13 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 3 grudnia 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 28 listopada 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: pt. 29 listopada godz. 12:00-19:00, sob. 30 listopada godz. 11:00-18:00

Katalog 13 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Bukiet - Michał Jędrczak (2018), obraz olejny na płótnie

1. Michał Jędrczak

Tytuł: Bukiet, 2018

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. p.d.: Jędr18, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak Bukiet 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Twór - Anna Sołtysiak (2018), obraz akrylowy na płótnie

2. Anna Sołtysiak

Tytuł: Twór, 2018

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: A. Sołtysiak ‘18, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak Twór 2018 r. Raszyn

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Rąbek tajemnicy - Zbigniew Olszyna (2019), obraz akrylowy na płótnie

3. Zbigniew Olszyna

Tytuł: Rąbek tajemnicy, 2019

Informacje: akryl, płótno81x65 cmopisany na odwrocie: Tytuł: Rąbek tajemnicy 2019 r. Zbigniew Olszyna akryl na płótnie 81x65 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2600-3600 zł

W czerwieni - Anna Trochim (2019), obraz olejny na płótnie

4. Anna Trochim

Tytuł: W czerwieni, 2019

Informacje: olej, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2019 W czerwieni

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2017), obraz na płótnie wykonany techniką własną

5. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

Informacje: technika własna, olej, płótno94x51 cmsygn. p.d.: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 3600 zł

Roztoczańska Bajka - Dariusz Piekut (2019), obraz akrylowy na płótnie

6. Dariusz Piekut

Tytuł: Roztoczańska Bajka, 2019

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Piekut D. 2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Żeglarz z cyklu Bezmiar - Ewa Prończuk-Kuziak (2013), obraz olejny na płótnie

7. Ewa Prończuk-Kuziak

Tytuł: Żeglarz z cyklu Bezmiar, 2013

Informacje: olej, płótno120x110 cmopisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak Z cyklu Bezmiar - Żeglarz 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 8000-12000 zł

Otoczaki 6 - Agata Czeremuszkin-Chrut (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

8. Agata Czeremuszkin-Chrut

Tytuł: Otoczaki 6, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: “OTOCZAKI 6” Agata Czeremuszkin-Ch. 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Ściany świata (03) - Ewa Zawadzka (2019), obraz na płótnie wykonany techniką własną

9. Ewa Zawadzka

Tytuł: Ściany świata (03), 2019

Informacje: technika własna, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - ŚCIANY ŚWIATA (03) 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

W poszukiwaniu koloru - Wojciech Brewka (2015), akryl, nitro, płótno

10. Wojciech Brewka

Tytuł: W poszukiwaniu koloru, 2015

Informacje: akryl, nitro, płótno180x120 cmsygn. l.d.: BREWKA, opisany na odwrocie: BREWKA “W POSZUKIWANIU KOLORU WARSZAWA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 12000-16000 zł

Cena sprzedaży: 9000 zł

Z cyklu Manekiny 4 - Agata Rościecha (2014), technika mieszana na płótnie

11. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Manekiny 4, 2014

Informacje: technika mieszana, płótno150x100 cm (dyptyk)sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “Manekiny 4” tech. mieszana/płótno 150x100 cm 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3800-4500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Ethereal - Anna Nosowicz Ruiz (2019), obraz akrylowy na płótnie

12. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Ethereal, 2019

Informacje: akryl, płótno54x73 cmopisany na odwrocie: “ETHEREAL” ANNA NOSOWICZ RUIZ Algeciras 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Martwa natura z homarem wg. W. Kalfa - Michał Baca (2012), obraz olejny na płótnie

13. Michał Baca

Tytuł: Martwa natura z homarem wg. W. Kalfa, 2012

Informacje: olej, płótno71x60 cmsygn. p.g.: Michał Baca 2012 , opisany na odwrocie: Michał Baca “Martwa natura z homarem wg. W. Kalfa” olej na płótnie 71x60 cm 2012 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Brzask (2018), obraz olejny na płótnie

14. Julia Kowalska

Tytuł: Brzask, 2018

Informacje: olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Wenecja - Czesław Piotr Szczepański (2019), obraz akrylowy na płótnie

15. Czesław Piotr Szczepański

Tytuł: Wenecja, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cm kompozycja, 79x89 cm w oprawiesygn. p.d.: C. Peters ‘19, opisany na odwrocie: CZESŁAW PIOTR SZCZEPAŃSKI VENECJA - 70x70 PŁÓTNO AKRYL XI 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

Red-blue - Robert Jaworski (2019), obraz akrylowo-olejny na płótnie

16. Robert Jaworski

Tytuł: Red-blue, 2019

Informacje: akryl, olej, płótno105x140 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Próba XXXV - Anna Drejas (2010), obraz olejny na płótnie

17. Anna Drejas

Tytuł: Próba XXXV, 2010

Informacje: olej, płótno92x73 cmopisany na odwrocie: ANNA DREJAS “PRÓBA XXXV”, 73x92, olej 2010

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Słońce na molo - Michał Cander (2013), obraz olejny na płótnie

18. Michał Cander

Tytuł: Słońce na molo, 2013

Informacje: olej, płótno60x73 cmsygn. l.d.: M. CANDER, opisany na odwrocie: MICHAŁ CANDER “Słońce na molo” olej/płótno 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2300-2800 zł

VIII-04 - Jacek Mirczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

19. Jacek Mirczak

Tytuł: VIII-04, 2018

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “VIII-04” 150x100 cm 2017 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

Budowla z diabłem - Ewa Miazek (2004), obraz olejny na płótnie

20. Ewa Miazek

Tytuł: Budowla z diabłem, 2004

Informacje: olej, płótno100x140 cmsygn. u dołu: ewa miazek 2004, opisany na odwrocie: ewa miazek budowla z diabłem 2004 olej

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Kobieta na sofie - Małgorzata Stępniak (2002), obraz olejny na płótnie

21. Małgorzata Stępniak

Tytuł: Kobieta na sofie, 2002

Informacje: olej, płótno48x125 cm kompozycja, 57x134 cm w oprawieopisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK 2002 "KOBIETA NA SOFIE" 48X130 CM

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 6500-8000 zł

Cena sprzedaży: 4800 zł

Potok Kamienica - Michał Suffczyński (2018), akwarela, papier,

22. Michał Suffczyński

Tytuł: Potok Kamienica, 2018

Informacje: akwarela, papier,41x72 cm w świetle passe-partout, 58x89 cm w oprawiesygn. p.d.: Michał Suffczyński

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Siostra II - Klaudia Ka (2017), obraz olejny na płótnie

23. Klaudia Ka

Tytuł: Siostra II, 2017

Informacje: olej, płótno120x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Przelot - Patryk Lutomski (2019), obraz akrylowy na płótnie

24. Patryk Lutomski

Tytuł: Przelot, 2019

Informacje: akryl, płótno130x150 cmopisany na odwrocie: “Przelot” ‘19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Shownight club - Redi Bo /Radosław Boczek/ (2017), akwarela, papier,

25. Redi Bo /Radosław Boczek/

Tytuł: Shownight club, 2017

Informacje: akwarela, papier,36x74 cm kompozycja, 56x94 cm w oprawieopisany na odwrocie: “SHOW” REDI BO MMXVII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bez tytułu - Tadeusz Świniarski (2017), obraz olejny na płótnie

26. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Ponad krańcem świata - Jarosław Jaśnikowski (2011), giclee, papier

27. Jarosław Jaśnikowski

Tytuł: Ponad krańcem świata, 2011

Informacje: giclee, papier47x60,5 cmsygn. i opisany u dołu: 15/50 “PONAD KRAŃCEM ŚWIATA” 2011 Jarosław Jaśnikowski oraz opatrzony suchą pieczęcią

Nakład: nakład: 15/50

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Pejzaż jurajski - Cezary Trzepizur (2019), obraz olejny na płótnie

28. Cezary Trzepizur

Tytuł: Pejzaż jurajski, 2019

Informacje: olej, płótno40x50 cm kompozycja, 59x49 cm w oprawiesygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bez tytułu (82) - Wojciech Ćwiertniewicz (1993), obraz akrylowy na płótnie

29. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bez tytułu (82), 1993

Informacje: akryl, płótno85x105 cmsygn. l.d.: Ćwiertniewicz ‘93, opisany na odwrocie: 82 VIII/93

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Błękitne jezioro. Wylatkowo - Izabela Rudzka (2019), obraz akrylowy na płótnie

30. Izabela Rudzka

Tytuł: Błękitne jezioro. Wylatkowo, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d: I Rudzka, opisany na odwrocie: Izabela Rudzka “BŁĘKITNE JEZIORO” Wylatkowo

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Hermeneutyka - Igor Chołda (Aqualoopa) (2015), obraz akrylowy na płótnie

31. Igor Chołda (Aqualoopa)

Tytuł: Hermeneutyka, 2015

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: AQUALOOPA IGOR CHOŁDA - “HERMENEUTYKA” / AKRYL / 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Ruchome słońce - Katarzyna Zawierucha (2018), obraz olejny na płótnie

32. Katarzyna Zawierucha

Tytuł: Ruchome słońce, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha “Ruchome słońce” 80/80 olej na płótnie 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Mglisty poranek X - Andrzej Fronczak (2019), obraz akrylowy na płótnie

33. Andrzej Fronczak

Tytuł: Mglisty poranek X, 2019

Informacje: akryl, płótno60x90 cmsygn. p.d. A Fronczak19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Zanim opadnie ostatni płatek - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2019), obraz olejny na płótnie

34. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Zanim opadnie ostatni płatek, 2019

Informacje: olej, płótno72x63 cmsygn. p.d.: J.K. HUDZIK ’19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

The Parisian Café - Monika Dętkoś (2019), obraz akrylowy na płótnie

35. Monika Dętkoś

Tytuł: The Parisian Café, 2019

Informacje: akryl, płótno100x71 cmsygn.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x 71, akryl, 2019, The Parisian Cafe

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Zdarzenia równoległe - Tomek Mistak (2019), obraz akrylowy na płótnie

36. Tomek Mistak

Tytuł: Zdarzenia równoległe, 2019

Informacje: akryl, płótno90x130 cmopisany na odwrocie: "Zdarzenia równoległe, akryl, Mistak 2019"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Czarna róża II - Dora Hara (2012), obraz olejny na płótnie

37. Dora Hara

Tytuł: Czarna róża II, 2012

Informacje: olej, płótno50x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Z sobą̨ IV - Kazimierz Drejas (2017), olej, żywica, płyta

38. Kazimierz Drejas

Tytuł: Z sobą̨ IV, 2017

Informacje: olej, żywica, płyta54x49 cmsygn. u dołu: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - “Z SOBĄ IV” olej, damara 54x49 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Pora roku - Ewa Nowiszewska (2019), obraz akrylowy na płótnie

39. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Pora roku, 2019

Informacje: akryl, płótno100x81 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Pokaz - Alina Dorada-Krawczyk (2019), obraz olejny na płótnie

40. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Pokaz, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. P.D.: ADorada 11, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK OLEJ: 100X100 TITLE: "POKAZ" 2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

Girl with the silver shell - Krzysztof Kizlich (2018), brąz, drewno, kamień

41. Krzysztof Kizlich

Tytuł: Girl with the silver shell, 2018

Informacje: brąz, drewno, kamień28x15x29 cmsygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Anima animalis - Magdalena Cybulska (2015), technika mieszana na papierze

42. Magdalena Cybulska

Tytuł: Anima animalis, 2015

Informacje: technika mieszana, papier70x70 cmsygn. p.d.: M. Cybulska 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Exodus Kabaty 2 - Alina Bloch (2010), barwniki gryfalanowe, sztandar, jedwab naturalny

43. Alina Bloch

Tytuł: Exodus Kabaty 2, 2010

Informacje: barwniki gryfalanowe, sztandar, jedwab naturalny200x90 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Z cyklu Ślady obecności - Dobiesław Gała (2019), technika własna

44. Dobiesław Gała

Tytuł: Z cyklu Ślady obecności, 2019

Informacje: technika własna100x35 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Świeca - Dariusz Mlącki (2016), technika mieszana, pleksi

45. Dariusz Mlącki

Tytuł: Świeca, 2016

Informacje: technika mieszana, pleksi15x30 cm kompozycja, 42x52 cm w oprawiesygn. p.d.: Mlącki 2016, ”Świece” plexi

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-5000 zł

Piła jesienna z cyklu Obrazy przerżnięte - Piotr C. Kowalski (2019), rdza, ołówek, wlepka, gesso, płótno

46. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Piła jesienna z cyklu Obrazy przerżnięte, 2019

Informacje: rdza, ołówek, wlepka, gesso, płótno25x135 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł