23 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 22 stycznia 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 stycznia 2019 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 19-20 stycznia 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 23 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się w naszej siedzibie we wtorek 22 stycznia 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected]
Polecamy również licytację online na platformie Onebid!

katalog w pdf

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 17 stycznia 2019 r. w godz. 12:00-19:00. W weekend 19-20 stycznia 2018 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

1.yuliya_stratovich

1. Boats

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y.2018, opisany na odwrocie: “Boats” acrylic on canvas 90x90 2018 Stratovich Yuliya

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

2.artur_marciniszyn

2. Welcome to the jungle

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2017 “WELCOME TO THE JUNGLE” ARTUR “KOCUR1” MARCINISZYN

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

_MG_5398

3. Kosmitka

Autor: Karolina Dorochowicz

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

4.arkadiusz_rafflewski

4. Okolica 2

Rok powstania: 2017/18

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Rafflewski 2017/18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

5.marlena_majchrzak

5. W pałacu

Autor: Marlena Majchrzak (ur. 1976 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MM/2018, opisany na odwrocie: MARLENA MAJCHRZAK “W PAŁACU” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

_MG_5401

6. Południe

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2018, opisany na odwrocie: J.Szymański „Południe” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

_MG_5373

7. Turkusowy nr 7

Technika: akryl, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Marcin Lenczowski, 2018, Turkusowy nr 7

Cena wywoławcza: 800,00 zł

8.tomasz_witkowski

8. 1/18

Autor: Tomasz Witkowski (ur. 1978 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: 1/18 T.Witkowski 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

9.kacper_wozny

9. Boars at night

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny18' Boars at night

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

10.marcin_dybowski

10. Paroksyton 1

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Paroksyton 1” olej, płótno, 100x80 cm 2019 MDybowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5370

11. Y 10

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Y 10" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

12.mariola_swigulska

12. Czerwień́ natury

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5389

13. Maska

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: „MASKA” Ł M 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

14.tomasz_winiarski

14. Perpetuum mobile XCIX

Technika: mezzotinta, sucha igła, papier

Format: 70x100 cm

Nakład: 1/30

Sygnatura: sygn. u dołu: Z cyklu Perpetuum mobile XCIX Tomasz Winiarski, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5371

15. Samotnia

Technika: olej, płótno

Format: 81x65 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Olszewski,19, opisany na odwrocie: “SAMOTNIA” ZBYSZEK OLSZEWSKI ‘19 81x65

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5404

16. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

17.jolanta_ziolkowska

17. Bez tytułu

Autor: Jolanta Ziółkowska (ur. 1970 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: ZJOLA 2018, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5410

18. Pejzaż horyzontalny z cyklu U źródła II

Autor: Łukasz Gil (ur. 1982 r.)

Rok powstania: 2016/17

Technika: olej, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Łukasz Gil 2016/17 OLEJ PEJZAŻ HORYZONTALNY Z CYKLU U ŹRÓDŁA II

Cena wywoławcza: 800,00 zł

19.maciej_gappa

19. Bez tytułu

Autor: Maciej Gappa (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Maciej Gappa 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

20.marlena_sztamborska

20. Oświecona

Autor: Marlena Sztamborska (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Sztamborska’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

21.aneta_sliwa

21. Kraby złote

Technika: ceramika szkliwiona, muszle

Format: 4x (10x11x8) cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5378

22. Chłopiec z balonem

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartek Pszon “Chłopiec z balonem” 50x70 olej na płótnie 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

23.kamil_jerzyk

23. Wzburzony Bałtyk nad Dębkami

Autor: Kamil Jerzyk (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kamil Jerzyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5384

24. Head

Autor: Łukasz Grotkowski (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 'Head' 2017 ŁGrotkowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

25.olena_horhol

25. Rubescent

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Horhol 17, opisany na odwrocie: Horhol 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

26.agnieszka_spryszynska

26. Rock’oco

Autor: Agnieszka Spryszyńska

Format: śr. 40 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5390

27. Kurs na Morze Północne

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Kurs na Morze Północne", Agnieszka Olech, akryl na płótnie, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

_MG_5376

28. Bez tytułu 2 z cyklu Toaleta

Technika: olej, płótno

Format: 2x (50x40 cm)

Sygnatura: opisany na odwrocie: C.Bednarczyk 2017 cykl: TOALETA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

29.michalina_czurakowska

29. Border of perception

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2018 “BORDER OF PERCEPTION”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

30.malgorzata_sliwa

30. Wizja XI

Autor: Małgorzata Śliwa (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 2x (100x50) cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

31.paulina_jolda

31. Zakłócenie

Autor: Paulina Jołda (ur. 1995 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 65x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Jołda Zakłócenie 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

32.adriana_sitkiewicz

32. Secretly

Autor: Adriana Sitkiewicz (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Adriana Sitkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5392

33. Winter tales

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5400

34. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d., opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Bez tytułu” 2016 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

35.karolina_basaj

35. Bez tytułu

Autor: Karolina Basaj (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: BASAJ 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

36.luiza_los-plawszewska

36. Przedświt

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2019, opisany na odwrocie: “PRZEDŚWIT” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, SZLAGMETAL, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5395

37. Conversation II

Technika: olej, kolaż, płótno

Format: 50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

38.pawel_batura

38. Słonko

Technika: olej, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paweł Batura

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5379

39. H4 z cyklu Historie

Autor: Tomasz Baran (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tomasz Baran H4, z cyklu HISTORIE 2018 r. olej na płótnie 80x80

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

40.agata_rudzikiewicz

40. Przenikanie

Technika: olej, płótno

Format: 81x81 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: AGATA RUDZIKIEWICZ “PRZENIKANIE” 2011 r. 80x80 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

41.tymon_tryzno

41. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 115x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO 18'

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

_MG_5399

42. Lilia wodna

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

43.dorota_golinska

43. Natura 7

Autor: Dorota Golińska

Technika: olej, płótno

Format: 73x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Golińska 11.2018 Warszawa

Cena wywoławcza: 800,00 zł

44.maria_michon

44. Upojenie

Autor: Maria Michoń (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 61x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. Michoń 2018 “Upojenie”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

45.katarzyna_chmiel

45. Trust in my sobriety

Technika: akryl, płótno

Format: 80x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.Hope/2018/ TRUST IN MY SOBRIETY

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5382

46. Fale oceanu

Autor: Izabela Skierska (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, żywica epoksydowa, płótno

Format: 60x30 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5387

47. Waiting

Autor: Paulina Klimas (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: |WAITING| 2019 PAULINA KLIMAS

Cena wywoławcza: 800,00 zł

48.weronika_braun

48. Martwa natura 3

Technika: olej, płótno

Sygnatura: 80x130 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

49.marta_achtabowska

49. Peony – wycofana

Technika: akryl, płótno

Format: 46x38 cm

Sygnatura: sygn. M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

50.krzysztof_trzaska

50. Mój Zodiak – Złoty byk

Autor: Krzysztof Trzaska

Technika: technika własna, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Trzask 2018 r., opisany na odwrocie: KRZYSZTOF TRZASKA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

_MG_5386

51. Run

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BARTŁOMIEJ MICHAŁ GÓRECKI RUN 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

52.danuta_leszczynska

52. Wesoła limonka

Autor: Danuta Leszczyńska

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Leszczyńska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5388

53. Circe

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

54.weronika_michalska

54. Tygryska

Autor: Weronika Michalska

Technika: olej, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Tygryska”, 80x70 cm, olej na płótnie, 2018 Weronika Michalska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

55.yulia_gurzhiyants

55. Syreni śpiew

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

56.jacek_sikora

56. Pomiędzy jawą a snem

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: POMIĘDZY JAWĄ A SNEM 2018 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

57.magdalena_rytel

57. Drzewo 250

Autor: Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

58.piotr_pachecki

58. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: P.Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

mde

59. Akt

Autor: Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

60.piotr_przybyla

60. Pochodzenie Światła nr 23

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 2x (70x50) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Pochodzenie ŚWIATŁA NR.23” Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

61.katarzyna_kuciel

61. Królowa nocy

Autor: Katarzyna Kuciel (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: K.Kuciel 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5380

62. Crowd of cups

Autor: Joanna Majkut

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Joanna Iwicka-Majkut

Cena wywoławcza: 800,00 zł

63.filip_lozinski

63. Another brick in the wall

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F.ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5368

64. Klatka II

Technika: olej, płótno

Format: 24x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Klatka II", olej na płótnie, 24x30 cm, 2012

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

65.piotr_gola

65. Sen o rzeczywistości

Technika: akryl, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 “Sen o rzeczywistości”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

66.maciej_hoppe

66. Prince

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

67.iwona_lenik

67. Summer

Autor: Iwona Lenik (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Summer” 2018 I.Lenik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5374

68. Bracia

Autor: Magdalena Mazur

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Magdalena Mazur 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

69.olimpia_dobosz

69. Street

Autor: Olimpia Dobosz (ur. 1987 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Olimpia Dobosz "Street" 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

_MG_5397

70. Manhattan

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HW, opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska, 2018, akryl

Cena wywoławcza: 800,00 zł