ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

“Architektura i miasto” – aukcja online na Artinfo

We współpracy z portalem artinfo.pl przygotowaliśmy internetową aukcję “Architektura i miasto”. W katalogu znajdą Państwo 20 pozycji  związanych z tematyką przestrzeni miejskiej, architektury i wnętrz.

Aukcja dostępna jest pod tym linkiem. Licytacja potrwa do 20 kwietnia 2017 r. do godz. 21:00.

Tradycyjnie z okazji aukcji przygotowaliśmy wystawę, na której mogą Państwo na żywo obejrzeć wszystkie zebrane w katalogu obiekty. Wystawa czynna jest do końca trwania aukcji, w naszej siedzibie na Hożej 51 w Warszawie w godzinach pracy galerii (pon.-pt. 12.00-19.00, sob. 11.00-16.00). Serdecznie zapraszamy!

W katalogu zebraliśmy prace bardzo różnorodne – od czystych, minimalistycznych kompozycji, takich jak płótno Marty Sieciarz ukazujące jedynie wycinek architektury, zbliżony niemal do geometrycznej abstrakcji, czy nietypowy kadr Agnieszki Kicińskiej będący spojrzeniem na architekturę w dużym zbliżeniu, po prace niezwykle dynamiczne, swobodne malarsko i kolorystycznie, jak obrazy Katarzyny Matyldy Kręcickiej czy Andrzeja Fronczaka. Monumentalizm i niedostępność architektury świetnie odzwierciedlają prace Ewy Zawadzkiej, duetu Theseus, Tomka Mistaka i Kamila Stańczaka. Dynamizm przestrzeni miejskiej uchwyciły w swoich pracach Noemi Staniszewska i Agnieszka Figurska. Tematyka związana z architekturą jest świetnym pretekstem dla artystów do oddania specyficznego klimatu odosobnienia, melancholii, a nawet odrealnienia. Tego typu motywy można odnaleźć w pracach Tomasza Dańca, Alicji Pulik, Barbary Gębczak, Krzysztofa Piętki, czy Macieja Nawrota. Ciekawą propozycją jest łącząca kolaż z rysunkiem praca Natalii Rozmus “Deconstructing Berlin”, a także przestrzenny obiekt rzeźbiarski Anety Śliwy.