40 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 30 czerwca 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 24 czerwca 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-18:00

Zapraszamy na 40 Aukcję Sztuki Młodej w Xanadu, która odbędzie się we wtorek 30 czerwca 2020 r. o godz. 19:30. Licytacja odbędzie się jeszcze w trybie zdalnym, zachęcamy do składania zleceń aukcyjnych i udziału online za pośrednictwem platformy Onebid. Zlecenia aukcyjne mogą Państwo składać klikając na przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową, telefonicznie pod numerem 503012889 lub mailowo na adres agnieszka@galeriaxanadu.pl. Licytacja online możliwa jest na portalu Onebid.pl. Wystawa aukcyjna dostępna będzie do oglądania na żywo od 24 czerwca, a także wirtualnie, dzięki spacerowi zrealizowanemu przez Wnętrza 3D.

Katalog w PDF:

1. Z cyklu Zapis śladu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z cyklu "Zapis śladu" Agnieszka Olech, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

2. Świętojański świt

Autor: Joanna Głażewska

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Świętojański świt" 2020 Joanna Głażewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

3. Z cyklu Ex Aqua-E1

Autor: Adam Piotr Rutkowski

Technika: olej, płótno

Format: 120x180 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

4. Pejzaż trawiasty

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

5. Magenta

Technika: olej, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

6. Jak przyjemnie

Technika: olej, płótno

Format: 110x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA 2020 JAK PRZYJEMNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

7. Niebieski 24

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: sygn. na licu: Lenczys, opisany na odwrocie: LENCZYS'18 Marcin Lenczowski Niebieski 24

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

8. Sójka

Autor: Barbara Kozaczkiewicz

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

9. Cherry blossom

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Autor: Paulina Tusk (ur. 1992 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 200x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Paulina Tusk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

11. Krab zielony

Format: 31x22x8 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

12. Bez tytułu (295)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

13. Mrok

Autor: Wojciech Woźniak

Technika: olej, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Mrok" W. Woźniak 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

14. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

15. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP20, opisany na odwrocie: "UNTITLED" acryl 80x100 rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

16. Królowe życia

Autor: Marcelina Siwiec (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: M. Siwiec, opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec "Królowe życia" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

17. Oksymoron 23

Autor: Karolina Radoch (ur. 1989 r.)

Technika: emalia akrylowa, płótno

Format: 140x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Karolina Radoch " Oksymoron 23", 2020 R. 140x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

18. Na fali

Autor: Michał Przewłocki (ur. 1973 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Przewłocki

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

19. Delikatność

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

20. Wilk

Autor: Paulina Lewandowska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. Lewandowska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

21. Księga puszczy

Technika: akryl, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

22. Zagadka powodzenia

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: "Zagadka powodzenia" Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

23. W niebieskim lesie

Autor: Katarzyna Środowska (ur. 1971 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2018, opisany na odwrocie: ŚRODOWSKA 2018 | 65. "W NIEBIESKIM LESIE" OLEJ NA PŁÓTNIE 2018 100x80 cm Katarzyna Środowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

24. Naczynie

Autor: Marlena Wąsowska

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marlena Wąsowska, "Naczynie", 70x100, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

25. Na północy słońce nie zachodzi

Technika: akryl, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “Na północy słońce nie zachodzi” M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

26. Wspomnienie

Technika: olej, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2019/20, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Wspomnienie, olej, płótno, 100x120, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

27. Imaginarium nr 2: miejsca

Technika: olej, płótno

Format: 70x130 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Tracz "Imaginarium nr 2: miejsca" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

28. Purple is the colour of my loves hair z cyklu Retrospekcje

Autor: Joanna Róg-Ociepka

Technika: olej, płótno

Format: 120x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Joanna Róg-Ociepka Purple is the colour of my loves hair z cyklu Retrospekcje ol/pł, 2018, 120x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

29. Planeta miłości

Autor: Szymon Poloczek (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x110 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 110/100 Szymon Poloczek 2020 olej na płótnie Planeta miłości

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

30. Duch Wenecji

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie:"Duch Wenecji" akryl na płótnie 100x100 2020 r. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

31. Highlife

Technika: akryl, płótno

Format: 93x153 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

32. Tribal 5

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: akryl, technika własna, płótno

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

33. Summer Afternoon

Autor: Natalia Nasada-Wojtal (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal ,,Summer Afternoon" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

34. Żółta kurtka

Autor: Szymon Kurpiewski (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kurpiewski, opisany na odwrocie: "Żółta kurtka" Kurpiewski 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

35. Abstrakcja było sobie lato

Autor: Nina Zielińska-Krudysz

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

36. W raju i tak jest nudno

Technika: akryl, płótno

Format: 70x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ż.CH.S.2020, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

37. Figura II

Autor: Sebastian Skowroński

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Skowroński 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

38. Lśnienie 17

Technika: olej, żywica, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: BRAUN "17" 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

39. Samochód

Technika: akryl, płótno

Format: 50x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

40. Mighty

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P. Gola 2018 "Mighty"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

41. The kiss

Autor: Khrystyna Hladka

Technika: akryl, płótno

Format: 110x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KH, opisany na odwrocie: KHRYSTYNA HLADKA " THE KISS" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

42. Cyrhlenie

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2020 "CYRHLENIE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

43. Bez tytułu

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Baranowski 11:19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

44. Zagajnik spokojnych myśli

Format: 80x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola świgulska Seenna 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

45. Strefa cienia

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

46. Korytarz

Autor: Paweł Piskozub (ur. 1978 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Piskozub 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

47. Namiętny las ekstazy

Technika: akryl, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Namiętny las ekstazy" 50/70 cm akryl na płótnie 2020 r. Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

48. City Lights

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "CITY LIGHTS" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

49. Low pressure

Autor: Sergiusz „Serio” Kubicki (ur. 1988)

Technika: technika mieszana, płótno,

Format: 100x70 cm

Sygnatura: na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

50. A zdarzyć miał się cud

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M. Cieślik 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

51. Las

Autor: Emilia Rusin (ur. 1986 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: E.Rusin 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

52. Mój Rothko

Technika: akryl, płótno

Format: 100x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

53. Cykl Charakter 8

Autor: Diana Nowosad (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Diana Nowosad 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

54. Z cyklu Uobecnianie czerni

Autor: Jagoda Zych (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 140x105 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jagoda Zych

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

55. Mountains

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

56. Flowering XVI

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Horhol19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

57. S2r

Technika: drzeworyt, akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

58. Z cyklu Maska czy twarz

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 130x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

59. Red bull

Autor: Danuta Niklewicz (ur. 1953 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

60. Z cyklu Radość

Autor: Ilona Woźniak

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I.W

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

61. Fortes D’Aloia

Technika: akryl, płótno

Format: 2x(100x100) cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

62. Bez tytułu

Autor: Karolina Drygała (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

63. Szary świt

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

64. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

65. Arrival

Autor: Sebastian Garyantesiewicz (ur. 1980 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Garyantes, opisany na odwrocie: Sebastian Garyentesiewicz "Arrival" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł