31 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 września 2019r.; godz. 19:30

1.yuliya_stratovich

1. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y. 2019, opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya 2019 acryl on canvas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
2.agnieszka_figurska

2. With a touch of optimism z cyklu Demi-sec

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Figurska, opisany na odwrocie: DEMI-SEC ,,With a touch of optimism" 2019 Agnieszka Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
3.aleksandra_tracz

3. Osobliwość nr 1 Betelgeza A

Rok powstania: 2018-2019

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR1: BETELGEZA A” 2018/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
4.jakub_szymanski

4. Boże pole

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
5.monika_kopczewska

5. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
6.martyna_karch

6. Bez tytułu

Autor: Martyna Karch

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M.Karch 19, opisany na odwrocie: Martyna Karch 2019 "Toils"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
7.bartosz_jancik

7. Fragmentacja III

Autor: Bartosz Jancik (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartosz Jancik FRAGMENTACJA III olej na płótnie, 80x80 cm 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
8.barbara_bielecka-wozniczko

8. Płaszczyzny VII

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
9.katarzyna_borkowska

9. Kurkuma

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monorgamem, opisany na odwrocie: "Kurkuma" Katarzyna Borkowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
10.julia_reiter

10. Hawana

Autor: Julia Reiter

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
11.jagoda_zych

11. Zamglony II

Autor: Jagoda Zych (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 95x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JAGODA ZYCH 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
12.marcin_lenczowski

12. Niebieski 36

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: lenczys, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
13.emilia_rusin

13. Jemioła I

Autor: Emilia Rusin (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
14.hanna_rozpara

14. Kwiat paproci I

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
15.daria_pyrchala

15. Widoki, które zapamiętam

Autor: Daria Pyrchała

Technika: olej, płótno

Format: 150x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: WIDOKI, KTÓRE ZAPAMIĘTAM 2018 DARIA PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
16.karol_mularczyk

16. Przeszłość, która nadejdzie 2

Autor: Karol Mularczyk

Technika: olej, płótno

Format: 160x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KAROL MULARCZYK “PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE/2” OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
17.jacek_cyganek

17. Przeszkody niezwykłej urody

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
18.aleksander_gurlacz

18. Killing Eyes

Autor: Aleksander Gurłacz

Technika: akryl, płyta HDF

Format: 50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
19.tymon_tryzno

19. Kebab

Technika: olej, płótno

Format: 90x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
20.malgorzata_rusiecka

20. Taniec nocy z brzaskiem

Autor: Małgorzata Rusiecka (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: RUSIECKA’19 RUSIECKA MAŁGORZATA “TANIEC NOCY Z BRZASKIEM”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
21.patrycja_kruszynska-mikulska

21. Świat jest Twoją przygodą

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
22.lukasz_dyminski

22. Grill, Smołdzino

Autor: Łukasz Dymiński

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Dymiński’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
23.sebastian_garyantesiewicz

23. Gathering in red

Autor: Sebastian Garyantesiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Garyantes, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
24.yulia_gurzhiyants

24. Zbiory miłości

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
25.karolina_drygala

25. Bez tytułu

Autor: Karolina Drygała

Technika: olej, płótno

Format: 85x105 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" KAROLINA DRYGAŁA olej na płótnie 85x105 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
26.paulina_ledzion

26. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
_MG_2568

27. Zima

Autor: Sławomir Wojtkiewicz (ur. 1979 r.)

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
28.aneta_sliwa

28. Pingwin

Format: 46x27x36 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
29.filip_lozinski

29. Niska grawitacja sztuki

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
30.monika_noga

30. Crush

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
31.olena_horhol

31. Bez

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: HORHOL 17-19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
32.luiza_los-plawszewska

32. Kwitnące miasto II

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Loz-P.’19, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
Weronika braun Ulotność 100x100 olej na płótnie

33. Ulotność

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
34.krystyna_jaszke

34. Jajem go

Autor: Krystyna Jaszke (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Krystyna Jaszke 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
35.barbara_kozaczkiewicz

35. Nadobnica alpejska

Autor: Barbara Kozaczkiewicz

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kozaczkiewicz

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
36.andrzej_wirpszo

36. Bar Piratów

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP 2015, opisany na odwrocie: “BAR” AKRYL 90x90 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
37.marcin_nieweglowski

37. Bez tytułu (4)

Autor: Marcin Niewęgłowski

Technika: olej, plyta

Format: 77x77 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
38.karolina_radoch

38. Oksymoron 14

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Radoch 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
39.cezary_bednarczyk

39. Z pejzażem w tle

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z pejzażem w tle 2019 C. Bednarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
40.mariola_swigulska

40. W błękicie rozkwitły

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
41.piotr_pachecki

41. Kura patroszona na „Super Ekspresie”

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
42.magda_zarzycka

42. Matka od roślin

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie:MAGDA ZARZYCKA “MATKA OD ROŚLIN”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
43.viola_pryba-hadas

43. X Means Love

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ X Means Love 2019/100x70 own technique on canvas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
44.marcelina_siwiec

44. Remont

Autor: Marcelina Siwiec

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “REMONT” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
45.andrzej_zdanowicz

45. Krzesło

Autor: Andrzej Zdanowicz

Technika: tempera, olej, płótno

Format: 85x65 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AZ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
46.bartlomiej_michal_gorecki

46. Zmierzch Lasów Deszczowych

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki, Zmierzch Lasów Deszczowych

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
47.bartlomiej_baranowski

47. Kot w oknie

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BARANOWSKI’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
48.paulina_leszczynska

48. Przenikanie

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm kompozycja, 73,5x73,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. na licu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
49.wojciech_manitius-ratynski

49. Summer Love

Technika: akryl, płótno

Format: 109x109 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
50.magdalena_sniadkowska

50. Bez tytułu

Autor: Magdalena Śniadkowska (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 116x89 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: magda es gallery 09.2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
51.karolina_kurkiewicz

51. Rozmowy

Autor: Karolina Kurkiewicz

Technika: olej, płótno

Format: 120x160 cm (tryptyk)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
52.lukasz_kozik

52. Blues for Sonny

Autor: Łukasz Kozik

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOZIK ŁUKASZ BLUES FOR SONNY 100x140 OLEJ 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
53.eliza_piechnik

53. Za zamkniętymi oczami 2

Autor: Eliza Piechnik

Technika: olej, płyta

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Piechnik Eliza

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
54.emilia_jechna

54. Ślady

Autor: Emilia Jechna (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, piasek, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EMILIA JECHNA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
55.vanessa_swigulska

55. Odrodzenie

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
56.jacek_jasiniak

56. Bezpieczeństwo

Autor: Jacek Jasiniak

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
57.diana_godna

57. Bliźniaki

Autor: Diana Godna

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie
58.aurelia_sikiewicz-wojtaszek

58. Młyn

Autor: Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.A. Sing

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Złóż zlecenie