45 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 17 listopada 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 listopada 2020 r., poniedziałek-piątek 12:00-19:00, sobota: 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 13 i 14 listopada 2020 r., pt. 12.00-19.00, sob. 11.00-16.00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 45 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 17 listopada 2020 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej dostępnej od 12 listopada 2020 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Jak licytować? Zlecenia i limity można składać przez naszą stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Wirtualny spacer

1. Pegazy

Technika: akryl, płótno

Format: 50X70 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański PEGAZY 2020.10.03

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700

Cena sprzedaży: 1700 zł

2. Latarnie

Autor: Agnieszka Potrzebnicka (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: A. Potrzebnicka 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

3. Łazienka. Chińska reklama mydła

Autor: Angelika Korzeniowska

Technika: olej, płótno

Format: 120x160 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANGLELIKA KORZENIOWSKA '14 "ŁAZIENKA"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

4. Cheim&red (dyptyk)

Technika: akryl, płótno

Format: 150x200

Sygnatura: opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIL "CHEIM" AKRYL/PŁÓTNO MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

5. Wave

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: michalina czurakowska 2020, wave

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

6. 1 Q 86

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1800 zł

7. Powiew II

Autor: Agata Padol (ur. 1964 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Padol 2020, opisany na odwrocie: AGATA PADOL "POWIEW II" 2020 AKRYL, PŁÓTNO, 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

8. Wrocław

Autor: Magdalena Mędzkiewicz (ur. 1968 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: magdalena mędzkiewicz "WROCŁAW" 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1600 zł

9. Wybudzając się̨ ze snu

Autor: Natalia Fundowicz (ur. 1991 r.)

Technika: akryl, tusz, akwarela, spray, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Natalia Fundowicz, 100x80 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800

10. bez tytułu

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800

Cena sprzedaży: 1300 zł

11. Burzowe myśli

Autor: Sylwia Jóźwiak

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: sylwia jóźwiak'20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

12. bez tytułu

Autor: Izabela Lewkowicz (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: I. Lewkowicz '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500

Cena sprzedaży: 1600 zł

13. W kolebce uczuć II

Autor: Nina Zielińska-Krudysz

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1500 zł

14. Brzozy

Autor: Jan Pływacz (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 40x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pływacz 19, opisany na odwrocie: "Brzozy" PŁYWACZ JAN 40x100 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

15. bez tytułu

Autor: Tymon Tryzno (ur. 1998 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Tymon Tryzno '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000

Cena sprzedaży: 1500 zł

16. Sen śni się bez właściciela

Technika: olej, płótno

Format: 90x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

17. Nad rozlewiskiem

Autor: Ewelina Wasilewska (ur. 1994 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Wasilewska 20, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Nad rozlewiskiem" 100x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

18. Rajski Ptak – Czarna gołębica

Technika: ceramika szkliwiona, pióra

Format: 58x20x25 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1600

19. W wymiarze błękitu

Autor: Aleksandra Maciaszek

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Maciaszek 2020, opisany na odwrocie: A. MACIASZEK 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

20. Wyjście – pozycja wycofana

Autor: Agata Potakiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

21. Zmierzch

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka Woźniczko "Zmierzch" akryl, olej, płótno, 80x100 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

22. Czerwony kubek

Technika: akryl, płótno

Format: 70x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Czerwony kubek" Kempiński MMXV

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1700 zł

23. Inne cząstki

Autor: Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na krośnie: Pola Piestrzeniewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1500 zł

24. Cisza

Autor: Bernard Pietraga

Technika: akryl, płótno

Format: 60x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: B. Pietraga, opisany na odwrocie: CISZA B. Pietraga 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

25. Jutrzenka

Technika: akryl, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3000

Cena sprzedaży: 2400 zł

26. The last leaf

Autor: Konstantin Plotnikov

Technika: akryl, płótno

Format: 70x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: konstantin plotnikov THE LAST LEAF 26.10.2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700

27. Wspomnienie przy skórze

Autor: Barbara Kieca

Technika: technika mieszana, akryl, olej, płótno

Format: 110x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

28. Mar

Autor: Paulina Niemczyk (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: |Mar" 2020 Paulina Niemczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1300 zł

29. Takie czasy

Autor: Izabela Dąbrowska

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Izabela dąbrowska "Takie czasy" 2020 90x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

30. Summer landscape

Technika: akryl, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: "Summer landscape" Yuliya Stratovich 100/100 Acrylic on canvas 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1400 zł

31. Powrót wilka

Autor: Paulina Lewandowska

Technika: akryl, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.R. Lewandowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

32. Siostra Nereid

Autor: Michał Jamioł

Technika: akryl, technika własna, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M.Jamioł, ,opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO TECHNIKA WŁASNA "Siostra Nereid" 100x120 cm 2020 M.Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000

33. Roślina

Technika: akryl, płótno

Format: 150x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Roślina" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

34. Isadora

Autor: Wioletta Gaszka (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Wiola Gaszka 2017 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

35. Z cyklu Wildlife – W 4

Autor: Adam Piotr Rutkowski

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Wildlife - W4, 2020 r. 100x100 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

36. Golden Horse

Autor: Khrystyna Hladka

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "Golden horse" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Cena sprzedaży: 1000 zł

37. Natura 6

Autor: Dorota Golińska

Technika: olej, płótno

Format: 55x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Golińska 11.2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

38. Powrót Astrodzioba

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: BARANOWSKI 41.20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000

39. Wysoka fala 1

Technika: emulsja winylowa, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

40. Dzikość czereśni

Technika: akryl, tusz, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem wiązanym: ŻHS 2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "DZIKOŚĆ CZEREŚNI" AKRYL, TUSZ, PŁÓTNO, 90x90 cm 2020R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

41. W krainie ulotności

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 80x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Mariola Swigulska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

42. Blue is the warmest color

Autor: Kamila Nyckowska

Technika: olej, płótno

Format: 110x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

43. XXI z cyklu Maska czy twarz

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992 r.)

Technika: akryl, węgiel

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: A. MODZELEWSKA '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400

Cena sprzedaży: 1800 zł

44. 368-Szatilion

Autor: Beata Szustkiewicz

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. P.D.: BEA 2020, opisany na odwrocie 368-Szatilion Beata Szustkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

45. Bez tytułu (233)

Technika: olej, płótno

Format: 110x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600

46. Panorama miasta

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1200 zł

47. Żółte bikini

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1100 zł

48. Melodia o miłości

Technika: akryl, płótno

Format: 110x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Melodia o miłości" tech.: akryl na płótnie wym.: 110x110 rok 2020 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 2400 zł

49. Ukryte pragnienia

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500

50. Maska

Autor: Agnieszka Pawłowska (ur. 1982 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200

51. Tulipany

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Tulipany" - akryl na płótnie Paulina Leszczyńska "Pola" 81/100 2018'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

52. Czerwony paradygmat z cyklu Wędrowcy

Autor: Mateusz Budzyński

Technika: olej, płótno, płyta

Format: 80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

53. Ice structure

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

54. Podwieczorek dla lalek

Autor: Iwona Birenbaum (ur. 1983 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: IW'20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

55. Anima Mea – historia (poliptyk)

Autor: Marlena Wąsowska

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

56. Z cyklu Charakter 15

Autor: Diana Nowosad (ur. 1989 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 120x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Diana Nowosad 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1500

Cena sprzedaży: 1000 zł

57. Aqua

Technika: olej, płótno

Format: 76x67 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3400

Cena sprzedaży: 2400 zł

58. Amy

Autor: Krzysztof Logiński (ur. 1987 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogram '19, opisany na odwrocie "AMY" 2019, K. Logiński, monogram

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

59. Czerwone opium

Technika: akryl, płótno

Format: 75x115 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Izabela 2020, opisany na odwrocie: 'CZERWONE OPIUM" 2020 R. akryl na płótnie 115/75 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

60. Kamień i woda

Technika: olej, płótno

Format: 60x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800

61. Paroksyton 14

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Dybowski, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

62. Pejzaż jak z Marsa

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

63. Donośny głos wewnątrz mnie II

Autor: Ludmiła Kufel-Rutowska

Technika: technika własna, płótno

Format: 100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

64. Przemyślenia

Technika: akwarela miodowa, płótno

Format: 100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

65. Kruchość. Oczekiwanie

Autor: Jolanta Haluch

Technika: olej, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Haluch 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500

66. Las

Autor: Małgorzata Limon (ur. 1986 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x60 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1400 zł