architektura i miasto – aukcja online

Zapraszamy do udziału w naszej aukcji internetowej “ARchitektura i miasto” trwającej na portalu onebid.pl! Licytacja zakończy się 16 grudnia 2020 r. o godz. 21:00.

>> Link do licytacji

Architektura to temat cieszący się ostatnio dużym powodzeniem. Malarstwo czy grafiki prezentujące tematy związane z przestrzenią miejską czy architekturą – istniejącą lub wyobrażoną, ze względu na swój uniwersalny charakter świetnie sprawdzają się zarówno w domu lub mieszkaniu, jak i w miejscach publicznych: gabinetach, kancelariach czy biurach projektowych. Prace o tej tematyce mogą wprowadzić do wnętrza dodatkową przestrzeń czy zachęcić do chwili kontemplacji.

W katalogu naszej aukcji znalazły się zarówno prace, które tętnią miejską energią, jak akwarela Rediego Bo, czy przedstawiające południowy krajobraz płótno Joanny Jeżewskiej-Desperak, jak i bardziej nastrojowe i spokojne, jak fragment architektury autorstwa Stanisława Kortyki, praca Krzysztofa Piętki, obraz Joanny Pałys, czy kompozycja Ewy Miazek przedstawiająca ruiny Pompejów. Polecamy również architektoniczne grafiki Viniciusa Libardoni, dekoracyjną akwarelę Krzysztofa Ludwina, czy bajkowe płotno Grażyny Kilanowicz-Bareckiej.

Wszystkie prace można zobaczyć na żywo w naszej galerii w tygodniu w godz. 12:00-19:00 i w sobotę w godz. 11:00-16:00. Na życzenie możemy przesłać również więcej zdjęć każdej z pozycji.