ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Realizm magiczny i bajkowy. Zobacz katalog naszej aukcji!

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszej aukcji tematycznej zatytułowanej “Realizm magiczny i bajkowy”! Licytacja trwa na portalu Onebid.pl do 16 września 2021 r. do godz. 21:00.

>>> Zobacz katalog aukcji

To, że sztuka pobudza wyobraźnię, wie chyba każdy z nas. Zarówno abstrakcja, jak i prace figuratywne czy pejzaże pozytywnie wpływają na naszą kreatywność i pobudzają do myślenia. Są jednak dzieła, które wyjątkowo frapują i wciągają w swój świat. Takie prace chcielibyśmy zaproponować Wam w katalogu aukcji “Realizm magiczny i bajkowy”. To prace, które poruszają tematykę snów, bajek, mitów. Prace intrygujące, nieco tajemnicze, metaforyczne. Zapraszamy do odkrywania ich!

Polecamy nieoczywiste, bajkowe portrety. Uwagę zwraca praca Izy Staręgi – kobieca postać wyjęta z cyklu “Kobiety w chustach” tu przedstawiona została z tajemniczym stworem okalającym szyję, a także niewielka, ale intrygująca praca na papierze autorstwa Magdaleny Cybulskiej. Polecamy również dekoracyjne dzieła Jonasza Koperkiewicza, Katii Meller, czy Anny Pikos. Realizm magiczny to także bajkowe, fantastyczne światy, w których na długo można się zagubić. Z tej kategorii polecamy prace Łukasza Gila, Macieja Urbaniaka i Jarosława Jaśnikowskiego. Motyw bajkowego, niepokojącego stworzenia wykorzystała z kolei Aneta Śliwa tworząc swoją pełną detali rzeźbę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem. Prace prezentowane na aukcji można obejrzeć u nas na żywo w godzinach pracy galerii: poniedziałek – piątek: 12:00-19:00, sobota: 11:00-16:00.