59 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 25 stycznia 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 17 stycznia 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 25 stycznia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 18 stycznia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 59 Aukcja Sztuki Młodej

żółty, abstrakcja, Natalia Kozarzewska, pranie

1. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Pranie. Żółty, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: PRANIE. ŻÓŁTY. AKRYL/PŁÓTNO/80X80/2021 NK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marcin Kędzierski, Most Poniatowskiego, Obraz warszawa widok panorama

2. Marcin Kędzierski

Tytuł: Panorama z Mostem Poniatowskiego, 2021

Informacje: olej, tempera, akryl, płótno120x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI PANORAMA Z MOSTEM PONIATOWSKIEGO 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Mirosław Nowiński, kolor, portret, abstrakcja

3. Mirosław Nowiński

Tytuł: Uwolnione dźwięki, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Uwolnione dźwięki" tech. akryl na płótnie wym. 100x100, rok 2021 aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2600 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Sofia Wróblewska, róż, czerwień, fiolet, obraz, abstrakcja

4. Sofia Wróblewska

Tytuł: z cyklu Przestrzeń, 2021

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: S. Wróblewska MGR

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Arkadiusz Koniusz, Cegielnia, pejzaż panorama, obraz

5. Arkadiusz Koniusz

Tytuł: Cegielnia, 2006

Informacje: olej, płótno87x61 cmsygn. p.d.: A.K., opisany na odwrocie: CEGIELNIA LUTY 2006

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Justyna Ziętek, portret, pomarańczowy

6. Justyna Ziętek

Tytuł: Bo zaraz wyjdę z siebie, 2021

Informacje: akryl, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Justyna Ziętek, SERIFOS, 2021, AKRYL "BO ZARAZ WYJDĘ Z SIEBIE"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Karolina Jarosławska Płynąc czarno biały Obraz abstrakcja

7. Karolina Jarosławska

Tytuł: Płynąc 1, 2021

Informacje: olej, płótno100x150 cmsygnowany na odwrocie: Karolina Jarosławska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Hanna Rozpara, żółty, złoty, abstrakcja

8. Hanna Rozpara

Tytuł: Χολή (Chole), 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Χολή (Chole)” 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Magdalena Mędzkiewicz, niebieski, żółty, złoty, abstrakcja obraz

9. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Nadzieja, 2021

Informacje: akryl, płótno50x60 cmopisany na odwrocie: "Nadzieja", 2021 M. Mędzkiewicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

portret, abstrakcja, Michał Rejner, różowy czerwony kobieta

10. Michał Rejner

Tytuł: MR06-S2, 2018

Informacje: akryl, płótno110x70 cmopisany na odwrocie: MR06-S2

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3800-4600 zł

Cena sprzedaży: 3800,00 zł

Andrzej Zujewicz, słowa, czarny, błękitny

11. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Deszcz 5, 2021

Informacje: olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "DESZCZ" DESZCZ 2021 olej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Maria Niekrasowa, dziewczyna, obraz, balkon, pejzaż, błękit

12. Maria Niekrasowa

Tytuł: Jedna z księżniczek, 2020

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Nekrasova Maria born 1987 "One of the princesses" 2020 acrylic on canvas 90x60

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Joanna Kulska czerwona abstrakcja

13. Joanna Kulska

Tytuł: Na dnie piekła bulgocze śmiech, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn., opisany na odwrocie: J Kulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Artem Smorodin, pejzaż, niebieski obraz

14. Artem Smorodin

Tytuł: Promień słońca, 2020

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn., opisany i datowany na odwrocie cyrlicą

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1300,00 zł

Julia Reiter, kobieta, turkus, suknia

15. Julia Reiter

Tytuł: Turquoise swing, 2021

Informacje: olej, płótno140x100 cmsygn. p.d.: Julia Reiter zł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3800 zł

Cena sprzedaży: 1900,00 zł

Agnieszka Boroń, niebieski, czerwony, abstrakcja

16. Agnieszka Boroń

Tytuł: Indus, 2021

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d.: A Boroń 2021, opisany na odwrocie: > INDUS < AGNIESZKA BOROŃ 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, kobieta, portret, kolor, obraz, sztuka młoda

17. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Podmuch ciepła, 2021

Informacje: olej, akryl, płótno70x90 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Elżbieta Ponińska, łąka, pejzaż, kwiaty, obraz, młoda sztuka

18. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Świt, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: E. Ponińska 2021, opisany na odwrocie: "Świt" akryl 80x80 cm aut. Elżbieta Ponińska 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Ewelina Wasilewska, złote runo, surrealizm, las, grzyby,

19. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Złote runo, 2021

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1700,00 zł

Marta Forc, obraz, sztuka młoda, kobieta, akt, abstrakcja, kolor

20. Marta Forc

Tytuł: Kobiece przemyślenia, 2021, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Marta Forc 2021', opisany na odwrocie: "Kobiece przemyślenia" Akryl 70x100 cm Marta Forc 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Agata Burnat, sztuka młoda, kobieta

21. Agata Burnat

Tytuł: Ambiwertyzm, 2021

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: A. Burnat '21, opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Katarzyna Polic-Patkowska, Obraz, sztuka młoda, kształty, brąz, biały

22. Katarzyna Polic-Patkowska

Tytuł: On i ona z serii Flexibility | POZYCJA WYCOFANA, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska Flexibility 3 "On i ona" 2021

Michał Jamioł, abstrakcja, obraz, młoda sztuka

23. Michał Jamioł

Tytuł: Miasta bez grzechu, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cmsygn. l.d.: M. Jamioł, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO | PASTEL "MIASTA BEZ GRZECHU" 100 cm + 120 cm 2021 M. Jamioł

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2400 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Sabina Salamon, kamienie, morze, obraz, sztuka młoda

24. Sabina Salamon

Tytuł: Kompozycja z wieżami, 2020

Informacje: olej, płótno35x50 cmopisany na odwrocie: S. Salamon Kompozycja z wieżami 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sebastian Andrzejewski, dom na wybrzeżu, palmy, morze, architektura

25. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Dom na wybrzeżu, 2021

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: S. Andrzejewski 2021, opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Dom na wybrzeżu 2021 akryl, werniks

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Andrzej Wirpszo, pejzaż, świt, obraz, sztuka młoda

26. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Świt, 2021

Informacje: akryl, płyta70x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ WIRPSZO "ŚWIT" 70X100 PŁYTA ROK 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Beata Mura - Na mocnym fundamencie, 2021 - bajkowy las w zieleni

27. Beata Mura

Tytuł: Na mocnym fundamencie, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. l.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 3800,00 zł

Magdalena Barczyk-Kurus - Przenikanie IX z cykl Intymność światła, 2021 - świetlista abstrakcja

28. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Przenikanie IX z cykl Intymność światła, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2021 ""Przenikanie IX"" cykl: "Intymność światła"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1400,00 zł

Martyna Krężel - Mantis Religiosa, 2020 - akt kobiecy z instrumentami

29. Martyna Krężel

Tytuł: Mantis Religiosa, 2020

Informacje: olej, płótno120x100 cmsygn. na licu: Martyna Krężel

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska - Małe szczęścia, 2021 - dekoracyjny portret kobiety z kolibrem

30. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Małe szczęścia, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P. K. Mikulska 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-6000 zł

Cena sprzedaży: 3800,00 zł

Sylwia Jóźwiak - Zimowy urok, 2021 - sylwetka kobiety w pomarańczowym płaszczu

31. Sylwia Jóźwiak

Tytuł: Zimowy urok, 2021

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: S, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Jonasz Koperkiewicz - Vessel for emptiness, 2021 - abstrakcja z odcieniami błękitu, pomarańczu i czerwieni

32. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Vessel for emptiness, 2021

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: Vessel for empiness J. Koperkiewicz, 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Agnieszka Słońska-Więcek - Panorama, 2018 - widom na miasto

33. Agnieszka Słońska-Więcek

Tytuł: Panorama, 2018

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. p.d.: ASW

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Joana Mrozowska - Zakratowanie, 2017 - dom na czerwonym tle

34. Joanna Mrozowska

Tytuł: Zakratowanie, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "ZAKRATOWANIE" tech akryl, płótno wym 150x100 cm 2017

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Edyta Romanowska - Bez tytułu (granatowy), 2021 - abstrakcja w odcieniach błękitu

35. Edyta Romanowska

Tytuł: Bez tytułu (granatowy), 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Edyta Romanowska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Mariola Świgulska - Żeglując w blasku złotego wodospadu, 2021 - dekoraycjny obraz ze złotem

36. Mariola Świgulska

Tytuł: Żeglując w blasku złotego wodospadu, 2021

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno115x75 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2021, opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Senna 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Tomasz Włodarczyk - Portret dziewczyny z perłą VIII, 2021 - kobiecy portret w fioletach

37. Tomasz Włodarczyk

Tytuł: Portret dziewczyny z perłą VIII, 2021

Informacje: pastel, tektura50x40 cm w świetle passe-partout, 73x53 cm w oprawiesygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Magda Chmielek - Tropiki, 2020 - liście egzotycznych roślin

38. Magdalena Chmielek

Tytuł: Tropiki, 2020

Informacje: olej, płótno80x40 cmsygn. p.d.: Magdalena Chmielek, opisany na odwrocie: ""Tropiki"" Magdalena Chmielek 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Katia Meller - Gest, 2002 - obraz z dłonią i kieliszkime

39. Katia Meller

Tytuł: Gest, 2002

Informacje: olej, płótno73x50 cmsygn. p.d.: Katia Meller 2002

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Maciej Kempiński - Jesień w Seguedine, 2021 - widok na marinę z żagłówkami

40. Maciej Kempiński

Tytuł: Jesień w Seguedine, 2021

Informacje: akryl, płótno81x115,5 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: ""Jesień w Seguedine"" M. Kempiński MMXXI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Julia Młodzik - Harmonia, 2021 - kobiecy akt na różowym tle

41. Julia Młodzik

Tytuł: Harmonia, 2021

Informacje: akryl, płótno130x80 cmsygn. l.d.: J. Młodzik

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Paulina Leszczyńska - Światła jesieni, 2021 - abstrakcja w idcieniach różu, błekitu i żółci

42. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Światła jesieni, 2021

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "ŚWIATŁA JESIENI" Paulina Leszczyńska Pola 2021'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Yaroslava Holysh - The same dream for two, 2021 - złota twarz na czarnym tle

43. Yaroslava Holysh

Tytuł: The same dream for two, 2021

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.b.: Holysh 2021, opisany na odwrocie: ""The same dream for two"" II dyptyk, 2021 80x60 cm olej na płótnie Yaroslava Holysh

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Kamila Stefania Tkaczyk - Today Yestarday Tommorow, 2021 - trzy kobiety na kolorowym tle

44. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Today Yestarday Tommorow, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1100,00 zł

Pola Piestrzeniewicz - Cząsteczki, 2021 - czarno-biała abstrakcja

45. Pola Piestrzeniewicz

Tytuł: Cząsteczki, 2021

Informacje: technika mieszana, płótno60x50 cmsygnowany na odwrocie: Pola Piestrzeniewicz"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Monika Noga - Blurry gray, 2021 - akt kobiecy na szarym tle

46. Monika Noga

Tytuł: Blurry gray, 2021

Informacje: olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Monika Noga "Blurry gray 2021"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Agata Płocica - Triangulum, 2020 - hybryda sowy z kotem

47. Agata Płocica

Tytuł: Triangulum, 2020

Informacje: akryl, płótno120x90 cmsygn. p.d.: A.Płocica, opisany na odwrocie: A.Płocica

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Batura - Zawoalowany woal, 2018 - obraz z ukrytą postacią

48. Paweł Batura

Tytuł: Zawoalowany woal, 2018

Informacje: olej, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: Paweł Batura 2018

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Ilona Woźniak Przed burzą, 2021 - pogodny pejzaż nadmorski

49. Ilona Woźniak

Tytuł: Przed burzą, 2021

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Iwona Kobryń - Bez tytułu, 2021 - siedzące postaci na różowym tle

50. Iwona Kobryń

Informacje: olej, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3000-3800 zł

Cena sprzedaży: 5500,00 zł

Izabela Dąbrowska - Ciało Niebieskie, 2021 - naga kobieta w pozie jogowej

51. Izabela Dąbrowska

Tytuł: Ciało Niebieskie, 2021

Informacje: akryl, płótno80x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Izabela Drzewiecka - Miesiąc miodowy, 2021- żółto-złoty abstrakcyjny obraz

52. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Miesiąc miodowy, 2021

Informacje: olej, akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Drzewiecka 2021, opisany na odwrocie: ""MIESIĄC MIODOWY"" 2021 r. olej i akryl na płótnie 100x100 cm Izabela Drzewiecka"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Baranowski - Brak tytułu, 2018 - trójwymiarowy obraz z ptakiem

53. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Brak tytułu, 2018

Informacje: kolaż, akryl, płótno60x40 cmsygn. l.g.: Baranowski 18

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1800,00 zł

Gabriela Paluch - Na południu, 2021 - kolorowy obraz z widokiem miejskim

54. Gabriela Paluch

Tytuł: Na południu, 2021

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sylwia Dwornicka - Herbata, 2021 - dwie kobiety w czerwonych sukniach

55. Sylwia Dwornicka

Tytuł: Herbata, 2021

Informacje: akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2021, opisany na odwrocie: ""HERBATA"" Sylwia Dwornicka 2021, format 60x60"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Sylwia Młodziejewska - Secret World, 2021 - iebiesko-zielony obraz

56. Sylwia Młodziejewska

Tytuł: Secret World, 2021

Informacje: akryl, płótno75x100 cmsygn. p.d.: S.Młodziejewska 202, opisany na odwrocie: "WORLD SECRET" 2021 SYLWIA MŁODZIEJEWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Vanessa Świgulska - Cielesne deformacje, 2020 - czerwona postać na ciemnym tle

57. Vanessa Świgulska

Tytuł: Cielesne deformacje, 2020

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d.: Elsain 2020 r., opisany na odwrocie: Vanessa Elsain Świgulska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Yuliya Stratovich - Góry 2, 2021 - obraz w pastelowej kolorystyce

58. Yuliya Stratovich

Tytuł: Góry 2, 2021

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. na odwrocie: YULIYA STRATOVICH

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Pervin Ece Yakacik - Birds on balcony, 2021 - obraz z ptakami na balkonie

59. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: Birds on balcony, 2021

Informacje: olej, płótno50x40 cmsygn. p.d.: Pervinece, '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Damian Wojnowski - Czarnoksiężnik z krainy Oz, 2021 - bajkowy obraz w żółto-niebieskiej kolorystyce

60. Damian Wojnowski

Tytuł: Czarnoksiężnik z krainy Oz, 2021

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2021 WOJNOWSKI

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Agnieszka Figurska - Shiny street z cyklu Metropolie, 2021 - widok na ulicę

61. Agnieszka Figurska

Tytuł: Shiny street z cyklu Metropolie, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Figurska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Beata Szumińska - Winner 1, 2021 - mężczyzna z nagrodą w dłoniach

62. Beata Szumińska

Tytuł: Winner 1, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1000,00 zł

Krzysztof Bucior - Dwa kwiaty, 2022 - postać kobiety z kwiatem

63. Krzysztof Bucior

Tytuł: Dwa kwiaty, 2022

Informacje: olej, płótno70x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1200,00 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko - Wspomnienie z przeszłości, 2015 - czarno-biały pejzaż

64. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: Wspomnienie z przeszłości, 2015

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2015, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Wspomnienie z przeszłości" olej, płótno, 100x120, 2015

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Jakub Szymański - Anima mundi I, 2022 - błekitny pejzaż z drzewami

65. Jakub Szymański

Tytuł: Anima mundi I, 2022

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygnowany od frontu K.2022, na odwrocie: J.Szymański „Anima mundi I” 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł