66 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 23 sierpnia 2022 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 sierpnia 2022 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 sierpnia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej siedzibie, pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa od 16 sierpnia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

Katalog 66 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Jadwiga Wolska - Zachwyt, 2021 - obraz z dwiema truskawkami

1. Jadwiga Wolska

Tytuł: Zachwyt, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. l.d. monogramem

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Katarzyna Wołodkiewicz - Zrozumienie, 2022 - kolorowy pejzaż z czerwonymi drzewami

2. Katarzyna Wołodkiewicz

Tytuł: Zrozumienie, 2022

Informacje: akryl, płótno60x90 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 64/2022 Katarzyna Wołodkiewicz Zrozumienie Przestrzenie Wewnętrzne Radość 10

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Małgorzata Wójcik - A Man, 2022 - czerwony ekspresyjny portret męski

3. Małgorzata Wójcik

Tytuł: A Man, 2022

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. l.d.: Małgorzata Wójcik '22, opisany odwrocie: Małgorzata Wójcik 2022 "A MAN", 90x80 cm akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Justyna Mazur - Simple Joys, 2022 - kolorowa abstrakcja na białym tle

4. Justyna Mazur

Tytuł: Simple Joys, 2022

Informacje: akryl, pastele, ołówek, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "Simple Joys" 80x100 2022 Justyna Mazur

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Justyna Wanat-Tenerowicz Rozmyślania V, 2022 - kolorowy geometryczny portret kobiety

5. Justyna Wanat-Tenerowicz

Tytuł: Rozmyślania V, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Justyna Wanat Tenerowicz 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Agata Burnat Bez tytułu (kobieta w czerwonych włosach), 2020 - kolorowy obraz z kobietą we wnętrzu

6. Agata Burnat

Tytuł: Bez tytułu (kobieta w czerwonych włosach), 2020

Informacje: akryl, płótno70x60 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: A. Burnat 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Natalia Kozarzewska, Zielono, 2022 - niebiesko-zielona abstrakcja

7. Natalia Kozarzewska

Tytuł: Zielono, 2022

Informacje: akryl, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: Zielono 80x100 AKRYL NA PŁÓTNIE 2022 Natalia Kozarzewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Iza Jaśniewska - Pejzaż, 2021 - niebiesko-zielony pejzaż

8. Iza Jaśniewska

Tytuł: Pejzaż, 2021

Informacje: akryl, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł - pejzaż akryl 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Andrzej Zujewicz - Relax, 2022 - obraz z kotem na tle łąki

9. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Relax, 2022

Informacje: akryl, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "RELAX" '2022 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Joanna Mrozowska - Domek przy ulicy Mlecznej, 2018 - zielono biały obraz z architekturą

10. Joanna Mrozowska

Tytuł: Domek przy ulicy Mlecznej, 2018

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA DOMEK PRZY ULICY MLECZNEJ, akryl płótno, 2018 wym. 100x120 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Szczepan Zalewski - Niedokładność odbicia, 2021 - portret kobiety z lusterkiem

11. Szczepan Zalewski

Tytuł: Niedokładność odbicia, 2021

Informacje: olej, płótno70x50 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: "NIEDOSKONAŁOŚĆ ODBICIA" – PORTRET KAROLINY P. SZCZEPAN ZALEWSKI 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Iwona Kobryń - Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022 - zielono-różowy obraz z kobietami

12. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: cykl lekcja rytmiki Iwona Kobryń 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-5000 zł

Cena sprzedaży: 3 400 zł

Bartłomiej Załucki - Dwoje, 2022 - kolorowy obraz z parą kochanków

13. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Dwoje, 2022

Informacje: akryl, płótno65x92 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI DWOJE MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1500-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Jan Pływacz - Zielona sukienka, 2018 - obraz z kobietą i gitarą

14. Jan Pływacz

Tytuł: Zielona sukienka, 2018

Informacje: akryl, płótno100x70 cmsygn. p.d.: Pływacz 18, opisany na odwrocie: Pływacz 2018 "Zielona sukienka"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Yuliya Halyshyn - Dreamland, 2022 - abstrakcja geometryczna z błękitem i fioletem

15. Yuliya Halyshyn

Tytuł: Dreamland, 2022

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993, Ukraine "Dreamland" 2022, canvas, acrylic, 50x60 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Sofia Wróblewsk - Otwartość, 2022 - kobiecy akt w błękicie

16. Sofia Wróblewska

Tytuł: Otwartość, 2022

Informacje: akryl, płótno90x120 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Urszula Szulborska - Toń jeziora, 2022 - jasna abstrakcja w pastelowych kolorach

17. Urszula Szulborska

Tytuł: Toń jeziora, 2022

Informacje: akryl, mazaki akrylowe, płótno100x100 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Paulina Lewandowska - Pod chmurką, 2021 - pastelowy obraz z łódką na wodzie

18. Paulina Lewandowska

Tytuł: Pod chmurką, 2021

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: P.R. Lewandowska 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Julia Dunko - Monteray, 2022 - jasna abstrakcja w pastelowych kolorach

19. Julia Dunko

Tytuł: Monteray, 2022

Informacje: akryl, płótno110x100 cmopisany na odwrocie: Monteray 2022 akryl/płótno 110x100 cm Julia Dunko DJulia

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Zofia Pilich - Bless us I, 2021 - rzeźba z brązu z nagą kobietą

20. Zofia Pilich

Tytuł: Bless us I, 2021

Informacje: brąz50x35x10 cmsygn.: ZP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Aleksiej Wróblewski, Cień, 2022 - rzeźba z kobiecą twarzą

21. Aleksiej Wróblewski

Tytuł: Cień, 2022

Informacje: beton37x15x13 cmsygn. na spodzie: monogramem

Nakład: 2/8

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Daryna Nesterenko - On the edge, 2022 - czarno-biały obraz z kobiecymi aktami

22. Daryna Nesterenko

Tytuł: On the edge, 2022

Informacje: akryl, płótno140x80 cmopisany na odwrocie: On the edge Daryna Nesterenko 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Marek Domaniecki - Garden party 3, 2022 - surrealistyczny obraz z ogrodem

23. Marek Domaniecki

Tytuł: Garden party 3, 2022

Informacje: olej, płótno80x70 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: Marek Domaniecki 2022 r 'Garden Party 3'

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Gabriela Olechowska - Zakochanie, 2021 - obraz z parą ludzi w barze

24. Gabriela Olechowska

Tytuł: Zakochanie, 2021

Informacje: olej, płótno100x140 cmopisany na odwrocie: GABRIELA OLECHOWSKA "ZAKOCHANIE" 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Artem Tuliuk - Nad rzeką, 2021 - kobieta w zielonej sukni nad rzeką

25. Artem Tuliuk

Tytuł: Nad rzeką, 2021

Informacje: olej, płótno70x60 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Elżbieta Ponińska - Sierpniowe inspiracje, 2022 - fioletowo-żółty obraz ze słonecznikami

26. Elżbieta Ponińska

Tytuł: Sierpniowe inspiracje, 2022

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "SIERPNIOWE INSPIRACJE" akryl 80x60 cm, aut. Elżbieta Ponińska 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Alicja Marzec - Chabry z makiem, 2019 - kolorowy obraz z kwiatami

27. Alicja Marzec

Tytuł: Chabry z makiem, 2019

Informacje: olej, płótno60x150 cmsygn. p.d.: A. Marzec 2019, opisany na odwrocie: Alicja Marzec olej 2019 150x60 "Chabry z makiem"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Nadiia Shepitchak - Cold, 2022 - niebiesko-biały portret z profilu

28. Nadiia Shepitchak

Tytuł: Cold, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepithak "Cold" 2022 Canvas, acrylic 50x50 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Ala Zhyvulka - Biało-czerwono-białe, 2020 - obraz z czerwonymi postaciami na białym tle

29. Ala Zhyvulka

Tytuł: Biało-czerwono-białe, 2020

Informacje: akryl, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Ala Zhyvulka 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Aleksandra Iwańska - Święta z cyklu Człowiek, 2022 - obraz z czerwoną postacią

30. Aleksandra Iwańska

Tytuł: Święta z cyklu Człowiek, 2022

Informacje: olej, płótno70x40 cmopisany na odwrocie: Aleksandra Iwańska 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Paweł Wątroba - Pole 1, 2021 - abstrakcja z czerwonymi kształtami

31. Paweł Wątroba

Tytuł: Pole 1, 2021

Informacje: akryl, kolaż, papier50x50 cm, 52x52 cm w oprawie sygn. p.d.: P.WĄTROBA 2021, opisany na odwrocie: Paweł Wątroba 20 21 POLE 1

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Klaudia Krzosek - Media, 2020 - szaro-czerwony obraz z męskim torsem

32. Klaudia Krzosek

Tytuł: Media, 2020

Informacje: olej, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: KLAUDIA KRZOSEK "MEDIA" 2020

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Anna Sandecka-Ląkocy - Danca dela pasion, 2022 - dekoracyjny obraz z tancerką

33. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Danca dela pasion, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno110x100 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Kamila Suchecka - Caryca, 2022 - dekoracyjny kobiecy portret

34. Kamila Suchecka

Tytuł: Caryca, 2022

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: "CARYCA" KAMILA SUCHECKA 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Marlena Kaczerska - Amélie, 2022 - kolorowy obraz ze śpiącą kobietą

35. Marlena Kaczerska

Tytuł: Amélie, 2022

Informacje: akryl, płótno50x60 cmopisany na odwrocie: Amélie MK 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Bartłomiej Baranowski - Pelikan, 2022 - kolorowy obraz z komiksowym ptakiem

36. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Pelikan, 2022

Informacje: akryl, płótno70x50 cmsygn. l.g.: Baranowski28:22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Izabela Szarek - Lśnienie, 2022 dekoraycjny obraz z kobietą i bocianami

37. Izabela Szarek

Tytuł: Lśnienie, 2022

Informacje: olej, płótno115x75 cmopisany na odwrocie: Fellino'2022 Izabela Szarek

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Dominika Radomska - Zawsze do przodu z cyklu Portrety Królów, 2022 - obraz z lampartem

38. Dominika Radomska

Tytuł: Zawsze do przodu z cyklu Portrety Królów, 2022

Informacje: akryl, płótno90x80 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Dominika Radomska Zawsze do przodu z cyklu "Portrety królów" 2022 rok

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Edyta Mądzelewska - Silver, 2022 - dynamiczna rzeźba z postacią

39. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Silver, 2022

Informacje: ceramika, drewno, kamień 22x23x10 cmsygn. pod kamieniem: Edyta MĄDZELEWSKA 22 "SILVER"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Paweł Batura - Ipsylon, 2019 - surrealistyczny obraz z budowlami

40. Paweł Batura

Tytuł: Ipsylon, 2019

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. na odwrocie: P. Batura

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Marcin Michalewicz - Istota stworzenia, 2022 - surrealistyczny obraz z kobietą i ptakiem

41. Marcin Michalewicz

Tytuł: Istota stworzenia, 2022

Informacje: olej, płótno50x40 cmopisany na odwrocie: Marcin22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Tomasz Koper - KT6/22, 2022 - surrealistyczny obraz z dłonią i ludźmi

42. Tomasz Koper

Tytuł: KT6/22, 2022

Informacje: olej, płyta80x60 cmsygn. p.d.: Koper T., opisany na odwrocie: KT6/22 80x60 2022 Tomasz Koper

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Janusz Hućko - Bez tytułu, 2022 - surrealistyczny obraz w odcieniach pomarańczu

43. Janusz Hućko

Informacje: olej, płyta HDF90x60 cm, 92x62 cm w oprawiesygn. l.d.: JHućko, opisany na odwrocie: J. Hućko. 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Marcin Kędzierski - Błękitny rejs po Wiśle, 2022 - obraz z parą ludzi na statku

44. Marcin Kędzierski

Tytuł: Błękitny rejs po Wiśle, 2022

Informacje: akryl, płótno64x85 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI BŁĘKITNY REJS PO WIŚLE 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Katarzyna Plewa, Zięba, 2022 - portret kobiety z ptakiem

45. Katarzyna Plewa

Tytuł: Zięba, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: K PLEWA 2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA PLEWA "Zięba" 2022 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Katarzyna Lembryk Błąd przestrzeni, 2022 droga pejzaż pole żółty zielony natura asfalt

46. Katarzyna Lembryk

Tytuł: Błąd przestrzeni, 2022

Informacje: akryl, płótno30x90 cmsygn. p.d.: K. Lembryk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Marcin Lenczowski Żółty nr 40, 2022 postać człowiek abstrakcja figuracja surrealizm żółty człowiek garnitur

47. Marcin Lenczowski

Tytuł: Żółty nr 40, 2022

Informacje: akryl, płótno80x70 cmsygn. p.d.: Lenczys, opisany na odwrocie: Lenczys Żółty #40 / M. Lenczowski 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 800 zł

Dawid Orłowski Wycieczka autokarem, 2022 pejzaż roadtrip volkswagen ocean plaża

48. Dawid Orłowski

Tytuł: Wycieczka autokarem, 2022

Informacje: akryl, płótno50x70 cmsygn. l.b.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Wycieczka autokarem" Orłowski D. 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 400 zł

Ilona Woźniak Pod żaglami, 2022 pejzaż plaża morze góry wakacyjny obraz ocean

49. Ilona Woźniak

Tytuł: Pod żaglami, 2022

Informacje: olej, płótno60x100 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Kseniia Noryk Montenegro, 2022 czarnogóra pejzaż morski zatoka góry kościół miasteczko

50. Kseniia Noryk

Tytuł: Montenegro, 2022

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Noryk Kseniya 2022, opisany na odwrocie: Noryk Kseniya "Montenegro" 2022 oil canvas 50x70 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Justyna Kierlańczyk Pejzaż morski, 2022 marynistyka burza nad morzem ocean morze światło natura plaża

51. Justyna Kierlańczyk

Tytuł: Pejzaż morski, 2022

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. p.d.: JK, opisany na odwrocie: Justyna Kierlańczyk '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Henadzy Havartsou Brunetka, 2022 obraz kobieta w roślinach bielizna półakt

52. Henadzy Havartsou

Tytuł: Brunetka, 2022

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Havart, opisany na odwrocie: 100*70 cm 2022 o/p

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 300 zł

Michał Dudek Solaris, 2019 różowa chmurka spokojna abstrakcja pastelowe kolory

53. Michał Dudek

Tytuł: Solaris, 2019

Informacje: technika własna, olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: 2019 MDudek SOLARIS olej akryl tech. własna "Widok zachodzącego słońca z księżyca Tytan"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Teresa Kazimierczak Podwodne, 2022 abstrakcja botaniczna rośliny wodne różowy niebieski

54. Teresa Kazimierczak

Tytuł: Podwodne, 2022

Informacje: akryl, płótno80x90 cmsygn. p.d.: Teresa Kazimierczak 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Katarzyna Kudełka Uniesienie, 2022 pejzaż z łodziami, łódź, różowy widok, panorama, woda, łódki, żaglówki

55. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Uniesienie, 2022

Informacje: akryl, płótno50x65 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka, "Uniesienie", 50x65cm, akryl, 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Magdalena Jarochowska Wspomnienie letnie, 2016 kolorowy portret kobiety figuracja dziewczyna zabawa

56. Magdalena Jarochowska

Tytuł: Wspomnienie letnie, 2016

Informacje: akryl, płótno100x81 cmsygn. p.g.: MJ16, opisany na odwrocie: MWJarochowska 2016

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Ewa Czuchaj 5 z cyklu Antypersona, 2007 abstrakcja zielona niebieska żółta

57. Ewa Czuchaj

Tytuł: 5 z cyklu Antypersona, 2007

Informacje: olej, płótno114x130 cmopisany na odwrocie: ECzuchaj

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Ola Grudzińska Rodzina, 2022 ludzie postaci figuracja ciepłe kolory

58. Ola Grudzińska

Tytuł: Rodzina, 2022

Informacje: olej, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: Ola D. Grudzińska "Rodzina"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Anzhela Tistyk Czas na przerwę, 2022 kawa herbata wakacje odpoczynek owoce pomarańcze obraz

59. Anzhela Tistyk

Tytuł: Czas na przerwę, 2022

Informacje: akryl, płótno50x50 cmsygn. p.d.: A. Tistyk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Marzena Uryszek Tęsknota, 2022 portret kobiety fioletowe włosy dziewczyna złoto

60. Marzena Hettich-Uryszek

Tytuł: Tęsknota, 2022

Informacje: olej, szlagmetal, płótno90x90 cmsygn. p.d.: M. HETTICH-URYSZEK, opisany na odwrocie: MHETTICHURYSZEK '22

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Mariola Świgulska Pszczele opowieści, 2021 natura zwierzęta owady pszczoły obraz surrealizm szary czarny złoty

61. Mariola Świgulska

Tytuł: Pszczele opowieści, 2021

Informacje: akryl, olej, szlagmetal, płótno120x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska 2021, opisany na odwrocie: mariola Świgulska 2021 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Izabela Drzewiecka Tajemniczy ogród, 2022 botanika rośliny w sztuce kwiaty trawa natura

62. Izabela Drzewiecka

Tytuł: Tajemniczy ogród, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno75x115 cmsygn. p.d.: Izabela 2022, opisany na odwrocie: "Tajemniczy ogród" 2022 r. olej i akryl na płótnie 115/75 cm Izabela Drzewiecka

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Anna Milczanowska Akt, 2021 rzeźba z gliny, ceramika ozdobna, zielony akt

63. Anna Milczanowska

Tytuł: Akt, 2021

Informacje: glina szamotowa, szkliwo15x15x13cmsygn. na spodzie: Nula ceramics 2021

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Halyna Dudar Cultural code, 2022 obraz z symbolami symbole znaki kod kulturowy symbolizm szary beżowy

64. Halyna Dudar

Tytuł: Cultural code, 2022

Informacje: olej, akryl, płótno60x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Halyna Dudar "cultural code" 60x60 cm oil, acrylic, canvas 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Cena sprzedaży: 1 100 zł

Maciej Kempiński Bez tytułu, 2022 abstrakcja geometryczna oprawiony obraz

65. Maciej Kempiński

Informacje: akryl, płótno50x73 cm, 58,5x81 cm w oprawiesygn. l.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: Bez tytułu M. Kempiński MMXXII

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Pervin Ece Yakacik The watch of the rabbit, 2021 królik animalistyka botanika pejzaż las zwierzęta w lesie obraz

66. Pervin Ece Yakacık

Tytuł: The watch of the rabbit, 2021

Informacje: olej, płótno80x120 cmsygn. Pervinece '21

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1600 zł

Sabina Salamon Magnolia w moim ogrodzie, 2022 obraz natura botanika kwiat różowy zielony błękitny

67. Sabina Salamon

Tytuł: Magnolia w moim ogrodzie, 2022

Informacje: olej, płótno60x40 cmsygn. p.d.: S. Salamon 22, opisany na odwrocie: S. Salamon 22 Magnolia w moim ogrodzie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1200-1400 zł

Anna Kruszewska Somewhere in Zurich 1, 2018 weduta pejzaż miejski domy ulica szwajcaria

68. Anna Kruszewska

Tytuł: Somewhere in Zurich 1, 2018

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d.: Anna, opisany na odwrocie: Anna Kruszewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Aneta Olszewska-Kołodziejska Bug o zachodzie słońca, 2020-2022 pejzaż abstrakcyjny spokojny obraz rzeka natura

69. Aneta Olszewska-Kołodziejska

Tytuł: Bug o zachodzie słońca, 2020-2022

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Aneta Olszewska-K. 2022 r., opisany na odwrocie: Aneta Olszewska-K. 2020 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1600 zł

Cena sprzedaży: 1 200 zł

Magdalena Barczyk-Kurus Universum z cyklu Geometria światła, 2022 obraz geometryczny abstrakcja geometryczna op art

70. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Universum z cyklu Geometria światła, 2022

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus, "Universum", cykl: "Geometria światła", 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Cena sprzedaży: 3 800 zł

Jolanta Frankiewicz Szeptuchy, 2022 portret abstrakcja kobieta portret kobiety obraz kolorowy

71. Jolanta Frankiewicz

Tytuł: Szeptuchy, 2022

Informacje: akryl, płótno80x80 cmsygn. p.d.: JFrankiewicz, opisany na odwrocie: technika: farby akrylowe "Szeptuchy" Jolanta Frankiewicz 2022 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Cena sprzedaży: 1 000 zł

Joanna Waxman 18.04.1025, 2022 młoda sztuka abstrakcja brązowy beżowy obraz

72. Joanna Waxman

Tytuł: 18.04.1025, 2022

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Waxman 2022

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł