38 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 21 kwietnia 2020 r., godz. 19:30

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z katalogiem 38 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 21 kwietnia 2020 r. o godz. 19:30. I tym razem, ze względu na trwającą epidemię, z troski o Państwa oraz nasze zdrowie i bezpieczeństwo, licytacja przeprowadzona zostanie bez udziału publiczności.

Tak jak poprzednio, aukcja odbędzie się stacjonarnie w naszej siedzibie, z udziałem zespołu galerii i aukcjonera. Aby zapewnić Państwu możliwość wirtualnego uczestnictwa, streaming z przebiegu licytacji będzie dostępny do oglądania na żywo na naszym profilu na Facebooku.

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji być może Państwa myśli skierowane są gdzie indziej, jednak jesteśmy zdania, że nawet w trudnych czasach, a może tym bardziej właśnie teraz, warto sięgać po sztukę. Zachęcamy więc gorąco do zapoznania się z ofertą aukcyjną (tym razem tylko wirtualnie) i składania zleceń telefonicznych i limitów. W razie pytań bądź gdyby potrzebowali Państwo naszej porady i konsultacji, zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego z naszym zespołem.

Zlecenia i limity licytacyjne można już składać za pośrednictwem przycisków „Złóż zlecenie” pod każdą pozycją katalogową. Przyjmujemy je także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Katalog opublikowany będzie także na portalu Artinfo.pl.

Do oglądania wystawy przedaukcyjnej ze względów bezpieczeństwa zaprosimy tym razem wyłącznie wirtualnie. Po Świętach Wielkanocnych udostępnimy link do wirtualnego spaceru po wystawie przedaukcyjnej. Przygotujemy także materiały specjalne, aby jak najlepiej zaprezentować Państwu zdalnie ofertę aukcyjną – o szczegółach będziemy informować w aktualnościach!

Katalog w PDF:

1. Beztroska

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

2. Old Town IX

Autor: Beata Paziewska (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: bp

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

3. Impresje VI

Autor: Jakub Syrkowski (ur. 1993 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

4. Krzak I

Autor: Agnieszka Sośnia (ur. 1992 r.)

Technika: żywica akrylowa, akryl, deska

Format: 88x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZAK I 2017 Agnieszka Sośnia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

5. W 06

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "W 06" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

6. Ogród Basi 5

Autor: Aleksandra Adamczak

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Ogród Basi” Aleksandra Adamczak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

7. Der Grenzpunkt

Autor: Agnieszka Pakuła

Technika: akryl, płótno

Format: 140x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: APakuła’18, opisany na odwrocie: Agnieszka Pakuła “Der Grenzpunkt” acrylic on canvas / 130x140 cm 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

8. Abstrakcja z rdzawym niebem

Autor: Nina Zielińska-Krudysz

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

9. Glaciation

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020 “Glaciation”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

10. Imaginarium nr 1: Strach

Technika: akryl, kolaż, pastel, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Tracz “Imaginarium nr 1: Strach”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

11. Ośrodek Sportowy Olimpia nad jeziorem Ołdakowskim

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: “Ośrodek Sportowy Olimpia nad jeziorem Ołdakowskim” M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

12. Koty

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański “KOTY” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

13. Diary

Autor: Viola Pryba Hadaś (ur. 1981 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Pfishova “Diary” (Secondary) 2020 (III) 150x100 acryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

14. Bez tytułu z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 4000 zł

15. Kompozycja miejska

Technika: olej, akryl, płótnie

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-1900 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

16. Fala II

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. B. Woźniczko, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Fala II, olej, płótno, 100x120, 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

17. Kot

Format: 20x27x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

18. Bez tytułu

Autor: Jakub Czyż (ur. 1991 r.)

Technika: akryl spray, węgiel, płótno

Format: 120x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

19. Dead people celebrating New Years Eve

Technika: olej, płótno

Format: 140x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 3600 zł

20. Po burzy

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. na licu: WIRP’20, opisany na odwrocie: “Po burzy” 80x100 Rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

21. Moi Mariachi

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 2020 Marcelina Siwiec “Moi Mariachi”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

22. Kwiat egzotyczny

Autor: Khrystyna Hladka

Technika: akryl, płótno

Format: 140x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KH, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

23. Geometric 43

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 43 | 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

24. Barcelona

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

25. Bajka nr 7

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Baranowski 7:20, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

26. Atak czy ucieczka?

Autor: Zuzanna Jankowska

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

27. Summer seascape

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: SY2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

28. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

29. Szary nr 29

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczowski Lenczys 2020 Szary #29

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

30. Przestrzenie i struktury IV

Autor: Nika Grzymska (ur. 1993 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 140x200 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: NIKA GRZYMSKA “PRZESTRZENIE I STRUKTURY IV” 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

31. Pejzaż nadbrzeżny

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

32. Zawirowania nad krainą snów

Technika: olej, płótno

Format: 80x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

33. Czarci krąg

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

34. Harmonia

Autor: Ewelina Czarniecka

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

35. Dzień ósmy z cyklu Big Bang / Genesis

Autor: Krzysztof Tomalski

Technika: sucha igła, mezzotinta, papier

Format: 65x95 cm

Nakład: E/A 4

Sygnatura: sygn. i opisany u dołu: Dzień ósmy z cyklu Big Bang / Genesis, 2018 E/A 4 Krzysztof Tomalski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

36. Akcent orientalny

Autor: Millionerboy (ur. 1982 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

37. Latawce

Autor: Sebastian Talka

Technika: akryl, płótno

Format: 70x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Latawce” 2020 Talka Sebastian

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

38. Góra 2

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Horhol’19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

39. Tribal 2

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tribal 2 (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

40. Boat in Paradise Diani Beach Kenya

Autor: Mariusz Kitowski

Technika: akryl, płótno

Format: 100x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “BOAT IN PARADISE” MARIUSZ KITOWSKI 2020 50x100 AKRYL

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

41. She

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

42. Droga do domu

Autor: Jena Polak (ur. 1982 r.)

Technika: olej, deska

Format: 106x76 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

43. Dechy

Autor: Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Technika: olej, płótno

Format: 115x75 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Dechy” 2014 rok olej, płótno Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

44. Dźwięk ciszy nr 5

Technika: akryl, płótno

Format: 120x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

45. Bez tytułu z cyklu Panny

Autor: Agnieszka Łapka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Łapka 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

46. Looking at Petra

Autor: Jolanta Kitowska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: J.K., opisany na odwrocie: Looking at Petra 2020 Jola Kitowska akryl werniks

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

47. Capture Green

Autor: Aneta Klejnowska (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Klejnowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

48. Przytul mnie

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

49. Morze

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

50. Sierra one-niner (S19)

Technika: akryl, płótno

Format: 93x153 cm

Sygnatura: sygn.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

51. Autumn dreams

Autor: Natalia Nasada-Wojtal (ur. 1980 r.)

Technika: olej, pastel tłusta, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal “Autumn dreams” 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

52. Krajobraz zimowy

Autor: Karolina Drygała (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

53. Z cyklu Forestity

Autor: Adam Piotr Rutkowski

Technika: olej, wydruk, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Forestity - alpha 3, 2020 r. 80x60 olej i farba druk. na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

54. Head in the clouds

Autor: Ewa Jaros

Technika: akryl, pastel, płótno

Format: 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

55. Wieczorne niebo VI

Autor: Lidia Wnuk (ur. 1988 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: LIDIA WNUK 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

56. Rano

Autor: Zuzanna Szary (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Z. Szary

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

57. Topniejące serce Arktyki

Technika: akryl, płótno

Format: 75x115 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Topniejące serce Arktyki” Izabela Drzewiecka 75/115 akryl na płótnie 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

58. Portret mężczyzny XXVI

Autor: Michał Czuba

Technika: olej, płyta plexi, pilśnia

Format: 51x41,5 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: portret mężczyzny XXVI 2018 CZUBA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

59. Taman

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paweł Świątek, Taman, akryl, płótno, 2020 r.

Cena wywoławcza: 0,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

60. Siren

Autor: Joanna Róg-Ociepka

Technika: olej, płótno

Format: 125x125 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Siren z cyklu Artefakty, ol/pł, 125x125cm, 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

61. Inner and Outer IV

Autor: Sebastian Skowroński

Technika: technika własna, grafika, papier 300g

Format: 100x70cm

Nakład: nakład 1/1

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł