ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Sztuka abstrakcji. Zobacz naszą nową aukcję online!

Na portalu OneBid.pl znajdziecie kolejną edycję organizowanej przez nas aukcji poświęconej abstrakcji! Aukcja “Sztuka abstrakcji” odbywa się wyłącznie online i potrwa do 10 sierpnia 2022 r.

W katalogu tej aukcji dominuje kolor. Z jednej strony kolor intensywny, pełen energii, jak na przykład w pracach Aliny Dorady-Krawczyk, Michała Jamioła, Magdaleny Szczerbakowicz, Hanny Rozpary, Marty Dunal, czy Tadeusza Świniarskiego. Z drugiej strony proponujemy także prace, które eksplorują kolorystykę bardziej stonowaną, przełamaną, wyciszoną. To na przykład takie pozycje, jak prace Renaty Pawelec, Aliny Bloch, Stanisława Kortyki, Karoliny Jarosławskiej, czy Iwony Stypułkowskiej.

Niezależnie od tego, czy szukacie czegoś bardziej energetycznego, czy stonowanego, abstrakcja będzie zawsze dobrym wyborem do wnętrza. Nieoczywistość kompozycji i brak elementów figuratywnych sprawiają, że prace są ponadczasowe i zawsze będą frapowały i pobudzały wyobraźnię. Dlatego to właśnie prace abstrakcyjne tak często wybierane są do pomieszczeń biurowych, gabinetów czy kancelarii. Ale i do przestrzeni prywatnych, stanowiąc interesujące dopełnienie albo dominantę wnętrza.

Finał licytacji odbędzie się 10 sierpnia 2022 r. o godz. 19:30, ale dołączyć do aukcji można już teraz składając oferty licytacyjne lub limity na wybrane pozycje. Jak zwykle wszystkie prace prezentowane w katalogu można przed podjęciem decyzji o zakupie zobaczyć u nas na żywo. Możemy także wysłać więcej zdjęć każdej z pozycji.