40 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 30 czerwca 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 24 czerwca 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 26-27 czerwca 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy na 40 Aukcję Sztuki Młodej w Xanadu, która odbędzie się we wtorek 30 czerwca 2020 r. o godz. 19:30. Licytacja odbędzie się jeszcze w trybie zdalnym, zachęcamy do składania zleceń aukcyjnych i udziału online za pośrednictwem platformy Onebid. Zlecenia aukcyjne mogą Państwo składać klikając na przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową, telefonicznie pod numerem 503012889 lub mailowo na adres agnieszka@galeriaxanadu.pl. Licytacja online możliwa jest na portalu Onebid.pl. Wystawa aukcyjna dostępna będzie do oglądania na żywo od 24 czerwca, a także wirtualnie, dzięki spacerowi zrealizowanemu przez Wnętrza 3D.

Katalog 40 Aukcja Sztuki Młodej

Z cyklu Zapis śladu - Agnieszka Olech (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Agnieszka Olech

Tytuł: Z cyklu Zapis śladu, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Z cyklu "Zapis śladu" Agnieszka Olech, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Świętojański świt - Joanna Głażewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Joanna Głażewska

Tytuł: Świętojański świt, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: "Świętojański świt" 2020 Joanna Głażewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Z cyklu Ex Aqua-E1 - Adam Piotr Rutkowski (2017), obraz olejny na płótnie

3. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Z cyklu Ex Aqua-E1, 2017

Informacje: olej, płótno120x180 cmsygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Pejzaż trawiasty - Beata Pałach (2020), obraz olejny na płótnie

4. Beata Pałach

Tytuł: Pejzaż trawiasty, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Magenta - Julia Reiter (2020), obraz olejny na płótnie

5. Julia Reiter

Tytuł: Magenta, 2020

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3500-4500 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Jak przyjemnie - Daria Pyrchała (2020), obraz olejny na płótnie

6. Daria Pyrchała

Tytuł: Jak przyjemnie, 2020

Informacje: olej, płótno110x120 cmopisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA 2020 JAK PRZYJEMNIE

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Niebieski 24 - Marcin Lenczowski (2018), obraz akrylowy na płótnie

7. Marcin Lenczowski

Tytuł: Niebieski 24, 2018

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. na licu: Lenczys, opisany na odwrocie: LENCZYS'18 Marcin Lenczowski Niebieski 24

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Sójka - Barbara Kozaczkiewicz (2020), obraz akrylowo-olejny na płótnie

8. Barbara Kozaczkiewicz

Tytuł: Sójka, 2020

Informacje: akryl, olej, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cherry blossom - Patrycja Kruszyńska-Mikulska (2020), obraz akrylowy na płótnie

9. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Cherry blossom, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu - Paulina Tusk (2020), obraz olejny na płótnie

10. Paulina Tusk

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno200x100 cmsygn. p.d.: Paulina Tusk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Krab zielony - Aneta Śliwa (2020), ceramika szkliwiona

11. Aneta Śliwa

Tytuł: Krab zielony, 2020

Informacje: ceramika szkliwiona31x22x8 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bez tytułu (295) - Marcin Ziółkowski (2020), obraz olejny na płótnie

12. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (295), 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Mrok - Wojciech Woźniak (2020), obraz olejny na płótnie

13. Wojciech Woźniak

Tytuł: Mrok, 2020

Informacje: olej, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: "Mrok" W. Woźniak 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

14. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Bez tytułu - Andrzej Wirpszo (2020), obraz akrylowy na płótnie

15. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. l.d.: WIRP20, opisany na odwrocie: "UNTITLED" acryl 80x100 rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Królowe życia - Marcelina Siwiec (2020), obraz olejny na płótnie

16. Marcelina Siwiec

Tytuł: Królowe życia, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. u dołu: M. Siwiec, opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec "Królowe życia" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Oksymoron 23 - Karolina Radoch (2020), emalia akrylowa, płótno

17. Karolina Radoch

Tytuł: Oksymoron 23, 2020

Informacje: emalia akrylowa, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: Karolina Radoch " Oksymoron 23", 2020 R. 140x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Na fali - Michał Przewłocki (2020), obraz akrylowy na płótnie

18. Michał Przewłocki

Tytuł: Na fali, 2020

Informacje: akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: M. Przewłocki

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Delikatność - Vanessa Świgulska (2020), obraz olejny na płótnie

19. Vanessa Świgulska

Tytuł: Delikatność, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Wilk - Paulina Lewandowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

20. Paulina Lewandowska

Tytuł: Wilk, 2020

Informacje: akryl, płótno80x70 cmopisany na odwrocie: P. Lewandowska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Księga puszczy - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

21. Andrzej Masianis

Tytuł: Księga puszczy, 2020

Informacje: akryl, płótno60x90 cmsygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Zagadka powodzenia - Jacek Cyganek (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Jacek Cyganek

Tytuł: Zagadka powodzenia, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: "Zagadka powodzenia" Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

W niebieskim lesie - Katarzyna Środowska (2020), obraz olejny na płótnie

23. Katarzyna Środowska

Tytuł: W niebieskim lesie, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2018, opisany na odwrocie: ŚRODOWSKA 2018 | 65. "W NIEBIESKIM LESIE" OLEJ NA PŁÓTNIE 2018 100x80 cm Katarzyna Środowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Naczynie - Marlena Wąsowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

24. Marlena Wąsowska

Tytuł: Naczynie, 2020

Informacje: akryl, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Marlena Wąsowska, "Naczynie", 70x100, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Na północy słońce nie zachodzi - Maciej Kempiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

25. Maciej Kempiński

Tytuł: Na północy słońce nie zachodzi, 2020

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: “Na północy słońce nie zachodzi” M. Kempiński MMXIX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Wspomnienie - Barbara Bielecka-Woźniczko (2020), obraz olejny na płótnie

26. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Wspomnienie, 2020

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: B. Bielecka-Woźniczko 2019/20, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Wspomnienie, olej, płótno, 100x120, 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Imaginarium nr 2: miejsca - Aleksandra Tracz (2020), obraz olejny na płótnie

27. Aleksandra Tracz

Tytuł: Imaginarium nr 2: miejsca, 2020

Informacje: olej, płótno70x130 cmopisany na odwrocie: A. Tracz "Imaginarium nr 2: miejsca" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2200 zł

Purple is the colour of my loves hair z cyklu Retrospekcje - Joanna Róg-Ociepka (2018), obraz olejny na płótnie

28. Joanna Róg-Ociepka

Tytuł: Purple is the colour of my loves hair z cyklu Retrospekcje, 2018

Informacje: olej, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: Joanna Róg-Ociepka Purple is the colour of my loves hair z cyklu Retrospekcje ol/pł, 2018, 120x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Planeta miłości - Szymon Poloczek (2020), obraz olejny na płótnie

29. Szymon Poloczek

Tytuł: Planeta miłości, 2020

Informacje: olej, płótno100x110 cmopisany na odwrocie: 110/100 Szymon Poloczek 2020 olej na płótnie Planeta miłości

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Duch Wenecji - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

30. Mirosław Nowiński

Tytuł: Duch Wenecji, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie:"Duch Wenecji" akryl na płótnie 100x100 2020 r. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Highlife - Wojciech Manitius-Ratyński (2020), obraz akrylowy na płótnie

31. Wojciech Manitius-Ratyński

Tytuł: Highlife, 2020

Informacje: akryl, płótno93x153 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Tribal 5 - Marta Tymińska (2020), obraz akrylowy na płótnie

32. Marta Tymińska

Tytuł: Tribal 5, 2020

Informacje: akryl, płótno120x80 cmakryl, technika własna, płótno

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Summer Afternoon - Natalia Nasada-Wojtal (2020), obraz akrylowy na płótnie

33. Natalia Nasada-Wojtal

Tytuł: Summer Afternoon, 2020

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. l.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal ,,Summer Afternoon" 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Żółta kurtka - Szymon Kurpiewski (2020), obraz olejny na płótnie

34. Szymon Kurpiewski

Tytuł: Żółta kurtka, 2020

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Kurpiewski, opisany na odwrocie: "Żółta kurtka" Kurpiewski 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Abstrakcja było sobie lato - Nina Zielińska-Krudysz (2020), obraz olejny na płótnie

35. Nina Zielińska-Krudysz

Tytuł: Abstrakcja było sobie lato, 2020

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

W raju i tak jest nudno - Żaneta Chłostowska-Szwaczka (2020), obraz akrylowy na płótnie

36. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: W raju i tak jest nudno, 2020

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. p.d.: Ż.CH.S.2020, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Figura II - Sebastian Skowroński (2019), obraz olejny na płótnie

37. Sebastian Skowroński

Tytuł: Figura II, 2019

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. l.d.: Skowroński 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Lśnienie 17 - Weronika Braun (2020), olej, żywica, płótno

38. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie 17, 2020

Informacje: olej, żywica, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: BRAUN "17" 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Samochód - Marta Achtabowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

39. Marta Achtabowska

Tytuł: Samochód, 2020

Informacje: akryl, płótno50x100 cmsygn. p.d.: M. Achtabowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Mighty - Piotr Gola (2018), obraz olejny na płótnie

40. Piotr Gola

Tytuł: Mighty, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: P. Gola 2018 "Mighty"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

The kiss - Khrystyna Hladka (2020), obraz akrylowy na płótnie

41. Khrystyna Hladka

Tytuł: The kiss, 2020

Informacje: akryl, płótno110x60 cmsygn. p.d.: KH, opisany na odwrocie: KHRYSTYNA HLADKA " THE KISS" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500 zł

Cyrhlenie - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

42. Michalina Czurakowska

Tytuł: Cyrhlenie, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2020 "CYRHLENIE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2500 zł

Bez tytułu - Bartłomiej Baranowski (2019), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

43. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Bez tytułu, 2019

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x70 cmsygn. p.g.: Baranowski 11:19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Zagajnik spokojnych myśli - Mariola Świgulska (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

44. Mariola Świgulska

Tytuł: Zagajnik spokojnych myśli, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno80x140 cmsygn. p.d.: Mariola świgulska Seenna 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Strefa cienia - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

45. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Strefa cienia, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: AW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Korytarz - Paweł Piskozub (2018), obraz akrylowy na płótnie

46. Paweł Piskozub

Tytuł: Korytarz, 2018

Informacje: akryl, płótno100x60 cmopisany na odwrocie: Piskozub 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Namiętny las ekstazy - Izabela Drzewiecka (2020), obraz akrylowy na płótnie

47. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Namiętny las ekstazy, 2020

Informacje: akryl, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: "Namiętny las ekstazy" 50/70 cm akryl na płótnie 2020 r. Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

City Lights - Paweł Świątek (2020), obraz akrylowy na płótnie

48. Paweł Świątek

Tytuł: City Lights, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "CITY LIGHTS" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Low pressure - Sergiusz “Serio” Kubicki (2019), technika mieszana, płótno,

49. Sergiusz “Serio” Kubicki

Tytuł: Low pressure, 2019

Informacje: technika mieszana, płótno,100x70 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

A zdarzyć miał się cud - Malwina Cieślik (2020), obraz akrylowy na płótnie

50. Malwina Cieślik

Tytuł: A zdarzyć miał się cud, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: M. Cieślik 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Las - Emilia Rusin (2020), obraz akrylowy na płótnie

51. Emilia Rusin

Tytuł: Las, 2020

Informacje: akryl, płótno90x140 cmopisany na odwrocie: E.Rusin 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Mój Rothko - Paulina Ledzion (2020), obraz akrylowy na płótnie

52. Paulina Ledzion

Tytuł: Mój Rothko, 2020

Informacje: akryl, płótno100x73 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cykl Charakter 8 - Diana Nowosad (2019), obraz akrylowy na płótnie

53. Diana Nowosad

Tytuł: Cykl Charakter 8, 2019

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: Diana Nowosad 2019 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Z cyklu Uobecnianie czerni - Jagoda Zych (2018), obraz olejny na płótnie

54. Jagoda Zych

Tytuł: Z cyklu Uobecnianie czerni, 2018

Informacje: olej, płótno140x105 cmopisany na odwrocie: Jagoda Zych

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Mountains - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

55. Yuliya Stratovich

Tytuł: Mountains, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Flowering XVI - Olena Horhol (2019), obraz olejny na płótnie

56. Olena Horhol

Tytuł: Flowering XVI, 2019

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Horhol19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

S2r - Hanna Rozpara (2018), drzeworyt, akryl, płótno

57. Hanna Rozpara

Tytuł: S2r, 2018

Informacje: drzeworyt, akryl, płótno70x70 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Z cyklu Maska czy twarz - Aleksandra Modzelewska (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

58. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Z cyklu Maska czy twarz, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno130x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Red bull - Danuta Niklewicz (2017), obraz olejno-akrylowy na płótnie

59. Danuta Niklewicz

Tytuł: Red bull, 2017

Informacje: olej, akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Z cyklu Radość - Ilona Woźniak (2019), obraz olejny na płótnie

60. Ilona Woźniak

Tytuł: Z cyklu Radość, 2019

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: I.W

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Fortes D’Aloia - Dominik Smolik (2020), obraz akrylowy na płótnie

61. Dominik Smolik

Tytuł: Fortes D’Aloia, 2020

Informacje: akryl, płótno2x(100x100) cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Karolina Drygała (2020), obraz olejny na płótnie

62. Karolina Drygała

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno70x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1700 zł

Szary świt - Paulina Leszczyńska (2020), obraz olejny na płótnie

63. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Szary świt, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Bez tytułu - Monika Noga (2020), obraz olejny na płótnie

64. Monika Noga

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Arrival - Sebastian Garyantesiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

65. Sebastian Garyantesiewicz

Tytuł: Arrival, 2020

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. p.d.: Garyantes, opisany na odwrocie: Sebastian Garyentesiewicz "Arrival" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł