sygn. J. Kosin 2016.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

36.jerzy_tyburski

36. Latający stół

Autor: Jerzy Tyburski (ur. 1964 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: TYBURSKI 2016, opisany na odwrocie: “LATAJĄCY STÓŁ” OLEJ, 70/100, 2016 JERZY TYBURSKI “A FLYING TABLE”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

37.anna_trochim

37. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm kompozycja, 62,5x52,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-5000 zł

Cena sprzedaży: 2500,00 zł

38.ewa_miazek

38. Ifigenia w Aulidzie

Technika: akryl, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: EWA MIAZEK 2016., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK IFIGENIA W AULIDZIE (Z TĘCZĄ) 2016 AKRYL 40X50cm.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3500 zł

39.michal_minor

39. My finger is on the button

Autor: Michał Minor (ur. 1979 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “MY FINGER IS ON THE BUTTON” 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

40.michal_jedrczak

40. Flâneur

Technika: olej, płótno

Format: 75x115cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem autorskim, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2015 FLÂNEUR oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-3000 zł

41.stanislaw_kortyka

41. Błękitna kolumna II

Autor: Stanisław Kortyka (ur. 1943 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x100 cm kompozycja, 53x103 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: St. Kortyka 016, opisany na odwrocie: Stanisław R. KORTYKA “BŁĘKITNA KOLUMNA-II” 2016 - OLEJ PŁ. 50X100

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

42.monika_detkos

42. Madame R

Autor: Monika Dętkoś (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 71x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś 100x71 2016 “Madame R”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

43.jagoda_kaczmarczyk_hudzik

43. Pejzaż z ważką

Technika: olej, płótno

Format: 90x100cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.K/H’16, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK “PEJZAŻ Z WAŻKĄ” 2016 90x100 olej/płótno

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

44.dariusz_mlocki

44. Deska z kościółkiem

Autor: Dariusz Mlącki (ur. 1963 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mlącki 2016, opisany na odwrocie: Mlącki “Deska z kościółkiem” 2016 akryl

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

45.piotr_c_kowalski

45. Polska 2016 z lotu ptaka

Technika: akryl, tusz, guano, płótno

Format: 61x51 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: nalepką autorską, opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI “POLSKA 2016 Z LOTU PTAKA” z cyklu “A to Polska właśnie”, 61x51 cm, guano ptaków, akryl i tusz na płótnie lnianym, 2016 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

46.tomasz_klimczyk

46. Still love

Autor: Tomasz Klimczyk (ur. 1967 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: TOMASZ KLIMCZYK 2015 oraz monogramem, opisany na odwrocie: TOMASZ KLIMCZYK ”STILL LOVE” AKRYL/WERNIKS ROK - 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

48.malgorzata_mackowiak

48. Anioł

Autor: Małgorzata Maćkowiak (ur. 1958 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 55x38 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Z.MAĆKOWIAK, opisany na odwrocie: Małgorzata Maćkowiak

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

49.tomasz_kolodziejczyk

49. Łódka

Autor: Tomasz Kołodziejczyk (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tomasz Kołodziejczyk Łódka 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2100,00 zł

50.magdalena_gogol

50. Brat Bogdana nie znalazł nadziei

Autor: Magdalena Gogół (ur. 1974 r.)

Technika: olej, wosk, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ Brat Bogdana nie znalazł nadziei | olej/wosk, płótno | 90x130 | 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

51.bettina_beres

51. Miara

Autor: Bettina Bereś (ur. 1958 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BETTINA BEREŚ “MIARA” 06

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4500 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

52.agnieszka_sandomierz

52. Pływaczka czerwona

Autor: Agnieszka Sandomierz (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2015. “Pływaczka czerwona”.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4000 zł

53.tomasz_daniec

53. Sepsis

Autor: Tomasz Daniec (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 96,5x115 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: T-Daniec Sepsis 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

VLUU L310W L313 M310W / Samsung L310W L313 M310W

54. Nr 491

Autor: Małgorzata Jastrzębska (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Małgorzata Jastrzębska 24.X.2016. 491.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

55.stanislaw_tomalak

55. Fragment 372 z cyklu Morza i porty

Autor: Stanisław Tomalak (ur. 1955 r.)

Technika: technika własna, akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: S.J.A. Tomalak, opisany na odwrocie: S.J.A. Tomalak Fragment 371/2016 Z cyklu “Morza i porty” oraz nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

56.iwona_delinska

56. Dotyk

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ID, podpisany na odwrocie: Dotyk, 2016, Delińska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

57.jaroslaw_jeschke

57. Moron

Autor: Jarek Jeschke (ur. 1977 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 30x24 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jarosław Jeschke Moron 2013 olej, płótno 30x24

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

58.piotr_szwabe

58. Dokąd? Po co?

Autor: Piotr Szwabe vel Pisz (ur. 1975 r.)

Rok powstania: 2015/2016

Technika: akryl, kolaż, płyta

Format: 101x71 cm kompozycja, 103x73 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: tyt: DOKĄD? PO CO? pisz 15/16’ akryl/collage płyta oprawiona

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

59.zbigniew_nowosadzki

59. Wyspa

Autor: Zbigniew Nowosadzki (ur. 1957 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 46x38 cm kompozycja, 51x43,5 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: WYSPA 2015 ZBIGNIEW NOWOSADZKI, monogram autorski

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł