43 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 22 września 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 września 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 43 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 22 września 2020 r. o godz. 19:30! Za pośrednictwem przycisków „Złóż zlecenie” znajdujących się pod każdą pozycją mogą Państwo w wygodny sposób składać limity licytacyjne. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Wystawę przedaukcyjną mogą już Państwo oglądać na żywo w naszej nowej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w dniach 18-19 września 2020 r. (pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00).

1. Liść 2.1

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 90,00 x 110,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Liść 2.1 (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

2. Marząc o raju

Autor: Agnieszka Mrowca (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mrowca A. 2020, opisany na odwrocie: "Marząc o raju" AgnieszkaMrowca 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

3. Nocne plemię

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Baranowski: 6:20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

4. 1335 Manibi (dyptyk)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 200,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dominik Smlik "1335 Manibi" MMXX akryl/płótno 100x100 cm dyptyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

5. Siostry

Autor: Angelika Korzeniowska

Technika: olej, płótno

Format: 130,00 x 114,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Angelika Korzeniowska "Siostry"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

6. Morze Banda 1938

Format: 52,00 x 52,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aneta Śliwa 2019 r. "Morze Banda 1938"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

7. Bez tytułu

Autor: Izabela Lewkowicz (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 92,00 x 73,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3400 zł

8. Tej nocy nie śpij

Autor: Natalia Fundowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akwarela, ekolina, akryl, płótno

Format: 90,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Natalia Fundowicz "Tej nocy nie śpij", 90x120, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3400 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

9. Brzózki

Autor: Jan Pływacz (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pływacz'18, opisany na odwrocie: PływaczJan "Brzózki" 80x70, 2018 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

10. Królowa ptaków III

Autor: Khrystyna Hladka

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 40,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "Królowa ptaków III" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

11. Córka Kronosa

Autor: Michał Jamioł

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Akryl/płótno technika własna120cm x 100 cm "Córka Kronosa" 2020 M. Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

12. Dying heron (Gdynia)

Technika: olej, płótno

Format: 120,00 x 140,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Dying heron (Gdynia) Woźny'19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3400-3800 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

13. She never came

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn, na licu: M. Noga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

14. King Of Wizard

Technika: akryl, płótno

Format: 90,00 x 90,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "King of wizard" tech: akryl na płótnie wym: 90x90 rok: 2020 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

15. Fala

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: WIRP2020, opisany na odwrocie: "Fala" akryl, 80x100, rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

16. Bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

17. Jeff

Autor: Magdalena Leśniak (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 73,00 x 92,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: 20.05.2017 M. Leśniak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

18. Immersion

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 50,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020 "Immersion"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

19. Próba

Autor: Tymon Tryzno (ur. 1998 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tymon Tryzno '19 "Próba"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

20. Flowering XXVIII

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Horhol 20, opisany na odwrocie: Horhol "Flowering XXVIII" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

21. Pewna swego wdzięku z cyklu Fascynacja Klimtem

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 120,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

22. Dracena I

Autor: Aleksandra Maciaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 50,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Aleksandra MAciaszek "Dracena" 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

23. Remains

Autor: Bernard Pietraga

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 50,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: B. Pietraga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

24. Nagie obrazy lasu: wiosna

Autor: Izabela Dąbrowska

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: CoPiZa 20, opisany na odwrocie: Izabela Dąbrowska "Nagie obrazy lasu - wiosna"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

25. Geometric I

Autor: Sylwia Jóźwiak

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

26. Terra X

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn.: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "Terra X" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

27. Wiosna

Autor: Magda Parkitna (ur. 1990 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: Magda Parkitna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

28. Szczyt lata

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 50,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

29. Laima bałtyjska bogini płodności

Technika: akryl, płótno

Format: 60,00 x 90,00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

30. Shattered glass

Technika: akryl, płótno

Format: 120,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

31. Wielkość mierzalna

Autor: Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996 r.)

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 130,00 x 115,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

32. Moje nocne muzykowanie w Raju

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ŻCHS 2020, opisany na odwrocie: Żaneta Chłostowska-Szwaczka "Moje nocne muzykowanie w Raju", 100x100 cm, akryl, płótno, 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

33. Bezpieczna dzielnica

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 100,00 x 120,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

34. Wschód słońca nad Sekwaną

Autor: Matylda Polak

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

35. Z cyklu Kosmiczne płótna – P-36

Autor: Adam Piotr Rutkowski

Technika: olej, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.:A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Kosmiczne płótna - P-36, 2020 80x80 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

36. Pejzaż wrzosowy

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

37. Akt II

Autor: Kinga Trzepla (ur. 1984 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 70,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Kinga Trzepla "Akt II" 2014 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

38. Summer landscape

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: "Summer landscape" Yuliya Stratovich 100/100 Acrylic on canvas 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

39. Witryny z cyklu Mannequin-magnifique

Autor: Valeriia Iesalova (ur. 1990 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70,00 x 60,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Valeriia Iesalova obraz z cyklu "Witryny"/Mannequin-magnifique olej/płótno 70x60 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

40. Krajobraz z Hooloovoo

Autor: Magdalena Mędzkiewicz (ur. 1968 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 160,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Krajobraz z Hooloovoo" M. Mędzkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

41. Metonimia

Autor: Dominika Augustynek

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 50,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Augustynek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

42. Malaga

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 100,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Gabriela Paluch

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

43. Perspective

Autor: Aneta Kilińska

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 60,00 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Aneta Kilińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

44. Pejzaż

Autor: Beata Paziewska (ur. 1971 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50,00 x 70,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

45. Kobieta przed lustrem

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: Pachecki

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

46. Maska czy twarz

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, papier, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: A. Modzelewska '20, opisany na odwrocie: Maska czy twarz XX " I" 2020 Aleksandrza Modzelewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

47. Dryland

Autor: Pervin Ece Yakacık (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PEYL 01.20, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Dryland, 01.2020, oil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

48. Lutry III

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paweł Świątek "Lutry III"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

49. Skrzydła anioła

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: BBW 2018, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Skrzydła anioła akryl, olej, 100x80, 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

50. Kikować

Autor: Agnieszka Fijał-Czapla

Technika: akryl, płótno

Format: 60,00 x 30,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Fijał-Czapla, opisany na odwrocie: Kikować 2020 Agnieszka Fijał-Czapla

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

51. Lilowy bukiet

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 65,00 x 54,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

52. W porcie ulewa

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 73,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: M. Kempiński "W porcie ulewa" MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

53. Chłodnie kominowe

Autor: Jagoda Malinowska

Technika: olej, płótno

Format: 100,00 x 140,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

54. Zapach Orientu

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 100,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Izolda 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

55. Sfera

Technika: akryl, płótno

Format: 80,00 x 80,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

56. Połączenia

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 70,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

57. Pragnienie

Autor: Joanna Jamielucha

Technika: akryl, płótno

Format: 100,00 x 80,00 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JAMIELUCHA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

58. Introspekcja V

Autor: Barbara Cyran

Technika: technika własna, blacha stalowa

Format: 100,00 x 100,00 cm kompozycja, 106,50 x 106,50 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Cyran, opisany na odwrocie: Cyran 2015 Introcpekcja V, 100x100 cm, tech. własna na blasze stalowej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

59. Kraków we mgle

Technika: akryl, płótno

Format: 70,00 x 50,00 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: A. Słońska-Więcek 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł