28 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 czerwca 2019 r., godz. 19:30

Showroom przedaukcyjny: 15-16 czerwca 2019 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00)

Zapraszamy na 28 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 25 czerwca 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00.

Bez tytułu - Maciej Gappa (2019), obraz akrylowy na płótnie

1. Maciej Gappa

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno100x60 cmopisany na odwrocie: Maciej Gappa 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kimono z pawiem - Marta Achtabowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

2. Marta Achtabowska

Tytuł: Kimono z pawiem, 2019

Informacje: akryl, płótno50x40 cmsygn. p.d.: m.achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Terra III - Jakub Szymański (2019), obraz olejny na płótnie

3. Jakub Szymański

Tytuł: Terra III, 2019

Informacje: olej, płótno50x50 cmsygn.: K.2019, opisany na odwrocie: J.Szymański “TERRA III” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Siostry - Julija Dunko (2018), obraz olejny na płótnie

4. Julia Dunko

Tytuł: Siostry, 2018

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. l.d.: DJulija, opisany na odwrocie: “Siostry” 2018 60x60 DYPTYK olej/płótno Julija Dunko

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Przenikanie - Barbara Bielecka-Woźniczko (2015), obraz olejny na płótnie

5. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Przenikanie, 2015

Informacje: olej, płótno100x130 cmsygn. p.d.: BBWoźniczko 2015, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “PRZENIKANIE” - olej, płótno 100x130 2015 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Qu’est-ce que c’est? - Jacek Cyganek (2019), tempera, akryl na płótnie

6. Jacek Cyganek

Tytuł: Qu’est-ce que c’est?, 2019

Informacje: tempera, akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Wnętrze - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

7. Tymon Tryzno

Tytuł: Wnętrze, 2019

Informacje: olej, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Lenartowicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

8. Magdalena Lenartowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Lenartowicz 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ból - Emilia Jechna (2018), obraz akrylowy na płótnie

9. Emilia Jechna

Tytuł: Ból, 2018

Informacje: akryl, płótno70x80 cmopisany na odwrocie: EMILIA JECHNA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Wiatr - Maciej Kempiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

10. Maciej Kempiński

Tytuł: Wiatr, 2019

Informacje: akryl, płótno73x92 cmsygn.. p.d.: Maciej Kempiński, opisany na odwrocie: "Wiatr" M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Fellini Abstract - Monika Łakomska (2019), obraz olejny na płótnie

11. Monika Łakomska

Tytuł: Fellini Abstract, 2019

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: “FELLINI ABSTRACT” Monika Łakomska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Wyścig - Olga Żukowska (2018), przedruk anastatyczny, serigrafia, papier

12. Olga Żukowska

Tytuł: Wyścig, 2018

Informacje: przedruk anastatyczny, serigrafia, papier100x138 cmsygn. i opisany u dołu

Nakład: 2/4

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Pejzaż w lśnieniu 1 - Weronika Braun (2019), obraz olejny na płótnie

13. Weronika Braun

Tytuł: Pejzaż w lśnieniu 1, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: W. BRAUN 2019 “PEJZAŻ W LŚNIENIU 1”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Kobieta przy praniu - Piotr Pachecki (2019), obraz olejny na płótnie

14. Piotr Pachecki

Tytuł: Kobieta przy praniu, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. u dołu: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Ogród pstrych palców - Bartłomiej Michał Górecki (2019), obraz akrylowy na płótnie

15. Bartłomiej Michał Górecki

Tytuł: Ogród pstrych palców, 2019

Informacje: akryl, płótnośr. 50 cmopisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki Ogród Pstrych Palców 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Piotr Woroniec jr (2019), obraz akrylowy na płótnie

16. Piotr Woroniec jr

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, płótno40x50x7 cmopisany na odwrocie: Woroniec 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jeziorko grążeli - Agnieszka Bykowska (2016), obraz olejny na płótnie

17. Agnieszka Bykowska

Tytuł: Jeziorko grążeli, 2016

Informacje: olej, płótno50x65 cmsygn. l.d.: Bykowska’16, opisany na odwrocie: Jeziorko grążeli - olej Agnieszka Bykowska - 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Zakłócenia widoczności CR 02 - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

18. Hanna Rozpara

Tytuł: Zakłócenia widoczności CR 02, 2019

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na: na odwrocie: HANNA ROZPARA "Zakłócenia widoczności CR 02" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Nawet kawa nie smakuje po sobotniej nocy - Mirosław Nowiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

19. Mirosław Nowiński

Tytuł: Nawet kawa nie smakuje po sobotniej nocy, 2019

Informacje: akryl, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: “Nawet kawa nie smakuje po sobotniej nocy” rok 2019 wym. 90x90 tech. akryl na płótnie Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Plac Trzech Krzyży - Krzysztof Logiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

20. Krzysztof Logiński

Tytuł: Plac Trzech Krzyży, 2019

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Logiński, opisany na odwrocie: “PLAC TRZECH KRZYŻY” K.Logiński 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Czerwony 22 - Marcin Lenczowski (2019), obraz akrylowy na płótnie

21. Marcin Lenczowski

Tytuł: Czerwony 22, 2019

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Przyjaciel - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

22. Marta Julia Piórko

Tytuł: Przyjaciel, 2017

Informacje: olej, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PRZYJACIEL” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Na skraju rozlewiska - Mariola Świgulska (2018), obraz olejny na płótnie

23. Mariola Świgulska

Tytuł: Na skraju rozlewiska, 2018

Informacje: olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Pochodzenie światła nr 31 - Piotr Przybyła (2019), technika mieszana na płótnie

24. Piotr Przybyła

Tytuł: Pochodzenie światła nr 31, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Pochodzenie światła nr 31 piotr przybyła 2019 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Yulia Gurzhiyants (2019), obraz olejny na płótnie

25. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno40x50 cmsygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2019), obraz olejny na płótnie

26. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: A. ROWIŃSKA ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

W otchłani pragnień - Julia Reiter (2019), obraz olejny na płótnie

27. Julia Reiter

Tytuł: W otchłani pragnień, 2019

Informacje: olej, płótno117x89 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pogorzelisko - Jacek Jasiniak (2018), obraz na płótnie wykonany techniką własną

28. Jacek Jasiniak

Tytuł: Pogorzelisko, 2018

Informacje: technika własna, płótno105x130 cmopisany na odwrocie: J. Jasiniak 2018 “Pogorzelisko”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jesienny - Olena Horhol (2018), olej, płóno

29. Olena Horhol

Tytuł: Jesienny, 2018

Informacje: olej, płóno60x60 cmsygn. p.d: HORHOL18, opisany na odwrocie: HORHOL18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

A. E. V. - Michał Spryszyński (2017), obraz akrylowy na płótnie

30. Michał Spryszyński

Tytuł: A. E. V., 2017

Informacje: akryl, płótno120x40 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

Odpoczywająca - Henryka Wojciechowska (2010), obraz olejny na płótnie

31. Henryka Wojciechowska

Tytuł: Odpoczywająca, 2010

Informacje: olej, płótno81x100 cmsygn. p.d.: Henryka Wojciechowska, opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, płótno 81x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Oksymoron - Dominika Augustynek (2019), obraz akrylowy na płótnie

32. Dominika Augustynek

Tytuł: Oksymoron, 2019

Informacje: akryl, płótno75x63 cmopisany na odwrocie: Augustyniak

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Laura - Kamila Ossowska (2018), obraz olejny na płótnie

33. Kamila Ossowska

Tytuł: Laura, 2018

Informacje: olej, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Niebieskie domy - Katarzyna Borkowska (2019), obraz olejny na płótnie

34. Katarzyna Borkowska

Tytuł: Niebieskie domy, 2019

Informacje: olej, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: “Niebieskie domy” Katarzyna Borkowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Pjongjang - Piotr Wojtkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

35. Piotr Wojtkiewicz

Tytuł: Pjongjang, 2018

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: WOJTKIEWICZ 2018, opisany na odwrocie: 2018 PIOTR WOJTKIEWICZ 92x80 AKRYL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Konstrukt 1 - Zbigniew Olszewski (2019), obraz olejny na płótnie

36. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Konstrukt 1, 2019

Informacje: olej, płótno73x92 cmopisany na odwrocie: ZBIGNIEW OLSZEWSKI “KONSTRUKT 1” 2019 73x92

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Z cyklu Na fali - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

37. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Z cyklu Na fali, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Zabawa - Agnieszka Sośnia (2017), żywica akrylowa, akryl, deska

38. Agnieszka Sośnia

Tytuł: Zabawa, 2017

Informacje: żywica akrylowa, akryl, deska40x35 cmopisany na odwrocie: ZABAWA 2017 Sośnia

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Kompozycja miejska - Filip Łoziński (2019), obraz olejno-akrylowy na płótnie

39. Filip Łoziński

Tytuł: Kompozycja miejska, 2019

Informacje: olej, akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Lapsus - Monika Noga (2019), obraz olejny na płótnie

40. Monika Noga

Tytuł: Lapsus, 2019

Informacje: olej, płótno60x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Lilie - Paulina Lewandowska (2019), obraz olejny na płótnie

41. Paulina Lewandowska

Tytuł: Lilie, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: P.Lew. 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Baletnice (tryptyk) - Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek (2019), akryl, tektura

42. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Tytuł: Baletnice (tryptyk), 2019

Informacje: akryl, tektura3x(32x41) cmsygn. l.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Akt z narcyzem - Tomasz Włodarczyk (2019), pastel, karton

43. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Akt z narcyzem, 2019

Informacje: pastel, karton65x47 cm kompozycja, 75x55 cm w oprawiesygn. p.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Myopic Inclination - Wojciech Manitius-Ratyński (2019), obraz akrylowy na płótnie

44. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Myopic Inclination, 2019

Informacje: akryl, płótno150x78,5 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Turkusowy pejzaż - Sylwia Szewczyk (2019), obraz akrylowy na płótnie

45. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Turkusowy pejzaż, 2019

Informacje: akryl, płótno60x40 cmsygn. p.d.: S, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Park Sołacki - Marta Lisiewicz (2019), obraz akrylowy na płótnie

46. Marta Lisiewicz

Tytuł: Park Sołacki, 2019

Informacje: akryl, płótno85x50 cmsygn. l.d.: ML

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Czerwony Kapturek - Monika Synak (2019), akryl, płyta

47. Monika Synak

Tytuł: Czerwony Kapturek, 2019

Informacje: akryl, płyta80x60 cmsygn. p.d.: MS

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Face 2 - Dorota Golińska (2018), obraz olejny na płótnie

48. Dorota Golińska

Tytuł: Face 2, 2018

Informacje: olej, płótno92x73 cmsygn. p.d.: Golińska 12.2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2011), obraz akrylowy na płótnie

49. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2011

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń ‘11

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Bez tytułu - Marcin Niewęgłowski (2018), obraz olejny na płycie

50. Marcin Niewęgłowski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płyta67x77 cm kompozycja, 76x86 w oprawieopisany na odwrocie: M. NIEWĘGŁOWSKI PFVI/2018 67/77 - OLEJ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Taniec linearny II - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

51. Paulina Ledzion

Tytuł: Taniec linearny II, 2019

Informacje: akryl, płótno81x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Czary-Mary, szukam pary - Magdalena Rytel-Skorek (2019), akryl, szlagmetal, płótno

52. Magdalena Rytel-Skorek

Tytuł: Czary-Mary, szukam pary, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótnośr. 60 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Czerwony - Bartłomiej Baranowski (2019), akryl, technika mieszana, płótno

53. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Czerwony, 2019

Informacje: akryl, technika mieszana, płótno70x50 cmsygn. l.g.: BARANOWSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Koń - Aneta Śliwa (2018), ceramika szkliwiona

54. Aneta Śliwa

Tytuł: Koń, 2018

Informacje: ceramika szkliwiona24x36x23 cmsygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Powiew kobiecości - Vanessa Świgulska (2019), obraz akrylowy na płótnie

55. Vanessa Świgulska

Tytuł: Powiew kobiecości, 2019

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. l.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Jezioro w marcu - Henadzy Havartsou (2019), obraz olejny na płótnie

56. Henadzy Havartsou

Tytuł: Jezioro w marcu, 2019

Informacje: olej, płótno46x62 cmsygn. l.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł