ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

37 Aukcja Sztuki Młodej w Xanadu

Zapraszamy na 37 Aukcję Sztuki Młodej w Xanadu, która odbędzie się we wtorek 24 marca 2020 r. o godz. 19:30!

Katalog aukcji znajduje się pod tym linkiem.

Tym razem wyjątkowo, ze względu na aktualną sytuację i z troski o Państwa oraz nasze zdrowie i bezpieczeństwo, licytacja przeprowadzona zostanie bez udziału publiczności. Aukcja odbędzie się jednak normalnie w naszej siedzibie, z udziałem zespołu galerii, aukcjonera oraz przedstawiciela portalu Artinfo.pl.  Aby zapewnić Państwu możliwość wirtualnego uczestnictwa, streaming z przebiegu licytacji będzie dostępny do oglądania na żywo na naszym profilu na Facebooku. Tym samym zapraszamy Państwa gorąco do składania zleceń telefonicznych i mailowych oraz udziału w licytacji za pośrednictwem serwisu Onebid.pl pozwalającego na licytację online w czasie rzeczywistym.

>> Zlecenia aukcyjne mogą Państwo składać klikając na przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową

>> Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503012889 lub mailowo na adres agnieszka@galeriaxanadu.pl

>> Licytacja online możliwa będzie na portalu Onebid.pl

Wystawa aukcyjna dostępna będzie do oglądania wirtualnie, dzięki spacerowi zrealizowanemu przez Wnętrza 3D. Wirtualny spacer udostępnimy Państwu tutaj już w środę.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że mimo utrudnień, skorzystają Państwo z możliwości zdalnego udziału w licytacji, a kolejną aukcję odbędziemy już w normalnym trybie.