ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Kwiecień w Xanadu – co dla Was przygotowaliśmy?

Na drugą połowę kwietnia mamy dla Was sporo ciekawych wydarzeń. Przeczytaj ten wpis, aby niczego nie przegapić!

→ Na początek aukcje – wkrótce czekają nas dwie licytacje. Na portalu OneBid.pl znajdziecie trwającą już aukcję online zatytułowaną “Szkło kolekcjonerskie” – w katalogu proponujemy przykłady dekoracyjnego, głównie polskiego szkła użytkowego, które będzie efektownym i niebanalnym uzupełnieniem każdego wnętrza. To wazony, patery czy karafki pochodzące z takich hut jak “Tarnowiec”, “Krosno” czy “Makora”. Do aukcji można dołączyć w każdym momencie, a finał licytacji odbędzie się 18 kwietnia 2023 r. o godz. 19:30!

→  Pod koniec kwietnia, we wtorek 25 kwietnia 2023 r. o godz. 19:30 zapraszamy Was do udziału w 74 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby. Jak zwykle przygotowaliśmy różnorodny katalog dzieł sztuki autorstwa obiecujących, młodych twórców. Wystawa aukcyjna dostępna będzie do oglądania w naszej siedzibie od 18 kwietnia 2023 r.

→ W ostatnim tygodniu kwietnia zapraszamy Was również do udziału w drugiej edycji bezpłatnego webinaru “Wokół kolekcjonowania dzieł sztuki”! Tym razem spotkamy się wirtualnie z Janem Mandesem, ekspertem od oprawiania dzieł sztuki. Webinar odbędzie się 24 kwietnia 2023 r. o godz. 19:30. Porozmawiamy o tym, jak oprawiać dzieła sztuki i dobierać ramy, czym zajmuje się ramiarz i jakie funkcje mogą pełnić oprawy. Poprzedni webinar o konserwacji spotkał się z bardzo entuzjastycznym odbiorem i wiemy, że był dla Was wartościowy. I tym razem przekażemy Wam dużo przydatnej, merytorycznej wiedzy. Zapisy już trwają – zapisz się pod tym linkiem!

→ Na koniec zapraszamy Was na wernisaż kolejnej wystawy solowej w Xanadu. Tym razem zaprezentujemy najnowszy cykl prac Izy Staręgi “Zwierzęta, których nie widziałam, ale są”. Autorka przygotowała coś zupełnie nowego i zaskakującego. Nie możemy się doczekać, aby pokazać Wam te enigmatyczne, niezwykłe dzieła. Wernisaż wystawy odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. w godz. 18:00-21:00. Więcej informacji zamieszczać będziemy na stronie wystawy.