ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Internetowa aukcja rzeźby na Artinfo.pl

Rozpoczęła się nasza pierwsza internetowa aukcja rzeźby zatytułowana “Mała forma rzeźbiarska”! Licytacja potrwa do 11 czerwca 2018 r. do godz. 21:00. W katalogu zebraliśmy 22 prace autorstwa cenionych rzeźbiarzy młodego i średniego pokolenia. 

Link do katalogu

Jak zwykle w przypadku organizowanych przez nas aukcji internetowych, wszystkie oferowane w katalogu obiekty dostępne są również do obejrzenia na żywo na wystawie w Xanadu trwającej równolegle z licytacją.

To prace niewielkich rozmiarów, które świetnie sprawdzą się w prywatnych i biurowych wnętrzach, jako niebanalny element wystroju mieszkania, biura, czy gabinetu.  W ofercie znajdą Państwo szeroki przekrój technik rzeźbiarskich, od odlewu w brązie po rzeźbę w marmurze, ceramikę, czy obiekty wykonane z przedmiotów użytkowych.

Polecamy szczególnie niezwykle lekką w formie rzeźbę tancerki autorstwa Moniki Osieckiej, wykonaną w technice odlewu w brązie metodą na wosk tracony. Spośród prac z brązu warto również zwrócić uwagę na sylwetkę łowcy Marty Wincencjusz, abstrakcyjną, dynamiczną formę autorstwa Majida Jammoula, czy antykizujące twarze Anny Wątróbskiej-Wdowiarskiej. W katalogu znalazły się również bardzo ciekawe rzeźby wykonane w kamieniu. To na przykład praca Aleksandy Ławickiej-Cuper, kobieca forma Kornela Arciszewskiego, czy marmurowa kompozycja Zbigniewa Gosa. Na aukcji nie mogło również zabraknąć ceramiki. Polecamy niezwykle dynamiczną pracę Anety Śliwy, nieco fantastyczną dwupostaciową kompozycję Kimby Kerner, czy drobną, organiczną formę Łukasza Orfiniaka.