ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Już wkrótce 9 Aukcja Sztuki Współczesnej. Zobacz katalog!

Mamy przyjemność zaprezentować Wam katalog 9 Aukcji Sztuki Współczesnej, który znajdziecie już na naszej stronie! Na licytację zapraszamy we wtorek 6 czerwca 2023 r. o godz. 19:30.

Aukcje Sztuki Współczesnej organizujemy jedynie 4 razy w roku. To licytacje, na których proponujemy dzieła uznanych twórców średniego pokolenia – artystów, którzy mogą pochwalić się dużym dorobkiem na różnych polach. To twórcy, którzy mają na koncie nagrody w prestiżowych konkursach i prace w zbiorach muzeów i galerii publicznych, nierzadko działający także na uczelniach jako dydaktycy i profesorowie. Dlatego dzieła, które znajdziecie w katalogu, warto także rozważyć w kategoriach inwestycyjnych.

W katalogu znajdziecie prace takich artystów jak prof. Ewa Zawadzka, prof. Stanisław Kortyka, Joanna Pałys, Michał Misiak, Andrzej Adam Sadowski, Magdalena Karłowicz, Ewa Prończuk-Kuziak i wielu innych. Zapraszamy do oglądania katalogu i składania zleceń, a przede wszystkim do udziału w aukcji na żywo!

→ W naszej siedzibie trwa już wystawa przedaukcyjna, na której zobaczycie wszystkie dzieła z katalogu na żywo. Można oglądać ją od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty w godz. 11:00-16:00.Wkrótce udostępnimy również wirtualny spacer po wystawie, z myślą o tych z Was, którzy nie będą mogli przyjść do nas osobiście