23 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 22 stycznia 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 stycznia 2019 r., pon.-pt. godz. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 19-20 stycznia 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 23 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się w naszej siedzibie we wtorek 22 stycznia 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk “złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy również licytację online na platformie Onebid!

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 17 stycznia 2019 r. w godz. 12:00-19:00. W weekend 19-20 stycznia 2018 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 23 Aukcja Sztuki Młodej

Boats - Yuliya Stratovich (2018), obraz akrylowy na płótnie

1. Yuliya Stratovich

Tytuł: Boats, 2018

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: S.Y.2018, opisany na odwrocie: “Boats” acrylic on canvas 90x90 2018 Stratovich Yuliya

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Welcome to the jungle - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: Welcome to the jungle, 2017

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: 2017 “WELCOME TO THE JUNGLE” ARTUR “KOCUR1” MARCINISZYN

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Kosmitka - Karolina Dorochowicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

3. Karolina Dorochowicz

Tytuł: Kosmitka, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Okolica 2 - Arkadiusz Rafflewski (2017/18), obraz olejno-akrylowy na płótnie

4. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Okolica 2, 2017/18

Informacje: olej, akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2017/18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

W pałacu - Marlena Majchrzak (2018), obraz olejny na płótnie

5. Marlena Majchrzak

Tytuł: W pałacu, 2018

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. l.d.: MM/2018, opisany na odwrocie: MARLENA MAJCHRZAK “W PAŁACU” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Południe - Jakub Szymański (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Jakub Szymański

Tytuł: Południe, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. na licu: K.2018, opisany na odwrocie: J.Szymański „Południe” 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Turkusowy nr 7 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Marcin Lenczowski

Tytuł: Turkusowy nr 7, 2018

Informacje: akryl, płótno100x50 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Marcin Lenczowski, 2018, Turkusowy nr 7

Cena wywoławcza: 800,00 zł

1/18 - Tomasz Witkowski (2018), obraz olejny na płótnie

8. Tomasz Witkowski

Tytuł: 1/18, 2018

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: 1/18 T.Witkowski 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Boars at night - Kacper Woźny (2018), obraz olejny na płótnie

9. Kacper Woźny

Tytuł: Boars at night, 2018

Informacje: olej, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: Woźny18' Boars at night

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Paroksyton 1 - Marcin Dybowski (2019), obraz olejny na płótnie

10. Marcin Dybowski

Tytuł: Paroksyton 1, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: “Paroksyton 1” olej, płótno, 100x80 cm 2019 MDybowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Y 10 - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

11. Hanna Rozpara

Tytuł: Y 10, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Y 10" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czerwień́ natury - Mariola Świgulska (2018), obraz olejny na płótnie

12. Mariola Świgulska

Tytuł: Czerwień́ natury, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. u dołu: Mariola Świgulska Seenna 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Maska - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

13. Monika Łakomska

Tytuł: Maska, 2019

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. l.d.: „MASKA” Ł M 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Perpetuum mobile XCIX - Tomasz Winiarski (2018), mezzotinta, sucha igła, papier

14. Tomasz Winiarski

Tytuł: Perpetuum mobile XCIX, 2018

Informacje: mezzotinta, sucha igła, papier70x100 cmsygn. u dołu: Z cyklu Perpetuum mobile XCIX Tomasz Winiarski, opisany na odwrocie

Nakład: 1/30

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Samotnia - Zbigniew Olszewski (2019), obraz olejny na płótnie

15. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Samotnia, 2019

Informacje: olej, płótno81x65 cmsygn. l.d.: Olszewski,19, opisany na odwrocie: “SAMOTNIA” ZBYSZEK OLSZEWSKI ‘19 81x65

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2018), obraz olejny na płótnie

16. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Jolanta Ziółkowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

17. Jolanta Ziółkowska

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, płótno40x30 cmsygn. l.d.: ZJOLA 2018, opisany na odwrocie: Jolanta Ziółkowska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pejzaż horyzontalny z cyklu U źródła II - Łukasz Gil (2016/17), obraz olejny na płótnie

18. Łukasz Gil

Tytuł: Pejzaż horyzontalny z cyklu U źródła II, 2016/17

Informacje: olej, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: Łukasz Gil 2016/17 OLEJ PEJZAŻ HORYZONTALNY Z CYKLU U ŹRÓDŁA II

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Maciej Gappa (2018), akryl, szlagmetal, płótno

19. Maciej Gappa

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Maciej Gappa 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Oświecona - Marlena Sztamborska (2018), obraz olejny na płótnie

20. Marlena Sztamborska

Tytuł: Oświecona, 2018

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. l.d.: Sztamborska’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kraby złote - Aneta Śliwa (2018), ceramika szkliwiona, muszle

21. Aneta Śliwa

Tytuł: Kraby złote, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona, muszle4x (10x11x8) cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Chłopiec z balonem - Bartek Pszon (2018), obraz olejny na płótnie

22. Bartek Pszon

Tytuł: Chłopiec z balonem, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Bartek Pszon “Chłopiec z balonem” 50x70 olej na płótnie 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Wzburzony Bałtyk nad Dębkami - Kamil Jerzyk (2017), obraz akrylowy na płótnie

23. Kamil Jerzyk

Tytuł: Wzburzony Bałtyk nad Dębkami, 2017

Informacje: akryl, płótno100x50 cmopisany na odwrocie: Kamil Jerzyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Head - Łukasz Grotkowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

24. Łukasz Grotkowski

Tytuł: Head, 2018

Informacje: akryl, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: 'Head' 2017 ŁGrotkowski

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Rubescent - Olena Horhol (2017), obraz olejny na płótnie

25. Olena Horhol

Tytuł: Rubescent, 2017

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.g.: Horhol 17, opisany na odwrocie: Horhol 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Rock’oco - Agnieszka Spryszyńska (2018), akryl, płyta

26. Agnieszka Spryszyńska

Tytuł: Rock’oco, 2018

Informacje: akryl, płytaśr. 40 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kurs na Morze Północne - Agnieszka Olech (2019), obraz akrylowy na płótnie

27. Agnieszka Olech

Tytuł: Kurs na Morze Północne, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: "Kurs na Morze Północne", Agnieszka Olech, akryl na płótnie, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Bez tytułu 2 z cyklu Toaleta - Cezary Bednarczyk (2018), obraz olejny na płótnie

28. Cezary Bednarczyk

Tytuł: Bez tytułu 2 z cyklu Toaleta, 2018

Informacje: olej, płótno2x (50x40 cm)opisany na odwrocie: C.Bednarczyk 2017 cykl: TOALETA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Border of perception - Michalina Czurakowska (2018), obraz olejny na płótnie

29. Michalina Czurakowska

Tytuł: Border of perception, 2018

Informacje: olej, płótno130x100 cmsygn. na licu: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2018 “BORDER OF PERCEPTION”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Wizja XI - Małgorzata Śliwa (2019), obraz akrylowy na płótnie

30. Małgorzata Śliwa

Tytuł: Wizja XI, 2019

Informacje: akryl, płótno2x (100x50) cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Zakłócenie - Paulina Jołda (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

31. Paulina Jołda

Tytuł: Zakłócenie, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno65x92 cmopisany na odwrocie: Paulina Jołda Zakłócenie 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Secretly - Adriana Sitkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

32. Adriana Sitkiewicz

Tytuł: Secretly, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Adriana Sitkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Winter tales - Dominik Smolik (2019), obraz akrylowy na płótnie

33. Dominik Smolik

Tytuł: Winter tales, 2019

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Katarzyna Borkowska (2016), obraz olejny na płótnie

34. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno90x60 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Bez tytułu” 2016 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Karolina Basaj (2019), obraz akrylowy na płótnie

35. Karolina Basaj

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. l.d.: BASAJ 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Przedświt - Luiza Los-Pławszewska (2019), akryl, szlagmetal, płótno

36. Luiza Los-Pławszewska

Tytuł: Przedświt, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Luiza Los-P. 2019, opisany na odwrocie: “PRZEDŚWIT” LUIZA LOS-PŁAWSZEWSKA AKRYL, SZLAGMETAL, 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Conversation II - Monika Noga (2018), kolaż, olej na płótnie

37. Monika Noga

Tytuł: Conversation II, 2018

Informacje: olej, kolaż, płótno50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Słonko - Paweł Batura (2018), obraz olejny na płótnie

38. Paweł Batura

Tytuł: Słonko, 2018

Informacje: olej, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura

Cena wywoławcza: 800,00 zł

H4 z cyklu Historie - Tomasz Baran (2018), obraz olejny na płótnie

39. Tomasz Baran

Tytuł: H4 z cyklu Historie, 2018

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Tomasz Baran H4, z cyklu HISTORIE 2018 r. olej na płótnie 80x80

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Przenikanie - Agata Rudzikiewicz (2011), obraz olejny na płótnie

40. Agata Rudzikiewicz

Tytuł: Przenikanie, 2011

Informacje: olej, płótno81x81 cmopisany na odwrocie: AGATA RUDZIKIEWICZ “PRZENIKANIE” 2011 r. 80x80 cm olej na płótnie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Tymon Tryzno (2018), obraz olejny na płótnie

41. Tymon Tryzno

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno115x80 cmopisany na odwrocie: TRYZNO 18'

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Lilia wodna - Agnieszka Bykowska (2017), obraz olejny na płótnie

42. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Lilia wodna, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Natura 7 - Dorota Golińska (2018), obraz olejny na płótnie

43. Dorota Golińska

Tytuł: Natura 7, 2018

Informacje: olej, płótno73x60 cmsygn. p.d.: Golińska 11.2018 Warszawa

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Upojenie - Maria Michoń (2018), obraz akrylowy na płótnie

44. Maria Michoń

Tytuł: Upojenie, 2018

Informacje: akryl, płótno61x73 cmopisany na odwrocie: M. Michoń 2018 “Upojenie”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Trust in my sobriety - Katarzyna Chmiel (2018), obraz akrylowy na płótnie

45. Katarzyna Chmiel

Tytuł: Trust in my sobriety, 2018

Informacje: akryl, płótno80x50 cmopisany na odwrocie: K.Hope/2018/ TRUST IN MY SOBRIETY

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Fale oceanu - Izabela Skierska (2018), akryl, żywica epoksydowa, płótno

46. Izabela Skierska

Tytuł: Fale oceanu, 2018

Informacje: akryl, żywica epoksydowa, płótno60x30 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Waiting - Paulina Klimas (2019), obraz akrylowy na płótnie

47. Paulina Klimas

Tytuł: Waiting, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: |WAITING| 2019 PAULINA KLIMAS

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Martwa natura 3 - Weronika Braun (2018), obraz olejny na płótnie

48. Weronika Braun

Tytuł: Martwa natura 3, 2018

Informacje: olej, płótno80x130 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Peony – wycofana - Marta Achtabowska (2018), obraz akrylowy na płótnie

49. Marta Achtabowska

Tytuł: Peony – wycofana, 2018

Informacje: akryl, płótno46x38 cmsygn. M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Mój Zodiak – Złoty byk - Krzysztof Trzaska (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

50. Krzysztof Trzaska

Tytuł: Mój Zodiak – Złoty byk, 2018

Informacje: technika własna, płótno70x90 cmsygn. p.d.: Trzask 2018 r., opisany na odwrocie: KRZYSZTOF TRZASKA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Run - Bartłomiej Michał Górecki (2018), obraz akrylowy na płótnie

51. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Run, 2018

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: BARTŁOMIEJ MICHAŁ GÓRECKI RUN 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Wesoła limonka - Danuta Leszczyńska (2018), obraz akrylowy na płótnie

52. Danuta Leszczyńska

Tytuł: Wesoła limonka, 2018

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: Leszczyńska 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Circe - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

53. Jacek Cyganek

Tytuł: Circe, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno100x130 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

Tygryska - Weronika Michalska (2018), obraz olejny na płótnie

54. Weronika Michalska

Tytuł: Tygryska, 2018

Informacje: olej, płótno80x70 cmopisany na odwrocie: “Tygryska”, 80x70 cm, olej na płótnie, 2018 Weronika Michalska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Syreni śpiew - Yulia Gurzhiyants (2018), obraz olejny na płótnie

55. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Syreni śpiew, 2018

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Pomiędzy jawą a snem - Jacek Sikora (2018), obraz akrylowy na płótnie

56. Jacek Sikora

Tytuł: Pomiędzy jawą a snem, 2018

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. na boku: JACEK SIKORA, opisany na odwrocie: POMIĘDZY JAWĄ A SNEM 2018 JACEK SIKORA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Drzewo 250 - Magdalena Rytel-Skorek (2019), obraz akrylowy na płótnie

57. Magdalena Rytel-Skorek

Tytuł: Drzewo 250, 2019

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Bez tytułu - Piotr Pachecki (2018), obraz olejny na płótnie

58. Piotr Pachecki

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn. l.d.: P.Pachecki 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Akt - Mariusz Robert Drabarek (2018), obraz akrylowy na płótnie

59. Mariusz Robert Drabarek

Tytuł: Akt, 2018

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. l.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pochodzenie Światła nr 23 - Piotr Przybyła (2018), technika mieszana na płótnie

60. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie Światła nr 23, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno2x (70x50) cmopisany na odwrocie: “Pochodzenie ŚWIATŁA NR.23” Piotr Przybyła 2018 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Królowa nocy - Katarzyna Kuciel (2018), obraz olejny na płótnie

61. Katarzyna Kuciel

Tytuł: Królowa nocy, 2018

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: K.Kuciel 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Crowd of cups - Joanna Majkut (2018), technika mieszana na płótnie

62. Joanna Majkut

Tytuł: Crowd of cups, 2018

Informacje: technika mieszana, płótno60x60 cmsygn. l.d.: Joanna Iwicka-Majkut

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Another brick in the wall - Filip Łoziński (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

63. Filip Łoziński

Tytuł: Another brick in the wall, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: F.ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Klatka II - Marta Julia Piórko (2012), obraz olejny na płótnie

64. Marta Julia Piórko

Tytuł: Klatka II, 2012

Informacje: olej, płótno24x30 cmopisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Klatka II", olej na płótnie, 24x30 cm, 2012

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Sen o rzeczywistości - Piotr Gola (2016), obraz akrylowy na płótnie

65. Piotr Gola

Tytuł: Sen o rzeczywistości, 2016

Informacje: akryl, płótno110x80 cmsygn. p.d.: P. Gola, opisany na odwrocie: P. Gola 2016 “Sen o rzeczywistości”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Prince - Maciej Hoppe (2018), obraz akrylowy na płótnie

66. Maciej Hoppe

Tytuł: Prince, 2018

Informacje: akryl, płótno90x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Summer - Iwona Lenik (2018), obraz akrylowy na płótnie

67. Iwona Lenik

Tytuł: Summer, 2018

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: “Summer” 2018 I.Lenik

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bracia - Magdalena Mazur (2015), obraz akrylowy na płótnie

68. Magdalena Mazur

Tytuł: Bracia, 2015

Informacje: akryl, płótno50x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Mazur 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Street - Olimpia Dobosz (2017), obraz olejny na płótnie

69. Olimpia Dobosz

Tytuł: Street, 2017

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Olimpia Dobosz "Street" 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Manhattan - Henryka Wojciechowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

70. Henryka Wojciechowska

Tytuł: Manhattan, 2019

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. p.d.: HW, opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska, 2018, akryl

Cena wywoławcza: 800,00 zł