86 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Aukcja: 23 kwietnia 2024 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 16 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 kwietnia 2024 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie w naszej siedzibie od 16 kwietnia 2024 r., pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.

→ PRZED UDZIAŁEM W LICYTACJI ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM AUKCJI

Katalog 86 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby

Tomasz Jaxa Kwiatkowski, Arlekin, 2023 – kolorowy obraz, surrealizm, szachownica

1. Tomasz Jaxa Kwiatkowski

Tytuł: Arlekin, 2023

Informacje: olej, płótno 73x60 cmsygn. p.d.: T. Kwiatkowski '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-3600 zł

Sylwia Giza, Wybór? z cyklu Relacje międzyludzkie, 2023 - kolorowy obraz z postaciami, realizm magiczny

2. Sylwia Giza

Tytuł: Wybór? z cyklu Relacje międzyludzkie, 2023

Informacje: olej, płótno80x60 cm, w oprawie 83,5x63,5 cmsygn. p.d.: S.GIZA '23, opisany na odwrocie: Sylwia Giza 2023 olej na płótnie "WYBÓR?" cykl: Relacje miedzyludzkie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Svitlana Ulka, Anioł z rybami, 2024 - kolorowy obraz z kobietą ze skrzydłami motyla, róż, czerwień, bajkowy

3. Svitlana Ulka

Tytuł: Anioł z rybami, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmsygn. p.d.: Svitlana ULKA 2024, opisany na odwrocie: "Anioł z rybami" Svitlana Ulka 2024 r. Kraków

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Kamila Suchecka, Każdemu czegoś brakuje, 2024 - kolorowe postaci na czarny tle, obraz

4. Kamila Suchecka

Tytuł: Każdemu czegoś brakuje, 2024

Informacje: akryl, płótno70x50 cm opisany na odwrocie: "Każdemu czegoś brakuje" Kamila Suchecka 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Justyna Leszkowicz, Nokturn, 2023 - ekspresyjna abstrakcja na czarnym tle, czerwień, fiolet

5. Justyna Leszkowicz

Tytuł: Nokturn, 2023

Informacje: olej, pastel, karton, płótno140x100 cmopisany na odwrocie: Justyna Leszkowicz

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Milena Chmielewska, Bohema, 2024 - czarno-biała kobieta z wiankiem, akt, obraz

6. Milena Chmielewska

Tytuł: Bohema, 2024

Informacje: akryl, płótno100x80 cm sygn. p.d.: MChmielewska, opisany na odwrocie: Bohema MChmielewska 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Agata Wereszczyńska Milenium, 2024 portret kobiety na granatowym tle z pomarańczowym kołem

7. Agata Wereszczyńska

Tytuł: Milenium, Milenium, 2024

Informacje: technika mieszana, płótno80x60 cmsygn. l.d.: AW'24, opisany na odwrocie: "MILENIUM" AGATA WERESZCZYŃSKA 60x80 cm technika mieszana 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3200 zł

Anna Korszewska, Inny świat - inny czas, 2023 - kolorowy obraz, abstrakcja, zegary, czerwień, pomarańcz

8. Anna Korszewska

Tytuł: Inny świat – inny czas, 2023

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmsygn. l.d.: A.Korszewska, opisany na odwrocie: Inny świat - inny czas Anna Korszewska 2023 80x80 akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Bartłomiej Załucki, Drwiny, 2024 – obraz z czterema dziewczynami, pomarańczowo-różowe tło, wzory

9. Bartłomiej Załucki

Tytuł: Drwiny, 2024

Informacje: akryl, płótno100x130 cmopisany na odwrocie: ZAŁUCKI DRWINY MMXXIV

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Teresa Kluszczyńska, Odrobina cienia, 2024 - kolorowy obraz z ptakiem na drzewie

10. Teresa Kluszczyńska

Tytuł: Odrobina cienia, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmopisany na odwrocie: "Odrobina cienia" TERESA KLUSZCZYŃSKA 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3200-4000 zł

Gabriela Paluch, Grecka architektura, 2024 - jasny obraz z widokiem na domy i morze, Grecja

11. Gabriela Paluch

Tytuł: Grecka architektura, 2024

Informacje: olej, płótno 80x100 cmsygn. p.d.: GP

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Tiana Breeze, Venice, 2023 - obraz w błękicie i turkusie, widok na łodzie w wenecji

12. Tiana Breeze

Tytuł: Venice, 2023

Informacje: olej, płótno60x50 cmopisany na odwrocie: Tiana Breeze (Krikunova Tatiana) olej na płótnie 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2200 zł

Ilona Woźniak, Nowa wiadomość w chmurze, 2024 - jasny pejzaż, plaża, morze, ptaki na niebie

13. Ilona Woźniak

Tytuł: Nowa wiadomość w chmurze, 2024

Informacje: olej, płótno 60x90 cmopisany na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600- 2000 zł

Jakub Szymański, Pegazy 53, 2024 - jasny obraz z pegazami i drzewami, błękit, zieleń, czerwień

14. Jakub Szymański

Tytuł: Pegazy 53, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x130 cmsygn na licu: K.2024, opisany na odwrocie: J.Szymański PEGAZY 53 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 3400-4000 zł

Tomasz Kozłowski, Kobieta przy oknie, 2023 - pastelowy obraz, błekit, biel

15. Tomasz Kozłowski

Tytuł: Kobieta przy oknie, 2023

Informacje: akryl, płótno 50x70 cmopisany na odwrocie: T.Kozłowski '23

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Barbara Czerwińska, Światła miasta, 2022 - miejska panorama, wieczór, granat, wieżowce

16. Barbara Czerwińska

Tytuł: Światła miasta, 2022

Informacje: akryl, płótno60x70 cmsygn. p.d.: B.CZERWIŃSKA, opisany na odwrocie: BARBARA CZERWIŃSKA akryl

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Iwona Gabryś Bez tytułu, 2021 - obraz abstrakcyjny, błękit, biel, szarość

17. Iwona Gabryś

Informacje: akryl, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-3600 zł

Joanna Bojar-Antoniuk, Basia z cyklu Art DeKot i serii Piksoty, 2024 - błękitno-szary obraz z portretem kota z pikseli

18. Joanna Bojar-Antoniuk

Tytuł: Basia z cyklu Art DeKot i serii Piksoty, 2024

Informacje: akryl, płótno 70x70 cmsygn. l.d.: JO.AN 2024, opisany na odwrocie: Jo.Antoniuk "BASIA" 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Jadwiga Wolska, GEO 115, 2024 - szary obraz ze skałą i czarnymi kotami

19. Jadwiga Wolska

Tytuł: GEO 115, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x60 cmsygn. p.d.: JW2024, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-2800 zł

Joanna Rudek, Bachantki II, 2024 - postaci kobiece na szarym tle, brązy, czerń, akt

20. Joanna Rudek

Tytuł: Bachantki II, 2024

Informacje: akryl, olej, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: JRudek Bachantki

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2400-3200 zł

21. Julia Dunko

Tytuł: Cascadia, 2024

Informacje: akryl, złoto płatkowe, płótno119x79 cmopisany na odwrocie: Cascadia 2024 acrylic on canvas 119x79 Julia Dunko

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Hanna Kur, Radość z cudzego upadku, 2024 - ciemny obraz z ptakami siedzącymi na gałęzi, czerń, brąz, biel

22. Hanna Kur

Tytuł: Radość z cudzego upadku, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x80 cmsygn. p.g.: HANNA KUR 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Paweł Wątroba, Przebudzenie, 2024 - obraz z tańczącymi postaciami w żółtych sukniach

23. Paweł Wątroba

Tytuł: Przebudzenie, 2024

Informacje: olej, płótno, 70x50 cm, opisany na odwrocie: "PRZEBUDZENIE" PAWEŁ WĄTROBA

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Magdalena Rochoń, Nie unikniesz spojrzeń gwiazd, 2024 - dekoracyjny obraz, portret kobiety, złoto, granat

24. Magdalena Rochoń

Tytuł: Nie unikniesz spojrzeń gwiazd, 2024

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno100x50 cmsygn. l.d.: Roma 2024 r., opisany na odwrocie: "Nie unikniesz spojrzeń gwiazd, 2024" – obraz akrylowy (+ technika własna) autor: Magdalena Rochoń Lidzbark 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Grzegorz Ziółkowski, Świat, 2012 - obraz z postacią patrzącą przed siebie, wieżowce

25. Grzegorz Ziółkowski

Tytuł: Świat, 2012

Informacje: olej, płótno 75x58 cmsygn. l.d.: ZIÓŁKOWSKI 2012

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Marta Zygmunt, Pocałunek od Arlekina, 2024 - obraz z arlekinem w kolorowym stroju

26. Marta Zygmunt

Tytuł: Pocałunek od Arlekina, 2024

Informacje: olej, płótno80x40 cmsygn. p.d.: Zygmunt, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Katarzyna Kudełka, Taka sytuacja, 2024 – fioletowy obraz z postaciami na tle architektury, kształty

27. Katarzyna Kudełka

Tytuł: Taka sytuacja, 2024

Informacje: akryl, płótno 70x90 cmsygn. p.d.: K.Kudełka, opisany na odwrocie: Katarzyna Kudełka "Taka sytuacja", 90x70 cm, akryl na płótnie 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Ewa Krzywińska, Waiting for..., 2024 - kolorowy obraz z kobietą na plaży, fiolet, błękit, zieleń

28. Ewa Krzywińska

Tytuł: Waiting for…, 2024

Informacje: olej, płótno 60x90 cmsygn. p.d.: Krzywińska, opisany na odwrocie: WAITING FOR... EWA KRZYWIŃSKA 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4800-6500 zł

Iwona Kobryń , Bez tytułu, 2024 – fioletowo-granatowy obraz z kobiecymi postaciami

29. Iwona Kobryń

Tytuł: Bez tytułu, 2024

Informacje: akryl, płótno50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 5500-6500 zł

Roman Maisei, Krzewy, 2023 - kolorowy obraz, pejzaż, geometria, zieleń, czerwień, granat

30. Roman Maisei

Tytuł: Krzewy, 2023

Informacje: akryl, olej, płótnosygn. p.d.: RM, opisany na odwrocie: Roman Maisei, Krzewy, 2023, 105x152 akryl, olej na płótnie

Nakład: 105х151 cm

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł

Beata Mura, Oddech lasu XVI, 2024 - bajkowy obraz, las, zieleń, światło

31. Beata Mura

Tytuł: Oddech lasu XVI, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x60 cmsygn. p.d: Ryś 2024, opisany na odwrocie "Oddech lasu XVI" Beata Mura 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Ewelina Wasilewska, Kraina obfitości, 2024 - bajkowy obraz, kobieta ze skrzydłami w lesie

32. Ewelina Wasilewska

Tytuł: Kraina obfitości, 2024

Informacje: olej, płótno 90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: ""Kraina obfitości" 2024 wasilewska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Janusz Hućko, H-43-24, 2024 - surrealicztyczny obraz w zieleni i brązach, postać

33. Janusz Hućko

Tytuł: H-43-24, 2024

Informacje: olej, płótno 90x70 cmsygn. l.d.: J. Hućko, opisany na odwrocie: J. Hućko 2024 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2800-4600 zł

Elen Soul, Burn, 2021 - obraz z kobiecą postacią, akt, płonący las, ogień

34. Elen Soul

Tytuł: Burn, 2021

Informacje: olej, płótno 60x80 cmopisany na odwrocie: 21 marca 2021 60x60 Elen Soul

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2600 zł

Dawid Masionek , Piękno Sacrum (Katedra Notre-Dame w Amiens), 2024 - obraz z gotycką katedrą, światło

35. Dawid Masionek

Tytuł: Piękno Sacrum (Katedra Notre-Dame w Amiens), 2024

Informacje: olej, płótno60x40 cm sygn. p.d.: Dawid Masionek 2024, opisane na odwrocie: Dawid Masionek "Piękno Sacrum" (Katedra Notre-Dame w Amiens), 2024.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Mariola Świgulska, Dualizm księżyca, 2024 - dekoracyjny obraz, pawie, księżyc, złoto, granat

36. Mariola Świgulska

Tytuł: Dualizm księżyca, 2024

Informacje: akryl, szlagmetal, płótno 80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Michał Dąbrowski, Tancerka, 2024 - obraz z kobietą w koku, zieleń, złoto, biel

37. Michał Dąbrowski

Tytuł: Tancerka, 2024

Informacje: olej, płótno, 110x100 cm, sygn. na licu: M. Dąbrowski

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Magdalena Barczyk-Kurus, Energia światła z cyklu Geometria światła, 2024 - dekoracyjny obraz, abstrakcja, geometria, zieleń, turkus, pomarańczowy

38. Magdalena Barczyk-Kurus

Tytuł: Energia światła z cyklu Geometria światła, 2024

Informacje: akryl, płótno 80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Energia światła" cykl: "Geometria światła" 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Iwona Szmist, Wędrówka, 2024 - surrealistyczny obraz, postać wędrowca, błkęitne niebo

39. Iwona Szmist

Tytuł: Wędrówka, 2024

Informacje: olej, płótno90x70 cmsygn. p.d.: IG.Szmist, opisany na odwrocie: "Wędrówka" f.olejne 2024 IG.Szmist

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Agnieszka Butkowska, Warszawski poranek. Most północny, 2024 - jasny pejzaż, wschód słońca, warszawa

40. Agnieszka Butkowska

Tytuł: Warszawski poranek. Most północny, 2024

Informacje: akryl, płótno90x120 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA BUTKOWSKA Warszawski poranek Most północny WARSZAWA AB'24

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3000 zł

Joanna Mrozowska Pocztówka z Zacisza, 2024 - czarno-błekitny obraz, architektura, miasto, domy

41. Joanna Mrozowska

Tytuł: Pocztówka z Zacisza, 2024

Informacje: akryl, płótno80x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "POCZTÓWKA" Z ZACISZA tech. akryl, płótno, wym. 80x100 cm 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2000-2600 zł

Marcin Kędzierski, Spacer z mewami, 2024 - obraz z parą na moście, błękitne, niebo, ptaki

42. Marcin Kędzierski

Tytuł: Spacer z mewami, 2024

Informacje: akryl, płótno 60x90 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI SPACER Z MEWAMI 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2600 zł

Maciej Kempiński Połów, 2024 - abstrakxyjny obraz, błękit, pomarańcz

43. Maciej Kempiński

Tytuł: Połów, 2024

Informacje: akryl, płótno89x116 cmsygn. p.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: Kempiński

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2000 zł

Patrycja Kruszyńska-Mikulska Głos wewnętrzny, 2024 - obraz z kobietą nad wodą, akt, natura

44. Patrycja Kruszyńska-Mikulska

Tytuł: Głos wewnętrzny, 2024

Informacje: akryl, płótno 70x70 cmopisany na odwrocie |P.K.Mikulska 2024|

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 5500-7000 zł

Iza Jaśniewska, Z cyklu Ogrody, 2023 - obraz z krzesłem w ogrodzie, zieleń, natura

45. Iza Jaśniewska

Tytuł: Z cyklu Ogrody, 2023

Informacje: akryl, płótno80x60 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska 2023 akryl, z cyklu: OGRODY

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-1800 zł

Monika Noga, Obscurity, 2023 - kobieca postać siedząca na czarnym tle

46. Monika Noga

Tytuł: Obscurity, 2023

Informacje: olej, płótno70x100 cmopisany na odwrocie: Monika Noga Obscurity

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Yuliya Halyshyn, The power of imagination, 2024 - szklana rzeźba, abstrakcja, szkło

47. Yuliya Halyshyn

Tytuł: The power of imagination, 2024

Informacje: szkłośr. 39,5 cmunikat

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Marcin Lenczowski, Szary nr 65, 2023 - obraz z postacią w garniturze z krawatem, szarość

48. Marcin Lenczowski

Tytuł: Szary nr 65, 2023

Informacje: akryl, płótno90x100 cmopisany na odwrocie: SZARY 65 2023 MLecznowski Lenczys

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Izabela Szarek, No name, 2024 portret kobiety w czerwonej masce, błękit

49. Izabela Szarek

Tytuł: No name, No name, 2024

Informacje: olej, płótno100x90 cmopisany na odwrocie: No name, Izabela Szarek Fellino 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Andrzej Zujewicz, Sidła, 2024 - obraz z sidłami, unia europejska, błekit

50. Andrzej Zujewicz

Tytuł: Sidła, 2024

Informacje: akryl, płótno 90x90 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "SIDŁA"' 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Krystyna Jaszke, Trójkąt, 2024 - obraz z postaciami w historycznych strojach

51. Krystyna Jaszke

Tytuł: Trójkąt, 2024

Informacje: olej, płótno 80x100 cmsygn. p.d.: Krzystyna Jaszke 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Artem Tuliuk , Tajemnica egipska, 2024 - dekoracyjny obraz z kobietą i mężczyzną, złoto, Egipt

52. Artem Tuliuk

Tytuł: Tajemnica egipska, 2024

Informacje: technika własna, szlagmetal, płótno60x80 cmsygn. p.d.: ATuliuk

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Bartłomiej Baranowski, Ależ Pan prowadzi, Milordzie, 2024 - dekoracyjny obraz, bajkowy, tańczące postacie

53. Bartłomiej Baranowski

Tytuł: Ależ Pan prowadzi, Milordzie, 2024

Informacje: akryl, płótno 50x70 cmsygn. l.g.: Baranowski 03:24, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2400 zł

Anna Sandecka-Ląkocy, Illusione, 2024 dekoracyjny obraz z kobietą w różowym kapeluszu

54. Anna Sandecka-Ląkocy

Tytuł: Illusione, 2024

Informacje: akryl, płótno80x70 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'24, opisany na odwrocie: "ILLUSIONE" Anna Sandecka-Ląkocy 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2600-3200 zł

Anna Jarzymowska, Żywa woda, 2023 - kolorowa abstrakcja, kształty

55. Anna Jarzymowska

Tytuł: Żywa woda, 2023

Informacje: olej, akryl, płótno 70x100 cmopisany na odwrocie: "Żywa woda" Anna Jarzymowska 2023 r.

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 4600-7000 zł

Katarzyna Machejek, Impresja II, 2023 - dekoracyjny obraz, pejzaż, drzewa, róż, fiolet

56. Katarzyna Machejek

Tytuł: Impresja II, 2023

Informacje: olej, płótno 80x60 cmsygn. l.d.: KM'23, opisany na odwrocie: Katarzyna Machejek Impresja II 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Katarzyna Doroba Zawiłe krągłości, 2024 - obraz z postaciami, ciała, akt, pomarańczowy, czerwień

57. Katarzyna Doroba

Tytuł: Zawiłe krągłości, 2024

Informacje: akryl, płótno, 100x100 cmsygn. z boku: KDOROBA2024, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA 'ZAWIŁE KRĄGŁOŚCI' AKRYL 100/100 MARZEC 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Hanna Pushkarova, Wiosna nadeszła, 2024 - dekoracyjny obraz z owadami, żuk, ważka, złoto

58. Hanna Pushkarova

Tytuł: Wiosna nadeszła, 2024

Informacje: olej, akryl, szlagmetal, płótnotryptyk: 30x40 cm + 40x50 cm + 30x40 cmsygn. p.d.: Pushkarova, opisany na odwrocie: Hanna Pushkarova olej, płótno, akryl, szlagmetal, 2024 r. "Wiosna nadeszła"

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1600-2000 zł

Piotr Pachecki, Kobiety na plaży, 2024 - obraz z dziewczynami opalającymi się, plaża

59. Piotr Pachecki

Tytuł: Kobiety na plaży, 2024

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. l.d.: Pachecki 2023

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Sebastian Stachura, Tajemniczy odkrywca, 2024 - dekoracyjny obraz, miś w ubraniu i okularach

60. Sebastian Stachura

Tytuł: Tajemniczy odkrywca, 2024

Informacje: olej, płótno 70x50 cmopisany na odwrocie: STACHURA SEBASTIAN – TAJEMNICZY ODKRYWCA – 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1400-1800 zł

Gossia Zielaskowska, Day Dreaming, 2024 - kolorowa abstrakcja

61. Gossia Zielaskowska

Tytuł: Day Dreaming, 2024

Informacje: olej, płótnodyptyk: 2x (120x80 cm)opisany na odwrocie: "DAY DREAMING" 2024 Gossia Zielaskowska DYPTYK

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 1800-2200 zł

Aleksandra Milczarek , Evergreen, 2024 - portret młodego mężczyzny z kwiatem zieleń, fiolet

62. Aleksandra Milczarek

Tytuł: Evergreen, 2024

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d. AMilczarek 2024, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MILCZAREK "EVERGREEN" 2024

Cena wywoławcza: 1 000,00 zł

Estymacja: 2200-2800 zł