43 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 22 września 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 września 2020 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 18-19 września 2020 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 43 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 22 września 2020 r. o godz. 19:30! Za pośrednictwem przycisków „Złóż zlecenie” znajdujących się pod każdą pozycją mogą Państwo w wygodny sposób składać limity licytacyjne. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym. Wystawę przedaukcyjną mogą już Państwo oglądać na żywo w naszej nowej siedzibie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w dniach 18-19 września 2020 r. (pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00).

Katalog 43 Aukcja Sztuki Młodej

Liść 2.1 - Marta Tymińska (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

1. Marta Tymińska

Tytuł: Liść 2.1, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno90,00 x 110,00 cmopisany na odwrocie: Liść 2.1 (2020) M. Tymińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marząc o raju - Agnieszka Mrowca (2020), obraz akrylowy na płótnie

2. Agnieszka Mrowca-Turek

Tytuł: Marząc o raju, 2020

Informacje: akryl, płótno50,00 x 60,00 cmsygn. p.d.: Mrowca A. 2020, opisany na odwrocie: "Marząc o raju" AgnieszkaMrowca 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Nocne plemię - Bartłomiej Baranowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

3. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Nocne plemię, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Baranowski: 6:20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600 zł

1335 Manibi (dyptyk) - Dominik Smolik (2020), obraz akrylowy na płótnie

4. Dominik Smolik

Tytuł: 1335 Manibi (dyptyk), 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 200,00 cmopisany na odwrocie: Dominik Smlik "1335 Manibi" MMXX akryl/płótno 100x100 cm dyptyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Siostry - Angelika Korzeniowska (2017), obraz olejny na płótnie

5. Angelika Korzeniowska

Tytuł: Siostry, 2017

Informacje: olej, płótno130,00 x 114,00 cmopisany na odwrocie: Angelika Korzeniowska "Siostry"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

Morze Banda 1938 - Aneta Śliwa (2019), ceramika szkliwiona

6. Aneta Śliwa

Tytuł: Morze Banda 1938, 2019

Informacje: ceramika szkliwiona52,00 x 52,00 cmopisany na odwrocie: Aneta Śliwa 2019 r. "Morze Banda 1938"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Bez tytułu - Izabela Lewkowicz (2020), obraz olejny na płótnie

7. Izabela Lewkowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno92,00 x 73,00 cmopisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3400 zł

Tej nocy nie śpij - Natalia Fundowicz (2020), akwarela, ekolina, akryl, płótno

8. Natalia Fundowicz

Tytuł: Tej nocy nie śpij, 2020

Informacje: akwarela, ekolina, akryl, płótno90,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Natalia Fundowicz "Tej nocy nie śpij", 90x120, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3400 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Brzózki - Jan Pływacz (2020), obraz akrylowy na płótnie

9. Jan Pływacz

Tytuł: Brzózki, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: Pływacz'18, opisany na odwrocie: PływaczJan "Brzózki" 80x70, 2018 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Królowa ptaków III - Khrystyna Hladka (2020), obraz akrylowy na płótnie

10. Khrystyna Hladka

Tytuł: Królowa ptaków III, 2020

Informacje: akryl, płótno50,00 x 40,00 cmsygn. p.d.: HK, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "Królowa ptaków III" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Córka Kronosa - Michał Jamioł (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

11. Michał Jamioł

Tytuł: Córka Kronosa, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno100,00 x 120,00 cmopisany na odwrocie: Akryl/płótno technika własna120cm x 100 cm "Córka Kronosa" 2020 M. Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Dying heron (Gdynia) - Kacper Woźny (2019), obraz olejny na płótnie

12. Kacper Woźny

Tytuł: Dying heron (Gdynia), 2019

Informacje: olej, płótno120,00 x 140,00 cmopisany na odwrocie: Dying heron (Gdynia) Woźny'19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3400-3800 zł

Cena sprzedaży: 2000 zł

She never came - Monika Noga (2020), obraz olejny na płótnie

13. Monika Noga

Tytuł: She never came, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 80,00 cmsygn, na licu: M. Noga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

King Of Wizard - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

14. Mirosław Nowiński

Tytuł: King Of Wizard, 2020

Informacje: akryl, płótno90,00 x 90,00 cmopisany na odwrocie: "King of wizard" tech: akryl na płótnie wym: 90x90 rok: 2020 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Fala - Andrzej Wirpszo (2020), obraz akrylowy na płótnie

15. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Fala, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 100,00 cmsygn. p.g.: WIRP2020, opisany na odwrocie: "Fala" akryl, 80x100, rok 2020 Andrzej Wirpszo

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

16. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Jeff - Magdalena Leśniak (2017), obraz akrylowy na płótnie

17. Magdalena Leśniak

Tytuł: Jeff, 2017

Informacje: akryl, płótno73,00 x 92,00 cmopisany na odwrocie: 20.05.2017 M. Leśniak

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Immersion - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

18. Michalina Czurakowska

Tytuł: Immersion, 2020

Informacje: akryl, płótno50,00 x 50,00 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020 "Immersion"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Próba - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

19. Tymon Tryzno

Tytuł: Próba, 2019

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: Tymon Tryzno '19 "Próba"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 2200 zł

Flowering XXVIII - Olena Horhol (2020), obraz olejny na płótnie

20. Olena Horhol

Tytuł: Flowering XXVIII, 2020

Informacje: olej, płótno80,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Horhol 20, opisany na odwrocie: Horhol "Flowering XXVIII" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Pewna swego wdzięku z cyklu Fascynacja Klimtem - Mariola Świgulska (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

21. Mariola Świgulska

Tytuł: Pewna swego wdzięku z cyklu Fascynacja Klimtem, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno120,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Dracena I - Aleksandra Maciaszek (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Aleksandra Maciaszek

Tytuł: Dracena I, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 50,00 cmopisany na odwrocie: Aleksandra MAciaszek "Dracena" 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Remains - Bernard Pietraga (2020), obraz akrylowy na płótnie

23. Bernard Pietraga

Tytuł: Remains, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 50,00 cmsygn. l.d.: B. Pietraga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Nagie obrazy lasu: wiosna - Izabela Dąbrowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

24. Izabela Dąbrowska

Tytuł: Nagie obrazy lasu: wiosna, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 70,00 cmsygn.p.d.: CoPiZa 20, opisany na odwrocie: Izabela Dąbrowska "Nagie obrazy lasu - wiosna"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Geometric I - Sylwia Jóźwiak (2020), obraz akrylowy na płótnie

25. Sylwia Jóźwiak

Tytuł: Geometric I, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 80,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Terra X - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

26. Jakub Szymański

Tytuł: Terra X, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 100,00 cmsygn.: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański "Terra X" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Wiosna - Magda Parkitna (2020), obraz akrylowy na płótnie

27. Magda Parkitna

Tytuł: Wiosna, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. u dołu: Magda Parkitna

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Szczyt lata - Yulia Gurzhiyants (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

28. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Szczyt lata, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno50,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1400 zł

Laima bałtyjska bogini płodności - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

29. Andrzej Masianis

Tytuł: Laima bałtyjska bogini płodności, 2020

Informacje: akryl, płótno60,00 x 90,00 cmsygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1200 zł

Shattered glass - Paulina Ledzion (2019), obraz akrylowy na płótnie

30. Paulina Ledzion

Tytuł: Shattered glass, 2019

Informacje: akryl, płótno120,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Wielkość mierzalna - Pola Piestrzeniewicz (2020), technika mieszana na płótnie

31. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Wielkość mierzalna, 2020

Informacje: technika mieszana, płótno130,00 x 115,00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Moje nocne muzykowanie w Raju - Żaneta Chłostowska-Szwaczka (2020), obraz akrylowy na płótnie

32. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Moje nocne muzykowanie w Raju, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: ŻCHS 2020, opisany na odwrocie: Żaneta Chłostowska-Szwaczka "Moje nocne muzykowanie w Raju", 100x100 cm, akryl, płótno, 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700 zł

Bezpieczna dzielnica - Filip Łoziński (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

33. Filip Łoziński

Tytuł: Bezpieczna dzielnica, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno100,00 x 120,00 cmsygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Wschód słońca nad Sekwaną - Matylda Polak (2016), obraz olejny na płótnie

34. Matylda Polak

Tytuł: Wschód słońca nad Sekwaną, 2016

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Z cyklu Kosmiczne płótna – P-36 - Adam Piotr Rutkowski (2020), obraz olejny na płótnie

35. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Z cyklu Kosmiczne płótna – P-36, 2020

Informacje: olej, płótno80,00 x 80,00 cmsygn. p.d.:A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Kosmiczne płótna - P-36, 2020 80x80 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Pejzaż wrzosowy - Beata Pałach (2020), obraz akrylowy na płótnie

36. Beata Pałach

Tytuł: Pejzaż wrzosowy, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1300 zł

Akt II - Kinga Trzepla (2014), obraz akrylowy na płótnie

37. Kinga Trzepla

Tytuł: Akt II, 2014

Informacje: akryl, płótno70,00 x 70,00 cmopisany na odwrocie: Kinga Trzepla "Akt II" 2014 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Summer landscape - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

38. Yuliya Stratovich

Tytuł: Summer landscape, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: "Summer landscape" Yuliya Stratovich 100/100 Acrylic on canvas 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Witryny z cyklu Mannequin-magnifique - Valeriia Iesalova (2018), obraz olejny na płótnie

39. Valeriia Iesalova

Tytuł: Witryny z cyklu Mannequin-magnifique, 2018

Informacje: olej, płótno70,00 x 60,00 cmopisany na odwrocie: Valeriia Iesalova obraz z cyklu "Witryny"/Mannequin-magnifique olej/płótno 70x60 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Krajobraz z Hooloovoo - Magdalena Mędzkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

40. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Krajobraz z Hooloovoo, 2018

Informacje: akryl, płótno80,00 x 160,00 cmopisany na odwrocie: "Krajobraz z Hooloovoo" M. Mędzkiewicz 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Metonimia - Dominika Augustynek (2019), obraz akrylowy na płótnie

41. Dominika Augustynek

Tytuł: Metonimia, 2019

Informacje: akryl, płótno70,00 x 50,00 cmsygn. p.d.: Augustynek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Malaga - Gabriela Paluch (2020), obraz olejny na płótnie

42. Gabriela Paluch

Tytuł: Malaga, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 100,00 cmopisany na odwrocie: Gabriela Paluch

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Perspective - Aneta Kilińska (2020), obraz olejny na płótnie

43. Aneta Kilińska

Tytuł: Perspective, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 60,00 cmsygn. l.d.: Aneta Kilińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Pejzaż - Beata Paziewska (2020), obraz akrylowy na płótnie

44. Beata Paziewska

Tytuł: Pejzaż, 2020

Informacje: akryl, płótno50,00 x 70,00 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1100-1300 zł

Kobieta przed lustrem - Piotr Pachecki (2020), obraz olejny na płótnie

45. Piotr Pachecki

Tytuł: Kobieta przed lustrem, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 70,00 cmsygn. p.g.: Pachecki

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Maska czy twarz - Aleksandra Modzelewska (2020), akryl, papier, płótno

46. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: Maska czy twarz, 2020

Informacje: akryl, papier, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. u dołu: A. Modzelewska '20, opisany na odwrocie: Maska czy twarz XX " I" 2020 Aleksandrza Modzelewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1100 zł

Dryland - Pervin Ece Yakacık (2020), obraz olejny na płótnie

47. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Dryland, 2020

Informacje: olej, płótno50,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: PEYL 01.20, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Dryland, 01.2020, oil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Lutry III - Paweł Świątek (2020), obraz akrylowy na płótnie

48. Paweł Świątek

Tytuł: Lutry III, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: Paweł Świątek "Lutry III"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Skrzydła anioła - Barbara Bielecka-Woźniczko (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

49. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Skrzydła anioła, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno100,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: BBW 2018, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Skrzydła anioła akryl, olej, 100x80, 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kikować - Agnieszka Fijał-Czapla (2020), obraz akrylowy na płótnie

50. Agnieszka Fijał-Czapla

Tytuł: Kikować, 2020

Informacje: akryl, płótno60,00 x 30,00 cmsygn. p.d.: Fijał-Czapla, opisany na odwrocie: Kikować 2020 Agnieszka Fijał-Czapla

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Lilowy bukiet - Paulina Leszczyńska (2020), obraz olejny na płótnie

51. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Lilowy bukiet, 2020

Informacje: olej, płótno65,00 x 54,00 cmsygn. p.d.: Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

W porcie ulewa - Maciej Kempiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

52. Maciej Kempiński

Tytuł: W porcie ulewa, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 73,00 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: M. Kempiński "W porcie ulewa" MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500 zł

Chłodnie kominowe - Jagoda Malinowska (2020), obraz olejny na płótnie

53. Jagoda Malinowska

Tytuł: Chłodnie kominowe, 2020

Informacje: olej, płótno100,00 x 140,00 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Zapach Orientu - Izabela Drzewiecka (2020), obraz akrylowy na płótnie

54. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Zapach Orientu, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 100,00 cmsygn. p.d.: Izolda 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000 zł

Sfera - Hanna Rozpara (2020), obraz akrylowy na płótnie

55. Hanna Rozpara

Tytuł: Sfera, 2020

Informacje: akryl, płótno80,00 x 80,00 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000 zł

Cena sprzedaży: 1500 zł

Połączenia - Marta Dunal (2020), obraz akrylowy na płótnie

56. Marta Dunal

Tytuł: Połączenia, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 70,00 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Pragnienie - Joanna Jamielucha (2020), obraz akrylowy na płótnie

57. Joanna Jamielucha

Tytuł: Pragnienie, 2020

Informacje: akryl, płótno100,00 x 80,00 cmopisany na odwrocie: JAMIELUCHA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Introspekcja V - Barbara Cyran (2015), technika własna, blacha stalowa

58. Barbara Cyran

Tytuł: Introspekcja V, 2015

Informacje: technika własna, blacha stalowa100,00 x 100,00 cm kompozycja, 106,50 x 106,50 cm w oprawiesygn. p.d.: Cyran, opisany na odwrocie: Cyran 2015 Introcpekcja V, 100x100 cm, tech. własna na blasze stalowej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1900 zł

Kraków we mgle - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

59. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Kraków we mgle, 2020

Informacje: akryl, płótno70,00 x 50,00 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: A. Słońska-Więcek 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł