ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Aukcja w czerni i bieli – zobacz katalog!

Przedstawiamy naszą najnowszą aukcję internetową zatytułowaną “Black & White”, którą znajdziecie na portalu Artinfo.pl! W licytacji można wziąć udział do 23 września 2021 r. do godz. 21:00. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.

>>> Zobacz katalog aukcji

Tym razem prezentujemy prace, które nie tyle łączy wspólny temat, a dominująca kolorystyka lub raczej jej brak… Czerń i biel to ponadczasowe zestawienie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Odrzucenie bogatej kolorystyki pozwala na skupienie się na innych walorach i wcale nie musi oznaczać bezpiecznej monotonii. Wśród prac, które proponujemy na aukcji, znajdziecie portrety, akty i melancholijne pejzaże, jak również prace abstrakcyjne. Nastrojowe i stonowane, inne wręcz przeciwnie – ekspresyjne i kontrastowe.

Na które pozycje z katalogu warto zwrócić uwagę?

Polecamy minimalistyczne akty Pauliny Zubowicz, Karoliny Dadury, czy Weroniki Lipki, ekspresyjną, mocną pracę Andrzeja Folfasa, nastrojowy portret Jana Pływacza, linoryty Patryka Lutomskiego, czy pełne detali rysunki i grafikę Yaroslavy Holysh. Bardzo ciekawą pozycją jest praca Pawła Lubińskiego przywodząca na myśl makrofotografię roślin, melancholijny pejzaż Stanisława Kortyki, prosta kompozycja Bettiny Bereś na surowym płótnie, czy nastrojowa, intrygująca kompozycja Łukasza Gila. Spośród prac abstrakcyjnych warto zwrócić uwagę na płótno Poli Piestrzeniewicz, strukturalną pracę Małgorzaty Pabich i kompozycję Andrzeja Zujewicza.

Prace prezentowane w katalogu aukcji można obejrzeć na żywo w naszej galerii w godzinach otwarcia (pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00). Na życzenie możemy również przesłać więcej zdjęć każdej z pozycji.