28 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 czerwca 2019 r., godz. 19:30

Showroom przedaukcyjny: 15-16 czerwca 2019 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00)

Zapraszamy na 28 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 25 czerwca 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00.

1. Bez tytułu

Autor: Maciej Gappa (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Maciej Gappa 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

2. Kimono z pawiem

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: m.achtabowska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

3. Terra III

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn.: K.2019, opisany na odwrocie: J.Szymański “TERRA III” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

4. Siostry

Autor: Julija Dunko (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: DJulija, opisany na odwrocie: “Siostry” 2018 60x60 DYPTYK olej/płótno Julija Dunko

Cena wywoławcza: 800,00 zł

5. Przenikanie

Technika: olej, płótno

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BBWoźniczko 2015, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko “PRZENIKANIE” - olej, płótno 100x130 2015 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

6. Qu’est-ce que c’est?

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

7. Wnętrze

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

8. Bez tytułu

Autor: Magdalena Lenartowicz

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Lenartowicz 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

9. Ból

Autor: Emilia Jechna (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EMILIA JECHNA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

10. Wiatr

Technika: akryl, płótno

Format: 73x92 cm

Sygnatura: sygn.. p.d.: Maciej Kempiński, opisany na odwrocie: "Wiatr" M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

11. Fellini Abstract

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “FELLINI ABSTRACT” Monika Łakomska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

12. Wyścig

Autor: Olga Żukowska (ur. 1993 r.)

Technika: przedruk anastatyczny, serigrafia, papier

Format: 100x138 cm

Nakład: 2/4

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

13. Pejzaż w lśnieniu 1

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: W. BRAUN 2019 “PEJZAŻ W LŚNIENIU 1”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

14. Kobieta przy praniu

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

15. Ogród pstrych palców

Technika: akryl, płótno

Format: śr. 50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki Ogród Pstrych Palców 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

16. Bez tytułu

Autor: Piotr Woroniec jr (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x50x7 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woroniec 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

17. Jeziorko grążeli

Technika: olej, płótno

Format: 50x65 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Bykowska’16, opisany na odwrocie: Jeziorko grążeli - olej Agnieszka Bykowska - 2016

Cena wywoławcza: 800,00 zł

18. Zakłócenia widoczności CR 02

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na: na odwrocie: HANNA ROZPARA "Zakłócenia widoczności CR 02" 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

19. Nawet kawa nie smakuje po sobotniej nocy

Autor: Mirosław Nowiński

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Nawet kawa nie smakuje po sobotniej nocy” rok 2019 wym. 90x90 tech. akryl na płótnie Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 800,00 zł

20. Plac Trzech Krzyży

Autor: Krzysztof Logiński (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Logiński, opisany na odwrocie: “PLAC TRZECH KRZYŻY” K.Logiński 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

21. Czerwony 22

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

22. Przyjaciel

Technika: olej, płótno

Format: 40x30 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PRZYJACIEL” OLEJ NA PŁÓTNIE 40x30 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

23. Na skraju rozlewiska

Technika: olej, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

24. Pochodzenie światła nr 31

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Pochodzenie światła nr 31 piotr przybyła 2019 r

Cena wywoławcza: 800,00 zł

25. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 40x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

26. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. ROWIŃSKA ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

27. W otchłani pragnień

Technika: olej, płótno

Format: 117x89 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

28. Pogorzelisko

Autor: Jacek Jasiniak

Technika: technika własna, płótno

Format: 105x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: J. Jasiniak 2018 “Pogorzelisko”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

29. Jesienny

Technika: olej, płóno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d: HORHOL18, opisany na odwrocie: HORHOL18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

30. A. E. V.

Technika: akryl, płótno

Format: 120x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

31. Odpoczywająca

Technika: olej, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Henryka Wojciechowska, opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, płótno 81x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

32. Oksymoron

Autor: Dominika Augustynek

Technika: akryl, płótno

Format: 75x63 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Augustyniak

Cena wywoławcza: 800,00 zł

33. Laura

Autor: Kamila Ossowska

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

34. Niebieskie domy

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Niebieskie domy” Katarzyna Borkowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

35. Pjongjang

Autor: Piotr Wojtkiewicz (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: WOJTKIEWICZ 2018, opisany na odwrocie: 2018 PIOTR WOJTKIEWICZ 92x80 AKRYL

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

36. Konstrukt 1

Technika: olej, płótno

Format: 73x92 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ZBIGNIEW OLSZEWSKI “KONSTRUKT 1” 2019 73x92

Cena wywoławcza: 800,00 zł

37. Z cyklu Na fali

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

38. Zabawa

Autor: Agnieszka Sośnia (ur. 1992 r.)

Technika: żywica akrylowa, akryl, deska

Format: 40x35 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ZABAWA 2017 Sośnia

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

39. Kompozycja miejska

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

40. Lapsus

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

41. Lilie

Autor: Paulina Lewandowska

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.Lew. 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

42. Baletnice (tryptyk)

Autor: Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Technika: akryl, tektura

Format: 3x(32x41) cm

Sygnatura: sygn. l.d., opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

43. Akt z narcyzem

Autor: Tomasz Włodarczyk (ur. 1962 r.)

Technika: pastel, karton

Format: 65x47 cm kompozycja, 75x55 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

44. Myopic Inclination

Technika: akryl, płótno

Format: 150x78,5 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

45. Turkusowy pejzaż

Autor: Sylwia Szewczyk

Technika: akryl, płótno

Format: 60x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

46. Park Sołacki

Autor: Marta Lisiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 85x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: ML

Cena wywoławcza: 800,00 zł

47. Czerwony Kapturek

Autor: Monika Synak

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MS

Cena wywoławcza: 800,00 zł

48. Face 2

Autor: Dorota Golińska

Technika: olej, płótno

Format: 92x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Golińska 12.2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

49. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń ‘11

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

50. Bez tytułu

Autor: Marcin Niewęgłowski

Technika: olej, płyta

Format: 67x77 cm kompozycja, 76x86 w oprawie

Sygnatura: opisany na odwrocie: M. NIEWĘGŁOWSKI PFVI/2018 67/77 - OLEJ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

51. Taniec linearny II

Technika: akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion ‘19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

52. Czary-Mary, szukam pary

Autor: Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976 r.)

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: śr. 60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

53. Czerwony

Technika: akryl, technika mieszana, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: BARANOWSKI 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

54. Koń

Format: 24x36x23 cm

Sygnatura: sygn. na spodzie: ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

55. Powiew kobiecości

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

56. Jezioro w marcu

Autor: Henadzy Havartsou

Technika: olej, płótno

Format: 46x62 cm

Sygnatura: sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł