9 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Aukcja: 5 lutego 2019 r., godz. 19:30

Wystawa przedaukcyjna: od 30 stycznia 2019 r., pon.-pt. 12:00-19:00

Showroom przedaukcyjny: 2-3 lutego 2019 r., sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 9 Aukcji Sztuki Dzisiejszej! Licytacja odbędzie się w naszej siedzibie we wtorek 5 lutego 2019 r. o godz. 19:30. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez naszą stronę, poprzez przycisk „złóż zlecenie” znajdujący się przy każdej pozycji katalogowej, a także telefonicznie pod nr 503 012 889 i mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
Polecamy również licytację online na platformie Onebid!

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 30 stycznia 2019 r. w godz. 12:00-19:00. W weekend 2-3 lutego 2018 r. zapraszamy na showroom przedaukcyjny (sob. 11:00-18:00, nd. 12:00-18:00).

Katalog 9 Aukcja Sztuki Dzisiejszej

Po burzy - Janusz Kucharski (2017), obraz akrylowy na płótnie

1. Janusz Kucharski

Tytuł: Po burzy, 2017

Informacje: akryl, płótno80x80 cmopisany na odwrocie: JANUSZ KUCHARSKI “PO BURZY” 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Autoportret w futrze z cyklu Moja skóra - Magdalena Cybulska (2015), obraz akrylowo-olejny na płótnie

2. Magdalena Cybulska

Tytuł: Autoportret w futrze z cyklu Moja skóra, 2015

Informacje: akryl, olej, płótno70x50 cmsygn. p.d.: Ceba’15

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Kacper Kalinowski (2018), olej, papier

3. Kacper Kalinowski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, papier37x57 cm w świetle passe-partout, 68x88 cm w oprawiesygn. l.d.: Kalinovski M M XVIII

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 6200,00 zł

Sin miedo - Anna Nosowicz Ruiz (2016), obraz akrylowy na płótnie

4. Anna Nosowicz Ruiz

Tytuł: Sin miedo, 2016

Informacje: akryl, płótno73x60 cmopisany na odwrocie: “SIN MIEDO” ANNA NOSOWICZ MALAGA 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Youtube Face III - Małgorzata Kosiec (2011), obraz olejny na płótnie

5. Małgorzata Kosiec

Tytuł: Youtube Face III, 2011

Informacje: olej, płótno100x100 cmsygn. p.d.: MKosiec ’11, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KOSIEC YOU TUBE FACE III

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 8000,00 zł

Znużenie - Jacek Mirczak (2017), obraz akrylowy na płótnie

6. Jacek Mirczak

Tytuł: Znużenie, 2017

Informacje: akryl, płótno150x100 cmopisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK “ZNUŻENIE” 150x100 cm AKRYL NA PŁÓTNIE 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Pompei II - Ewa Miazek (2014), obraz akrylowy na płótnie

7. Ewa Miazek

Tytuł: Pompei II, 2014

Informacje: akryl, płótno81x100 cmsygn. p.d.: EWA MIAZEK 2014., opisany na odwrocie: EWA MIAZEK "POMPEI II" 2015 ACRYLIC 80x100 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Mandala podwójna - Michał Warecki (2019), obraz akrylowy na płótnie

8. Michał Warecki

Tytuł: Mandala podwójna, 2019

Informacje: akryl, płótno92x65 cmsygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3200,00 zł

Smocza rzeka - Ewa Nowiszewska (2018), obraz olejny na płótnie

9. Ewa Nowiszewska

Tytuł: Smocza rzeka, 2018

Informacje: olej, płótno80x100 cmsygn. p.d.: E. Nowiszewska 18

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Koperta z taśmami - Dariusz Mlącki (2019), technika mieszana, korek, taśma, papier

10. Dariusz Mlącki

Tytuł: Koperta z taśmami, 2019

Informacje: technika mieszana, korek, taśma, papier20x30 cm kompozycja, 30x40 cm w świetle passe-partoutsygn. p.d.: Mlącki 2019

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 3000,00 zł

Z serii Tokimono - Elżbieta Banecka (2017), olej, akryl, płatki złota

11. Elżbieta Banecka

Tytuł: Z serii Tokimono, 2017

Informacje: olej, akryl, płatki złota120x100 cmsygn. p.d.: ELŻBIETA BANECKA 2017, opisany na odwrocie: olej + akryl + płatki złota z serii “Tokimono” Elżbieta Banecka 2017 rok

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Bez tytułu z serii Get away from it all to paradise - Anna Gubernat (2008), obraz olejny na płótnie

12. Anna Gubernat

Tytuł: Bez tytułu z serii Get away from it all to paradise, 2008

Informacje: olej, płótno80x65 cmopisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT BEZ TYTUŁU (Z SERII "GET AWAY FROM IT ALL TO PARADISE"), OLEJ NA PŁÓTNIE, 2008

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

White and black circles - Dorota Kuźnik (2013), obraz olejny na płótnie

13. Dorota Kuźnik

Tytuł: White and black circles, 2013

Informacje: olej, płótno90x120 cmsygn. p.d.: D. Kuźnik, opisany na odwrocie: Dorota Kuźnik 2013 r. White and black circles

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Ławeczka i morze - Jarosław Łukasik (2018), obraz olejny na płótnie

14. Jarosław Łukasik

Tytuł: Ławeczka i morze, 2018

Informacje: olej, płótno81x116 cmsygn. l.d.: Łukasik 2018, opisany na odwrocie: Jarosław Łukasik “Ławeczka i morze” olej na płótnie 81x116 cm Poznań 2018 r.

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Akt - Rafał Olbiński (2010), serigrafia, papier

15. Rafał Olbiński

Tytuł: Akt, 2010

Informacje: serigrafia, papier67x46 cm w świetle passe-partout, 86x64 cm w oprawiesygn. p.d.: Olbiński (w ramach kompozycji), opisany na dole: A.P. 1/3 Olbiński (ołówkiem)

Nakład: A.P. 1/3

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2700,00 zł

Spotkanie - Alina Dorada-Krawczyk (2018), obraz olejno-akrylowy na płótnie

16. Alina Dorada-Krawczyk

Tytuł: Spotkanie, 2018

Informacje: olej, akryl, płótno90x130 cmsygn. u dołu: A.DORADA ‘18, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK “SPOTKANIE” 90x130 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Niespodzianka - Andrzej Folfas (2008), obraz olejny na płótnie

17. Andrzej Folfas

Tytuł: Niespodzianka, 2008

Informacje: olej, płótno100x81 cmsygn. u dołu: 2006 FOLFAS

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1600,00 zł

W zawieszeniu - Andrzej Fronczak (2018), obraz akrylowy na płótnie

18. Andrzej Fronczak

Tytuł: W zawieszeniu, 2018

Informacje: akryl, płótno90x60 cmsygn. p.d.: A. Fronczak 18, na odwrocie nalepka autorska

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Anna Trochim (2015), obraz olejny na płótnie

19. Anna Trochim

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno70x50 cmopisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2015 xxx

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach - Iza Staręga (2016), obraz na płótnie wykonany techniką własną

20. Iza Staręga

Tytuł: Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2016

Informacje: technika własna, płótno110x90 cmsygn. na licu: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2100,00 zł

Memory - Izabela Rudzka (2016), obraz akrylowy na płótnie

21. Izabela Rudzka

Tytuł: Memory, 2016

Informacje: akryl, płótno90x130 cmsygn. p.d.: I. Rudzka, opisany na odwrocie: IZABELA RUDZKA “MEMORY” Poznań’2016 90x130 cm Acrylic on canvas I.Rudzka

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Gdańsk z cyklu Obrazy przejezdne - Piotr C. Kowalski (2017/2019), kurz i pył zarejestrowany przez przejeżdżające samochody w Gdańsku, akryl, płótno

22. Piotr C. Kowalski

Tytuł: Gdańsk z cyklu Obrazy przejezdne, 2017/2019

Informacje: kurz i pył zarejestrowany przez przejeżdżające samochody w Gdańsku, akryl, płótno120x70 cmopisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI i INNI czyli samochody przejeżdżające po moim płótnie tyt. GDAŃSK z cyklu “Obrazy przejezdne”, rok 2017 i 2019 (13.01), tech. frotaż (pył i kurz rozniesiony przez przejeżdżające samochody w Gdańsku) i akryl na płótnie bawełnianym, for. 120x70 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Sen - Agula Swoboda (2009), obraz olejny na płótnie

23. Agula Swoboda

Tytuł: Sen, 2009

Informacje: olej, płótno81x100 cmopisany na odwrocie: Agula Swoboda 'Sen' 2009

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Exodus - Alina Bloch (2011), barwniki gryfalanowe, jedwab naturalny

24. Alina Bloch

Tytuł: Exodus, 2011

Informacje: barwniki gryfalanowe, jedwab naturalny200x90 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Pianino - Barbara Gulbinowicz (2018), obraz olejny na płótnie

25. Barbara Gulbinowicz

Tytuł: Pianino, 2018

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: B. GULBINOWICZ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Inferno - Michał Cander (2016), obraz olejny na płótnie

26. Michał Cander

Tytuł: Inferno, 2016

Informacje: olej, płótno73x92 cmsygn. l.d.: M.CANDER'16, opisany na odwrocie: MICHAŁ CANDER "INFERNO" olej/płótno 2016

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Tadeusz Świniarski (2018), obraz olejny na płótnie

27. Tadeusz Świniarski

Tytuł: Bez tytułu, 2018

Informacje: olej, płótno100x80 cmTadeusz Świniarski 2018 100x80 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Z cyklu Ściany świata – tryptyk - Ewa Zawadzka (2008 - 2014), obraz na płótnie wykonany techniką własną

28. Ewa Zawadzka

Tytuł: Z cyklu Ściany świata – tryptyk, 2008 - 2014

Informacje: technika własna, płótno3x (30x30) cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Krystyna Cękalska (lata 80-te XX w.), obraz olejny na płótnie

29. Krystyna Cękalska

Tytuł: Bez tytułu, lata 80-te XX w.

Informacje: olej, płótno56x47 cm

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Morfologia B - Magdalena Daniec (2017), obraz olejny na płótnie

30. Magdalena Daniec

Tytuł: Morfologia B, 2017

Informacje: olej, płótno70x100 cmsygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: MORFOLOGIA B. Magdalena Daniec 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2200,00 zł

Sekrety roślin - Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (2019), obraz olejny na płótnie

31. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Tytuł: Sekrety roślin, 2019

Informacje: olej, płótno85x70 cmsygn. p.d.: JK Hudzik 19, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2019 “SEKRETY ROŚLIN”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bio Army cz.2 z cyklu Armia Lego - Zbigniew Gorlak (2013), obraz akrylowy na płótnie

32. Zbigniew Gorlak

Tytuł: Bio Army cz.2 z cyklu Armia Lego, 2013

Informacje: akryl, płótno120x80 cmsygnowany i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

Nihilizm przestrzenny - Bartłomiej Martens (2018), technika własna, olej, tempera, tusz, płótno

33. Bartłomiej Martens

Tytuł: Nihilizm przestrzenny, 2018

Informacje: technika własna, olej, tempera, tusz, płótno81x100 cmsygn. p.d.: Bartłomiej Martens, opisany na odwrocie: Martens

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Kabaret - Michał Jędrczak (2017), olej, płótnoo

34. Michał Jędrczak

Tytuł: Kabaret, 2017

Informacje: olej, płótnoo90x90 cmsygn.p.d.: YA17, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak 2017 KABARET

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Orange-red - Robert Jaworski (2018), obraz olejny na płótnie

35. Robert Jaworski

Tytuł: Orange-red, 2018

Informacje: olej, płótno105x140 cmopisany na odwrocie: robert jaworski orange & red 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2015), obraz olejny na płótnie

36. Krzysztof Piętka

Tytuł: Bez tytułu, 2015

Informacje: olej, płótno100x80 cmopisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Narzeczona szmuglera - adam swoboda (2017), obraz olejny na płótnie

37. adam swoboda

Tytuł: Narzeczona szmuglera, 2017

Informacje: olej, płótno50x80 cmsygn. p.d. Swoboda, opisany na odwrocie: “NARZECZONA SZMUGLERA” Adam Swoboda 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Czas i przestrzeń - Robert Olszowski (2017), obraz akrylowy na płótnie

38. Robert Olszowski

Tytuł: Czas i przestrzeń, 2017

Informacje: akryl, płótno90x123opisany na odwrocie: Robert Olszowski, "Czas i przestrzeń" rok 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Porównanie - Piotr Bubak (2018), obraz olejny na płótnie

39. Piotr Bubak

Tytuł: Porównanie, 2018

Informacje: olej, płótno80x60 cmsygn. p.d.: Piotr Bubak 2017

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Sabina - Krzysztof Ludwin (2007), akwarela na papierze

40. Krzysztof Ludwin

Tytuł: Sabina, 2007

Informacje: akwarela, papier38x67,5 cm w świetle passe-partout, 70x96,5 cm w oprawiesygn. p.d.: 2007 LUDWIN

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Let’s dance - Iwona Delińska (2018), obraz akrylowy na płótnie

41. Iwona Delińska

Tytuł: Let’s dance, 2018

Informacje: akryl, płótno100x100 cmsygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “LET’S DANCE” IWONA DELIŃSKA 100x100 AKRYL PŁÓTNO 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bt(38) - Wojciech Ćwiertniewicz (1988), obraz akrylowy na płótnie

42. Wojciech Ćwiertniewicz

Tytuł: Bt(38), 1988

Informacje: akryl, płótno116x89 cmopisany na odwrocie: VII/88 38

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 2400,00 zł

she - Grzegorz Lerka (2019), obraz olejny na płótnie

43. Grzegorz Lerka

Tytuł: she, 2019

Informacje: olej, płótno50x30 cmopisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Improwizacja - Wanda Badowska-Twarowska (2018), obraz akrylowo-olejny na płótnie

44. Wanda Badowska-Twarowska

Tytuł: Improwizacja, 2018

Informacje: akryl, olej, płótno100x80 cmsygn. u dołu: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2018, opisany na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA IMPROWIZACJA akryl, olej 80x100 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Luna & Luna - Mariusz Zdybał (2018), olej, płótnoo

45. Mariusz Zdybał

Tytuł: Luna & Luna, 2018

Informacje: olej, płótnoo70x50 cmsygn. l.d.: ZDYBAŁ 2018, opisany na odwrocie: “Luna&Luna” 70x50 cm ol. płótno MARIUSZ ZDYBAŁ 2018

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Zmierzch nad zatoką - Kasia Banaś (2009), obraz olejny na płótnie

46. Kasia Banaś

Tytuł: Zmierzch nad zatoką, 2009

Informacje: olej, płótno60x80 cmsygn. p.d. : K.BANAŚ'09, opisany na odwrocie: KASIA BANAŚ

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Ich dwoje - Mikołaj Malesza (2015), obraz akrylowy na płótnie

47. Mikołaj Malesza

Tytuł: Ich dwoje, 2015

Informacje: akryl, płótno92x65 cmsygn. p.d.: M19, opisany na odwrocie: Mikołaj Malesza Ich dwoje 2019 92x65, akryl

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Szkic do pierwszego obrazu - Patryk Lutomski (2019), obraz olejny na płótnie

48. Patryk Lutomski

Tytuł: Szkic do pierwszego obrazu, 2019

Informacje: olej, płótno130x150 cmsygn. p.d.: Lutomski ‘19

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Cena sprzedaży: 1500,00 zł

cisza - Jerzy Cichecki (2018), obraz olejny na płótnie

49. Jerzy Cichecki

Tytuł: cisza, 2018

Informacje: olej, płótno51x46 cmsygn. na licu, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “CISZA”

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Efekt ognia - Ryszard Grodnicki (2018), obraz akrylowy na płótnie

50. Ryszard Grodnicki

Tytuł: Efekt ognia, 2018

Informacje: akryl, płótno80x65 cmsygn. p.d.: RGrodnicki 2018, opisany na odwrocie: RYSZARD GRODNICKI “EFEKT OGNIA” 2018 AKRYL WERNIKSOWANY NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Bez tytułu - Jacek Piątek (2007), obraz olejny na płótnie

51. Jacek Piątek

Tytuł: Bez tytułu, 2007

Informacje: olej, płótno80x120 cmopisany na odwrocie: Jacek Piątek 2007

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Galaxy - Marek Ejsmond – Ślusarczyk (2018), obraz akrylowy na płótnie

52. Marek Ejsmond – Ślusarczyk

Tytuł: Galaxy, 2018

Informacje: akryl, płótno62x95 cmopisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2018 Galaxy

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Lewitacja (Odłączenie) - Tomek Mistak (2017), obraz akrylowy na płótnie

53. Tomek Mistak

Tytuł: Lewitacja (Odłączenie), 2017

Informacje: akryl, płótno73x100 cmopisany na odwrocie: (ODŁĄCZENIE) LEWITACJA II AKRYL Mistak’17

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł

Z cyklu Muzy operowe - Agata Rościecha (2016), pastel, papier, w świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cm

54. Agata Rościecha

Tytuł: Z cyklu Muzy operowe, 2016

Informacje: pastel, papier, w świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cmw świetle passe-partout 85,5x61 cm, w świetle oprawy 100x70 cmsygn. p.d.: Rościecha-Kan., opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu "Muzy operowe" pastel 2016 Rościecha

Cena wywoławcza: 1 500,00 zł