38 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 21 kwietnia 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 13 kwietnia 2020 r., pon-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 17-18 kwietnia 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z katalogiem 38 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 21 kwietnia 2020 r. o godz. 19:30. I tym razem, ze względu na trwającą epidemię, z troski o Państwa oraz nasze zdrowie i bezpieczeństwo, licytacja przeprowadzona zostanie bez udziału publiczności.

Tak jak poprzednio, aukcja odbędzie się stacjonarnie w naszej siedzibie, z udziałem zespołu galerii i aukcjonera. Aby zapewnić Państwu możliwość wirtualnego uczestnictwa, streaming z przebiegu licytacji będzie dostępny do oglądania na żywo na naszym profilu na Facebooku.

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji być może Państwa myśli skierowane są gdzie indziej, jednak jesteśmy zdania, że nawet w trudnych czasach, a może tym bardziej właśnie teraz, warto sięgać po sztukę. Zachęcamy więc gorąco do zapoznania się z ofertą aukcyjną (tym razem tylko wirtualnie) i składania zleceń telefonicznych i limitów. W razie pytań bądź gdyby potrzebowali Państwo naszej porady i konsultacji, zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego z naszym zespołem.

Zlecenia i limity licytacyjne można już składać za pośrednictwem przycisków “Złóż zlecenie” pod każdą pozycją katalogową. Przyjmujemy je także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Katalog opublikowany będzie także na portalu Artinfo.pl.

Do oglądania wystawy przedaukcyjnej ze względów bezpieczeństwa zaprosimy tym razem wyłącznie wirtualnie. Po Świętach Wielkanocnych udostępnimy link do wirtualnego spaceru po wystawie przedaukcyjnej. Przygotujemy także materiały specjalne, aby jak najlepiej zaprezentować Państwu zdalnie ofertę aukcyjną – o szczegółach będziemy informować w aktualnościach!

Katalog 38 Aukcja Sztuki Młodej

Beztroska - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Beztroska, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Old Town IX - Beata Paziewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Beata Paziewska

Tytuł: Old Town IX, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: bp

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Impresje VI - Jakub Syrkowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Jakub Syrkowski

Tytuł: Impresje VI, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: JS

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Krzak I - Agnieszka Sośnia (2017), żywica akrylowa, akryl, deska

4. Agnieszka Sośnia

Tytuł: Krzak I, 2017

Informacje: żywica akrylowa, akryl, deska88x65 cmopisany na odwrocie: KRZAK I 2017 Agnieszka Sośnia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

W 06 - Hanna Rozpara (2019), obraz akrylowy na płótnie

5. Hanna Rozpara

Tytuł: W 06, 2019

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "W 06" 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Ogród Basi 5 - Aleksandra Adamczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

6. Aleksandra Adamczak

Tytuł: Ogród Basi 5, 2018

Informacje: akryl, płótno70x90 cmopisany na odwrocie: “Ogród Basi” Aleksandra Adamczak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Der Grenzpunkt - Agnieszka Pakuła (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Agnieszka Pakuła

Tytuł: Der Grenzpunkt, 2018

Informacje: akryl, płótno140x130 cmsygn. p.d.: APakuła’18, opisany na odwrocie: Agnieszka Pakuła “Der Grenzpunkt” acrylic on canvas / 130x140 cm 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Abstrakcja z rdzawym niebem - Nina Zielińska-Krudysz (2020), obraz olejny na płótnie

8. Nina Zielińska-Krudysz

Tytuł: Abstrakcja z rdzawym niebem, 2020

Informacje: olej, płótno90x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Glaciation - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

9. Michalina Czurakowska

Tytuł: Glaciation, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. na licu: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020 “Glaciation”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 2400 zł

Imaginarium nr 1: Strach - Aleksandra Tracz (2020), akryl, kolaż, pastel, płótno

10. Aleksandra Tracz

Tytuł: Imaginarium nr 1: Strach, 2020

Informacje: akryl, kolaż, pastel, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: A. Tracz “Imaginarium nr 1: Strach”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Ośrodek Sportowy Olimpia nad jeziorem Ołdakowskim - Maciej Kempiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

11. Maciej Kempiński

Tytuł: Ośrodek Sportowy Olimpia nad jeziorem Ołdakowskim, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: “Ośrodek Sportowy Olimpia nad jeziorem Ołdakowskim” M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Koty - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

12. Jakub Szymański

Tytuł: Koty, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański “KOTY” 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Diary - Viola Pryba Hadaś (2020), obraz akrylowy na płótnie

13. Viola Pryba Hadaś

Tytuł: Diary, 2020

Informacje: akryl, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: Pfishova “Diary” (Secondary) 2020 (III) 150x100 acryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Bez tytułu z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2020), obraz akrylowy na płótnie

14. Agnieszka Olech

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Zapis śladu, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 4000 zł

Kompozycja miejska - Filip Łoziński (2020), olej, akryl, płótnie

15. Filip Łoziński

Tytuł: Kompozycja miejska, 2020

Informacje: olej, akryl, płótnie80x120 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-1900 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Fala II - Barbara Bielecka-Woźniczko (2016), obraz olejny na płótnie

16. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Fala II, 2016

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: B. B. Woźniczko, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Fala II, olej, płótno, 100x120, 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Kot - Aneta Śliwa (2020), ceramika szkliwiona

17. Aneta Śliwa

Tytuł: Kot, 2020

Informacje: ceramika szkliwiona20x27x40 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Bez tytułu - Jakub Czyż (2019), akryl spray, węgiel, płótno

18. Jakub Czyż

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl spray, węgiel, płótno120x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Dead people celebrating New Years Eve - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

19. Kacper Woźny

Tytuł: Dead people celebrating New Years Eve, 2019

Informacje: olej, płótno140x120 cmopisany na odwrocie: Woźny 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 3600 zł

Po burzy - Andrzej Wirpszo (2019), obraz akrylowy na płótnie

20. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Po burzy, 2019

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. na licu: WIRP’20, opisany na odwrocie: “Po burzy” 80x100 Rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1200 zł

Moi Mariachi - Marcelina Siwiec (2020), obraz olejny na płótnie

21. Marcelina Siwiec

Tytuł: Moi Mariachi, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: 2020 Marcelina Siwiec “Moi Mariachi”

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kwiat egzotyczny - Khrystyna Hladka (2018), obraz akrylowy na płótnie

22. Khrystyna Hladka

Tytuł: Kwiat egzotyczny, 2018

Informacje: akryl, płótno140x70 cmsygn. p.d.: KH, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Geometric 43 - Katarzyna Chmiel (2020), obraz akrylowy na płótnie

23. Katarzyna Chmiel

Tytuł: Geometric 43, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA CHMIEL GEOMETRIC 43 | 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Barcelona - Julia Reiter (2020), obraz olejny na płótnie

24. Julia Reiter

Tytuł: Barcelona, 2020

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Bajka nr 7 - Bartłomiej Baranowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

25. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Bajka nr 7, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. l.g.: Baranowski 7:20, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Atak czy ucieczka? - Zuzanna Jankowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

26. Zuzanna Jankowska

Tytuł: Atak czy ucieczka?, 2017

Informacje: akryl, płótno90x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-2000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Summer seascape - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

27. Yuliya Stratovich

Tytuł: Summer seascape, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: SY2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

28. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Szary nr 29 - Marcin Lenczowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

29. Marcin Lenczowski

Tytuł: Szary nr 29, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: M. Lenczowski Lenczys 2020 Szary #29

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Przestrzenie i struktury IV - Nika Grzymska (2019), technika mieszana na płótnie

30. Nika Grzymska

Tytuł: Przestrzenie i struktury IV, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno140x200 cmopisany na odwrocie: NIKA GRZYMSKA “PRZESTRZENIE I STRUKTURY IV” 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 2600 zł

Pejzaż nadbrzeżny - Beata Pałach (2020), obraz akrylowy na płótnie

31. Beata Pałach

Tytuł: Pejzaż nadbrzeżny, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Zawirowania nad krainą snów - Mariola Świgulska (2020), obraz olejny na płótnie

32. Mariola Świgulska

Tytuł: Zawirowania nad krainą snów, 2020

Informacje: olej, płótno80x140 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Czarci krąg - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

33. Andrzej Masianis

Tytuł: Czarci krąg, 2020

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Harmonia - Ewelina Czarniecka (2019), obraz akrylowy na płótnie

34. Ewelina Czarniecka

Tytuł: Harmonia, 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Dzień ósmy z cyklu Big Bang  / Genesis - Krzysztof Tomalski (2018), sucha igła, mezzotinta, papier

35. Krzysztof Tomalski

Tytuł: Dzień ósmy z cyklu Big Bang / Genesis, 2018

Informacje: sucha igła, mezzotinta, papier65x95 cmsygn. i opisany u dołu: Dzień ósmy z cyklu Big Bang / Genesis, 2018 E/A 4 Krzysztof Tomalski

Nakład: E/A 4

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Akcent orientalny - Millionerboy (2016), obraz akrylowy na płótnie

36. Millionerboy

Tytuł: Akcent orientalny, 2016

Informacje: akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Latawce - Sebastian Talka (2020), obraz akrylowy na płótnie

37. Sebastian Talka

Tytuł: Latawce, 2020

Informacje: akryl, płótno70x110 cmopisany na odwrocie: “Latawce” 2020 Talka Sebastian

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Góra 2 - Olena Horhol (2019), obraz olejny na płótnie

38. Olena Horhol

Tytuł: Góra 2, 2019

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.g.: Horhol’19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Tribal 2 - Marta Tymińska (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

39. Marta Tymińska

Tytuł: Tribal 2, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: Tribal 2 (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Boat in Paradise Diani Beach Kenya - Mariusz Kitowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

40. Mariusz Kitowski

Tytuł: Boat in Paradise Diani Beach Kenya, 2020

Informacje: akryl, płótno100x50 cmopisany na odwrocie: “BOAT IN PARADISE” MARIUSZ KITOWSKI 2020 50x100 AKRYL

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

She - Monika Noga (2020), obraz olejny na płótnie

41. Monika Noga

Tytuł: She, 2020

Informacje: olej, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Droga do domu - Jena Polak (2020), olej, deska

42. Jena Polak

Tytuł: Droga do domu, 2020

Informacje: olej, deska106x76 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Dechy - Dagmara Jemioła-Hryniewicka (2014), obraz olejny na płótnie

43. Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Tytuł: Dechy, 2014

Informacje: olej, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: “Dechy” 2014 rok olej, płótno Dagmara Jemioła-Hryniewicka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Dźwięk ciszy nr 5 - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

44. Mirosław Nowiński

Tytuł: Dźwięk ciszy nr 5, 2020

Informacje: akryl, płótno120x120 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu z cyklu Panny - Agnieszka Łapka (2019), obraz olejny na płótnie

45. Agnieszka Łapka

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Panny, 2019

Informacje: olej, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: Łapka 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Looking at Petra - Jolanta Kitowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

46. Jolanta Kitowska

Tytuł: Looking at Petra, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: J.K., opisany na odwrocie: Looking at Petra 2020 Jola Kitowska akryl werniks

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Capture Green - Aneta Klejnowska (2020), obraz olejny na płótnie

47. Aneta Klejnowska

Tytuł: Capture Green, 2020

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d.: A. Klejnowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Przytul mnie - Vanessa Świgulska (2019), obraz olejny na płótnie

48. Vanessa Świgulska

Tytuł: Przytul mnie, 2019

Informacje: olej, płótno60x50 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Morze - Gabriela Paluch (2019), obraz olejny na płótnie

49. Gabriela Paluch

Tytuł: Morze, 2019

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sierra one-niner (S19) - Wojciech Manitius-Ratyński (2020), obraz akrylowy na płótnie

50. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Sierra one-niner (S19), 2020

Informacje: akryl, płótno93x153 cmsygn.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Autumn dreams - Natalia Nasada-Wojtal (2020), olej, pastel tłusta, płótno

51. Natalia Nasada-Wojtal

Tytuł: Autumn dreams, 2020

Informacje: olej, pastel tłusta, płótno90x90 cmsygn. p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal “Autumn dreams” 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Krajobraz zimowy - Karolina Drygała (2020), obraz olejny na płótnie

52. Karolina Drygała

Tytuł: Krajobraz zimowy, 2020

Informacje: olej, płótno50x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Z cyklu Forestity - Adam Piotr Rutkowski (2020), olej, wydruk, płótno

53. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Z cyklu Forestity, 2020

Informacje: olej, wydruk, płótno80x60 cm opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Forestity - alpha 3, 2020 r. 80x60 olej i farba druk. na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Head in the clouds - Ewa Jaros (2019), akryl, pastel, płótno

54. Ewa Jaros

Tytuł: Head in the clouds, 2019

Informacje: akryl, pastel, płótno80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Wieczorne niebo VI - Lidia Wnuk (2019), obraz olejny na płótnie

55. Lidia Wnuk

Tytuł: Wieczorne niebo VI, 2019

Informacje: olej, płótno80x90 cmsygn. p.d.: LIDIA WNUK 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Rano - Zuzanna Szary (2016), obraz olejny na płótnie

56. Zuzanna Szary

Tytuł: Rano, 2016

Informacje: olej, płótno50x73 cmsygn. p.d.: Z. Szary

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Topniejące serce Arktyki - Izabela Drzewiecka (2020), obraz akrylowy na płótnie

57. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Topniejące serce Arktyki, 2020

Informacje: akryl, płótno75x115 cmopisany na odwrocie: “Topniejące serce Arktyki” Izabela Drzewiecka 75/115 akryl na płótnie 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Portret mężczyzny XXVI - Michał Czuba (2018), olej, płyta plexi, pilśnia

58. Michał Czuba

Tytuł: Portret mężczyzny XXVI, 2018

Informacje: olej, płyta plexi, pilśnia51x41,5 cmopisany na odwrocie: portret mężczyzny XXVI 2018 CZUBA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

Taman - Paweł Świątek (2020), obraz akrylowy na płótnie

59. Paweł Świątek

Tytuł: Taman, 2020

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Paweł Świątek, Taman, akryl, płótno, 2020 r.

Cena wywoławcza: 0,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Siren - Joanna Róg-Ociepka (2016), obraz olejny na płótnie

60. Joanna Róg-Ociepka

Tytuł: Siren, 2016

Informacje: olej, płótno125x125 cmopisany na odwrocie: Siren z cyklu Artefakty, ol/pł, 125x125cm, 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Inner and Outer IV - Sebastian Skowroński (2020), technika własna, grafika, papier 300g

61. Sebastian Skowroński

Tytuł: Inner and Outer IV, 2020

Informacje: technika własna, grafika, papier 300g100x70cm

Nakład: nakład 1/1

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł