ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Posiadam dzieło sztuki, które chcę sprzedać. Czy mogę to zrobić w Xanadu?

Tak, przyjmujemy do sprzedaży dzieła sztuki nie tylko bezpośrednio od artystów, ale i od kolekcjonerów, którzy z różnych powodów chcą rozstać się z posiadanymi pracami.

Jak zgłosić dzieło do sprzedaży?

W pierwszej kolejności zapraszamy do przesłania nam wiadomości mailowej, w której zawarte będą podstawowe informacje na temat obiektu, który chcieliby Państwo sprzedać. Wiadomość prosimy przesłać na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

Prosimy o zawarcie takich informacji jak: imię i nazwisko autora obiektu, tytuł, rok powstania, technika wykonania, wymiary. Prosimy również o załączenie zdjęć pracy. Powinny być to zdjęcia wyraźne, dobrze ukazujące cały obiekt, ale też detale, takie jak sygnatura, czy oprawa.

W wiadomości można także zaproponować kwotę, jaką oczekiwaliby Państwo otrzymać ze sprzedaży dzieła. Oczywiście, jeśli nie są Państwo pewni wszystkich informacji – np. techniki czy daty powstania danego obiektu lub nie mają określonych oczekiwań finansowych, na podstawie naszej ekspertyzy pomożemy w ustaleniu ich.

Po wstępnej ocenie takiego zgłoszenia, zaprosimy do rozmowy na temat szczegółów i warunków sprzedaży oraz do spisania umowy komisowej. Spotkanie możliwe jest na żywo w naszej siedzibie – do czego zawsze zachęcamy, lub, jeśli nie ma takiej możliwości – telefonicznie bądź online. Istnieje możliwość przeprowadzenia całego procesu zdalnie.

Więcej informacji na temat sprzedaży dzieł sztuki za naszym pośrednictwem znajdą Państwo na specjalnie przygotowanej podstronie “Jak sprzedać dzieło sztuki?”.