49 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 23 marca 2021 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 marca 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 19-20 marca 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 marca 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 12 marca 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

wirtualny spacer po wystawie aukcyjnej:

1. (Nie) ten świat

Autor: Beata Mura

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

2. Silence road

Autor: Ilona Krzyżanowska

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Ilona Krzyżanowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

3. Co w trawie piszczy?

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Co w trawie piszczy?" M.Kempiński MMXXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

4. Maska czy twarz S530

Autor: Aleksandra Modzelewska (ur. 1992 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, technika własna, węgiel, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.g.: AM/21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 3400,00 zł

5. Z cyklu Wildlife – W9

Autor: Adam Piotr Rutkowski (ur. 1973 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski Z cyklu: Wildlife-W9, 2021 100x100 olej na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

6. 1Q93

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Paulina Ledzion

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

7. Miejski horyzont

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: F. ŁOZIŃSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

8. F004

Autor: Izabela Lewkowicz (ur. 1995 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: 2021 I.Lewkowicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

9. Świt po burzliwej nocy

Autor: Piotr Grzechowski (ur. 1986 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d., opisany na odwrocie: Piotr Grzechowski "Świt po burzliwej nocy" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

10. Accident

Technika: olej, płótno

Format: 100x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Woźny'19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3400 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

11. Pejzaż

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B.B. Wozniczko 2019, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Pejzaż" akryl, olej, płótno, 100x100, 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

12. Czarodzieje drzew III

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. l.g.: Baranowski 07:21, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

13. Ona

Autor: Katarzyna Łagódka (ur. 1988 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 115x75 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Katarzyna Łagódka 115x75 cm 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

14. Z cyklu Krwiaty 6

Autor: Małgorzata Kalinowska (ur. 1989 r.)

Technika: technika własna, płótno

Format: 50x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Z cyklu Krwiaty, nr 6 Małgorzata Kalinowska 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

15. Bez tytułu

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 70x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4200-4800 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

16. Gold dream

Autor: Marta Dunal (ur. ur. 1989 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 50x50 cm kompozycja, 56x56 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

17. Scyzoryk

Autor: Tymon Tryzno (ur. 1998 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 60x90 cm

Sygnatura: pisany na odwrocie: Tymon Tryzno Scyzoryk 2020 Rapperswil

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

18. Upalne lato

Technika: akryl, szlagmetal, płótno

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn. p.d: Mariola Swigulska Seenna 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

19. Zagubiony w Galerii

Autor: Urszula Figiel (ur. 1959 r.)

Technika: olej, szlagmetal, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: URSZULA FIGIEL "ZAGUBIONY W GALERII" 2020 r. (szlagmetal, olej - 60x80) Urszula Figiel

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

20. Nerave – jaćwieska rusałka

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 90x70 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: A. Masianis

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Cena sprzedaży: 2600,00 zł

21. Z cyklu wody

Rok powstania: 2021

Technika: technika mieszana, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Z CYKLU WODY 2021" Piotr Przybyła 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

22. No name

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Monika Noga

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

23. Pod wiaduktem

Rok powstania: 2021

Technika: olej, płótno

Format: 80x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

24. Akt

Autor: Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: olej, płótno, 60x73 cm, sygn. p.d.: M.R.Drabarek

Sygnatura: sygn. p.d.: M.R.Drabarek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

25. Cień

Autor: Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996 r.)

Format: 130x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: CIEŃ POLA PIESTRZENIEWICZ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

26. P. b. G. S

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M.Spryszyński'18, opisany na odwrocie: Michał Spryszyński "P.b.G.S." akryl na płótnie 100x70 cm 2018 r. M.Spryszyński'18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

27. Za horyzontem

Autor: Sylwia Jóźwiak

Technika: akryl, płótno

Format: 110x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '20

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

28. Porsche

Autor: Weronika Wójcik (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 54x73 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: W. Wójcik 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

29. Kwarantanna

Autor: Katarzyna Doroba

Technika: akryl, płótno

Format: 80x140 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: KDOROBA 2020, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA KWARANTANNA AKRYL 80/140 2020 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

30. Przeczuwam 2

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: DARIA PYRCHAŁA PRZECZUWAM 2 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

31. Pegazy 33

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 80x90 cm

Sygnatura: sygn. na licu: K.2021, opisany na odwrocie: J. Szymański "Pegazy 33" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

32. Byk w czerwieni

Rok powstania: 2021

Format: 2021

Sygnatura: sygn. ANETA ŚLIWA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

33. Rezerwat Glencorse

Autor: Natalia Kozarzewska

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 92x73 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: REZERWAT GLENCORSE AKRYL NA PŁÓTNIE/ 73x92 cm 2021 NATALIA KOZARZEWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

34. Podwodne akrobacje

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: AW 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

35. Dianthus

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Dianthus” 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

36. Going home in Petra

Autor: Jolanta Kitowska

Technika: akryl, płótno

Format: 60x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Jola K. 2020, opisany na odwrocie: Going home in Petra 2020 Jola Kitowska akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

37. Nieważkość koloru

Autor: Joanna Kamila Kwiecień

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JKK,opisany na odwrocie: Joanna Kamila Kwiecień 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

38. Wschodni wiatr

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 120x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ZCHS 2021, opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA "WSCHODNI WIATR" AKRYL, PŁÓTNO, 120x60 cm 2021 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

39. Marina

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: WIRP'21, opisany na odwrocie: "MARINA" AKRYL 70x100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

40. Sakwojaże

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: OLSZE'21, opisany na odwrocie: ZBYSZEK OLSZEWSKI "SAKWOJAŻE" 2021 70x100

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

41. Madonna and child

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, pasta modelująca, płótno

Format: 92x65cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA "MADONNA AND CHILD" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

42. Fala

Autor: Agnieszka Dziklińska (ur. 1994 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x40 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Dziklińska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

43. Formentor

Autor: Ewelina Wasilewska (ur. 1994 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Wasilewska, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina olej "Formentor" ;21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

44. Szmatka VI

Autor: Wioletta Gaszka (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Wiola Gaszka 20212 opisany na odwrocie: Szmatka VI, powiększenie, 2021 Wiola Gaszka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

45. Czuwam gdy śpisz

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4500-5000 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

46. Juuroku (dyptyk)

Rok powstania: 2021

Technika: emulsja winylowa, płótno

Format: 2x(60x60) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PAWEŁ ŚWIĄTEK "JUUROKU" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

47. Blue Lake 2

Autor: Jolanta Haluch

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Haluch 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

48. Szept Natury

Autor: Michał Jamioł

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x120 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNo "Szept natury" 2021 8/2021 MJamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

49. Soul of Forest

Autor: Pervin Ece Yakacık (ur. 1991 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: PEYŁ 0820, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Soulof Forest, Oil 80x120 cm 08.2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

50. Ptaki na śniegu

Autor: Andrzej Zujewicz (ur. 1971 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "PTAKI NA ŚNIEGU" '2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

51. Ma’donna San Clemente Armoises

Autor: Beata Szustkiewicz

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: BEA 2021, opisany na odwrocie: Ma’donna San Clemente Armoises Beata Szustkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

52. Plaża

Autor: Włodzimierz Zapart (ur. 1963 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 100x150 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: PLAŻA W. Zapart, opisany na odwrocie: Włodzimierz Zapart "Plaża... czyli Rozkoszne szczęście" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

53. Struna

Autor: Jan Pływacz (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, kolaż, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JPływacz 18, opisany na odwrocie: Pływacz 2018 "Struna"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

54. Żółty

Autor: Paulina Leszczyńska

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "Żółty" 2019 r. Paulina Leszczyńska - Pola

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

55. My blueberry mountains

Autor: Yuliya Stratovich (ur. 1989 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: STRATOVICH

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

56. Faux pas

Autor: Artur Borkowski (ur. 1965 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: AB 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

57. Siódme niebo

Autor: Nina Zielińska-Krudysz (ur. 1983 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Nina Zielińska-Krudysz 2020, opisany na odwrocie: Nina Zielińska-Krudysz "Pejzaż w brązach"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

58. Rozbite lustro duszy

Rok powstania: 2021

Technika: olej, płótno

Format: 60x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

59. Wiosna

Autor: Jonasz Koperkiewicz (ur. 1988 r.)

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: "Wiosna" Jonasz Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

60. Łąki i trawy

Autor: Kamila Guzal-Pośrednik (ur. 1970 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x81 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Kamila Guzal-\Pośrednik, opisany na odwrocie: KAMILA GUZAL-POŚREDNIK 2013 "ŁĄKI I TRAWY" 60x81 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

61. Spokój 4

Autor: Ilona Woźniak (ur. 1964 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

62. Nude in the window

Autor: Agata Słomianowska

Technika: akryl, płótno

Format: 100x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agata Słomianowska 19

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

63. Śladami pożądania

Rok powstania: 2021

Technika: akryl, płótno

Format: 140x70 cm

Sygnatura: sygn.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

64. Chwile ciszy

Technika: akryl, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Izolda 2020, opisany na odwrocie: "CHWILE CISZY" 2020 r. akryl na płótnie 60/80 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

65. Arkadia

Autor: Krystyna Krzyszczyk

Rok powstania: 2021

Technika: olej, płótno

Format: 50x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

66. Morze rewolucji

Autor: Ludmiła Kufel-Rutowska

Technika: akryl, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: LKufRut 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł