31 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 24 września 2019 r.; godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 19 września 2019 r.

Showroom przedaukcyjny: 21-22 września 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 31 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 24 września 2019 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: [email protected] Polecamy również licytację online na platformie Onebid. Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. Na showroom przedaukcyjny zapraszamy w weekend 21-22 września 2019 r. (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

1. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y. 2019, opisany na odwrocie: Stratovich Yuliya 2019 acryl on canvas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

2. With a touch of optimism z cyklu Demi-sec

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Figurska, opisany na odwrocie: DEMI-SEC ,,With a touch of optimism" 2019 Agnieszka Figurska

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

3. Osobliwość nr 1 Betelgeza A

Rok powstania: 2018-2019

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. TRACZ “OSOBLIWOŚĆ NR1: BETELGEZA A” 2018/19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

4. Boże pole

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

5. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000 - 2500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

6. Bez tytułu

Autor: Martyna Karch (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M.Karch 19, opisany na odwrocie: Martyna Karch 2019 "Toils"

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

7. Fragmentacja III

Autor: Bartosz Jancik (ur. 1993 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartosz Jancik FRAGMENTACJA III olej na płótnie, 80x80 cm 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

8. Płaszczyzny VII

Technika: olej, płótno

Format: 130x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2015

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

9. Kurkuma

Technika: olej, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monorgamem, opisany na odwrocie: "Kurkuma" Katarzyna Borkowska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

10. Hawana

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2500 zł

Cena sprzedaży: 4800 zł

11. Zamglony II

Autor: Jagoda Zych (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 95x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JAGODA ZYCH 2017

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

12. Niebieski 36

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: lenczys, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

13. Jemioła I

Autor: Emilia Rusin (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

14. Kwiat paproci I

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

15. Widoki, które zapamiętam

Technika: olej, płótno

Format: 160x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: WIDOKI, KTÓRE ZAPAMIĘTAM 2018 DARIA PYRCHAŁA

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

16. Przeszłość, która nadejdzie 2

Autor: Karol Mularczyk (ur. 1997 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 160x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KAROL MULARCZYK “PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE/2” OLEJ NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

17. Przeszkody niezwykłej urody

Technika: tempera, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

18. Killing Eyes

Autor: Aleksander Gurłacz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, płyta HDF

Format: 50x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

19. Kebab

Technika: olej, płótno

Format: 90x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: TRYZNO’19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

20. Taniec nocy z brzaskiem

Autor: Małgorzata Rusiecka (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: RUSIECKA’19 RUSIECKA MAŁGORZATA “TANIEC NOCY Z BRZASKIEM”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

21. Świat jest Twoją przygodą

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2800-3500 zł

22. Grill, Smołdzino

Autor: Łukasz Dymiński

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Dymiński’16

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

23. Gathering in red

Autor: Sebastian Garyantesiewicz (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Garyantes, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

24. Zbiory miłości

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

25. Bez tytułu

Autor: Karolina Drygała (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 85x105 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" KAROLINA DRYGAŁA olej na płótnie 85x105 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

26. Powiększenie

Technika: akryl, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

27. Zima

Autor: Sławomir Wojtkiewicz (ur. 1979 r.)

Format: 100x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

28. Pingwin

Format: 46x27x36 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

29. Niska grawitacja sztuki

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 70x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1800 zł

30. Crush

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

31. Bez

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: HORHOL 17-19

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

32. Kwitnące miasto II

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Luiza Loz-P.’19, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

33. Ulotność

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

34. Jajem go

Autor: Krystyna Jaszke (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Krystyna Jaszke 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

35. Nadobnica alpejska

Autor: Barbara Kozaczkiewicz

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kozaczkiewicz

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 900 zł

36. Bar Piratów

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP 2015, opisany na odwrocie: “BAR” AKRYL 90x90 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

37. Bez tytułu (4)

Autor: Marcin Niewęgłowski

Technika: olej, plyta

Format: 77x77 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

38. Oksymoron 14

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Radoch 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

39. Z pejzażem w tle

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z pejzażem w tle 2019 C. Bednarczyk

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

40. W błękicie rozkwitły

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

41. Kura patroszona na „Super Ekspresie”

Technika: tempera żółtkowa, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pachecki 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

42. Matka od roślin

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie:MAGDA ZARZYCKA “MATKA OD ROŚLIN”

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1600 zł

43. X Means Love

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: VIOLA PRYBA-HADAŚ X Means Love 2019/100x70 own technique on canvas

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

44. Remont

Autor: Marcelina Siwiec

Technika: olej, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “REMONT” 2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

45. Krzesło

Autor: Andrzej Zdanowicz (ur. 1960 r.)

Technika: tempera, olej, płótno

Format: 85x65 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AZ

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

46. Zmierzch Lasów Deszczowych

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Bartłomiej Michał Górecki, Zmierzch Lasów Deszczowych

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

47. Kot w oknie

Technika: olej, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BARANOWSKI’18

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

48. Przenikanie

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 70x70 cm kompozycja, 73,5x73,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. na licu

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

49. Summer Love

Technika: akryl, płótno

Format: 109x109 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

50. Bez tytułu

Autor: Magdalena Śniadkowska (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 116x89 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: magda es gallery 09.2019

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 900-1100 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

51. Rozmowy

Autor: Karolina Kurkiewicz

Technika: olej, płótno

Format: 120x160 cm (tryptyk)

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

52. Blues for Sonny

Autor: Łukasz Kozik (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KOZIK ŁUKASZ BLUES FOR SONNY 100x140 OLEJ 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

53. Za zamkniętymi oczami 2

Autor: Eliza Piechnik

Technika: olej, płyta

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Piechnik Eliza

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

54. Ślady

Autor: Emilia Jechna (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, piasek, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: EMILIA JECHNA 2018

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

55. Odrodzenie

Technika: akryl, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

56. Bezpieczeństwo

Autor: Jacek Jasiniak

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 800 zł

57. Bliźniaki / pozycja wycofana

Autor: Diana Godna

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

58. Młyn

Autor: Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.A. Sing

Cena wywoławcza: 800,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł