ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

13 Aukcja Sztuki Dzisiejszej w Xanadu

We wtorek 3 grudnia 2019 r. o godz. 19:30 zapraszamy do Xanadu na 13 Aukcję Sztuki Dzisiejszej! Aukcje Sztuki Dzisiejszej odbywają się u nas tylko cztery razy do roku – za każdym razem staramy się dla Państwa przygotować wartościową ofertę prac cenionych autorów reprezentujących przede wszystkim średnie pokolenie, których dzieła nie tylko wzbogacą kolekcje naszych klientów, ale i będą nabytkiem inwestycyjnym. W katalogu nadchodzącej aukcji znalazły takie nazwiska, jak Ewa Prończuk-Kuziak, Zbigniew Olszyna, Małgorzata Stępniak, Wojciech Brewka, prof. Ewa Zawadzka, czy Iza Staręga.

Katalog dostępny jest na naszej stronie, a także na portalach Onebid.pl i Artinfo.pl.

Zlecenia i limity aukcyjne można składać przez naszą stronę poprzez przyciski “Złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503012889. Polecamy również licytację online na portalu Onebid.pl.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy od 28 listopada 2019 r. od poniedziałku do piątku w godz. 12-19. W dniach 29-30 listopada odbędzie się showroom przedaukcyjny – w piątek w godz. 12-19, a w sobotę w godz. 11-18.

13 Aukcja Sztuki Dzisiejszej