13 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 3 grudnia 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 28 listopada 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: pt. 29 listopada godz. 12:00-19:00, sob. 30 listopada godz. 11:00-18:00

Wirtualny spacer po wystawie:

1.michal_jedrczak

1. Bukiet

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jędr18, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak Bukiet 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

2.anna_soltysiak

2. Twór

Autor: Anna Sołtysiak (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Sołtysiak ‘18, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak Twór 2018 r. Raszyn

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

3.zbigniew_olszyna

3. Rąbek tajemnicy

Autor: Zbigniew Olszyna (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 81x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tytuł: Rąbek tajemnicy 2019 r. Zbigniew Olszyna akryl na płótnie 81x65 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2600-3600 zł

4.anna_alicja_trochim

4. W czerwieni

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2019 W czerwieni

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

5.iza_starega

5. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, olej, płótno

Format: 94x51 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IZA STARĘGA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: Estymacja: 4500-5500 zł

Cena sprzedaży: 3600 zł

6.dariusz_piekut

6. Roztoczańska Bajka

Autor: Dariusz Piekut (ur. 1959 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Piekut D. 2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

7.ewa_pronczuk-kuziak

7. Żeglarz z cyklu Bezmiar

Autor: Ewa Prończuk-Kuziak (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak Z cyklu Bezmiar - Żeglarz 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 8000-12000 zł

8.agata_czeremuszkin-chrut

8. Otoczaki 6

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “OTOCZAKI 6” Agata Czeremuszkin-Ch. 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

9.ewa_zawadzka

9. Ściany świata (03)

Technika: technika własna, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - ŚCIANY ŚWIATA (03) 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

10.wojciech_brewka

10. W poszukiwaniu koloru

Autor: Wojciech Brewka (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, nitro, płótno

Format: 180x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: BREWKA, opisany na odwrocie: BREWKA “W POSZUKIWANIU KOLORU WARSZAWA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 12000-16000 zł

Cena sprzedaży: 9000 zł

11.agata_rosciecha

11. Z cyklu Manekiny 4

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 150x100 cm (dyptyk)

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “Manekiny 4” tech. mieszana/płótno 150x100 cm 2014

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3800-4500 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

12.anna_nosowicz_ruiz

12. Ethereal

Technika: akryl, płótno

Format: 54x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “ETHEREAL” ANNA NOSOWICZ RUIZ Algeciras 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

13.michal_baca

13. Martwa natura z homarem wg. W. Kalfa

Technika: olej, płótno

Format: 71x60 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Michał Baca 2012 , opisany na odwrocie: Michał Baca “Martwa natura z homarem wg. W. Kalfa” olej na płótnie 71x60 cm 2012 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

14.julia_kowalska

14. Brzask

Autor: Julia Kowalska (ur. 1998)

Technika: olej, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

15.czeslaw_piotr_szczepanski

15. Wenecja

Autor: Czesław Piotr Szczepański

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm kompozycja, 79x89 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: C. Peters ‘19, opisany na odwrocie: CZESŁAW PIOTR SZCZEPAŃSKI VENECJA - 70x70 PŁÓTNO AKRYL XI 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

16.robert_jaworski

16. Red-blue

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 105x140 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

17.anna_drejas

17. Próba XXXV

Autor: Anna Drejas (ur. 1967 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 92x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANNA DREJAS “PRÓBA XXXV”, 73x92, olej 2010

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

18.michal_cander

18. Słońce na molo

Autor: Michał Cander (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x73 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M. CANDER, opisany na odwrocie: MICHAŁ CANDER “Słońce na molo” olej/płótno 2013

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2300-2800 zł

19.jacek_mirczak

19. VIII-04

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “VIII-04” 150x100 cm 2017 AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

Cena sprzedaży: 2100 zł

20.ewa_miazek

20. Budowla z diabłem

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: ewa miazek 2004, opisany na odwrocie: ewa miazek budowla z diabłem 2004 olej

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 4000-4500 zł

21.malgorzata_stepniak

21. Kobieta na sofie

Autor: Małgorzata Stępniak (ur. 1975 r.)

Rok powstania: 2002

Technika: olej, płótno

Format: 48x125 cm kompozycja, 57x134 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: MAŁGORZATA STĘPNIAK 2002 "KOBIETA NA SOFIE" 48X130 CM

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 6500-8000 zł

Cena sprzedaży: 4800 zł

22.michal_suffczynski

22. Potok Kamienica

Autor: Michał Suffczyński (ur. 1969 r.)

Technika: akwarela, papier,

Format: 41x72 cm w świetle passe-partout, 58x89 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Michał Suffczyński

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

23.klaudia_ka

23. Siostra II

Autor: Klaudia Ka (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

24.patryk_lutomski

24. Przelot

Technika: akryl, płótno

Format: 130x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Przelot” ‘19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

25.redi_bo

25. Shownight club

Autor: Redi Bo /Radosław Boczek/ (ur. 1968 r.)

Technika: akwarela, papier,

Format: 36x74 cm kompozycja, 56x94 cm w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: “SHOW” REDI BO MMXVII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

26.tadeusz_swiniarski

26. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Świniarski Tadeusz 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

27.jaroslaw_jasnikowski

27. Ponad krańcem świata

Autor: Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 r.)

Technika: giclee, papier

Format: 47x60,5 cm

Nakład: nakład: 15/50

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: 15/50 “PONAD KRAŃCEM ŚWIATA” 2011 Jarosław Jaśnikowski oraz opatrzony suchą pieczęcią

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

dav

28. Pejzaż jurajski

Autor: Cezary Trzepizur (ur. 1962 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm kompozycja, 59x49 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: C. Trzepizur

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

29.wojciech_cwiertniewicz

29. Bez tytułu (82)

Rok powstania: 1993

Technika: akryl, płótno

Format: 85x105 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Ćwiertniewicz ‘93, opisany na odwrocie: 82 VIII/93

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2200-2500 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

30.izabela_rudzka

30. Błękitne jezioro. Wylatkowo

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d: I Rudzka, opisany na odwrocie: Izabela Rudzka “BŁĘKITNE JEZIORO” Wylatkowo

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

31.igor_cholda_aqualoopa

31. Hermeneutyka

Autor: Igor Chołda (Aqualoopa) (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AQUALOOPA IGOR CHOŁDA - “HERMENEUTYKA” / AKRYL / 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

32.katarzyna_zawierucha

32. Ruchome słońce

Autor: Katarzyna Zawierucha (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Zawierucha “Ruchome słońce” 80/80 olej na płótnie 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

33.andrzej_fronczak

33. Mglisty poranek X

Technika: akryl, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d. A Fronczak19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

34.jagoda_kaczmarczyk-hudzik

34. Zanim opadnie ostatni płatek

Technika: olej, płótno

Format: 72x63 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: J.K. HUDZIK ’19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

35.monika_detkos

35. The Parisian Café

Autor: Monika Dętkoś (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x71 cm

Sygnatura: sygn.: M. Dętkoś, opisany na odwrocie: Monika Dętkoś, 100x 71, akryl, 2019, The Parisian Cafe

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

36.tomek_mistak

36. Zdarzenia równoległe

Technika: akryl, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Zdarzenia równoległe, akryl, Mistak 2019"

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

_MG_5218

37. Czarna róża II

Autor: Dora Hara

Technika: olej, płótno

Format: 50x120 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

38.kazimierz_drejas

38. Z sobą̨ IV

Autor: Kazimierz Drejas (ur. 1937 r.)

Technika: olej, żywica, płyta

Format: 54x49 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - “Z SOBĄ IV” olej, damara 54x49 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

39.ewa_nowiszewska

39. Pora roku

Technika: akryl, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

_MG_5219

40. Pokaz

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. P.D.: ADorada 11, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK OLEJ: 100X100 TITLE: "POKAZ" 2011

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 5000-5500 zł

41.krzysztof_kizlich

41. Girl with the silver shell

Autor: Krzysztof Kizlich (ur. 1953 r.)

Technika: brąz, drewno, kamień

Format: 28x15x29 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

42.magdalena_cybulska

42. Anima animalis

Autor: Magdalena Cybulska (ur. 1977 r.)

Technika: technika mieszana, papier

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Cybulska 2015

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

43.alina_bloch

43. Exodus Kabaty 2

Autor: Alina Bloch (ur. 1956 r.)

Technika: barwniki gryfalanowe, sztandar, jedwab naturalny

Format: 200x90 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 2500-2800 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

44. Z cyklu Ślady obecności

Autor: Dobiesław Gała (ur. 1975 r.)

Technika: technika własna

Format: 100x35 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

45.dariusz_mlacki

45. Świeca

Autor: Dariusz Mlącki (ur. 1963 r.)

Technika: technika mieszana, pleksi

Format: 15x30 cm kompozycja, 42x52 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Mlącki 2016, ”Świece” plexi

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 3500-5000 zł

IMG_20191126_160412

46. Piła jesienna z cyklu Obrazy przerżnięte

Technika: rdza, ołówek, wlepka, gesso, płótno

Format: 25x135 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł