45 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 17 listopada 2020 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 listopada 2020 r., poniedziałek-piątek 12:00-19:00, sobota: 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 13 i 14 listopada 2020 r., pt. 12.00-19.00, sob. 11.00-16.00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 45 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się we wtorek 17 listopada 2020 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej dostępnej od 12 listopada 2020 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Zlecenia i limity można składać przez naszą stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy rownież szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Katalog 45 Aukcja Sztuki Młodej

Pegazy - Jakub Szymański (2020), obraz akrylowy na płótnie

1. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy, 2020

Informacje: akryl, płótno50X70 cmsygn. na licu: K.2020, opisany na odwrocie: J. Szymański PEGAZY 2020.10.03

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700

Cena sprzedaży: 1700 zł

Latarnie - Agnieszka Potrzebnicka (2020), obraz olejny na płótnie

2. Agnieszka Potrzebnicka

Tytuł: Latarnie, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: A. Potrzebnicka 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Łazienka. Chińska reklama mydła - Angelika Korzeniowska (2014), obraz olejny na płótnie

3. Angelika Korzeniowska

Tytuł: Łazienka. Chińska reklama mydła, 2014

Informacje: olej, płótno120x160 cmopisany na odwrocie: ANGLELIKA KORZENIOWSKA '14 "ŁAZIENKA"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Cheim&red (dyptyk) - Dominik Smolik (2020), obraz akrylowy na płótnie

4. Dominik Smolik

Tytuł: Cheim&red (dyptyk), 2020

Informacje: akryl, płótno150x200opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIL "CHEIM" AKRYL/PŁÓTNO MMXX

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Wave - Michalina Czurakowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

5. Michalina Czurakowska

Tytuł: Wave, 2020

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: michalina czurakowska 2020, wave

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

1 Q 86 - Paulina Ledzion (2020), obraz akrylowy na płótnie

6. Paulina Ledzion

Tytuł: 1 Q 86, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1800 zł

Powiew II - Agata Padol (2020), obraz akrylowy na płótnie

7. Agata Padol

Tytuł: Powiew II, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: A. Padol 2020, opisany na odwrocie: AGATA PADOL "POWIEW II" 2020 AKRYL, PŁÓTNO, 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

Wrocław - Magdalena Mędzkiewicz (2018), obraz akrylowy na płótnie

8. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Wrocław, 2018

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: magdalena mędzkiewicz "WROCŁAW" 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1600 zł

Wybudzając się̨ ze snu - Natalia Fundowicz (2020), akryl, tusz, akwarela, spray, płótno

9. Natalia Fundowicz

Tytuł: Wybudzając się̨ ze snu, 2020

Informacje: akryl, tusz, akwarela, spray, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Natalia Fundowicz, 100x80 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800

bez tytułu - Iwona Kobryń (2020), obraz akrylowy na płótnie

10. Iwona Kobryń

Tytuł: bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800

Cena sprzedaży: 1300 zł

Burzowe myśli - Sylwia Jóźwiak (2020), obraz akrylowy na płótnie

11. Sylwia Szewczyk

Tytuł: Burzowe myśli, 2020

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: sylwia jóźwiak'20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

bez tytułu - Izabela Lewkowicz (2020), obraz olejny na płótnie

12. Izabela Lewkowicz

Tytuł: bez tytułu, 2020

Informacje: olej, płótno120x100 cmsygn. p.d.: I. Lewkowicz '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3500

Cena sprzedaży: 1600 zł

W kolebce uczuć II - Nina Zielińska-Krudysz (2020), obraz akrylowy na płótnie

13. Nina Zielińska-Krudysz

Tytuł: W kolebce uczuć II, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1500 zł

Brzozy - Jan Pływacz (2019), obraz akrylowy na płótnie

14. Jan Pływacz

Tytuł: Brzozy, 2019

Informacje: akryl, płótno40x100 cmsygn. p.d.: Pływacz 19, opisany na odwrocie: "Brzozy" PŁYWACZ JAN 40x100 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

bez tytułu - Tymon Tryzno (2019), obraz olejny na płótnie

15. Tymon Tryzno

Tytuł: bez tytułu, 2019

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Tymon Tryzno '19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2500-3000

Cena sprzedaży: 1500 zł

Sen śni się bez właściciela - Filip Łoziński (2020), obraz olejny na płótnie

16. Filip Łoziński

Tytuł: Sen śni się bez właściciela, 2020

Informacje: olej, płótno90x100 cmsygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Nad rozlewiskiem - Ewelina Wasilewska (2020), obraz olejny na płótnie

17. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Nad rozlewiskiem, 2020

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Wasilewska 20, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Nad rozlewiskiem" 100x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Rajski Ptak – Czarna gołębica - Aneta Śliwa (2020), ceramika szkliwiona, pióra

18. Aneta Śliwa

Tytuł: Rajski Ptak – Czarna gołębica, 2020

Informacje: ceramika szkliwiona, pióra58x20x25 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1600

W wymiarze błękitu - Aleksandra Maciaszek (2020), obraz akrylowy na płótnie

19. Aleksandra Maciaszek

Tytuł: W wymiarze błękitu, 2020

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d.: A. Maciaszek 2020, opisany na odwrocie: A. MACIASZEK 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

20. Agata Potakiewicz

Tytuł: Wyjście – pozycja wycofana, 2020

Informacje:

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Zmierzch - Barbara Bielecka-Woźniczko (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

21. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Zmierzch, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: B.B. Woźniczko 2020, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka Woźniczko "Zmierzch" akryl, olej, płótno, 80x100 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Czerwony kubek - Maciej Kempiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

22. Maciej Kempiński

Tytuł: Czerwony kubek, 2020

Informacje: akryl, płótno70x40 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Czerwony kubek" Kempiński MMXV

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Cena sprzedaży: 1700 zł

Inne cząstki - Pola Piestrzeniewicz (2020), obraz olejny na płótnie

23. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Inne cząstki, 2020

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na krośnie: Pola Piestrzeniewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1500 zł

Cisza - Bernard Pietraga (2020), obraz akrylowy na płótnie

24. Bernard Pietraga

Tytuł: Cisza, 2020

Informacje: akryl, płótno60x120 cmsygn. l.d.: B. Pietraga, opisany na odwrocie: CISZA B. Pietraga 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Jutrzenka - Andrzej Masianis (2020), obraz akrylowy na płótnie

25. Andrzej Masianis

Tytuł: Jutrzenka, 2020

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. l.d.: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3000

Cena sprzedaży: 2400 zł

The last leaf - Konstantin Plotnikov (2020), obraz akrylowy na płótnie

26. Konstantin Plotnikov

Tytuł: The last leaf, 2020

Informacje: akryl, płótno70x60 cmopisany na odwrocie: konstantin plotnikov THE LAST LEAF 26.10.2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1700

Wspomnienie przy skórze - Barbara Kieca (2020), technika mieszana, akryl, olej, płótno

27. Barbara Kieca

Tytuł: Wspomnienie przy skórze, 2020

Informacje: technika mieszana, akryl, olej, płótno110x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800

Mar - Paulina Niemczyk (2020), obraz akrylowy na płótnie

28. Paulina Niemczyk

Tytuł: Mar, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: |Mar" 2020 Paulina Niemczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1300 zł

Takie czasy - Izabela Dąbrowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

29. Izabela Dąbrowska

Tytuł: Takie czasy, 2020

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Izabela dąbrowska "Takie czasy" 2020 90x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Summer landscape - Yuliya Stratovich (2020), obraz akrylowy na płótnie

30. Yuliya Stratovich

Tytuł: Summer landscape, 2020

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: S.Y. 2020, opisany na odwrocie: "Summer landscape" Yuliya Stratovich 100/100 Acrylic on canvas 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1400 zł

Powrót wilka - Paulina Lewandowska (2020), obraz akrylowy na płótnie

31. Paulina Lewandowska

Tytuł: Powrót wilka, 2020

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: P.R. Lewandowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Siostra Nereid - Michał Jamioł (2020), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

32. Michał Jamioł

Tytuł: Siostra Nereid, 2020

Informacje: akryl, technika własna, płótno100x120 cmsygn. l.d.: M.Jamioł, ,opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO TECHNIKA WŁASNA "Siostra Nereid" 100x120 cm 2020 M.Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1700-2000

Roślina - Hanna Rozpara (2020), obraz akrylowy na płótnie

33. Hanna Rozpara

Tytuł: Roślina, 2020

Informacje: akryl, płótno150x150 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Roślina" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Isadora - Wioletta Gaszka (2017), obraz olejny na płótnie

34. Wioletta Gaszka

Tytuł: Isadora, 2017

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: Wiola Gaszka 2017 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Z cyklu Wildlife – W 4 - Adam Piotr Rutkowski (2020), obraz olejny na płótnie

35. Adam Piotr Rutkowski

Tytuł: Z cyklu Wildlife – W 4, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Wildlife - W4, 2020 r. 100x100 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1000 zł

Golden Horse - Khrystyna Hladka (2020), obraz akrylowy na płótnie

36. Khrystyna Hladka

Tytuł: Golden Horse, 2020

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Khrystyna Hladka "Golden horse" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Cena sprzedaży: 1000 zł

Natura 6 - Dorota Golińska (2018), obraz olejny na płótnie

37. Dorota Golińska

Tytuł: Natura 6, 2018

Informacje: olej, płótno55x73 cmsygn. p.d.: Golińska 11.2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Powrót Astrodzioba - Bartłomiej Baranowski (2020), obraz akrylowy na płótnie

38. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Powrót Astrodzioba, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.g.: BARANOWSKI 41.20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000

Wysoka fala 1 - Paweł Świątek (2020), emulsja winylowa, płótno

39. Paweł Świątek

Tytuł: Wysoka fala 1, 2020

Informacje: emulsja winylowa, płótno90x60 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Dzikość czereśni - Żaneta Chłostowska-Szwaczka (2020), akryl, tusz, płótno

40. Żaneta Chłostowska-Szwaczka

Tytuł: Dzikość czereśni, 2020

Informacje: akryl, tusz, płótno90x90 cmsygn. p.d.: monogramem wiązanym: ŻHS 2020, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "DZIKOŚĆ CZEREŚNI" AKRYL, TUSZ, PŁÓTNO, 90x90 cm 2020R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

W krainie ulotności - Mariola Świgulska (2020), obraz olejno-akrylowy na płótnie

41. Mariola Świgulska

Tytuł: W krainie ulotności, 2020

Informacje: olej, akryl, płótno80x140 cmsygn. p.d.: Mariola Swigulska 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Blue is the warmest color - Kamila Nyckowska (2020), obraz olejny na płótnie

42. Kamila Nyckowska

Tytuł: Blue is the warmest color, 2020

Informacje: olej, płótno110x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

XXI z cyklu Maska czy twarz - Aleksandra Modzelewska (2020), akryl, węgiel

43. Aleksandra Modzelewska

Tytuł: XXI z cyklu Maska czy twarz, 2020

Informacje: akryl, węgiel120x100 cmsygn. u dołu: A. MODZELEWSKA '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400

Cena sprzedaży: 1800 zł

368-Szatilion - Beata Szustkiewicz (2020), obraz akrylowy na płótnie

44. Beata Szustkiewicz

Tytuł: 368-Szatilion, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. P.D.: BEA 2020, opisany na odwrocie 368-Szatilion Beata Szustkiewicz 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Bez tytułu (233) - Marcin Ziółkowski (2019), obraz olejny na płótnie

45. Marcin Ziółkowski

Tytuł: Bez tytułu (233), 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600

Panorama miasta - Gabriela Paluch (2020), obraz olejny na płótnie

46. Gabriela Paluch

Tytuł: Panorama miasta, 2020

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1200 zł

Żółte bikini - Agnieszka Słońska-Więcek (2020), obraz akrylowy na płótnie

47. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Żółte bikini, 2020

Informacje: akryl, płótno120x100 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Cena sprzedaży: 1100 zł

Melodia o miłości - Mirosław Nowiński (2020), obraz akrylowy na płótnie

48. Mirosław Nowiński

Tytuł: Melodia o miłości, 2020

Informacje: akryl, płótno110x100 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Melodia o miłości" tech.: akryl na płótnie wym.: 110x110 rok 2020 Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600

Cena sprzedaży: 2400 zł

Ukryte pragnienia - Yulia Gurzhiyants (2020), obraz olejny na płótnie

49. Yulia Gurzhiyants

Tytuł: Ukryte pragnienia, 2020

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500

Maska - Agnieszka Pawłowska (2020), obraz olejny na płótnie

50. Agnieszka Pawłowska

Tytuł: Maska, 2020

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200

Tulipany - Paulina Leszczyńska (2018), obraz olejny na płótnie

51. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Tulipany, 2018

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Tulipany" - akryl na płótnie Paulina Leszczyńska "Pola" 81/100 2018'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Czerwony paradygmat z cyklu Wędrowcy - Mateusz Budzyński (2016), olej, płótno, płyta

52. Mateusz Budzyński

Tytuł: Czerwony paradygmat z cyklu Wędrowcy, 2016

Informacje: olej, płótno, płyta80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Ice structure - Marta Dunal (2020), obraz akrylowy na płótnie

53. Marta Dunal

Tytuł: Ice structure, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Podwieczorek dla lalek - Iwona Birenbaum (2020), obraz akrylowy na płótnie

54. Iwona Birenbaum

Tytuł: Podwieczorek dla lalek, 2020

Informacje: akryl, płótno60x80 cmsygn. p.d.: IW'20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Anima Mea – historia (poliptyk) - Marlena Wąsowska (2019), obraz akrylowy na płótnie

55. Marlena Wąsowska

Tytuł: Anima Mea – historia (poliptyk), 2019

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200

Z cyklu Charakter 15 - Diana Nowosad (2019), obraz akrylowy na płótnie

56. Diana Nowosad

Tytuł: Z cyklu Charakter 15, 2019

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. p.d.: Diana Nowosad 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1500

Cena sprzedaży: 1000 zł

Aqua - Zbigniew Olszewski (2018), obraz olejny na płótnie

57. Zbigniew Olszewski

Tytuł: Aqua, 2018

Informacje: olej, płótno76x67 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3400

Cena sprzedaży: 2400 zł

Amy - Krzysztof Logiński (2019), obraz akrylowy na płótnie

58. Krzysztof Logiński

Tytuł: Amy, 2019

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: monogram '19, opisany na odwrocie "AMY" 2019, K. Logiński, monogram

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1000 zł

Czerwone opium - Izabela Drzewiecka (2020), obraz akrylowy na płótnie

59. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Czerwone opium, 2020

Informacje: akryl, płótno75x115 cmsygn. p.d.: Izabela 2020, opisany na odwrocie: 'CZERWONE OPIUM" 2020 R. akryl na płótnie 115/75 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Kamień i woda - Malwina Cieślik (2019), obraz olejny na płótnie

60. Malwina Cieślik

Tytuł: Kamień i woda, 2019

Informacje: olej, płótno60x90 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800

Paroksyton 14 - Marcin Dybowski (2020), obraz olejny na płótnie

61. Marcin Dybowski

Tytuł: Paroksyton 14, 2020

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: M.Dybowski, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400

Pejzaż jak z Marsa - Beata Pałach (2020), obraz akrylowy na płótnie

62. Beata Pałach

Tytuł: Pejzaż jak z Marsa, 2020

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: B. Pałach

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Donośny głos wewnątrz mnie II - Ludmiła Kufel-Rutowska (2020), obraz na płótnie wykonany techniką własną

63. Ludmiła Kufel-Rutowska

Tytuł: Donośny głos wewnątrz mnie II, 2020

Informacje: technika własna, płótno100x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Przemyślenia - Weronika Braun (2020), akwarela miodowa, płótno

64. Weronika Braun

Tytuł: Przemyślenia, 2020

Informacje: akwarela miodowa, płótno100x100 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000

Kruchość. Oczekiwanie - Jolanta Haluch (2019), obraz olejny na płótnie

65. Jolanta Haluch

Tytuł: Kruchość. Oczekiwanie, 2019

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Haluch 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1300-1500

Las - Małgorzata Limon (2019), obraz olejny na płótnie

66. Małgorzata Limon

Tytuł: Las, 2019

Informacje: olej, płótno50x60 cmsygn. l.g.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800

Cena sprzedaży: 1400 zł