4 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 26 kwietnia 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 20 kwietnia 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 22-23 kwietnia 2017 r., sob. 11.00-18.00, nd. 12.00-18.00

Zapraszamy na 4 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 26 kwietnia 2017 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia telefoniczne oraz limity aukcyjne można składać poprzez kliknięcie w przycisk „złóż zlecenie” pod wybraną pozycją. Istnieje także możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na portalu OneBid.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 22-23 kwietnia 2017 r. zapraszamy na showroom kolekcjonerski. W sobotę Galeria będzie otwarta w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

W katalogu znajdą Państwo 60 obiektów autorstwa artystów młodego pokolenia – przed wszystkim malarstwo, ale mamy także propozycje dla kolekcjonerów ceramiki czy rysunku. Szczególnie szeroko reprezentowanym gatunkiem na tej aukcji jest pejzaż. W niezwykle ciekawy sposób interpretuje ten motyw Michał Jan Wielowiejski w swojej odrealnionej, wysublimowanej kolorystycznie kompozycji, a także Krzysztof Piętka, którego obraz posiada trudną do wyjaśnienia siłę przyciągania. Zwolennikom bardziej tradycyjnych ujęć możemy zaproponować takie pozycje jak intensywny w kolorze obraz Sabiny Marii Grzyb, kompozycję Agnieszki Rowińskiej, czy bałtycki pejzaż Jacka Malinowskiego. Kolekcjonerom zainteresowanym bardziej sztuką figuratywną polecamy akt Marcina Jaszczaka, niepokojącą kompozycję Marii Danielak, subtelną pracę Leny Jach, która, choć jest płótnem dużego formatu, sprawia wrażenie delikatnej akwareli na papierze, oraz kameralne tondo Jakuba Godziszewskiego. Spośród abstrakcji uwagę zwraca iluzjonistyczne płótno Piotra Trusika, czysta kompozycja Joanny Sułek-Malinowskiej, rozwibrowany kolorami tęczy obraz Campio oraz pełna ekspresji praca Anny Jarzymowskiej. Również na tej aukcji prezentujemy pracę Kamila Pieczykolana, która jest niezwykle ciekawym, mistrzowskim przykładem rysunku węglem. Rzeźbę reprezentuje kompozycja łącząca brąz patynowany i kamień autorstwa Darii Grajek oraz ceramiczne świnie Anety Śliwy. Pozostając w tematyce animalistycznej, warto również zwrócić uwagę na niewielką, ale dekoracyjną pracę Marty Julii Piórko, dowcipną hybrydę Natalii Pławeckiej-Kijewskiej oraz płótno Michaliny Czurakowskiej, jak zwykle utrzymane w bardzo egzotycznej konwencji.

Z cyklu Szepty - Izabela Kostiukow (2015), obraz olejny na płótnie

1. Izabela Kostiukow

Tytuł: Z cyklu Szepty, 2015

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2015’ Z CYKLU: SZEPTY 80x80

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Akrophobia z cyklu Nie tak odległe… - Dariusz Franciszek Różyc (2015), obraz akrylowo-olejny na płótnie

2. Dariusz Franciszek Różyc

Tytuł: Akrophobia z cyklu Nie tak odległe…, 2015

Informacje: akryl, olej, płótno70x50 cmsygn. u dołu: RÓŻYC 2015, opisany na odwrocie: “AKROPHOBIA” cykl: “NIE TAK ODLEGŁE” FORMAT: 50x70 cm TECHNIKA: AKRYL/OLEJ Dariusz Franciszek Różyc

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Zmierzwiona łąka z cyklu Zauroczona dmuchawcami - Mariola Świgulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

3. Mariola Świgulska

Tytuł: Zmierzwiona łąka z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2017

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

03.013 - Michał Jan Wielowiejski (2013), obraz olejny na płótnie

4. Michał Jan Wielowiejski

Tytuł: 03.013, 2013

Informacje: olej, płótno110x85 cm kompozycja, 114x89 cm w oprawieopisany na odwrocie: MICHAŁ JAN WIELOWIEJSKI 03.013 OLEJ 2013 ROK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Bez tytułu - Mikołaj Szpaczyński (2014), obraz olejny na płótnie

5. Mikołaj Szpaczyński

Tytuł: Bez tytułu, 2014

Informacje: olej, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Wolna jak ptak - Paweł Porada (2017), obraz akrylowy na płótnie

6. Paweł Porada

Tytuł: Wolna jak ptak, 2017

Informacje: akryl, płótno115x75 cmsygn. p.d.: Porada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Miasto 885 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

7. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 885, 2017

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 885 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Tower of Babel - Piotr Ignacy Kopczyński (2016), obraz olejny na płycie

8. Piotr Ignacy Kopczyński

Tytuł: Tower of Babel, 2016

Informacje: olej, płyta102x92 cm kompozycja, 118x108 cm w oprawiesygn. p.d.: PiK.2016.y, opisany na odwrocie: Piotr Ignacy Kopczyński 2016.y “TOWER OF BABEL”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Białe łabędzie - Monika Czekańska (2016), akryl, płyta

9. Monika Czekańska

Tytuł: Białe łabędzie, 2016

Informacje: akryl, płyta35x50 cmopisany na odwrocie: “BIAŁE ŁABĘDZIE” 2016 Monika Czekańska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wczesna wiosna - Ula Niemirska (2016), tempera, akryl, kolaż, płótno

10. Ula Niemirska

Tytuł: Wczesna wiosna, 2016

Informacje: tempera, akryl, kolaż, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA “WCZESNA WIOSNA” 2016 tempera/akryl/kolaż 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Stacja benzynowa - Maciej Nawrot (2012), obraz olejny na płótnie

11. Maciej Nawrot

Tytuł: Stacja benzynowa, 2012

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT (STACJA BENZYNOWA) 2012

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

ZCK4 - Piotr Przybyła (2014), technika mieszana na płótnie

12. Piotr Przybyła

Tytuł: ZCK4, 2014

Informacje: technika mieszana, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: “ZCK4” Piotr Przybyła

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Świnie - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona

13. Aneta Śliwa

Tytuł: Świnie, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona2x 17x13x10 cm i 2x 15x10x9 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wishful thinking - Michalina Czurakowska (2016/2017), obraz akrylowy na płótnie

14. Michalina Czurakowska

Tytuł: Wishful thinking, 2016/2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2016/2017, WARSZAWA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Kompozycja IV - Natalia Ostrowska (2017), technika własna, akryl, płótno

15. Natalia Ostrowska

Tytuł: Kompozycja IV, 2017

Informacje: technika własna, akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: NOstrowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Skok - Katarzyna Rogoża (2017), akryl, werniks tłusty, płótno

17. Katarzyna Rogoża

Tytuł: Skok, 2017

Informacje: akryl, werniks tłusty, płótno50x50cmopisany na odwrocie: “Skok” Katarzyna Rogoża 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2015), obraz olejny na płótnie

18. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno130x100 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2017), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

19. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, technika własna, płótno50x100 cmsygn. z prawej strony: B. Trembecka 2017, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2017 50x100 AKRYL TECHNIKA WŁASNA NR KATALOGOWY 121 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Kobieta 1 - Ewa Kasprzyk (2017), obraz olejny na płótnie

20. Ewa Kasprzyk

Tytuł: Kobieta 1, 2017

Informacje: olej, płótno70x110 cmopisany na odwrocie: EWA KASPRZYK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dynamika przestrzeni II - Joanna Sułek-Malinowska (6), obraz akrylowy na płótnie

21. Joanna Sułek-Malinowska

Tytuł: Dynamika przestrzeni II, 6

Informacje: akryl, płótno120x40 cmopisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska “Dynamika przestrzeni II” 120x40 akryl 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2015), obraz olejny na płótnie

22. Agnieszka Rowińska

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA ROWIŃSKA ’15

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Emotions - Karolina Kasprzak (2015), obraz akrylowy na płótnie

23. Karolina Kasprzak

Tytuł: Emotions, 2015

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Karolina Kasprzak 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

New York I - Dominika Andrulewicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

24. Dominika Andrulewicz

Tytuł: New York I, 2016

Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: AD 10.11.2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Inwazja - Danuta Niklewicz (2017), obraz olejny na płótnie

25. Danuta Niklewicz

Tytuł: Inwazja, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: DANUTA NIKLEWICZ 2017, opisany na odwrocie: INWAZJA, olejny 80x80 cm Danuta Niklewicz, 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu 4 - Krzysztof Bucior (2016), obraz olejny na płótnie

26. Krzysztof Bucior

Tytuł: Bez tytułu 4, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Krzysztof Bucior “Bez tytułu 4” 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

b.p. III - Elżbieta Kamińska (2016), obraz olejny na płótnie

27. Elżbieta Kamińska

Tytuł: b.p. III, 2016

Informacje: olej, płótno50x61 cmopisany na odwrocie: b.p. 2016 Elżbieta Kamińska 62x50

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Etap - Marcin Jaszczak (2017), akryl, płyta

28. Marcin Jaszczak

Tytuł: Etap, 2017

Informacje: akryl, płyta90x80 cmsygn. l.d.: MJ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ukryte - Michalina Garus (2016), obraz olejny na płótnie

29. Michalina Garus

Tytuł: Ukryte, 2016

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. l.d.: M.G.  2016, opisany na odwrocie: Michalina Garus 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Coś w kącie - Maria Danielak (2017), obraz olejny na płótnie

30. Maria Danielak

Tytuł: Coś w kącie, 2017

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: MARIA DANIELAK “Coś w kącie” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Landscape XLIII - Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (2016), obraz olejny na płótnie

31. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski

Tytuł: Landscape XLIII, 2016

Informacje: olej, płótno60x95 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XLIII

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pler - Sonia Serafin (2016), olej, płótno, deska

32. Sonia Serafin

Tytuł: Pler, 2016

Informacje: olej, płótno, deskaśr. 70 cmopisany na odwrocie: PLER Sonia Serafin 2016, drewno płótno olej śr. 70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Dyskusja II - Tomasz Witkowski (2016), olej, płótno, płyta

33. Tomasz Witkowski

Tytuł: Dyskusja II, 2016

Informacje: olej, płótno, płyta33x41 cm w świetle passe-partout, 44,5x54,5 cm w oprawiesygn. u dołu: DYSKUSJA II T. Witkowski 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Iluzja - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

34. Piotr Trusik

Tytuł: Iluzja, 2017

Informacje: olej, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: P. TRUSIK, ‘17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Baltic Project IX - Jacek Malinowski (2016), obraz olejny na płótnie

35. Jacek Malinowski

Tytuł: Baltic Project IX, 2016

Informacje: olej, płótno65x81 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Intymność - Lena Jach (2012), akryl, akwarela, płótno

36. Lena Jach

Tytuł: Intymność, 2012

Informacje: akryl, akwarela, płótno120x130 cmopisany na odwrocie: 2012 M. Witkowska-JACH

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pocałunek wieśniaczki - Katarzyna Sienkiewicz (2017), technika mieszana na płótnie

37. Katarzyna Sienkiewicz

Tytuł: Pocałunek wieśniaczki, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno95x60 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “Pocałunek wieśniaczki” 2017 technika mieszana na płótnie

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kombinator - Natalia Pławecka-Kijewska (2016), obraz olejny na płótnie

38. Natalia Pławecka-Kijewska

Tytuł: Kombinator, 2016

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: N. Pławecka-Kijewska 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Selfie - Daria Grajek (2016), brąz patynowany, kamień

39. Daria Grajek

Tytuł: Selfie, 2016

Informacje: brąz patynowany, kamień21x13x17 cmsygn. na spodzie: Daria Grajek 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wykluczone - Anita Zofia Siuda (2017), obraz akrylowy na płótnie

40. Anita Zofia Siuda

Tytuł: Wykluczone, 2017

Informacje: akryl, płótno50x69 cmsygn. l.d.: ASiuda 2017, opisany na odwrocie: Anita Zofia Siuda Wykluczone 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lake 55 - Karina Antończak (2017), obraz olejny na płótnie

41. Karina Antończak

Tytuł: Lake 55, 2017

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: ANT, opisany na odwrocie:  "LAKE 55" KARINA ANTOŃCZAK WARSZAWA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Blue Gemstone - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

42. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Blue Gemstone, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Akt ukryty - Paulina Jawień (2014), obraz olejny na płótnie

43. Paulina Jawień

Tytuł: Akt ukryty, 2014

Informacje: olej, płótno125x135 cmopisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ AKT UKRYTY OLEJ NA PŁÓTNIE 125x135 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Sekrety tancerki - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

44. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Sekrety tancerki, 2017

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. p.d.: EM’17r., opisany na odwrocie: “SEKRETY TANCERKI” 2017 Legionowo Edyta Mądzelewska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Land[e]scape - Izabela Skierska (2017), obraz olejny na płótnie

45. Izabela Skierska

Tytuł: Land[e]scape, 2017

Informacje: olej, płótno40x60 cmopisany na odwrocie: 2017 Skierska Iza “LAND[e]SCAPE”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bergen - Rafał Gawlik (2014), obraz olejny na płótnie

46. Rafał Gawlik

Tytuł: Bergen, 2014

Informacje: olej, płótno50x70 cm kompozycja, 52,5x72,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: R. Gawlik

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Justyna Dorzak (2014), obraz akrylowo-olejny na płótnie

47. Justyna Dorzak

Tytuł: Bez tytułu, 2014

Informacje: akryl, olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Justyna Dorzak

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Ikarius - Katarzyna Rymarz (2016/2017), obraz olejny na płótnie

48. Katarzyna Rymarz

Tytuł: Ikarius, 2016/2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: K. RYMARZ ‘16, opisany na odwrocie: IKARIUS 2016/2017 KATARZYNA RYMARZ

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Tygrys III - Katarzyna Misiórska (2016), obraz olejny na płótnie

49. Katarzyna Misiórska

Tytuł: Tygrys III, 2016

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: K. MISIÓRSKA 2016, opisany na odwrocie: AUTOR: KATARZYNA MISIÓRSKA (MISIÓRSKA-SKIBA) TYTUŁ: TYGRYS III WYMIARY: 100/80 CM TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

50. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Black Woman - Magdalena Włuczkowska (2017), technika mieszana na płótnie

51. Magdalena Włuczkowska

Tytuł: Black Woman, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x60 cmopisany na odwrocie: MW Magdalena Włuczkowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

52. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Klocki I - Kamil Stańczak (2016/2017), obraz akrylowy na płótnie

53. Kamil Stańczak

Tytuł: Klocki I, 2016/2017

Informacje: akryl, płótno70x70 cmOpisany na odwrocie: K. Stańczak, Klocki I, 2016/2017, akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Kompozycja nr 108 - Magdalena Kobierecka (2017), akryl, technika własna, szkło

54. Magdalena Kobierecka

Tytuł: Kompozycja nr 108, 2017

Informacje: akryl, technika własna, szkło101x71 cmopisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr 108” 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Linear - Campio (2017), akryl luminescencyjny, płótno

55. Campio

Tytuł: Linear, 2017

Informacje: akryl luminescencyjny, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Campio “Linear” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Wayfaring Photons II - Kamil Pieczykolan (2013), węgiel, czerń żelazowa, papier

56. Kamil Pieczykolan

Tytuł: Wayfaring Photons II, 2013

Informacje: węgiel, czerń żelazowa, papier100x70 cmopisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan 2013 węgiel, czerń żelazowa na papierze 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Abbey Road - Agata Filip (2015), olej, kolaż, pastel olejny, płótno

57. Agata Filip

Tytuł: Abbey Road, 2015

Informacje: olej, kolaż, pastel olejny, płótno110x110 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Dobranoc - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

58. Marta Julia Piórko

Tytuł: Dobranoc, 2017

Informacje: olej, płótno40x30 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO „DOBRANOC” OLEJ NA PLÓTNIE 40x30 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cisza - Jakub Godziszewski (2016), obraz olejny na płótnie

59. Jakub Godziszewski

Tytuł: Cisza, 2016

Informacje: olej, płótnośr. 30 cm, oprawiony w czarna lakierowaną ramę 5 cmopisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 CISZA oraz pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

In Hortum 3 - Daniel Białowąs (2016), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

60. Daniel Białowąs

Tytuł: In Hortum 3, 2016

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Daniel Białowąs “IN HORTUM 3” AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł