9 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 5 lutego 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 30 stycznia 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 2-3 lutego 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 9 Aukcji Sztuki Dzisiejszej! Licytacja odbędzie się w naszej siedzibie we wtorek 5 lutego 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy również licytację online na platformie Onebid!

katalog w pdf

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 30 stycznia 2019 r. w godz. 12:00-19:00. W weekend 2-3 lutego 2018 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

1.janusz_kucharski

1. Po burzy

Autor: Janusz Kucharski (ur. 1967 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JANUSZ KUCHARSKI “PO BURZY” 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

2.magdalena_cybulska

2. Autoportret w futrze z cyklu Moja skóra

Autor: Magdalena Cybulska (ur. 1977 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Ceba’15

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

3.kacper_kalinowski

3. Bez tytułu

Autor: Kacper Kalinowski

Technika: olej, papier

Format: 37x57 cm w świetle passe-partout, 68x88 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. l.d.: Kalinovski M M XVIII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 6200,00 zł

4.anna_nosowicz_ruiz

4. Sin miedo

Technika: akryl, płótno

Format: 73x60 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: “SIN MIEDO” ANNA NOSOWICZ MALAGA 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

5.malgorzata_kosiec

5. Youtube Face III

Autor: Małgorzata Kosiec (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: MKosiec ’11, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KOSIEC YOU TUBE FACE III

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 8000,00 zł

6.jacek_mirczak

6. Znużenie

Technika: akryl, płótno

Format: 150x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “ZNUŻENIE” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

7.ewa_miazek

7. Pompei II

Technika: akryl, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: EWA MIAZEK 2014., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK "POMPEI II" 2015 ACRYLIC 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

8.michal_warecki

8. Mandala podwójna

Autor: Michał Warecki (ur. 1970 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 92x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3200,00 zł

9.ewa_nowiszewska

9. Smocza rzeka

Technika: olej, płótno

Format: 80x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: E. Nowiszewska 18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

10.dariusz_mlacki

10. Koperta z taśmami

Autor: Dariusz Mlącki (ur. 1963 r.)

Technika: technika mieszana, korek, taśma, papier

Format: 20x30 cm kompozycja, 30x40 cm w świetle passe-partout

Sygnatura: sygn. p.d.: Mlącki 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

11.elzbieta_banecka

11. Z serii Tokimono

Autor: Elżbieta Banecka (ur. 1965 r.)

Technika: olej, akryl, płatki złota

Format: 120x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: ELŻBIETA BANECKA 2017, opisany na odwrocie: olej + akryl + płatki złota z serii “Tokimono” Elżbieta Banecka 2017 rok

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

12.anna_gubernat

12. Bez tytułu z serii Get away from it all to paradise

Autor: Anna Gubernat (ur. 1984 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x65 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT BEZ TYTUŁU (Z SERII "GET AWAY FROM IT ALL TO PARADISE"), OLEJ NA PŁÓTNIE, 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

13.dorota_kuznik

13. White and black circles

Autor: Dorota Kuźnik (ur. 1975 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 90x120 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik 2013 r. White and black circles

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

14.jaroslaw_lukasik

14. Ławeczka i morze

Autor: Jarosław Łukasik (ur. 1961 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 81x116 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: Łukasik 2018, opisany na odwrocie: Jarosław Łukasik “Ławeczka i morze” olej na płótnie 81x116 cm Poznań 2018 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

15.rafal_olbinski

15. Akt

Autor: Rafał Olbiński (ur. 1943 r.)

Technika: serigrafia, papier

Format: 67x46 cm w świetle passe-partout, 86x64 cm w oprawie

Nakład: A.P. 1/3

Sygnatura: sygn. p.d.: Olbiński (w ramach kompozycji), opisany na dole: A.P. 1/3 Olbiński (ołówkiem)

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2700,00 zł

16.alina_dorada-krawczyk

16. Spotkanie

Autor: Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952 r.)

Technika: olej, akryl, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: A.DORADA ‘18, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK “SPOTKANIE” 90x130 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

17.andrzej_folfas

17. Niespodzianka

Technika: olej, płótno

Format: 100x81 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: 2006 FOLFAS

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

18.andrzej_fronczak

18. W zawieszeniu

Technika: akryl, płótno

Format: 90x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: A. Fronczak 18, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

19.anna_alicja_trochim

19. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 70x50 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2015 xxx

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

20.iza_starega

20. Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach

Technika: technika własna, płótno

Format: 110x90 cm

Sygnatura: sygn. na licu: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100,00 zł

21.izabela_rudzka

21. Memory

Technika: akryl, płótno

Format: 90x130 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA “MEMORY” Poznań’2016 90x130 cm Acrylic on canvas I.Rudzka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

22.piotr_c._kowalski

22. Gdańsk z cyklu Obrazy przejezdne

Rok powstania: 2017/2019

Technika: kurz i pył zarejestrowany przez przejeżdżające samochody w Gdańsku, akryl, płótno

Format: 120x70 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI i INNI czyli samochody przejeżdżające po moim płótnie tyt. GDAŃSK z cyklu “Obrazy przejezdne”, rok 2017 i 2019 (13.01), tech. frotaż (pył i kurz rozniesiony przez przejeżdżające samochody w Gdańsku) i akryl na płótnie bawełnianym, for. 120x70 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

23.agula_swoboda

23. Sen

Autor: Agula Swoboda

Technika: olej, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Agula Swoboda 'Sen' 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

24.alina_bloch

24. Exodus

Autor: Alina Bloch (ur. 1956 r.)

Technika: barwniki gryfalanowe, jedwab naturalny

Format: 200x90 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

25.barbara_gulbinowicz

25. Pianino

Autor: Barbara Gulbinowicz (ur. 1958 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: B. GULBINOWICZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

26.michal_cander

26. Inferno

Autor: Michał Cander (ur. 1963 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 73x92 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: M.CANDER'16, opisany na odwrocie: MICHAŁ CANDER "INFERNO" olej/płótno 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

27.tadeusz_swiniarski

27. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: Tadeusz Świniarski 2018 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

28.ewa_zawadzka

28. Z cyklu Ściany świata – tryptyk

Rok powstania: 2008 - 2014

Format: 3x (30x30) cm

Sygnatura: opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

29.krystyna_cekalska

29. Bez tytułu

Autor: Krystyna Cękalska (ur. 1920-2011)

Rok powstania: lata 80-te XX w.

Technika: olej, płótno

Format: 56x47 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

30.magdalena_daniec

30. Morfologia B

Autor: Magdalena Daniec (ur. 1974 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 70x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: MORFOLOGIA B. Magdalena Daniec 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

31.jagoda_kaczmarczyk-hudzik

31. Sekrety roślin

Technika: olej, płótno

Format: 85x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: JK Hudzik 19, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2019 “SEKRETY ROŚLIN”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

32.zbigniew_gorlak

32. Bio Army cz.2 z cyklu Armia Lego

Technika: akryl, płótno

Format: 120x80 cm

Sygnatura: sygnowany i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

33.bartlomiej_martens

33. Nihilizm przestrzenny

Autor: Bartłomiej Martens (ur. 1971 r.)

Technika: technika własna, olej, tempera, tusz, płótno

Format: 81x100 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Bartłomiej Martens, opisany na odwrocie: Martens

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

34.michal_jedrczak

34. Kabaret

Technika: olej, płótnoo

Format: 90x90 cm

Sygnatura: sygn.p.d.: YA17, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2017 KABARET

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

35.robert_jaworski

35. Orange-red

Technika: olej, płótno

Format: 105x140 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: robert jaworski orange & red 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

36.krzysztof_pietka

36. Bez tytułu

Technika: olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

37.adam_swoboda

37. Narzeczona szmuglera

Autor: adam swoboda (ur. 1956 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d. Swoboda, opisany na odwrocie: “NARZECZONA SZMUGLERA” Adam Swoboda 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

38.robert_olszowski

38. Czas i przestrzeń

Autor: Robert Olszowski (ur. 1969 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 90x123

Sygnatura: opisany na odwrocie: Robert Olszowski, "Czas i przestrzeń" rok 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

39.piotr_bubak

39. Porównanie

Autor: Piotr Bubak

Technika: olej, płótno

Format: 80x60 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Piotr Bubak 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

40.krzysztof_ludwin

40. Sabina

Autor: Krzysztof Ludwin (ur. 1962 r.)

Technika: akwarela, papier

Format: 38x67,5 cm w świetle passe-partout, 70x96,5 cm w oprawie

Sygnatura: sygn. p.d.: 2007 LUDWIN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

41.iwona_delinska

41. Let’s dance

Technika: akryl, płótno

Format: 100x100 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “LET’S DANCE” IWONA DELIŃSKA 100x100 AKRYL PŁÓTNO 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

42.wojciech_cwiertniewicz

42. Bt(38)

Rok powstania: 1988

Technika: akryl, płótno

Format: 116x89 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: VII/88 38

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

43.grzegorz_lerka

43. she

Autor: Grzegorz Lerka (ur. 1969 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 50x30 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

44.wanda_badowska-twarowska

44. Improwizacja

Autor: Wanda Badowska-Twarowska (ur. 1950 r.)

Technika: akryl, olej, płótno

Format: 100x80 cm

Sygnatura: sygn. u dołu: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2018, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA IMPROWIZACJA akryl, olej 80x100 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

45.mariusz_zdybal

45. Luna & Luna

Autor: Mariusz Zdybał (ur. 1955 r.)

Technika: olej, płótnoo

Format: 70x50 cm

Sygnatura: sygn. l.d.: ZDYBAŁ 2018, opisany na odwrocie: “Luna&Luna” 70x50 cm ol. płótno MARIUSZ ZDYBAŁ 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

46.kasia_banas

46. Zmierzch nad zatoką

Autor: Kasia Banaś (ur. 1973 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 60x80 cm

Sygnatura: sygn. p.d. : K.BANAŚ'09, opisany na odwrocie: KASIA BANAŚ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

47.mikolaj_malesza

47. Ich dwoje

Autor: Mikołaj Malesza (ur. 1954 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 92x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: M19, opisany na odwrocie: Mikołaj Malesza Ich dwoje 2019 92x65, akryl

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

48.patryk_lutomski

48. Szkic do pierwszego obrazu

Technika: olej, płótno

Format: 130x150 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Lutomski ‘19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

49.jerzy_cichecki

49. cisza

Autor: Jerzy Cichecki (ur. 1960 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 51x46 cm

Sygnatura: sygn. na licu, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “CISZA”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

50.ryszard_grodnicki

50. Efekt ognia

Autor: Ryszard Grodnicki (ur. 1947 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 80x65 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: RGrodnicki 2018, opisany na odwrocie: RYSZARD GRODNICKI “EFEKT OGNIA” 2018 AKRYL WERNIKSOWANY NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

51.jacek_piatek

51. Bez tytułu

Autor: Jacek Piątek (ur. 1971 r.)

Technika: olej, płótno

Format: 80x120 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Jacek Piątek 2007

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

52. Galaxy

Autor: Marek Ejsmond – Ślusarczyk (ur. 1974 r.)

Technika: akryl, płótno

Format: 62x95 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2018 Galaxy

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

53.tomek_mistak

53. Lewitacja (Odłączenie)

Technika: akryl, płótno

Format: 73x100 cm

Sygnatura: opisany na odwrocie: (ODŁĄCZENIE) LEWITACJA II AKRYL Mistak’17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

54.agata_rosciecha

54. Z cyklu Muzy operowe

Technika: pastel, papier, w świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cm

Format: w świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cm

Sygnatura: sygn. p.d.: Rościecha-Kan., opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Muzy operowe" pastel 2016 Rościecha

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł