Konsultacje

 

 

Podczas konsultacji zbudujemy wspólnie strategię inwestycyjną w oparciu o Twoje preferencje, budżet, dostępny czas. Dowiesz się, jak działa rynek sztuki, w co warto inwestować, a w co niekoniecznie, skąd czerpać wiedzę na ten temat. Ustalimy, jaki kapitał najlepszy będzie na start, jakiej stopy zwrotu można oczekiwać przy inwestowaniu w dzieła sztuki i w jakiej perspektywie czasowej. Dowiesz się, jakie ryzyka wiążą się z inwestowaniem w sztukę, ale też jakie są zalety tego typu inwestycji. Finalnie otrzymasz skrojoną pod Twoje potrzeby strategię inwestycyjną oraz bazę wiedzy, która przyda Ci się w dalszym działaniu.

Na konsultację składają się dwa spotkania, po 2 godziny każde. Konsultacje odbywają się na żywo, w siedzibie Xanadu przy Al. Jerozolimskich 101/52 w Warszawie lub online, poprzez wideokonferencję na platformie Zoom.

Koszt całej konsultacji (2 osobne spotkania po 2 godziny każde) to 500,00 zł brutto.

Jak zakupić konsultację?

Pierwszym krokiem jest rezerwacja terminu w kalendarzu, który znajdziesz poniżej. Po wybraniu dostępnej daty i godziny, należy wypełnić krótki formularz z danymi kontaktowymi i wybrać rodzaj spotkania (na żywo lub online). Rezerwację terminu potwierdzisz klikając w przycisk „Schedule event”. Gdy zarezerwujesz termin, skontaktujemy się z Tobą, by potwierdzić spotkanie.  Otrzymasz także mailowo dane do płatności. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie płatności nie później niż dwa dni przed terminem pierwszej konsultacji.

Rekomendujemy, by spotkania odbyły się w odstępie nie dłuższym niż dwa tygodnie. W czasie dzielącym pierwsze spotkanie od drugiego będziemy utrzymywać kontakt mailowy – otrzymasz podsumowanie, konkretne pomysły i propozycje, które omówimy na drugiej konsultacji.

Wykupienie i realizacja konsultacji nie obligują do dokonania zakupów z oferty Galerii Xanadu.