ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Sztuka na prezent – aukcja internetowa na dzień matki

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki zorganizowaliśmy dla Was aukcję internetową z cyklu „Sztuka na prezent”. Licytacja trwa online na portalu Onebid.pl, możecie w niej wziąć udział do 25 maja 2021 r. do godz. 21:00!

>> Link do aukcji

Podaruj wyjątkowy prezent

Aukcje z tego cyklu to różnorodne katalogi, w których znajdziecie obiekty w mniejszych formatach i przystępnych cenach. Prace dekoracyjne, pogodne, świetnie wpisujące się w charakter tego święta. Jeżeli więc chcielibyście podarować Mamie coś trwalszego niż bukiet kwiatów, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Prezentowane w katalogu prace możecie przed dokonaniem decyzji o zakupie obejrzeć na żywo w naszej galerii. Na życzenie możemy również przesłać więcej zdjęć każdego obiektu.

Na które prace z katalogu warto zwrócić szczególną uwagę?

Kwiaty to zawsze dobry prezent dla Mamy – my proponujemy takie, które cieszyć będą przez długi czas. Polecamy kompozycje Michaliny Czurakowskiej, Anny Sołtysiak, Anny Sandeckiej-Ląkocy, czy Agnieszki Kumoń. Pozostając w temacie natury, warto zwrócić uwagę na nastrojowy pejzaż Karoliny Jarosławskiej, słoneczny krajobraz Dariusza Piekuta, czy miejskie widoki Izy Jaśniewskiej i Natalii Kozarzewskiej. Świetnym prezentem na tę okazję będą też prace o tematyce macierzyństwa, jak rzeźba Wiesława Fijałkowskiego, pop-artowa kompozycja Beaty Szustkiewicz czy portret matki autorstwa Krzysztofa Kargola.

Finał licytacji: 21 maja 2021 r., godz. 21:00