65 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 26 lipca 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 18 lipca 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 lipca 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej nowej siedzibie, pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa od 18 lipca 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 65 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Natalia Kozarzewska, Abstrakcyjny, 2022 - kolorowa abstrakcja z kształtami

1. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Abstrakcyjny, 2022

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: ABSTRAKCYJNY 90x100 AKRYL NA PŁÓTNIE 22 Natalia Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Ewa Czuchaj - Bez tytułu z cyklu Antypersona, 2007 - kolorowy obraz z postaciami

2. Ewa Czuchaj

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Antypersona, 2007

Informacje: akryl, płótno114x130 cmopisany na odwrocie: ANTYPERSONA EWA CZUCHAJ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Agata Burnat - Bez tytułu, 2020 - kolorowy obraz z kobiecą postacią

3. Agata Burnat

Tytuł: Bez tytułu, 2020

Informacje: akryl, płótno60x50 cmsygn. p.d.: A.Burnat, opisany na odwrocie: A. Burnat 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Sebastian Andrzejewski - Dezindustrializacja. Przerwane łańcuchy dostaw, 2022 - kolorowy obraz z architekturą fabryczną

4. Sebastian Andrzejewski

Tytuł: Dezindustrializacja. Przerwane łańcuchy dostaw, 2022

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Deindustrializacja. Przerwane łańcuchy dostaw AKRYL, WERNIKS 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Magdalena Szczerbakowicz - Bez tytułu, 2022 - kolorowa abstrakcja z kształtami

5. Magdalena Szczerbakowicz

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: MAGDLENA SZCZERBAKOWICZ BEZ TYTUŁU 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Dominika Sergiej - Krajobraz miejski, 2018 - kolaż z architekturą

6. Dominika Sergiej

Tytuł: Krajobraz miejski, 2018

Informacje: kolaż, papier, płyta70x100 cm, 72,5x102,5 cm w oprawiesygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Krajobraz miejski 2018 Dominika Sergiej

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Katarzyna Plewa - Gil, 2022 - portret kobiety z ptakiem

7. Katarzyna Plewa

Tytuł: Gil, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: K. PLEWA 2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA PLEWA "GIL" 2022 AKRYL

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Artem Tuliuk - Baletnica i koliber, 2022 - obraz z tancerką i ptakiem

8. Artem Tuliuk

Tytuł: Baletnica i koliber, 2022

Informacje: olej, płótno70x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk, opisany na odwrocie: Artem Tuliuk Baletnica i colibri 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Gabriela Paluch - Grecja o poranku, 2022 - nadmorski kolorowy pejzaż

9. Gabriela Paluch

Tytuł: Grecja o poranku, 2022

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Michał Rejner - MR03-S2, 2018 - kobiecy portret w abstrakcji

10. Michał Rejner

Tytuł: MR03-S2, 2018

Informacje: akryl, płótno130x80 cmsygn. p.d.: M. Rejner, opisany na odwrocie: 2018 MR03-S2 130x80

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3800-4200 zł

Cena sprzedaży: 2 000 zł

Dawid Orłowski - City Lights, 2021 - obraz z miejskim widokiem

11. Dawid Orłowski

Tytuł: City Lights, 2021

Informacje: akryl, płótno70x90 cmsygn. p.d.: OrłowskiD, opisany na odwrocie: CITY LIGHTS, 2021 r. Orłowski D.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Mariola Świgulska - Sky isn't the limit, 2022 - błękitna abstrakcja

12. Mariola Świgulska

Tytuł: Sky isn’t the limit, 2022

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022 r., opisany na odwrocie: Mariola Świgulska Senna 2022 r. miłego życia :)

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Andrzej Wirpszo - Bez tytułu XL, 2022 - błękitny obraz z architekturą

13. Andrzej Wirpszo

Tytuł: Bez tytułu XL, 2022

Informacje: akryl, płótno80x120 cmakryl, płótno, 80x120 cm, sygn. l.d.: WIRP'22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU XL" AKRYL-PŁÓTNO 80x120 ROK 2022 ANDRZEJ WIRPSZO

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Urszula Szulborska - W głębinach oceanu, 2022 - niebiekso-różowa abstrakcja

14. Urszula Szulborska

Tytuł: W głębinach oceanu, 2022

Informacje: akryl, pastel, płótno90x65 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Iwona Gabryś - Kompozycja 323, 2022 - jasny obraz z elementami architektury

15. Iwona Gabryś

Tytuł: Kompozycja 323, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Julia Reiter - Aveiro, 2022 - kobieca postać w białej sukni

16. Julia Reiter

Tytuł: Aveiro, 2022

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-5000 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Barbara Bielecka-Woźniczko - Z cyklu Drzewa XIII, 2022 - jasna abstrakcja z drzewami

17. Barbara Bielecka-Woźniczko

Tytuł: z cyklu Drzewa XIII, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno90x90 cmsygn. p.d.: BBW 2022, opisany na odwrocie: B. Bielecka-Woźniczko Z cyklu Drzewa, akryl, olej, płótno, 90x90, zima 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Julia Dunko - Fansel, 2022 - jasna abstrakcja w szaorściach, bieli i czerni

18. Julia Dunko

Tytuł: Fansel, 2022

Informacje: akryl, płótno120x80 cmopisany na odwrocie: "Fansel" 2022 akryl/płótno 120x80 Julia Dunko DJulia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Elżbieta Ponińska - Zmierzch, 2022 - kompozycja z lecącymi ptakami

19. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Zmierzch, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "ZMIERZCH" akryl 80x80 cm autor: Elżbieta Ponińska 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Iza Kostiukow z cyklu: Stan krytyczny, 2022 - abstrakcja w odcieniach szarości i srebra

20. Iza Kostiukow

Tytuł: z cyklu: Stan krytyczny, 2022

Informacje: akryl, technika własna, płótno 120x100 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW Z CYKLU: "STAN KRYTYCZNY" 2022'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Izabela Lewkowicz I015, 2021 - kobiecy portret na białym tle

21. Izabela Lewkowicz

Tytuł: I015, 2021

Informacje: olej, płótno130x120 cmopisany na odwrocie: Izabela Lewkowicz "I015" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Karolina Karkucińska - Kobieca linia, 2022 - kobieca twarz na tle szaro-białych pasków

22. Karolina Karkucińska

Tytuł: Kobieca linia, 2022

Informacje: akryl, płótno110x100 cmsygn. p.d.: Karkucińska Karolina 2022 R.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Joanna Rudek - Abertamente, 2021 - kobiecy akt w szarościach

23. Joanna Rudek

Tytuł: Abertamente, 2021

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: JRudek Abertamente '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3000 zł

Andrii Savchenko - Tennis, 2022 - ciemny obraz z kobiecymi sylwetkami

24. Andrii Savchenko

Tytuł: Tennis, 2022

Informacje: akryl, spray, płótno 80x100 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: "Tennis" Juvone Money

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Magdalena Barczyk-Kurus - Cosmos II z cyklu Intymność światła, 2022 - kompozycja ze świetlistym kołem

25. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Cosmos II z cyklu Intymność światła, 2022

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Cosmos II" cykl: "Intymność światła" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Katarzyna Doroba - Virginis, 2022 - kolorowa kompozycja z kobiecymi sylwetkami

26. Katarzyna Doroba

Tytuł: Virginis, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: VIRGINS KATARZYNA DOROBA AKRYL 80/60 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Anna Sandecka-Ląkocy - Euforia de baile, 2022 - kolorowy obraz z tańczącą kobietą

27. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Euforia de baile, 2022

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100x80 cmsygn p.d.: Sandecka-Ląkocy'22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Izabela Drzewiecka - Bogactwo natury, 2022 - abstrakcja w odcieniach czerwieni i fioletu

28. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Bogactwo natury, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: "Bogactwo natury" 2022 r. olej i akryl na płótnie 80/60 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Aleksandra Iwańska - Miłość z cyklu Człowiek, 2022 - kolorowy obraz z całującą się parą

29. Aleksandra Iwańska

Tytuł: Miłość z cyklu Człowiek, 2022

Informacje: olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Iwańska 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Bozhena Kushnir - Love / Life (dyptyk), 2022 - kolorowy obraz z postaciami i kwiatami

30. Bozhena Kushnir

Tytuł: Love / Life (dyptyk), 2022

Informacje: akryl, płótno2x(70x50) cmsygn. p.d.: BOZHENA KUSHNIR 2022, opisany na odwrocie: Bozhena Kushnir "Love Life" 70x100cm Ukraine 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marta Dunal - Wrażenie, 2022 - wielokolorowa abstrakcja ze złotem

31. Marta Dunal

Tytuł: Wrażenie, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Justyna Brejnak - Czerwona suknia, 2022 - obraz z kobiecą sylwetką w czerwieni

32. Justyna Brejnak

Tytuł: Czerwona suknia, 2022

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. l.d.: Justyna Brejnak 2022, opisany na odwrocie: 50x70 "Czerwona suknia" Justyna Brejnak 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Beata Tarnowska - Z cyklu Nierzeczywiste, 2022 - fioletowo-szary pejzaż

33. Beata Tarnowska

Tytuł: Z cyklu Nierzeczywiste, 2022

Informacje: olej, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: Z CYKLU NIERZECZYWISTE / UNREAL '21 B.TARNOWSKA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Iwona Kobryń - Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2022 - błękitny obraz z postaciami

34. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Ostatni dzień lata, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: z cyklu: ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-5500 zł

Cena sprzedaży: 3 200 zł

Nadiia Shepitchak - Doubt, 2022 - portret w błękicie i bieli

35. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Doubt, 2022

Informacje: olej, akryl, deska 39x39 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak Wood, acrylic, oli, "Doubt" 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Beata Szumińska Winner 1, 2021 obraz ze sportowcem, sport, wygrana, mężczyzna, męski obraz, figuracja, portret z pucharem, portret zwycięzcy

36. Beata Szumińska

Tytuł: Winner 1, 2021

Informacje: akryl, płótno100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Joanna Mrozowska Podwójny, 2019 dom, zajączki, niebieski, prosty obraz

37. Joanna Mrozowska

Tytuł: Podwójny, 2019

Informacje: akryl, płótno120x160 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "PODWÓJNY" tech akryl płótno wym 120x160 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Kamila Stefania Tkaczyk Weekends, 2022 kolorowa szalona abstrakcja

38. Kamila Stefania Tkaczyk

Tytuł: Weekends, 2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk Weekends 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Liudmyla Bezusko The Beast z cyklu Duchy pradawnego lasu, 2021 rzeźba zwierzę dziwactwo bestia

39. Liudmyla Bezusko

Tytuł: The Beast z cyklu Duchy pradawnego lasu, 2021

Informacje: technika mieszana autorska26x35x25 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anzhela Tistyk Przystanek morski, 2022 pejzaż morski morze ocean niebo statki

40. Anzhela Tistyk

Tytuł: Przystanek morski, 2022

Informacje: akryl, płótno60x90 cmsygn. p.d: A. Tistyk, opisany na odwrocie: A. Tistyk akryl, płótno lniane, wymiary 60/90

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Maciej Kempiński Półakt z pacynką, 2022 akt abstrakcja surrealizm geometria

41. Maciej Kempiński

Tytuł: Półakt z pacynką, 2022

Informacje: akryl, płótno60x60 cmopisany na odwrocie: "Półakt z pacynką" M. Kempiński MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-2000 zł

Vira Varvianska Czereśniowy poranek, 2022 martwa natura kwiaty bukiet okno

42. Vira Varvianska

Tytuł: Czereśniowy poranek, 2022

Informacje: olej, płótno60x70 cmsygn. l.d.: W Warwianska '22, opisany na odwrocie: Vira Varvianska, 1983 R. u., "Czereśniowy poranek", 2022 R., olej, płótno, 60x70

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Anna Pikos Pięć (tysięcy) kobiet, 2022 surrealizm realizm magiczny symbolizm kobiecy figuracja portret

43. Anna Pikos

Tytuł: Pięć (tysięcy) kobiet, 2022

Informacje: pastele olejne, płyta60x30 cmsygn. l.d.: Anna Pikosn 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Yuliya Halyshyn Resemblance, 2022 abstrakcja geometryczna różowa

44. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Resemblance, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993, Ukraine "Resemblance", 2022 Canvas, acrylic, 60x80 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Svitlana Balatska Miasto złotych kopuł, 2019 abstrakcja pejzaż weduta miasto

45. Svitlana Balatska

Tytuł: Miasto złotych kopuł, 2019

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno60x80 cmsygn. p.d.: S. Balatska, opisany na odwrocie: Svitlana Balatska City of golden Domes, 2019 Acrylic on Canvas, copy 1/1 80x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ola Grudzińska Hortensja, 2022 portret abstrakcja kobieta kwiaty

46. Ola Grudzińska

Tytuł: Hortensja, 2022

Informacje: olej, płótno60x40 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Sofia Wróblewska Na plaży, 2022 figuracja kobieta wakacje akt pejzaż

47. Sofia Wróblewska

Tytuł: Na plaży, 2022

Informacje: akryl, płótno116x89 cmsygn. p.d.: S.Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Filip Łoziński Kompozycja, 2021 abstrakcja geometryczna pastelowe kolory błękitny beżowy

48. Filip Łoziński

Tytuł: Kompozycja, 2021

Informacje: olej, akryl, płótno80x100 cmsygn. p.d.: F.Łoziński 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Kseniia Noryk Wycieczka rowerowa, 2022 sport rowery podróż miasto

49. Kseniia Noryk

Tytuł: Wycieczka rowerowa, 2022

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Kseniya 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Sabina Salamon Słońce nad Soliną, 2022 mały format pejzaż zachód słońca rzeka

50. Sabina Salamon

Tytuł: Słońce nad Soliną, 2022

Informacje: olej, płótno40,5x54 cmsygn. p.d.: S. Salamon 22, opisany na odwrocie: 2022 S. Salamon Słońce nad Soliną

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Ilona Woźniak Rejs, 2022 żółty pomarańczowy pejzaż zachód słońca

51. Ilona Woźniak

Tytuł: Rejs, 2022

Informacje: olej, płótno60x90 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Maciej Zabawa Bez tytułu, 2016 abstrakcja telewizor czerń

52. Maciej Zabawa

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno81x100 cmopisany na odwrocie: TYTUŁ: BEZ TYTUŁU 2016 MACIEJ ZABAWA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Hanna Rozpara Χολή (Chole), 2021 pomarańczowa żółta abstrakcja

53. Hanna Rozpara

Tytuł: Χολή (Chole), 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Χολή (Chole)" 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Mirosław Nowiński Viva viva la musica, 2022 surrealizm realizm magiczny muzyka kobieta pejzaż

54. Mirosław Nowiński

Tytuł: Viva viva la musica, 2022

Informacje: akryl, płótno90x90 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Viva viva la musica" | tech. akryl na płótnie | wym. 90x90 | rok 2022 | aut. Mirosław Nowiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Jonasz Koperkiewicz Summer blur, 2021 kolorowa abstrakcja, pasy, rothko pomarańczowy

55. Jonasz Koperkiewicz

Tytuł: Summer blur, 2021

Informacje: akryl, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: SUMMER BLUR J.Koperkiewicz 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Karolina Jarosławska Bez tytułu 2, 2022 niebieska abstrakcja morze

56. Karolina Jarosławska

Tytuł: Morze 22, 2022

Informacje: akryl, płótno80x120 cmsygn. p.d: K.J, opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska 2022 r. "Morze 22"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Paweł Batura Absorbcja, 2013 surrealizm realizm magiczny figuracja postacie bajkowe

57. Paweł Batura

Tytuł: Absorbcja, 2013

Informacje: olej, akryl, płótno130x100 cmsygn. p.d.: Batura, opisany na odwrocie: Paweł Batura 2013

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Ewelina Wasilewska Zaraz wracam, 2022 realizm magiczny surrealizm grzyby kobieta las

58. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Zaraz wracam, 2022

Informacje: olej, płótno80x111 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Zaraz wracam"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Beata Mura Złoto natury, 2022 surrealizm botanika realizm magiczny las grzyby

59. Beata Mura

Tytuł: Złoto natury, 2022

Informacje: akryl, płótno90x70 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Złoto natury" Beata Mura 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-3800 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Małgorzata Czerniawska Z serii Prześwity senne, 1994 abstrakcja surrealizm zielony błękitny

60. Małgorzata Czerniawska

Tytuł: Z serii Prześwity senne, 1994

Informacje: olej, płótno120x150 cmsygn. p.d.: M. Czerniawska 1994, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA CZERNIAWSKA PRZEŚWITY SENNE 120X150 OLEJ NA PŁÓTNIE 1994

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3400 zł

Cena sprzedaży: 2 200 zł

Andrzej Zujewicz Beztroska, 2022 obraz łąka pejzaż kwiaty niebo natura

61. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Beztroska, 2022

Informacje: akryl, płótno60x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "BEZTROSKA" '2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Paulina Leszczyńska Obszary, 2021 abstrakcja zielony żółty czarny

62. Paulina Leszczyńska

Tytuł: Obszary, 2021

Informacje: akryl, płótno70x60 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "OBSZARY", AKRYL NA PŁÓTNIE, 2021 ROK, PAULINA LESZCZYŃSKA – POLA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Paweł Rogalski Brzeg 2, 2019 błękitny niebieski pejzaż jezioro

63. Paweł Rogalski

Tytuł: Brzeg 2, 2019

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Paweł Rogalski 2019

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Bartłomiej Baranowski Przyjaciele, 2022 abstrakcja ptak animalistyka

64. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Przyjaciele, 2022

Informacje: akryl, płótno40x50 cmsygn. l.d.: Baranowski 26:22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Magdalena Mędzkiewicz Pearly sky, 2022 - obraz galaktyka niebo abstrakcja

65. Magdalena Mędzkiewicz

Tytuł: Pearly sky, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł