8 Aukcja Sztuki Młodej

Aukcja: 20 września 2017 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 12 września 2017 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00

Showroom przedaukcyjny: 16-17 września 2017 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy na 8 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się w środę 20 września 2017 r. o godz. 19:30. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również szczególnie możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na platformie OneBid.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 16-17 września 2017 r. odbędzie się u nas showroom kolekcjonerski – w sobotę będzie można nas odwiedzić w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę 12:00-18:00.

Siostry - Wojciech Pelc (2017), akryl, papier

1. Wojciech Pelc

Tytuł: Siostry, 2017

Informacje: akryl, papier100x70 cm, w oprawie 100x80 cmsygn. p.d.: WOJCIECH PELC 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Miasto 2010 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

2. Magdalena Karwowska

Tytuł: Miasto 2010, 2017

Informacje: akryl, płótno100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 2010 2017.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Kobiecość II - Paweł Porada (2017), obraz akrylowy na płótnie

3. Paweł Porada

Tytuł: Kobiecość II, 2017

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Porada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bio-manty - Marta Konieczny (2013), obraz olejny na płótnie

4. Marta Konieczny

Tytuł: Bio-manty, 2013

Informacje: olej, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: BIO-MANTY Marta Konieczny 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

5. Anna Jarzymowska

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Nautica V - Kamil Stańczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

6. Kamil Stańczak

Tytuł: Nautica V, 2017

Informacje: akryl, płótno60x97 cmopisany na odwrocie: K. STAŃCZAK NAUTICA V ‘2017 AKRYL oraz pieczątka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Miasto klocki II - Marta Papierowska (2015), obraz olejny na płótnie

7. Marta Papierowska

Tytuł: Miasto klocki II, 2015

Informacje: olej, płótno40x30 cmsygn. p.d.: MP, opisany na odwrocie: Marta Papierowska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Buonanotte Toscana - Jacek Malinowski (2017), obraz olejny na płótnie

8. Jacek Malinowski

Tytuł: Buonanotte Toscana, 2017

Informacje: olej, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zobacz więcej! - Edyta Mądzelewska (2016), obraz olejny na płótnie

9. Edyta Mądzelewska

Tytuł: Zobacz więcej!, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: E.M’17r. SICILIA - IT, opisany na odwrocie: Edyta Mądzelewska 2016 r. Sicilia “Zobacz więcej!”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Krab - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona, muszla

10. Aneta Śliwa

Tytuł: Krab, 2017

Informacje: ceramika szkliwiona, muszla14x34x20 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 900,00 zł

Moose love with the rising sun - Katarzyna Sienkiewicz (2017), technika mieszana na płótnie

11. Katarzyna Sienkiewicz

Tytuł: Moose love with the rising sun, 2017

Informacje: technika mieszana, płótno3x (30x60) cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “MOOSE LOVE WITH THE RISING SUN” technika mieszana na płótnie 2017 tryptyk 60x90 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Tańce - Joanna Półkośnik (2016), obraz akrylowy na płótnie

12. Joanna Półkośnik

Tytuł: Tańce, 2016

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: J.P.’16, opisany na odwrocie: J. Półkośnik 2016 “Tańce”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Materia 13 twór biologiczny 2 - Polski Thomas (Maciej Cieśla) (2017), obraz akrylowy na płótnie

13. Polski Thomas (Maciej Cieśla)

Tytuł: Materia 13 twór biologiczny 2, 2017

Informacje: akryl, płótno101x151 cmsygn. p.d.: P. THOMAS Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2017 P. THOMAS “Materia”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lunaris - Hanna Rozpara (2017), obraz olejny na płótnie

14. Hanna Rozpara

Tytuł: Lunaris, 2017

Informacje: olej, płótno75x75 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “LUNARIS” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Blue forest - Olena Horhol (2017), obraz olejny na płótnie

15. Olena Horhol

Tytuł: Blue forest, 2017

Informacje: olej, płótno60x60 cmsygn. p.d.: HORHOL ‘17, opisany na odwrocie: HORHOL OLENA “Blue forest” 2017 oil, canvas

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Baletki XI - Anna Cichoń (2016/17), obraz olejny na płótnie

16. Anna Cichoń

Tytuł: Baletki XI, 2016/17

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: ANNA CICHOŃ Baletki XI ol/pł 80x60 2016/2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pod stopami - Barbara Zabłocka (2017), obraz akrylowy na płótnie

17. Barbara Zabłocka

Tytuł: Pod stopami, 2017

Informacje: akryl, płótno70x100 cmsygn. p.d.: BZ 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Apes / orange - Joanna Merkuria Czerwińska (2016), akryl, spray na płótnie

18. Joanna Merkuria Czerwińska

Tytuł: Apes / orange, 2016

Informacje: akryl, spray, płótno65x160 cmopisany na odwrocie: MERKURIA APES/ORANGE 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2016), obraz olejny na płótnie

19. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno40x50 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Wielkie wyprawy - Jacek Cyganek (2016), obraz olejny na płótnie

20. Jacek Cyganek

Tytuł: Wielkie wyprawy, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmsygn. p.d.: Jacek Cyganek, opisany na odwrocie: “WIELKIE WYPRAWY” Jacek Cyganek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zachód słońca (17) - Konrad Hamada (2017), obraz olejny na płótnie

21. Konrad Hamada

Tytuł: Zachód słońca (17), 2017

Informacje: olej, płótno20x50 cmsygn. p.d.: Konrad Hamada 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Między nocą a dniem V - Aneta Biel (2016), obraz akrylowy na płótnie

22. Aneta Biel

Tytuł: Między nocą a dniem V, 2016

Informacje: akryl, płótno100x70 cm, w oprawie 105x75 cmsygn. p.d.: AB

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Wójtowicz (2016), obraz olejny na płótnie

23. Agnieszka Wójtowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA WÓJTOWICZ 2016 R. techn. łączona, własna. płótno 100x150 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu Ludzie i manekiny - Valeriia Iesalova (2016), obraz olejny na płótnie

24. Valeriia Iesalova

Tytuł: Z cyklu Ludzie i manekiny, 2016

Informacje: olej, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Valeriia Iesalova obraz z cyklu “Ludzie i manekiny” olej, płótno 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Imagination - Tomasz Jaxa Kwiatkowski (2017), obraz olejny na płótnie

25. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: Imagination, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. l.d.: T.Kwiatkowski.17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

26. Magdalena Szczerbakowicz

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: akryl, płótno54x73 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Bucior (2016), obraz olejny na płótnie

27. Krzysztof Bucior

Tytuł: Bez tytułu, 2016

Informacje: olej, płótno50x70 cmopisany na odwrocie: Krzysztof Bucior 50x70 olej na płótnie 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Korekty 10 - Daniel Białowąs (2017), obraz akrylowy na płótnie

28. Daniel Białowąs

Tytuł: Korekty 10, 2017

Informacje: akryl, płótno90x70 cmopisany na odwrocie: Daniel Białowąs ''KOREKTY 10'' AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

>>>>V>>>> - Magdalena Kanawka (2016), technika własna, papier, tusz, akryl, płótno

29. Magdalena Kanawka

Tytuł: >>>>V>>>>, 2016

Informacje: technika własna, papier, tusz, akryl, płótno120x120 cmopisany na odwrocie: KANAWKA >>>>V>>>> 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pies - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

30. Marta Julia Piórko

Tytuł: Pies, 2017

Informacje: olej, płótno30x30 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “PIES” OLEJ NA PŁÓTNIE 30x30 cm 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Iluzja - Piotr Trusik (2017), olej, szlagmetal, płótno

31. Piotr Trusik

Tytuł: Iluzja, 2017

Informacje: olej, szlagmetal, płótno180x120 cmna odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

Dziewczynka z zapałkami - Michał Spryszyński (2015), obraz akrylowy na płótnie

32. Michał Spryszyński

Tytuł: Dziewczynka z zapałkami, 2015

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M.Spryszyński’15, opisany na odwrocie: M-Spr-’15 MICHAŁ SPRYSZYŃSKI 2015

Cena wywoławcza: 500,00 zł

X-District - Artur Marciniszyn (KOCUR 1) (2017), obraz akrylowy na płótnie

33. Artur Marciniszyn (KOCUR 1)

Tytuł: X-District, 2017

Informacje: akryl, płótno120x90 cmopisany na odwrocie: 2017 “X-DISTRICT” oraz monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Dwie kobiety - Małgorzata Fenrych (2017), obraz olejny na płótnie

34. Małgorzata Fenrych

Tytuł: Dwie kobiety, 2017

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: MF17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych “Dwie kobiety” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Ochrona prywatności (2) - Izabela Kostiukow (2017), technika mieszana na płótnie

35. Iza Kostiukow

Tytuł: Ochrona prywatności (2), 2017

Informacje: technika mieszana, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW “OCHRONA PRYWATNOŚCI” (2) TECH. MIESZANA 100x100 2017’

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Gorąca noc - Jolanta Haluch (2017), obraz olejny na płótnie

36. Jolanta Haluch

Tytuł: Gorąca noc, 2017

Informacje: olej, płótno75x140 cmsygn. p.d.: Haluch 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Excuse me, not today - Agnieszka Nosek (2016), obraz olejny na płótnie

37. Agnieszka Nosek

Tytuł: Excuse me, not today, 2016

Informacje: olej, płótno100x70 cmsygn. p.d.: A. NOSEK 2016, opisany na odwrocie: EXCUSE ME, NOT TODAY OIL ON CANVAS 2016 AGNIESZKA NOSEK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Świetlik - Emil Goś (2017), akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

38. Emil Goś

Tytuł: Świetlik, 2017

Informacje: akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno30x30 cm, w oprawie 35x35 cmopisany na odwrocie: EMIL GOŚ “Świetlik” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Landscape CII - Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (2017), obraz olejny na płótnie

39. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski

Tytuł: Landscape CII, 2017

Informacje: olej, płótno65x25 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE CII

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Niebieski ptak - Sławomir Wojtkiewicz (2017), akryl, płyta

40. Sławomir Wojtkiewicz

Tytuł: Niebieski ptak, 2017

Informacje: akryl, płyta100x100 cm kompozycja, 102x102 cm w oprawiesygn. p.d.: S. Wojtkiewicz 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Umieramy w samotności - Mateusz Kijak (2017), obraz olejny na płycie

41. Mateusz Kijak

Tytuł: Umieramy w samotności, 2017

Informacje: olej, płyta40x40 cmopisany na odwrocie: “UMIERAMY W SAMOTNOŚCI” MARZEC 2017, OLEJ NA PŁYCIE 40x40 MATEUSZ KIJAK

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Beata Trembecka (2015), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

42. Beata Trembecka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: akryl, technika własna, płótno80x60 cmsygn. p.d.: B. Trembecka 2015, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2015 AKRYL, TECHNIKA WŁASNA 80x60 Nr. kat. 041 B.Trembecka

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Far away from here - Agnieszka Przybyła (2017), obraz akrylowy na płótnie

43. Agnieszka Przybyła

Tytuł: Far away from here, 2017

Informacje: akryl, płótno100x90cmsygn. p.d.: a.p. 2017, opisany na odwrocie: AKRYL NA PŁÓTNIE “FAR AWAY FROM HERE” Agnieszka PRZYBYŁA 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Pink ring - Katarzyna Kombor (2017), obraz olejny na płótnie

44. Katarzyna Kombor

Tytuł: Pink ring, 2017

Informacje: olej, płótno60x45 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA KOMBOR “PINK RING” ‘2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Lądotwór 3 - Jan Skolimowski (2017), olej, akryl, pastel, płótno

45. Jan Skolimowski

Tytuł: Lądotwór 3, 2017

Informacje: olej, akryl, pastel, płótno61x91,5 cmsygn. p.d.: JAN SKOLIMOWSKI, opisany na odwrocie: JAN SKOLIMOWSKI “LĄDOTWÓR 3” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Mak - Magdalena Śliwińska (2014), obraz olejny na płótnie

46. Magdalena Śliwińska

Tytuł: Mak, 2014

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Śliwińska

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Podaj dalej z cyklu Rozrywki - Ula Niemirska (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

47. Ula Niemirska

Tytuł: Podaj dalej z cyklu Rozrywki, 2016

Informacje: technika własna, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA z serii ROZRYWKI 2016 r. “PODAJ DALEJ” pejzaż wewnętrzny 100x70 cm TECHNIKA WŁASNA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 800,00 zł

Okno - Tomasz Kokott (2017), obraz akrylowy na płótnie

48. Tomasz Kokott

Tytuł: Okno, 2017

Informacje: akryl, płótno120x80 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Martwa natura III - Paulina Jawień (2013), obraz olejny na płótnie

49. Paulina Jawień

Tytuł: Martwa natura III, 2013

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ MARTWA NATURA I OLEJ NA PŁÓTNIE 100x80 2013

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Agnieszka Sośnia (2017), akryl, kolaż, żywica akrylowa, deska

50. Agnieszka Sośnia

Tytuł: Bez tytułu, 2017

Informacje: akryl, kolaż, żywica akrylowa, deska41x45 cmopisany na odwrocie: Agnieszka Sośnia BEZ TYTUŁU 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 700,00 zł

Światła miasta - Mariola Świgulska (2017), obraz olejny na płótnie

51. Mariola Świgulska

Tytuł: Światła miasta, 2017

Informacje: olej, płótno100x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2017 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

06 - Marcin Dybowski (2017), obraz olejny na płótnie

52. Marcin Dybowski

Tytuł: 06, 2017

Informacje: olej, płótno100x80 cmsygn. p.d.: M. Dybowski, opisany na odwrocie: “06” olej, płótno 100x80 cm 2017 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lśnienie - Weronika Braun (2017), obraz olejny na płótnie

53. Weronika Braun

Tytuł: Lśnienie, 2017

Informacje: olej, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: W. BRAUN 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Senne miasto II - Małgorzata Rukszan (2017), obraz akrylowy na płótnie

54. Małgorzata Rukszan

Tytuł: Senne miasto II, 2017

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. p.d.: M. Rukszan .11.2017, opisany na odwrocie: M. RUKSZAN “SENNE MIASTO II” AKRYL, WERNIKS OLSZTYN 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Las I - Arkadiusz Rafflewski (2014), obraz olejny na płótnie

55. Arkadiusz Rafflewski

Tytuł: Las I, 2014

Informacje: olej, płótno2x (90x120) cmopisany na odwrocie: Rafflewski 2014 “Las I”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Odchodząc zabierz mnie - Zbigniew Ramsko Kozłowski (2016), obraz akrylowy na płótnie

56. Zbigniew Ramsko Kozłowski

Tytuł: Odchodząc zabierz mnie, 2016

Informacje: akryl, płótno100x80 cmsygn. p.d.: Zb. Ramsko Kozłowski 2016, opisany na odwrocie: Zbigniew RAMSKO KOZŁOWSKI “Odchodząc zabierz mnie” OLSZTYN’ 2016 AKRYL

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Kompozycja trzecia - Wojciech Kaleta (2016/2017), obraz olejny na płótnie

57. Wojciech Kaleta

Tytuł: Kompozycja trzecia, 2016/2017

Informacje: olej, płótno73x92 cmopisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2016r.-2017r. “Kompozycja trzecia”

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pułapka 2 - Daria Wollman (2016), obraz olejny na płótnie

58. Daria Wollman

Tytuł: Pułapka 2, 2016

Informacje: olej, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: DARIA WOLLMAN PUŁAPKA 2

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Elektrownia - Urszula Sakowska (2017), olej, farba ftalowa, płótno

59. Urszula Sakowska

Tytuł: Elektrownia, 2017

Informacje: olej, farba ftalowa, płótno60x80 cmopisany na odwrocie: Sakowska 2017 ELEKTROWNIA

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Z cyklu (Nie)uchroność - Krystyna Lipka-Czajkowska (2016), akryl, marker, płótno

60. Krystyna Lipka-Czajkowska

Tytuł: Z cyklu (Nie)uchroność, 2016

Informacje: akryl, marker, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Z CYKLU (NIE)UCHRONNOŚĆ K. LIPKA CZAJKOWSKA 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Pejzaż 6 II 16 - Joanna Szostak (2016), obraz olejny na płótnie

61. Joanna Szostak

Tytuł: Pejzaż 6 II 16, 2016

Informacje: olej, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: JOANNA SZOSTAK PEJZAŻ 6II16 olej na płótnie 2016 r.

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Schizophrenia - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz olejny na płótnie

62. Jagoda Dziewanowska

Tytuł: Schizophrenia, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 600,00 zł

Stojąca - Anna Kuzawińska-Sikora (2016), obraz akrylowy na płótnie

63. Anna Kuzawińska-Sikora

Tytuł: Stojąca, 2016

Informacje: akryl, płótno80x60 cmsygn. l.d.: Anna Kuzawińska-Sikora, opisany na odwrocie: Anna Kuzawińska-Sikora 2016

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Zaparowana - Ryszard Rabsztyn (2017), akryl, marker, płótno

64. Ryszard Rabsztyn

Tytuł: Zaparowana, 2017

Informacje: akryl, marker, płótno100x50 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: RYSZARD RABSZTYN “ZAPAROWANA” AKRYL I MARKER NA PŁÓTNIE 50x100 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Lookbook 3 - Katarzyna Rogoża (2017), obraz akrylowy na płótnie

65. Katarzyna Rogoża

Tytuł: Lookbook 3, 2017

Informacje: akryl, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Rogoża “Lookbook 3” 2017

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Lodowiec - Anna Szczerba (2016), obraz akrylowy na płótnie

66. Anna Szczerba

Tytuł: Lodowiec, 2016

Informacje: akryl, płótno150x120 cmopisany na odwrocie: A. Szczerba 15’ Anna Szczerba 2015/16 Lodowiec I

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Abstract body I - Iwona Lenik (2017), obraz akrylowy na płótnie

67. Iwona Lenik

Tytuł: Abstract body I, 2017

Informacje: akryl, płótno81x116 cmsygn. p.d.: I.Lenik’17

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Wszechszmat - Adam Rokowski (2016), obraz olejny na płótnie

68. Adam Rokowski

Tytuł: Wszechszmat, 2016

Informacje: olej, płótno80x60 cm

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Bez tytułu - Mikołaj Szpaczyński (2014), obraz olejny na płótnie

69. Mikołaj Szpaczyński

Tytuł: Bez tytułu, 2014

Informacje: olej, płótno100x110 cmopisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2014

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Majtki - Klaudia Krzysztonek (2017), obraz olejny na płótnie

70. Klaudia Krzysztonek

Tytuł: Majtki, 2017

Informacje: olej, płótno100x150 cmopisany na odwrocie: Klaudia Krzysztonek

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Cena sprzedaży: 500,00 zł

Rodin - Paweł Tymcio (2017), obraz olejny na płótnie

71. Paweł Tymcio

Tytuł: Rodin, 2017

Informacje: olej, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: Tymcio Auguste Rodin in Blue

Cena wywoławcza: 500,00 zł

Świadomość - Tomasz Piątek (2017), akryl, płyta

72. Tomasz Piątek

Tytuł: Świadomość, 2017

Informacje: akryl, płyta70x60 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500,00 zł